Wątek: Gears 5
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-09-2019, 12:51   #45
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252
Domyślnie Odp: Gears 5

Samouczka? Podstawa to nie leć na pałę do przodu, nie roździelaj się za bardzo i najważniejsze: zawsze i wszędzie podnoś towarzyszy. Jak zostałem złapany przez sire'a i widziałem że dwa głąby zamiast mnie ratować, biegały obok i zbierały loot który im w końcu nie ucieknie, to po prostu wychodziłem, szczególnie że już byłem dozbrojony tak żeby zaliczyć MVP na koniec :<

A sam tryb jest ok, ale też nic specjalnego. Fajnie że jest ale nie zostanę przy nim długo. Jedyne czego mi brakuje to jakiegoś lepszego sygnału że ktoś pada/jest złapany tak żeby od razu mu się jakimś alarm włączył co należy teraz zrobić.

edit:

te rangi są w gruncie rzeczy bezsensowne, po wyzerowaniu nie ma żadnego "prestiża" czy czegokolwiek co odróżnia gościa który zerował się 10 razy, od tego który dopiero zaczyna grać. mogli chociaż kolorek dać albo coś.

Ostatnio edytowane przez kbrs : 26-09-2019 o 02:04
kbrs jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem