Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Hyde Park Tematy o wszystkim co aktualnie trapi naszych użytkowników.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 25-10-2015, 23:18   #1
ckast
Wariat
ckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innych

Miasto: Xbox Live
Reputacja: 797
Domyślnie Wybory Parlamentarne 2015 !

PiS zdobywa 39 proc. poparcia, a PO 23,4 proc. Na trzecim miejscu uplasował się Kukiz'15 zdobywając 9 proc. głosów. Do Sejmu wejdą też .Nowoczesna, która zdobyła 7,1 proc. głosów, a także PSL z 5,2 proc. poparciem. Korwin ma 4,9 proc. ------> Wyniki sondażowe IPSOS ! Dokładne wyniki we wtorek po podliczeniu
.................................................. .....................

Zapraszam do dyskusji Ja się z wyników ciesze, kukiz 9 % i po podliczeniu głosów Korwin z palcem w dupie będzie miał 5 procent
Stary 26-10-2015, 00:47   #2
PPWojtek
No-life
PPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świata

PPWojtek's Avatar

Miasto: Wodzisław Śląski
Reputacja: 7997

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Your e-penis must be huge! Byłem pierwszy! Troll 
Liczba Osiągnięć: 21

Domyślnie Odp: Wybory Parlamentarne 2015 !

Skomentuje 2 obrazkami

sobolek[*]
Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA
PPWojtek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-10-2015, 08:04   #3
YuSuzuki
Saudades...
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7914

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

Cytat:
Napisał ckast Zobacz post
PiS zdobywa 39 proc. poparcia, a PO 23,4 proc. Na trzecim miejscu uplasował się Kukiz'15 zdobywając 9 proc. głosów. Do Sejmu wejdą też .Nowoczesna, która zdobyła 7,1 proc. głosów, a także PSL z 5,2 proc. poparciem. Korwin ma 4,9 proc. ------> Wyniki sondażowe IPSOS ! Dokładne wyniki we wtorek po podliczeniu

Zapraszam do dyskusji Ja się z wyników ciesze, kukiz 9 % i po podliczeniu głosów Korwin z palcem w dupie będzie miał 5 procent
strasznie gówniany temat i nikogo, wolę grać w grę
Stary 26-10-2015, 09:51   #4
ckast
Wariat
ckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innych

Cytat:
Napisał YuSuzuki Zobacz post
strasznie gówniany temat i nikogo, wolę grać w grę
Jak się nie interesujesz sprawą Polski to po chooj nabijasz posty ?
Stary 26-10-2015, 10:27   #5
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Polska się kończy. Jutro zaczną wcielać wszystkich mężczyzn do armii, a potem atak na ruskich aby odebrać wrak smoleński.
Stary 26-10-2015, 11:16   #6
jaskier04
Wariat
jaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebryta

jaskier04's Avatar

Reputacja: 3046

Lista Osiągnięć
Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Byłem pierwszy! Celebryta 
Liczba Osiągnięć: 20

Z tego co mi wiadomo, wrak jest polski, nie smoleński
Stary 26-10-2015, 12:28   #7
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8496

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

Cytat:
Jak się nie interesujesz sprawą Polski to po chooj nabijasz posty ?
Jakby nie zauważył to posty z HP sie nie naliczają.
Stary 26-10-2015, 12:37   #8
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12623

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Jakbyś nie zauważył Yu Zjebuki lubi się udzielać w tematach byle by tylko cokolwiek napisać. Dziwi mnie, że nie dał Ci wirtualnego piwa za ten temat.
Stary 26-10-2015, 12:46   #9
YuSuzuki
Saudades...
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7914

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

Snake; Jakbyś nie zauważył Yu Zjebuki lubi się udzielać w tematach byle by tylko cokolwiek napisać. Dziwi mnie, że nie dał Ci wirtualnego piwa za ten temat.

buhahaha.......nudzisz ..... cudownie moja ulubiona partia polityczna odniosła spektakularne zwycięstwo. WIELKIE GRATULACJE Jaruś forever
Stary 26-10-2015, 14:02   #10
sapinPL
Wariat
sapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłość

sapinPL's Avatar

Miasto: DANZIG
Reputacja: 1839

Cytat:

Ja się z wyników ciesze, kukiz 9 % i po podliczeniu głosów Korwin z palcem w dupie będzie miał 5 procent
z ciekawosci zapytam ile masz lat?
bo jesli cieszy cie ze koles ktory jest alkoholikiem,obszczymurem i generalnie gowno ma do powiedzenia w kwestii polityki wchodzi z takimi wynikiem - to ja sie zastanawiam co jest z tymi ludzmi nie tak...
interesujesz sie polityka? ty o polityce nie masz pojecia;polityka nie polega na przegladnieciu zjebanych stronek w internecie na 2 dni przed wyborami...
i ten sie cieszy,ze przyglup kukiz wszedl bo powiedzial, ze wszystko rozpierdoli...no spoko...gratki

nastepny pajac korwin, chociaz on to w miare przewidywalny jest, kazdy zna jego poglady i niczym nowym nie zaskoczy, tylko nie wiem mlody czlowieku czy znasz w ogole program korwina, ze tak ochoczo chcesz zeby wszedl, wydaje mi sie,ze nie...

o jarku to w ogole nie mowie,bedzie sie mscil i trzeba byc kretynem zeby lykac te jego populistyczne haselka-generalnie mam nadzieje, ze bedzie mial ta wiekszosc-i pis bardzo szybko zderzy sie z brutalna rzeczywistoscia-no ale maja program i biliony...

reasumujac wybrali zakompleksieni,nieogarnieci,niezaradni mali ludzie drugiego malego czlowieczka...
byla stabilizacja - teraz bedzie powtorka z roku 2005/2006 dodatkowo poglebiona o smolensk i prywante rozgrywki-bedzie wesolo

---------- Wiadomość dodana 13:02 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 12:58 ----------

i jeszcze jedna statystyka o ktorej warto pamietac - glosowalo 15,5 mln osób, a PiS poparło jawnie 5,9 mln, czyli z grubsza 15% obywateli -
Stary 26-10-2015, 14:18   #11
ckast
Wariat

Cytat:
Napisał sapinPL Zobacz post
bo jesli cieszy cie ze koles ktory jest alkoholikiem,obszczymurem i generalnie gowno ma do powiedzenia w kwestii polityki wchodzi z takimi wynikiem - to ja sie zastanawiam co jest z tymi ludzmi nie tak...
interesujesz sie polityka? ty o polityce nie masz pojecia;polityka nie polega na przegladnieciu zjebanych stronek w internecie na 2 dni przed wyborami...
i ten sie cieszy,ze przyglup kukiz wszedl bo powiedzial, ze wszystko rozpierdoli...no spoko...gratki

nastepny pajac korwin, chociaz on to w miare przewidywalny jest, kazdy zna jego poglady i niczym nowym nie zaskoczy, tylko nie wiem mlody czlowieku czy znasz w ogole program korwina, ze tak ochoczo chcesz zeby wszedl, wydaje mi sie,ze nie...

o jarku to w ogole nie mowie,bedzie sie mscil i trzeba byc kretynem zeby lykac te jego populistyczne haselka-generalnie mam nadzieje, ze bedzie mial ta wiekszosc-i pis bardzo szybko zderzy sie z brutalna rzeczywistoscia-no ale maja program i biliony...

reasumujac wybrali zakompleksieni,nieogarnieci,niezaradni mali ludzie drugiego malego czlowieczka...
byla stabilizacja - teraz bedzie powtorka z roku 2005/2006 dodatkowo poglebiona o smolensk i prywante rozgrywki-bedzie wesolo

---------- Wiadomość dodana 13:02 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 12:58 ----------

i jeszcze jedna statystyka o ktorej warto pamietac - glosowalo 15,5 mln osób, a PiS poparło jawnie 5,9 mln, czyli z grubsza 15% obywateli -

Pierdolisz farmozony gościu Jakbym nie znał programów to bym nie głosował, poza tym Ty taki cwaniak? Pewnie na Ewke żeś głosował... i jeszcze śmiesz mówić ze była stabilizacja... ja pyrdole... Co do Pisu, wole nieudolny kler niż bandę złodziei

Pozdrawiam.

Ostatnio edytowane przez wrog : 26-10-2015 o 14:42
ckast jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-10-2015, 20:42   #12
Parker
Stały bywalec
Parker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykład

Miasto: Pruszków
Reputacja: 538

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Konsekwentny Achievement Whore 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 4

Cytat:
Napisał sapinPL Zobacz post

Też pierdolisz, aż się czytać nie chce. Nie wiem czy tak się interesujesz tą polityką jak piszesz, czy sam poświęcasz jej dwa dni przed wyborami, bo głosisz te same propagandowe hasła, co wszyscy. Gdzie się ***** nie obejrzę, to każdy tylko się śmieje: "Hehehe, zobaczymy jak to teraz będzie jak kler będzie nami rządził", "*****, po ile bilet do warszawy?", "Księża pedofile będą nami władać", "Ja ********, znów o smoleńsku będą tylko gadać"
To jest tak żałosne, że zwykle nie podejmuję tematu, gdy ktoś jak Ty rzuca takie gówniane wpisy, ale zrobię wyjątek.

1. Jeśli chodzi o smoleńsk, to nie chodzi tutaj o to żeby cały czas o nim gadać, szukać czy był zamach, czy nie. Nie można po prostu (tak jak miało to miejsce przez 5 lat) robić loda Rosji i przez 5 lat nie poprowadzić tego śledztwa do końca. W szanującym się kraju coś takiego nie miałoby miejsca. Było już wiele zagwostek w tym temacie, wiele wersji rosyjskich śledczych, że sprowadzenie tego wraku do naszej ojczyzny jest sprawą iście honorową, a zakończenie tej sprawy należy się rodzinom ofiar. Żartowanie z tego w jakikolwiek sposób jest naprawdę nie na miejscu.
2. Mówienie, że PiS to kościół, że księża będą nami rządzić. To jest śmieszne, najgłupszy rodzaj propagandy, a jednak najskuteczniejszy, bo w 90% przypadków, gdy ktoś narzeka, że inny wybrał PiS i jak ktoś mógł na nich głosować to podaje argument Państwa wyznaniowego. Gdybyś nie wiedział to podczas swoich ostatnich 8 lat rządów PO podniosło finansowanie kościoła z budżetu państwa o 25%. Tak naokoło mówi się jak to wszyscy chcą odłączyć Państwo do kościoła, Kopacz i inni mówili o tym podczas debat, że jest to niezbędne, a jakoś przez 8 lat nie zrobili w tej sprawie nic.

Bo nie ma sensu nic robić, jest konkordat, można go co najwyżej usprawnić. Denerwuje mnie ta nienawiść ateistów do kościoła. Domagają się usuwania krzyży ze szkół czy z miejsc pracy, bo im to przeszkadza. Skoro dla nich to tylko dwie zbite deski to w czym problem?

Media przypięły PiSowi, że jest taki pro kościelny. Może oni po prostu chcą w jakiś sposób zachować wartości chrześcijańskie? Nawet nie zdajecie sobie sprawy, że z Waszych pieniędzy budowane są nowe meczety w Warszawie, a 50tys żydów otrzymuje co miesiąc z naszych pieniędzy 100 euro (czyli ponad 400zł). Jeśli walczyć o chrześcijaństwo to średniowiecze, ale budowanie miejsc, gdzie mogą modlić się wyznawcy innych religii jest już na miejscu, bo to tolerancja, która się należy.
No wypada się tylko jebnąć w łeb.

3. Znam program Korwina, głosowałem na niego, mimo, że nie do końca mi odpowiada on sam. Denerwuje mnie, że czasem palnie jakąś głupotę (w którą chyba sam nie wierzy) i jego sondaże słusznie lecą na łeb na szyje. Jego program jest mi najbliższy, głosowałem przez wzgląd na ludzi z jego partii (Berkowicz). Podoba mi się, że jako jeden z nielicznych chce być gospodarzem w swoim kraju, a nie gościem.

4. Z kukizem się zgodzę. Faktycznie był alkoholikiem, można powiedzieć, że był wrakiem człowieka swego czasu. Nie ma programu, nie ma odpowiedniej wiedzy politycznej. Wyuczył się kilku swoich zdań i w kółko je powtarza nie zmieniając nawet kolejności słów. Pomysł ze wzięciem Liroya to mam nadzieję, że tylko po to aby liczyć na większą liczbę głosów, bo jeśli liczył na jego pomoc w sejmie to jest to żałosne. Aczkolwiek i tak wolałbym jego + partyjnych doradców niż po raz kolejny PO.

Co do głosujących na PO:

Zrozumieć mogę tylko urzędników, którzy jak za króla Sasa: siedzą piją i popuszczają pasa, ale oni też powinni mieć świadomość, że dokonują chujowego wyboru dla polski i myślą tyko własną kieszenią.

Kopacz mówiąca w debacie, że była twarda w negocjacjach z uchodźcami. Taki ****, jak Piotrowska pojechała na ostateczne zebranie w sprawie kwot, to zadzwoniła do Kopacz prosząc o decyzję co ma teraz zrobić. Efektem przerwy na telefon było było wyłamanie się Polski z grupy wyszehradzkiej i przyjęcie kwot uchodźców. Jak można się zgodzić na uchodźców kiedy naród tego nie chce? Jak można uzasadniać ten fakt tym, że robimy to aby być częścią solidarnej europy? Jakiej ***** solidarnej, jak za naszymi plecami z Rosji do Niemiec będzie budowany (z pominięciem Polski) gazociąg Nord Stream II? Serio, jak można po takiej ilości afer (wszystkie zamiecione pod dywan) nadal głosować na takich kłamców?
J. Kaczyński w zeszłym roku z miejsca wyjebał kilku posłów z PiS, bo tamci oszukali na paliwie (wyjazdy służbowe). Było zamiatanie pod dywan? Nie. Oszukali, wydało się, więc wypierdalać. I tak powinno być.
Dali się nagrać w Sowie, mówili o emeryturach, sytuacji NFZ w Polsce w takich słowach w jakich ja nie rozmawiam ze znajomymi, po prostu wstyd, bo sami dobrze wiedzą jaki burdel robią, mówią wprost że nie obchodzi ich dobro kraju. Jeśli ktoś nadal na nich głosuje to albo nie ma bladego pojęcia o tym co napisałem, albo faktycznie wiara w to, że "PiS to kościół, o boże, księża nami rządzą" to większe zło od tego co napisałem...

Ryszard Petru, nie wiem co tu komentować. Koleś nagle tworzy partię i dostaje z miejsca 2mln kredytu. Otwarcie mówi, że w jego partii nie ma miejsca na spadochroniarzy z innej partii, a okazuje się, że ponad połowa jego kandydatów startowała w wyborach do sejmu 4 lata temu z list PO. No rzeczywiście, pierwsza świeżość polityki. Człowiek Balcerowicza, tylko w temacie.

Barbara Nowacka - Zjednoczona Lewica - cieszę się, że będzie rząd bez lewicy (chociaż na wieczorku wyborczym jeden z posłów PO powiedział, że nie może być sejmu bez lewicy, że w takim razie PO przyjmie centrolewicową postawę - no super xD myślenie pt.: zagłosowali na nas, na nasz program, to teraz zmienimy swoją politykę). Leszek Miller i inni postkomuniści powinny być już dawno odstawieni do koryta i powinni pozwolić nam budować mocną Polskę. Mamy naprawdę większe problemy niż zwiększać przywileje homoseksualistom, czy godzić się na kolejnych uchodźców.

Adrian Zandberg - człowiek, który uchronił Polskę przed lewicą samą w sobie odbierając głosu Nowackiej. Nie ogarniam jak człowiek z tak absurdalnym programem mógł dostać prawie 4% To pokazuje jak wielki wpływ mają media na zdanie Polaka. 2 dni mówili o nim jako o nadziei na lepsze jutro, że nie jest on wyuczony formułek robotem, że wypowiada się rzeczowo. Pewnie połowa jego wyborców nie ma nawet pojęcia co proponuje, albo tego, że partia Razem jest partią lewicową a nie prawicową. Opodatkowanie ludzi zarabiających ponad 500 000 zł podatkiem 75% zabiłoby polski przemysł, a to chyba najmniejszy z jego postulatów.

Wszystkim zanim zatracą się w tym wieczornym wydaniu wiadomości proponuję włączyć myślenie, przeczytać program poszczególnej partii, zbadać je na przełomie kilku ostatnich lat (na kilku portalach) i potem wyciągnąć z tego wnioski.

Można mieć różne poglądy i ja to szanuję, ale trzeba mieć świadomość co partia, na którą głosujesz sobą reprezentuje i jakie ma grzechy na sumieni.

Dziękuję pozdrawiam.
Stary 26-10-2015, 21:03   #13
luck1985
Wariat
luck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłość

luck1985's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 1988

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Swój! Na dobre i na złe Jeden ekran to mało 
Liczba Osiągnięć: 7

Może być ciekawie.

Scenariusze są dwa i oba ch**e dla Pisu i dla nas

To co naobiecywali- spełnią. Ale popadniemy w kryzys= zlinczują Kaczyńskiego
Nie wykonają tego co obiecywali- realne, bo nie ma na ta kasy= zlinczują go i po PISie za 4 lata.

Smoleńsk wróci. Ale Smoleńsk małe piwo- PO przez 8 lat narobiło sobie takich układów, że PIS teraz zacznie to wyciągać. Atrakcje rodzaju- Zatrudniają prezesa Orlena, po 3 miesiącach zwalniają i dostaję odprawę 8mln lol Takich afer PIS wyciągnie więcej.

Podoba mi się polityka zagraniczna PISu, dosyć agresywna i bez cackania czy wazeliny. Kaczyński to taki mściciel i zdaje sobie z tego sprawę, bo w EU już wiedza, że będą mieli problem z dogadaniem się.
Oby się nie rzucił na wschodnich sąsiadów, bo szanse zerowe i jako przydupasy USA nawet oni nam nie pomogą.
Kupiliśmy jednorazowe F-16, a oni dalej na nas leja ciepłym porannym. Wizy są nadal. Nie pójdą w naszym imieniu na Rosję. Trochę propaganda, bo imo odpuści machanie szabelką w kierunku wschodnim.

Wybory nie zostały sfałszowane, nie jest w żaden koalicji- nie może na nikogo zwalić winy.
Jarek Polskę Zbaw!
Stary 26-10-2015, 22:21   #14
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Stary 26-10-2015, 22:51   #15
Parker
Stały bywalec
Parker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykład

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał luck1985 Zobacz post
Może być ciekawie.

Scenariusze są dwa i oba ch**e dla Pisu i dla nas

To co naobiecywali- spełnią. Ale popadniemy w kryzys= zlinczują Kaczyńskiego
Nie wykonają tego co obiecywali- realne, bo nie ma na ta kasy= zlinczują go i po PISie za 4 lata.

Smoleńsk wróci. Ale Smoleńsk małe piwo- PO przez 8 lat narobiło sobie takich układów, że PIS teraz zacznie to wyciągać. Atrakcje rodzaju- Zatrudniają prezesa Orlena, po 3 miesiącach zwalniają i dostaję odprawę 8mln lol Takich afer PIS wyciągnie więcej.

Podoba mi się polityka zagraniczna PISu, dosyć agresywna i bez cackania czy wazeliny. Kaczyński to taki mściciel i zdaje sobie z tego sprawę, bo w EU już wiedza, że będą mieli problem z dogadaniem się.
Oby się nie rzucił na wschodnich sąsiadów, bo szanse zerowe i jako przydupasy USA nawet oni nam nie pomogą.
Kupiliśmy jednorazowe F-16, a oni dalej na nas leja ciepłym porannym. Wizy są nadal. Nie pójdą w naszym imieniu na Rosję. Trochę propaganda, bo imo odpuści machanie szabelką w kierunku wschodnim.

Wybory nie zostały sfałszowane, nie jest w żaden koalicji- nie może na nikogo zwalić winy.
Jarek Polskę Zbaw!
Ale kto mówi, że Kaczyński chce wojny z Rosją? To, że nie będziemy ich przydupasem to nie znaczy, że musimy wpadać z nimi w konflikt zbrojny, bo nie mielibyśmy szans. Każdy zdaje sobie z tego sprawę.
Tak się mówi, że teraz to będzie wyciąganie afer. Dobrze, niech będą osoby do tego powołane i niech powoli zajmą się takimi złodziejami. Jak pojedyncze osoby nakradły miliony to powinno się to jakoś egzekwować jeśli znajdą się dowody. Ale oni oczywiście będą się zasłaniać żelaznym: "chcieliście PiSu to macie, wyciągają Wam afery zamiast rządzić" - no rzeczywiście, znakomity argument obronny.
Stary 26-10-2015, 23:21   #16
ckast
Wariat

W tej komisji PKW to chyba koorwa zasneli albo liczyć nie umieją...
Stary 26-10-2015, 23:32   #17
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11521

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Cytat:
Napisał Parker Zobacz post
ciach
Odpowiem Twoim własnym stwierdzeniem: "Też pierdolisz, aż się czytać nie chce".
Stary 27-10-2015, 00:01   #18
Parker
Stały bywalec

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Odpowiem Twoim własnym stwierdzeniem: "Też pierdolisz, aż się czytać nie chce".
Możesz napisać, że nie zgadzasz się z moimi poglądami, ale wskaż mi gdzie skłamałem albo popełniłem merytoryczny błąd.

Ale nie, przecież admin może prościej...
Stary 27-10-2015, 00:10   #19
crazzie
Spambot
crazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narody

Miasto: Poznań, Poland
Reputacja: 6757

Lista Osiągnięć
Own3r! Wiisi mi to Ten jedyny Zbieram puchary 
Liczba Osiągnięć: 42

to nie tak, ze admin, Marcin zawsze napisze, ze do dupy, ale juz nie wyjasni czemu, bo po co nie wiadomo za czym i kim jest, moze sie wstydzi, trudno powiedziec