Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Hyde Park Tematy o wszystkim co aktualnie trapi naszych użytkowników.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 06-11-2014, 11:18   #21
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Domyślnie Odp: GT i nie tylko, czyli rzecz o portalach branżowych

Brawo Damian,

Wyrosles z gier, ale pochłonęły cie komiksy.

Powodzenia ze znalezieniem kobity.
Stary 06-11-2014, 11:21   #22
YuSuzuki
Saudades...
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7914

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

"Wyjście z gierek" ? Damianie proszę nie bluźnij, z tego się nie wychodzi,to się ma na całe życie, jak zaczniesz calaczkować gierki to zmienisz zdanie,powodzenia
Stary 06-11-2014, 11:48   #23
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

814h (stan na moment, w którym to piszę) w BF4 ma się chyba nijak do wyjścia z gier hehe. ja na koniec zeszłej generacji konsol miałem kryzys, ale zmiana sprzętu pozwoliła mi na nowo czerpać przyjemność z grania w gry. ale u Ciebie taki stan po zmianie konsoli ? to pewnie przez te gierki w 900p, gdy tymczasem koledzy grają w 1080p ; ]
Stary 06-11-2014, 20:52   #24
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Cytat:
Napisał kroolik37 Zobacz post
Brawo Damian,

Wyrosles z gier, ale pochłonęły cie komiksy.

Powodzenia ze znalezieniem kobity.
Wiesz, to zabawne, bo kujot, którego mi bardzo brakuje, powiedział mi coś podobnego swego czasu na skajpie. I w sumie prawda, ale kobiety to nigdy nie był priorytet dla mnie, wręcz przeciwnie.

Nic nie poradzę, gry mnie nudzą do wyrzygania, włączę na moment i tyle, zwłaszcza te AAA, gdzie idzie się coraz bardziej po najmniejszej linii oporu, nie proponuje nic nowego, oprócz magii cyferek i przerośniętego hajpu.

Nie mówię, że rzucam gry na stałe, ale tak mam z moimi hobby, że gdzieś sobie one tam krążą, ale zmieniam co kilka lat zainteresowania; kiedyś nie wyobrażałem sobie życia bez książki albo dużej ilości muzyki, a teraz nie mam z tym problemu. I nie jest to nawet wolicjonalna postawa, po prostu tak się dzieje, ale człowiek musi sobie dodać filozofię do całego procesu, zracjonalizować, bo inaczej się nie da. Nie da się myśleć o sobie, jako o bezwolnej istocie.

Nie wiem nawet czy Halo mnie przyklei do ekranu: kupuję, ale najzwyczajniej nie wiem. Gry się w dużej mierze dla mnie skończyły. Podejrzewam, że z komiksami będzie tak samo, ale mam nadzieję, że będę coś z tego miał i przy sprzedawaniu kolekcji, zgarnę kilkadziesiąt klocków.

@zimzvm sygnaturka nie była aktualizowana od miesięcy, nawet nie wiem kiedy ostatnio grałem w BF4. Co się nagrałem, to moje, stałem się swoistym ekspertem od tej gry. Gry, która mogła zostać najlepszym multi ever, ale przez nieskończone glitche i bugi, stała się pożałowania godnym żartem.

To nie jest też kryzys, bo miałem takowy z achivami, ale to było coś innego i tymczasowego. Teraz jest inaczej, nie czuję potrzeby grania, nie czuję potrzeby włączenia konsoli, leży sobie odłogiem, może powinienem sprzedać czy coś. Pamiętaj, że X1 mam od roku...

Nie ma co tłumaczyć specjalnie, po prostu tak się jakoś stało. Do tego doszła coraz większa frustracja branżą, podejście do klienta, pierdolenie MS o Kinekcie i coraz większa ilość afer, z ostatnim GamerGate. Marcin się będzie śmiał znowu ze mnie, ale brakuje mi tej elitarności; bycie nerdem nie było cool, gry ludzie robili z pasji. Teraz, gdy nerdowa brać wygrała, to sama w dużej mierze stała się aparatem ucisku innych, zwłaszcza kobiet-graczy. Seksizm, groźby, wyzwiska, to obecnie chleb powszedni branży, a przecież idzie tylko o gierki video, czyli rozrywkę.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-11-2014, 20:55   #25
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie GT i nie tylko, czyli rzecz o portalach branżowych

Kocham Cie Damian za ten tekst.
Stary 07-11-2014, 12:28   #26
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Spoko, nie wiem dlaczego to napisales.
Stary 07-11-2014, 12:52   #27
kroolik37
Gang Świeżaków

kroolik37's Avatar

Lista Osiągnięć

emocje Damian

emocje
Stary 07-11-2014, 13:12   #28
Grzegorzo
Fanatyk
Grzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo Celebryta

Grzegorzo's Avatar

Miasto: Temptation
Reputacja: 2919

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta  
Liczba Osiągnięć: 15

Chyba masz jakąś depresję, ale tak czy siak, ostatnie zdanie to sporo racji :-/
Stary 07-11-2014, 18:40   #29
YuSuzuki
Saudades...
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7914

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

Cytat:
Napisał kroolik37 Zobacz post
Kocham Cie Damian za ten tekst.
zajebiście uszaty ,jeszcze miałeś dodać ,że uklękniesz,zamkniesz oczy i szeroko otworzysz usta
Stary 07-11-2014, 20:28   #30
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6427

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 

zostawcie uszatego w spokoju bo i tak po dzisiejszym dniu ma pewno doła i namiotu szuka

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-05-2015, 02:29   #31
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Wystartowało SIFTD Games od Satterfielda znanego z GT kilka dni temu, właśnie się zarejestrowałem , jest 14 dniowy trial, wygląda interesująco. O wiele mniej czasu na przeglądanie wszystkiego, więc taka kustomizacja jest tym, czego bardzo chcę. Obczajcie sobie.
Stary 12-02-2016, 20:10   #32
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

To odkopię. Tutaj spojrzenie Sterlinga na śmierć GT. Ma rację chłop, te same spostrzeżenia mamy, zwłaszcza gdy wskazuje na fakt, że wiele videłos z oficjalnych kanałów ma mikrą liczbę wyświetleń, gdzie dokładnie ten sam kątent u kogoś sprytnie wykorzystującego okazję, ma owych wyświetleń miliony.

http://www.thejimquisition.com/2016/...tim-of-itself/

Korporacyjne myślenie jest wszędzie, ale gejming tak naprawdę od całkiem niedawna ma z tym problem. Ból jest o to, że decydenci kompletnie się nie znają, widzą cyferki i kalkulacje, nic poza tym. Podobnie stało się z moją pracą rok temu, nie żebym porównywał, bo to zupełnie inny biznes, ale mechanizm, nawet jeśli nie ten sam, to jest bardzo podobny. I z tego co wiem po roku praktycznie markę zabili, bo firma została bez ludzi, którzy się na swojej robocie znali.

GT to była uber strona, z masą videos, użytkownicy mogli szerować cokolwiek tam robili; tam swoim Haloidem debiutował Monty Oum, rodzynek i geniusz w tym, co robił, według piszącego jest to jeden z najlepszych fan fiction ever. Wystarczyło obejrzeć wywiad z nim o powstawaniu tegoż materiału: czysta pasja, chęć podzielenia się ze śiatem tym, co siedzi w głowie, bez myślenia o kasie czy sławie. No i sam się uczył warsztatu.

Pamiętam te ich wszystkie show, gdzie dochodziło do ostrych scysji między Shanem a Marcusem, gdzie coś takiego można uświadczyć obecnie? Całe korporacyjne dziennikarstwo pachnie zgnilizną i nudą. Wspominam do tej pory 200 wydanie Invisible Walls transmitowane live, gdzie siedziałem do 4 nad ranem, a Shane z ogromnym wzruszeniem dziękował ludziom z Europy że oglądają po nocy. Gdzie macie podobne podejście, misie, no gdzie?

Pamiętam nawet moje pierwsze video obejrzane na GT, był to spory gameplay z ME w HD, ładujący się trochę czasu, bo łącza wtedy jeszcze nie wyrabiały, jakoś w 2006 roku. Pamiętam jak odkryłem Epic Battle Cry, czyli najlepszy podcast o gejmingu, właśnie na GT. Daniel Kayser ze swoimi pun intended, reszta ekipy też była świetna, ciekawe co teraz robią. I wspaniałe Bonus Round profesjonalnie prowadzone przez Geoffa. Ich bloki o E3. Bardzo dobre recki. Całą masę mniejszych show, zawsze było coś na GT do obejrzenia. Marcus Beer dorobił się swojego bloku, był Pachter hejtowany przez wszystkich, a ja zawsze go lubiłem, i lubię do tej pory, fajnie się ogląda.

I tak można długo wspominać.

Rip GT.

W najnowszym GameFace połowa bloku poświecona jest GT właśnie, Shane wspomina początki, można się sporo dowiedzieć, jestem w trakcie oglądania.

Śmierć GT pokazuje też, jak zmieniło się podejście do dostarczania kątentu w ciągu ostatniej dekady: z jednej strony korpo, z wielkim boomem na YT i kompletną samowolkę pośrodku, a z drugiej mniejsza ilość oglądających, za to oddanych fanów, subskrypcje Premium, coraz częściej się to pojawia, i wydaje się przyszłością video. Siftd na ten przykład: Pachtera można oglądać za darmo, ale dopiero po tygodniu na YT. Screen Junkies ruszyło ze swoim SJ plus, gdzie mamy dostep do dodatkowych rzeczy. Itp, itd.

Na samym OC Gametrailers może nie było tak popularne, nie wiem czy ze względu na język, czy beznadziejny player - mieli go zmieniać lata temu, było oficjalne info, nawet Jones o tym wspominał, ale korpo-myslenie oczywiście zwyciężyło - ale dla mnie to był kawał historii.

Ostatnio edytowane przez lvizzz : 12-02-2016 o 20:41
Stary 12-02-2016, 20:48   #33
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12730

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Ahhhh... Pamiętam te czasy jak wklejałeś linki z jakimiś informacjami, klipami z GT i wszyscy mieli je w dupie i nikt nie klikał, w tym ja. Jak w ogóle nie zaglądałem do tematu gdzie ostatni post napisał lvizzz, bo wiedziałem, że będzie tam tylko pierdolony link. Łezka się w oku kręci. RIP GT[*].
Stary 12-02-2016, 20:51   #34
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Assassin Zobacz post
Ahhhh... Pamiętam te czasy jak wklejałeś linki z jakimiś informacjami, klipami z GT i wszyscy mieli je w dupie i nikt nie klikał, w tym ja. Jak w ogóle nie zaglądałem do tematu gdzie ostatni post napisał lvizzz, bo wiedziałem, że będzie tam tylko pierdolony link. Łezka się w oku kręci. RIP GT[*].
Taaa, pamiętam jak hejtowałeś moje linkowanie. Wspaniałe czasy.
Stary 12-02-2016, 20:53   #35
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Lista Osiągnięć

Chyba później Ci wrog kazał dawać opis do linku, bo się ludzie wkurwiali .
Stary 12-02-2016, 20:54   #36
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Chyba później Ci wrog kazał dawać opis do linku, bo się ludzie wkurwiali .
Marcin się wkurwiał, nie ludzie, pamiętaj że to forum ma 10 aktywnych użytkowników.

EDIT:

A nie, opis miał być do każdego linka, tego z YT też.
Stary 12-02-2016, 20:56   #37
Assassin
Spambot

Assassin's Avatar

Lista Osiągnięć

Wcześniej było więcej, drużyna verbatima też się udzielała na forum.
Stary 12-02-2016, 21:25   #38
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Wcześniej było więcej, drużyna verbatima też się udzielała na forum.

Tru dat.

Obejrzałem całe GF. Shane widać, że wzruszony, trafiło go mocno, winia leży po mojej stronie też, bo używam AdBlocka, ale wolę używać i płacić jakis mały fee, niż oglądać skurwiałe reklamy. Dajcie mi wybór.
Stary 12-02-2016, 22:27   #39
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11521

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Mam nadzieję, że na onlinecenter.pl reklam nie blokujesz Damian.
Stary 13-02-2016, 00:44   #40
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Mam nadzieję, że na onlinecenter.pl reklam nie blokujesz Damian.
Nawet nie wchodzę na główną. Ile masz wyświetleń?
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania