Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Hyde Park Tematy o wszystkim co aktualnie trapi naszych użytkowników.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 17-06-2016, 20:19   #141
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6427

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

Domyślnie Odp: E3 2016

Cytat:
Napisał chrono87 Zobacz post
Mogą znieść opłaty za multi na Xboksie lub chociaż obniżyć ceny, jeśli paywall na PC nie wchodzi w grę. To Wam się zwyczajnie należy, bo straciliście wszystkie exy. Ale to też zachęci przyszłych klientów.
Zagadaj do Foxa poleci Ci jakieś tabsy

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-06-2016, 21:06   #142
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12711

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Cytat:
Mogą znieść opłaty za multi na Xboksie lub chociaż obniżyć ceny, jeśli paywall na PC nie wchodzi w grę. To Wam się zwyczajnie należy, bo straciliście wszystkie exy. Ale to też zachęci przyszłych klientów.
O jejku, ciepło mi się na serduszku zrobiło, że tak się o nas martwisz.

Spoiler:
skisłem tak bardzo
Stary 17-06-2016, 22:09   #143
ckast
Wariat
ckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innych

Miasto: Xbox Live
Reputacja: 797

Chrono tak gada, i pewnie po cichu uważa fanów x'a za cebulaków, a sam płaci za psplus gdzie pare lat temu granie na multi w plejce było za darmo lol
Stary 17-06-2016, 22:13   #144
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4365

@Assassin - Nie martwię się, pasuje mi że Spencer kopie coraz większy dół pod XOne. Po prostu chciałem normalnie przekazać, że trochę robią z was frajerów. Spencer z takimi emocjami mówi o połączonej platformie, jak to nie ma znaczenia na czym grasz. No, ale racja olać to, przecież wiadomo, że to biznes, robią i mówią co im pasuje.
Stary 17-06-2016, 22:18   #145
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Lista Osiągnięć

Ty grałeś parę lat temu za darmo na multi, a teraz płacisz. Wychodzi na to, że sony też zrobiło z Ciebie frajera.

Ostatnio edytowane przez Assassin : 17-06-2016 o 22:24
Assassin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-06-2016, 22:20   #146
ckast
Wariat
ckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innych

Miasto: Xbox Live
Reputacja: 797

Cytat:
Napisał Assassin Zobacz post
Ty grałeś parę lat temu za darmo grałeś na multi, a teraz płacisz. Wychodzi na to, że sony też zrobiło z Ciebie frajera.
Chrono jak jest ruchany w dupe to tego nawet nie czuje
Stary 17-06-2016, 23:50   #147
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4365

Parę lat temu to ja chętnie kupowałem Plusa na PS3 dla gier w abonamencie. To co Sony dawało to była klasa sama w sobie. A pamietam te hejty jak usługa startowała. Teraz miało być odwrotnie, MS miał walczyć o klienta, yhy.
Jak wychodziło PS4 wiedziałem co kupuje. Płatne online nie spadło z nieba. I nie serwowali żadnych niespodzianek, a nie 3 miesieczny plus raz zdrożał o kilka złotych i 3 z 5 aktywnych xbotów na forum próbowało zrobić dramę.
MS najpierw Was chciał zgwałcić z DRM, wydał słabszą konsole w większej cenie, potem wielu wydymał z Kinectem, a teraz zrobił kloca na klate z W10 i odpuszczaniem walki z Sony na rynku konsol. I jeszcze piszecie, że wam to pasuje.
Tak czy inaczej to wy macie być zadowoleni w tym związku i nic mi do tego. Ale szkoda, że nie można mieć swojego zdania na temat tych zmian i nie chodzi tylko o mnie.
Stary 18-06-2016, 00:16   #148
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Słowo od hejtera.

TF2 mnie zmiażdzył swoim trailerem multi, jak się niczym właściwie nie jaram, bo też nie ma czym, to tutaj mnie kupili. Żeby tylko balans zachowali i nie powrzucali pierdyliona dodatków, i będzie wspaniale. Gra E3 dla mnie.

BF1 - zagram, bo będzie w EAA, ta decyzja w ogóle wydaje mi się surrealistyczna biorąc pod uwagę wydawcę, ale jam tylko małym hipkiem, na korpo myśleniu się nie znam. Z tego co widzałem prezentuje się super, w dalszym ciągu to BF, ale jest tam jakiś smaczek kaszualowy w tym wszystkim, czuć podskórnie Battlefront w gejmpleju. Fajne zmiany przy reloadach broni, pozmieniane klasy, w końcu przemyślane respy pojazdów, levelcap zrobił dobry materiał, więc szukacie w interwebach. Tylko nie wiem jaką kontrę piechota może wyprowadzić przeciwko lotnictwu: tylko flak cannon czy cos innego stacjonarnego. Chyba że się będą rozpadać jak heli w Vietnamie, w sumie bardzo realistyczne to by było, jako jedyny realistyczny element dotyczący tej gry. Goście w ogóle bez spadochronów tam latali, maszyny się psuły, jak się zaczynali palić, to wiadomo: strzał w łeb, bo to jednak szybciej. Ech, wojna, taka piękna.

Wywiadu ze Spencerem nie widziałem, ale obejrzę.

Teraz tak: na OC same hardkory siedzą, niuchają każdego newsa, węszą spiski, analizują. Hardkory jednak w swojej hardkorowości tak się pozatracali, że poza czubek swoich hardkorowych nosków nie widzą. A prawda jest taka, że kaszual rządzi gejmingiem i opinie hardkorów pozostawmy hardkorom. Co z tego że tyle Minecrafta było? Będzie jeszcze więcej, gra to fenomen, wychowała - i wychowuje - całe nowe pokolenie graczy, miliony niewinnych istotek Spójrzcie na konfę od Bethesdy, nic ciekawego w sumie, ale co można zauważyć? Kto mi odpowie z hardkorów. DLC do F4 to głównie jedna wielka budowla, widać ludzie tego chcą, co z tego że na OC nikt nie buduje. Jakieś przesłanki muszą być ku takim decyzjom, dane pewnie mają.

To nie my kształtujemy rynek, ale cała reszta ludzi, którzy w gejmingu nie siedzą, w dalszym ciągu oglądają TV, widzą trailery, spoglądają na plakaty, i tyle. Tatusiowie kupujący dzieciakom nowe gry, przykład mam z roboty dosłowie z wczoraj, gdzie mój manager się pyta o Overwatch i Batlleborn, bo dla syna chce kupić, więc mówię, że jedno to FPS a drugie to MOBA w FPS ubrana, ale niech bierze grę od Blizzard, bo tam przynajmniej gracze będą długo, będzie wsparcie, będzie balans - teraz chyba to kombo od Mcree znerfili jak kojarzę.

Sony wygrało generację, i sam myślałem, że MS już nie powalczy, ale mają Scorpio. Taktyka jest taka żeby przeczekać, ale nie ma też specjalnie powodu żeby kupować X1 przez półtora roku. Jest eska, ale powiedzmy sobie szczerze: nikomu niepotrzebna. Spencer chce sprzedawać soft, nieważne czy na konsolę czy na PC? No to ok, będą teraz sprzedawać na PC, cebula OC powinna się cieszyć, bo będzie taniej, a później można sciągać na X1. Chyba że zunifikują ceny, wtedy będziecie musieli bawić się w krezusów niczym Janusz Tracz.

Kto ma tutaj TV 4k ręka w górę? Ktoś ze znajomych ma? No właśnie, za drogo jeszcze, ale może za dwa lata tak drogo już nie będzie, zresztą w US ten sprzęt coraz tańszy,a MS będzie już gotowy.
VR. Ok, tutaj MS jest na dnie, o hololens ani wzmianki - o Kinekcie też nie, portu też nie będzie dla tej porażki w Scorpio - a Sony wygrało market w przedbiegach, kaszualowie zadecydowali. I tak się to robi, sprzedaje hardware za 400 hop i dwa lata później kolejne 4 stówki, hyc. Sony się dużoooo nauczyło od startu PS3, nieprawdaż? Masy się jarają, czy to ważne czy to będzie gimmick czy nie, ważne że preordery się zgadzają, kamerki do PS4 skoczyły o 1000% na Amazonie, hajs się zgadza. Wielu ludzi z branży gada, że VR to jest to, sam wielki John poszedł do Oculusa - MS z nimi kręci, może coś ukręcą - a koleś jest geniuszem i basta.

Co to w ogóle za myślenie o optymalizacji opcji jako gracz?Że trza mieć PC i PS4, żeby mieć wszystko. Czyli nie można mieć tylko, bo ja wiem, iOS i PS4? I grać w Candy Crush. Ano tak, sorry, jesteście hardkorowi, nie gracie w takie śmieci. A ludzie grają. Ba, faceci grają, widziałem na własne oczy. Takiego Fallout Shelter 50 mln ściągnięć, pewnie sami hardkorowcy zasysali. Bethesda robi remaster Skyrim, mi niepotrzebny, ale ludziki kupią, znowu zaczną się memy o arrow in the knee czy co tam było. To jest dopiero optymalizacja, tak dużo się nie napracują, bo nic nie trzeba zmieniać w systemie dialogów, ekwipunku, questach. Sam bym chciał Morrowinda, bo kumpel zachwalał lata temu, ale to byłaby tytaniczna praca, dlatego nie robią.

To, że ta generacja jest bardzo słaba, wiadomo już od dawna, ale każdy teżznajdzie coś dla siebie, nawet taki hejter jak ja. We Happy Few - nie wiem co to, ale chcę. Dystopia na miarę Bioshocka, ale też czuć Mechaniczną Pomarańczę i smród brytyjskiej perwery, kryjącej się za kotarami wiktoriańskich domów.

Konfy.

Bethesda - no, tak sobie, Prey zaskoczenie, tym razem horror podejście, trochę szkoda tego poprzedniego, granie jako headhunter na obcej planecie byłoby fajne.

MS - słabo raczej, wszystko to samo, zero dużych newsów, oczywiście oprócz Skorpio. Gyrosy jak Gyrosy: czuć że to Gyrosy i...tyle, nic mi to nie robi. HW2 spoko, kawał RTS-a to był. Swoją drogą też jak myślę, gdzie było Halo kiedyś, a gdzie jest teraz, ale H5 się sprzedało, nie? Więc znowu kaszualowe zwycięstwo. Forza, Dead Rising, nudy na pudy.

Sony - dobra konfa, symfoniczna z Bear'em miazga, zupełnie inny GoD, tak się to robi otwarcie, MS, uczcie się, chociaż brakuje tego przesadyzmu i krwi, ale chwała za to, że coś innego probują, no i nordycka mitologia w modzie, a trzeba się zmieniać i dorastać z fanami z serii. Ten tytuł bez cyferki mają już za sobą, więc powinno się udać; Gyrosy też tak miały z Judgmentem, i każdy chce o tytule zapomnieć.

Detroit, ciekawe, ciekawe.

Resi 7 - zaskoczenie, ale nic mi nie robi, jak tam demo?

EA - szkoda gadać, całe panele poświecone Fifa, jakiś koleś, cholera wie czy to jakiś sędzia czy trener na scenie, po gościu widać, że nie chce w tym cyrku uczestniczyć mniej więcej tak, jak syn Willa Smitha na planie After Earth. Coś tam było, ale mocno korporacyjna konfa. Moore nieśmieszny, stracił charyzmę.

Ubi jeszcze nie oglądałem, ale pewnie też słabiutko. Kiedyś to mieli przynajmniej słabych prowadzących i można się było pośmiać, teraz jest babka na obcasie, która sobie klnie. Szkoda, że Konami nie ma, bo #FucKonami.

Nintendo - oni jeszcze istnieją?!?

Za rok polecam śledzenie z twitterem Sterlinga na żywca; sam się uśmiałem mocno, facet jest mistrzem trollingu, a nadrabiałem zaległości w autobusach, więc o kilkanaście godzin w tył, bez wideło, a czułem się jakbym oglądał. Jim dostarcza.

Należy też pamiętać, że E3 to jest impreza branżowa w dalszym ciągu, stworzona dla shareholderów, board members, dystrybutorów, sprzedawców, ale że przepustowość interwebs nam pozwoliła, to oglądamy ten cyrk, jakby był skierowany do nas. Hardkorów. A nie jest. Jak to kiedyś rzekł Ryan.

Oczywiście charakter E3 się zmienia, dziennikarstwo branżowe nie istnieje praktycznie w ogóle, co widać po powrocie starych twarzy z G4 czy GT, nie ma świeżej profesjonalnej krwi, i jej nie będzie. Wszystko zjadł jutub. I tutaj nasuwa mi się taka refleksja, że gry nigdy do miana sztuki nie podskoczą, nie dlatego że ową sztuką nie są, bo być mogą, ale że za rozwojem rynku nie idzie rozwój refleksyjny, brak głębszego dyskursu, bo brak metodologii i zwyczajnej znajomości historii gier.

Aha, kustomizacja kontrolerów do X1, super pomysł. Kaszualowy, ale super.

Czekam na Wasz hejt i zawistne komentarze. Nie wchodzę tutaj często, nie mam po co po prostu, ale z miłą chęcią przeczytam, jak po mnie jedziecie.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-06-2016, 00:35   #149
Assassin
Spambot

Assassin's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Ale szkoda, że nie można mieć swojego zdania na temat tych zmian i nie chodzi tylko o mnie.
Jak to nie można? To, że się z Tobą nie zgadzam to nie znaczy, że nie możesz mieć swojego zdania, gróźb na PW przecież Ci nie wysyłam. I tak w większości przypadków Cię ignoruje.

@lvizzz przeczytałem wszystko, bez komentarza .
Stary 18-06-2016, 00:44   #150
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Assassin Zobacz post
Jak to nie można? To, że się z Tobą nie zgadzam to nie znaczy, że nie możesz mieć swojego zdania, gróźb na PW przecież Ci nie wysyłam. I tak w większości przypadków Cię ignoruje.

@lvizzz przeczytałem wszystko, bez komentarza .
Szkoda w sumie, na Ciebie liczyłem najbardziej. No i na wroga. Nie zapominajmy też o chrono.

Zapomniałem o jednym, o prezentacji najnowszego FF. Zaiste moment godny miana sławetnej konfy Konami, jednego nie idzie zrozumieć, drugi ledwo potrafi grać, prawie mu team wytłukła ta wielka łapa, gejmplej też taki, że jeno uciekać. Co tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że ograniczę swoją znajomość z kulturą japońską do jedzenia. I bukkake.

Ostatnio edytowane przez lvizzz : 18-06-2016 o 00:51
Stary 18-06-2016, 00:48   #151
Assassin
Spambot

Assassin's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał lvizzz Zobacz post
Szkoda w sumie, na Ciebie liczyłem najbardziej. No i na wroga. Nie zapominajmy też o chrono.
No sorry, nie mam się do czego przyjebać, brakuje udawanego obiektywizmu w Twoim poście.
Stary 18-06-2016, 01:31   #152
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11521

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Miałem skomentować, ale potem wyszło, że lubisz populistyczne teksty Sterlinga (może tym razem się powstrzymywał, nie wnikam), więc sobie daruję.
Stary 18-06-2016, 02:08   #153
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Miałem skomentować, ale potem wyszło, że lubisz populistyczne teksty Sterlinga (może tym razem się powstrzymywał, nie wnikam), więc sobie daruję.
Lubię Sterlinga, ale to też nie jest tak, że gościa śledzę od kilku miesięcy. Już kiedyś mieliśmy o tym dyskusję, on jest trollem, ale jest inteligentny, jedzie po rzeczach, które mu się nie podobają. W ogóle gracze mają tego rodzaju myslenie: jak hejtujesz - już mi się nie chce używać innych słów więc idę na łatwiznę - to nie należysz do naszej grupy, wynoś się. Jakby w ogóle nie było innej opcji, mówię o hardkorach oczywiście, całej reszty i tak to nie interesuje.

Idąc dalej: nie komentujesz, bo lubię Sterlinga. Toż to każdy inny powód można wrzucać: nie, bo siedzisz w UK, nie bo nie grasz w Destiny, nie bo masz wyjebane na 95% gier - bo mam, bo to gówno - nie, bo nie jesteś Polakiem. Sterling to jakiś Macierewicz, czy jak?

On się raczej nie powstrzymuje, ale idzie też o to, jak się go odbiera. A nie można go odbierać całkiem serio, nie gościa, który pod koniec każdego swojego bloga mówi 'Thank god for me'.Być może to ja nie powinienem wchodzić w Tobą w dyskurs, gdyż traktujesz ten cały gejming zbyt serio, hm?

Żartuję oczywiście, dobrze że bierzesz serio i profesjonalnie, bo takich ludzi brak, ale trochę dystansu i autoironii też się przyda.

Obejrzałem ten wywiad, troszkę przydługi, ale spoko, Spencer nie wali PR językiem, jest wyluzowany, a to dużo, nie jak te szyszki pod krawatami, vide gość od EA. Niech budują inne zaplecze, nie rozumiem tych achów o Steam, bo sam często słyszałem narzekania od znajomych, nie wspominając o grach z greenlight, za które była zgarniana kasa, a które nie były nawet w stanie alpha. Ale że się zarabia, to po co coś robić z tym procederem. Teraz fala oszustów przez CS idzie, nikt nic z tym nie robi, bo niby dlaczego, po co tracić klientów na skórki, jeno Blizzard z Overwatch zaskoczył, bo tam nawet zmiany całych układów nie dają rady i hammer jest na stałe; Ubi też coś robi z Rainbow Six. Gabe ma tak wyjebane, że hej, po co mieliby robić HL3? Tzn. zrobią, jak im się PR obniży i wyjdzie coś na wierzch brudnego, jako zasłona dymna. Wspomnicie moje słowa.

Ostatnio edytowane przez lvizzz : 18-06-2016 o 02:15
Stary 18-06-2016, 11:37   #154
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

O bosze, obejrzałem Ubi, tyle czasu zmarnowałem na takie coś. South Park mistrz, zero poprawności politycznej, prawdziwy humor na scenie, zero udawania. Poprzednia część wyszła w najgorszym momencie, jaki można było wybrać, ale jest we wstecznej, nie? Zagrałbym w to, pewnie chodzi za grosze.

Cała reszta to kloaka i fabryka Ubi. Oczywiście wszyscy i tak łykną WD2, bo poprzednia część tak wspaniale nudna była, żę ta będzie jeszcze nudniejsza. Chyba że zaskoczą jak z AC2, ale nie liczyłbym na to. Sam ten gejmplej wygląda nudno. Ale jak się rzekło, kaszuale zadecydują i tak.

Myślałem, że EA miało złą konfę, ale Ubi przebiło wszystkich. Bardzo słabe E3 w tym roku.

Nintendo nawet nie chce mi się sprawdzać, coś innego oprócz Zeldy pokazali? Nie wspominając że są generację do tyłu, właściwie to nawet półtorej, jak wyjdą te upgrejdy od Sony i MS.
Stary 18-06-2016, 12:28   #155
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11521

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Cytat:
O bosze, obejrzałem Ubi, tyle czasu zmarnowałem na takie coś. South Park mistrz, zero poprawności politycznej, prawdziwy humor na scenie, zero udawania. Poprzednia część wyszła w najgorszym momencie, jaki można było wybrać, ale jest we wstecznej, nie? Zagrałbym w to, pewnie chodzi za grosze.
Chyba nie ma we wstecznej, ale jak zamówisz dwójkę w cyfrze, to dostajesz od razu jedynkę na One (jak pudełko to kod w pudełku będzie).
Stary 18-06-2016, 12:37   #156
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Dzięki, myślałem że jest.

Preorderów nie składam, nie chcę mieć do czynienia z tym procederem.
Stary 18-06-2016, 14:25   #157
TomMeGusta
Uzależniony
TomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta Celebryta

TomMeGusta's Avatar

Miasto: Kraków
Reputacja: 2556

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Byłem pierwszy! Hall of Fame Star 
Liczba Osiągnięć: 18

Cytat:
Dzięki, myślałem że jest.
Bo jest. Mam na dysku na 360 i od jakichś dwóch miesięcy pokazuje się do pobrania na One.

New Account

The World Is Yours

Ostatnio edytowane przez TomMeGusta : 18-06-2016 o 14:31
TomMeGusta jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania