Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-03-2019, 02:50   #8501
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8366

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

Domyślnie Odp: Mistrzowie "calaków"

Battlefield V 1000/1000 - kampania jak to w BFie - niepotrzebna. Trzy misje, w których przeciwnicy którzy obsługują działka stacjonarne stają się niesmiertelni. Miszcz. Na szczęście jest krótko.
Multi - tu jest klasa. Oprócz wszelakiej maści bugów od braku zaliczania progresu w zadaniach aż po black screen podczas wczytywania mapy, to Multi jest świetne. Dice jak to Dice łata jedno, jebie drugie ale jest już dużo lepiej niż przy starcie gry. W mojej ocenie jest to dużo lepszy BF niż poprzedni. Nawet w błędy mam wyjebane, bo gra mi się super. Tylko 9 map to trochę mało. No i tryby, które wrzucanie są czasowo nie obsługują wszystkich plansz. Ale jak to mówi Damian, lepsze trzy zbalansowane niż 10 ***** wartych.
EDIT: Zapomniałem wspomnieć o teatrach wojny. Bardzo spoko patent, który jeśli chcesz wszystko odblokować, zmusza do grania wszystkimi klasami, brońmi i czy też w różnych trybach. Mam nadzieję, że Dice z niego nie zrezygnuje i będzie ciągle dorzucam nowe wydarzenia.
Polecam, Robert Makłowicz.

Ostatnio edytowane przez zarzykrulezzz : 17-03-2019 o 02:59
zarzykrulezzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem