Wątek: Indukcja
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-05-2016, 12:22   #2
wjehu
Uzależniony
wjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłość

wjehu's Avatar

Miasto: Pölitz
Reputacja: 1902

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny To drugie Wii I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 15

Domyślnie Odp: Indukcja

Mam Bosch-a od ponad dwoch lat. Jestem mega zadowolony z robienia koryta na pradzie (wywalilem w*izdu gaz z chaty). Szybko f*uj sie robi; utrzymanie czystosci top lvl.
Expertem nie jestem, wybierz poprosty jakas mocna (W) kuchenke i koniecznie podepnij jak pod osobny korek (zeby uniknac akcji typu kuchenka+piekarnik+czajnik=korek off)
... aaa i gary musza byc dostosowane do kuchenek indukcyjnych (znaczek spirali) albo musisz kupic za grosze tak podkladke zeby grzac na obojetnie jakich garach ... podkladka sie przydaje zeby uniknac akcji typu: tesciowa wpada z garem biogosu na swieta, kladzie gar a kuchenka nie odpala - a ty musisz sie pier*olic z przerzucaniem koryta do gara ktory dziala na indukcji.