Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Nintendo > Przenośne Nintendo

Przenośne Nintendo Dwa ekrany Nintendo w jednym dziale.

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 08-04-2005, 00:40   #21
InSiDe
Banned
InSiDe Zobaczymy co z niego wyrośnie

Reputacja: 0
Wyślij wiadomość przez AIM do InSiDe
Domyślnie komentarze

. Nie chodzi o to, żeby wykorzystać bardziej, ale żeby to zrobić fajnie. Zresztą, tu nawet o wykorzystywanie nie chodzi bo idea ekranu i piórka jest lepszą niż myszka czy jakiekolwiek inne kontrolery. Za to mają u mnie wielkiego plusa (zawsze miałem słabość do tabletów :]). Teraz niech tylko zrobią normalną grę gdzie zamiast wybierać czegoś kursorem będę mógł to robiś stylusem.
. A jakie to mają być gry? A te, które lubię na GBA :] (którego nie mam a emuluję). Wszystkie strategie turowe jak Fire Emblem, Advanced Wars, czy Final Fantasy Tactics. Może tego śmiesznego Megamana w którym walki były na takiej dziwnej planszy. Też można go na czuciowca zrobić. Jakieś lightowe jRPG (bo innych się nie doczekamy) :].
. Póki co mamy jakieś misz-masze minigierek które są fajne ale tak, z doskoku i pośmiania się w domu i samotności. Mamy wyścigi - takie zwyczajne. Mamy grę logiczną. Nawet fajną ale znaną na wskroś. I mamy platformówkę.
. Niestety, nic to dla mnie :] A w końcu konsoli nie kupuje się dla niej samej, ale gier. Czekam więc, czekam :]]
InSiDe jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem

Xbox Online Center Forum > Nintendo > Przenośne Nintendo

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania