Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-12-2013, 21:26   #1
najt
Nowy
najt Komuś podpadł

Reputacja: -1
Domyślnie Granie w FPS'y na konsoli dla starego pecetowca. Promocje gier na święta ?

Jako, że większość swojego gamingowego życia spędziłem na komputerze miałem mieszane uczucia co do grania w strzelanki na konsoli - zniechęcał mnie pad i sterowanie.Moją pierwszą grą było Call of Duty MW 2, pograłem jedną misję na singlu po czym od razu zacząłem grać w sieci (jaki był efekt chyba wiecie- dostawałem ciągle po dupie ) Szybko się zniechęciłem i odstawiłem CoDa na półkę.Następną próbą było Halo 3 z Games With Gold- taki klasyk nie mógł mnie ominąć.Tutaj spędziłem już więcej czasu na grze, lecz ciągle efekt był ten sam.Tak jak w poprzednim przypadku dałem sobie spokój. Przedwczoraj pożyczyłem Medal Of Honor Warfighter i po prostu się zakochałem. Na razie ogrywam kampanię. Sterowanie w dalszym ciągu mi nie idzie zbyt dobrze, ale widać wielką poprawę - z każdym pokonanym przeciwnikiem jest coraz lepiej i nabieram większej chęci do gry. Kiedy przeciwnik wyskakuje mi zza rogu zbyt gwałtownie wychylam gałkę i strzelam w niebo, ale to wszystko przyjdzie z czasem.

Tej gry nie zamierzam odstawiać ;p

Jak długo się uczyliście sterowania na padzie, żeby dojść do wprawy ?
Nabrałem chęci na FPS'y i zamierzam sobie sprawić BF'a 4, ale nie wiem czy kupować teraz czy poczekać na promocje do świąt ( o ile takie będą).
Wolałbym coś zaoszczędzić, bo zawsze resztę z gry można dołożyć do prezentu dla najbliższych. Jak myślicie ?
najt jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem