Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-11-2017, 19:32   #973
Aczik
Fanatyk
Aczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik Celebryta

Aczik's Avatar

Miasto: Puławy
Reputacja: 3470
Domyślnie Odp: Nowości filmowe/serialowe

Komarku pozwól, że coś napisze Pamiętasz zakończenie Avengers: Czas Ultrona i tam była ta cała rękawica. Ogólnie chodzi o to, że kamienie w rękawicy oznaczają coś innego, to znaczy kamień dany ma inną funkcję Do tego każdy kamień jest przypisany do każdej postaci, a jest to podzielone na dane ery, więc tu zagłębiając się więcej bez spojlerowania, dali więcej bohaterów, żeby był większy boom plus do tego musi coś być na rzeczy. Czytając Marvela troszkę zrozumiałem, jak to było rozwiązane, ale też nie do końca. Oczywiście bierzmy to pod uwagę, że nie czytałem Origina głównego przeciwnika ich, a zarazem jego podobniecznych, bo to też jest z tym związane. Jedynie co wiem, każda era, każdy film i dany bohater jest powiązany jakoś z danym kamieniem, a to wszystko ma zebrać kumulacje i na tym zakończę, żeby nie było, że chce coś wytłumaczyć, bo bym musiał spojlerami walić i innymi pomocnymi materiałami

Master of Diablo: Prepare to Die

Not used in anger. Not used for vengeance. But now... now I'm not so sure. And besides... This isn't my sword.

Wstawiam w wolnej chwili do tematów ciekawostki i nowości odnośnie gier, jak mi czas na to pozwala.
Aczik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem