Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-03-2012, 23:23   #36
Czezare
Fanatyk
Czezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innych

Czezare's Avatar

Reputacja: 769
Domyślnie Fruit Ninja Kinect

Od razu zaznaczam, ze problem nie dotyczy mnie osobiscie, a mojego kumpla, ktory niedawno kupil kinkieta corce na prezent. Ja jedynie posredniczylem w pozyczeniu mu Wireless Networking Adaptera, zeby sobie posciagal update dasha i pare demek. Kumplowi bardzo spodobal sie na ajfonie Ninja Fruit, do tego stopnia, ze postanowil gre kupic na XBLA. Zostalem poproszony, zeby pomoc mu w zakupie. Wszystko przebieglo bardzo sprawnie. Podalismy jego nr karty kredytowej, gra zostala zassana. Chwile i bezproblemowo pogralismy, po czym odlaczylem WNA, zeby oddac go innemu kumplowi i poszedlem do domu. Na drugi dzien dostalem telefon od kolegi, ze Ninja Fruit...nie dziala dlatego, ze caly czas chce sie laczyc z Xbox Live, offline zas ni chu chu nie chce sie odpalic. Przyszedlem do niego i faktycznie. Choc probowalem wszystkiego, sprawdzalem opcje w samej grze i dashu to bedac odlaczonym od Live gry nie udalo sie zmusic do dzialania. Po podpieciu WNA od razu odpalila. Moge nieomal przysiac, ze nie bylo mowy w opisie dema o tym, ze gra do dzialania wymaga stalego podlaczenia z Live. Idzie to jakos ominac?Kumplowi zupelnie na byciu online nie zalezy. Nie ma tego adaptera i nie chce kupowac, a podlaczenie kablowe jest u niego bardzo klopotliwe.
Czy cos mozna w tej sprawie zrobic?Moze Microsoft powinien zwrocic kase?