Wątek: Thief (4)
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-03-2014, 12:41   #115
Xzaara
Znajomy
Xzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innych

Xzaara's Avatar

Reputacja: 985

Lista Osiągnięć
Old School Playaz  Konsekwentny Kobiety też grają! 
Liczba Osiągnięć: 11

Domyślnie Odp: Thief (4)

Po przejściu prolugu oraz pierwszego epizodu dopiero zaczyna się ciekawa rozgrywka i wyczuwa się klimat starego thiefa. Liniowe klaustrofobiczne lokacje na początku skutecznie psują pierwsze wrażenie. Ciężko się wypowiedzieć o tej grze, niektórzy recenzenci nie potrafili napisać ani jednego pozytywnego akapitu a ich zarzuty są całkiem słuszne, jednakże nie jest to cała prawda o tej grze. Moim zdaniem trochę za długo ją rzeźbiono, konsultowano, kombinowano, żeby się na końcu dowiedzieć że deadly shadows było ideałem. Mimo to, po 10 latach recenzeci spodziewali się unowocześnienia rozgrywki a fani jakichś wodotrysków. Tymczasem graficznie dostajemy twór na poprzednią generację konsol, który z nieznanych przyczyn opóźnił się z premierą. Mimo tych wszystkich zarzutów jest to całkiem fajny tytuł, którego dawni fani nie powinni przegapić. Złodziej nie zatracił swojej tożsamości a jedynie ciężko mu się odnaleźć w nowej wirtualnej rzeczywistości. Z mojej strony tylko jeden zarzut dotyczący osiągnięć, nie lubię kiedy twórcy chcą wymusić osiągnięciami konkretny styl gry. Lubiłam sobie w poprzednich częściach ogłuszać strażników i nie rozumiem dlaczego twórcy dodając nowe możliwości, prubują na wstępie pozbawić gracza radości korzystania z nich.