Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Hyde Park Tematy o wszystkim co aktualnie trapi naszych użytkowników.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 30-03-2010, 20:20   #41
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Domyślnie Odp: Klub Książki

Polecam Cyfrową Twierdzę Dana Browna.
Genialny thriller sensacyjny.
Typowe dla autora mieszanie w fabule ale jest to robione nadzwyczaj inteligentnie
Gorąco polecam!!!
A jako, że jestem poznaniak to polecam też Musierowicz "Szósta Klepka"
Bardzo fajna, humorystyczna książka
Stary 31-03-2010, 00:34   #42
Q-Jot
Guest

Reputacja:

Dan Brown i "genialny" w jednym zdaniu się wykluczają .To mainstream ,nie ma w tym krzty geniuszu .
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31-03-2010, 00:45   #43
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Lista Osiągnięć

O gustach się nie dystkutuje
Dla mnie bomba jeśli chodzi i jego książki.
Kod da Vinci łyknąłem w 3 dni, Twierdzę również w 3. I to tylko dlatego że naprawdę nie miałem więcej czasu, inaczej bym w jeden dzień przeczytał
Teraz się biorę za Anioły i Demony a potem Zakazany Symbol
Stary 02-04-2010, 16:34   #44
tomasz
Nowy
tomasz Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 10

prawda jest taka ze brown fajnie pisze, ale jak dla mnie wszystkie jego ksiazki sa ''na jedno kopyto'' i zbyt wiele sie nie roznia od siebie.a juz nie maja dla mnie jakiejkolwiek wartosci historycznej, po prostu fajnie napisana fantastyka-nic wiecej. a polecam ksiazke "miasto poza czasem" enrique moriel
tomasz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-05-2010, 20:44   #45
DecidedCoin
Początkujący
DecidedCoin Wkrótce będzie sławny

DecidedCoin's Avatar

Miasto: Białystok
Reputacja: 59

Lista Osiągnięć
Achievement Unlocked! Na dobre i na złe  Promotor 
Liczba Osiągnięć: 8

Ostatnio poczytuję całkiem fajną "Drogę Goblina" Jima C. Hinesa.

DecidedCoin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-08-2010, 10:34   #46
Snake
Spambot

Snake's Avatar

Lista Osiągnięć

Czytam właśnie "Wielki Marsz" Stephena Kinga, który napisał jeszcze jako Richard Bachman. Genialna opowieść o sporcie narodowym USA.
100 chłopaków wyrusza ze stanu Maine 1 maja o godz 9. I idą. Idą tak długo aż odpadnie przedostatni. Każdy może otrzymać 3 upomnienia w ciągu godziny. Czwarte oznacza czerwoną kartkę i odpadnięcie z zawodów.
W książce najbardziej chodzi o przedstawienie tego co się dzieje w głowach zawodników kiedy mają za sobą kilkaset km nieprzerwanego marszu i grozi im czerwona kartka...
Stary 14-08-2010, 12:02   #47
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Zgadzam sie ze Snakiem:King to rzemieslnik, praktycznie nie napisal nic, co byloby nieczytalne i schodzilo ponizej pewnego poziomu.Stephena czytalem praktycznie wszystko, oprocz ostatnich pozycji, i jakies najslabsze, jesli mialbym wskazac, to pierwsza czesc 'Mrocznej wiezy'-bo pozniej zmienia sie w super historie, kurvo-i 'Talizman', pisany ze Straubem.
'Wielki marsz' to rowniez historia o kontroli, dazeniu do slawy w naszych, pelnych shitu i celebrities, czasach.Ksiazeczka, jak na Kinga, malutka;jako Bachman pisal mniejsze pozycje, latwiejsze do przyswojenia.Jednym slowem:polecam i ja.Czytajcie Kinga!
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-08-2010, 14:45   #48
Mustang
Wariat
Mustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumny

Mustang's Avatar

Miasto: Wrocław
Reputacja: 1488

Lista Osiągnięć
Aniołek Książkotwarz Gra roku 2012 No-life? 

Ja właśnie czytam "To" Kinga (powieść długa, a to lubię, bo starcza na więcej niż kilka dni) i książka jest również bardzo wciągająca. Widać, że autor nie przejmuje się ilością stron, opisuje szczegółowo różne pomniejsze epizody, a to sprawia, że bohaterowie stają się bliżsi, a świat bardziej realny.
Stary 14-08-2010, 15:11   #49
Snake
Spambot

Snake's Avatar

Lista Osiągnięć

No słyszałem o tej książce i podobno film, który powstał na jej podstawie przez wiele lat straszył USA
Sam jeszcze nie widziałem ale mam zamiar.
A następna książka od "Kinga" to albo Bastion albo "Pod Kopułą".
Stary 14-08-2010, 15:30   #50
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

'To' jest swietne, ale film beznadziejny.'Bastion' polaczony jest poniekad z 'Mroczna wieza', jak prawie wszystkie powiesci Kinga, to dla niego dzielo zycia, ale przynudza dosyc, a opisy niektorych przedmiotow sa przesadzone.No, ale to King, wiec slowa sie u niego leja jak szalone.Osobiscie za najlepsza ksiazke mistrza horroru uwazam 'Misery', ale dlatego, ze uzyl w niej prostych, acz genialnych, eksperymentow formalnych;nie przynudzal, jak to on, wiec ksiazka stanowi dla mnie szczyt jego mozliwosci, gdzie pokazal nie tylko swoje rzemieslnictwo-bo takim pisarzem jest King-ale cos wiecej:geniusz pisarski.
Stary 14-08-2010, 15:39   #51
lokiGEO
Wariat
lokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądze

lokiGEO's Avatar

Miasto: układ 1965 strefa II ark. 252.31 (NW)
Reputacja: 2229

Lista Osiągnięć
Dopiero się rozkręcam! Wyginam śmiało ciało Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 14

Na podstawie "Bastionu" jest serial chyba ma 4 czy 5 odcinków, parę razy leciał na AXN - ksiązki nie czytałem ale serial niczego sobie.
Seria "Mroczna Wieża" to chyba z 7 książek,przeczytałem 2,3,4 i 5 i szczerze powiedziawszy każda następna była gorsza od poprzedniej, jest w nich dużo nawiązań do jego książek np: miasteczko Salem i nawet sam siebie umieścił w jednym z epizodów :P (trzeba mieć niezłą zchize żeby pisać o sobie w trzeciej osobie).
Osobiście polecam ksiązki polskich pisarzy np: Pilipiuka cała serie o Jakubie Wedrowyczu - ten kto nie wiem kto to jest najlepiej niech wpisze hasło w google wsoiskie realia i myśle ze po za poalkami mało kogo by smieszyła ale polecam.
Stary 23-08-2010, 21:22   #52
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Czytał ktoś "Metro 2033" Glukhovskyego? Zastanawiam się właśnie nad zakupem i jestem ciekaw opini kogoś, kto przeczytał tą książkę, a nie przeszedł grę.
Stary 23-08-2010, 22:24   #53
kubek
Wariat
kubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądze

kubek's Avatar

Miasto: Sieradz a nie jakaś dziura Piła!
Reputacja: 2289

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał kroolik37 Zobacz post
Czytał ktoś "Metro 2033" Glukhovskyego? Zastanawiam się właśnie nad zakupem i jestem ciekaw opini kogoś, kto przeczytał tą książkę, a nie przeszedł grę.
Zacznij lepiej od serii "Króliczki na..." lub Harry'ego Pottera nieuku.
Stary 23-08-2010, 22:52   #54
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

HR jest beznadziejny, ciezko to 'cos' nazwac literatura.
Stary 23-08-2010, 23:03   #55
kubek
Wariat
kubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądze

kubek's Avatar

Lista Osiągnięć

Wiesz, ja to czytałem parę lat temu i nawet mi się podobało. No, ale gust 15latka nie jest zbyt wyrafinowany

Zresztą królik w życiu nie przeczytał nic dłuższego niż instrukcja dildosa, więc lepiej niech nie rzuca się od razu na głęboką wodę.
Stary 23-08-2010, 23:33   #56
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Ehh.. kubek, napisałbym wal się na ryj, ale zaraz powiesz, że jestem prostakiem. Więc, wy**$%#&@&%#j. Ostatnio stwierdziłem, że na prawdę za mało czytam i zabrałem się DOBROWOLNIE za "Krzyżacką Zawieruchę" Komudy i nie jest tak źle, jak myślałem, że będzie przed rozpoczęciem. A "Metro 2033" wydaje się być całkiem ciekawe. No i może po przeczytaniu książki najdzie mnie ochota na grę.
Stary 24-08-2010, 00:46   #57
kubek
Wariat

kubek's Avatar

Lista Osiągnięć

Załatw sobie coś Kinga. Ja czytam "Lśnienie" (chociaż ostatnio jakoś mi się nie chce) i jest zajebiste.
Stary 24-08-2010, 00:59   #58
neverneve
Stały bywalec
neverneve Można na niego liczyćneverneve Można na niego liczyćneverneve Można na niego liczyć

neverneve's Avatar

Miasto: Niemcz
Reputacja: 267

Lista Osiągnięć

Ja wszystkim polecam pisarza Jefferyego Deavera i jego książki z wydawnictwa Prószyński i S-ka (wiadomo, każdy pisarz ma swój styl jednak wiele zależy również od tłumacza). Jego najsłynniejsza książka to Kolekcjoner Kości, może ktoś oglądał film (który de facto miał trochę inną fabułę). Świetne IMO thrillery i powieści detektywistyczne, przeczytałem już pewnie koło 10. Teraz czytam Piekielną Dzielnicę, jednak z innego wydawnictwa i jakoś nie mogę na dłużej przysiąc przy niej. Co do innych serii, to polecam również polską serię Felix Net i Nika, takie sci-fi i fantastyka o trójce polskich nastolatków, bardzo śmieszne - ale chyba jednak dla młodszej publiczności.

neverneve jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-08-2010, 02:46   #59
ckast
Wariat
ckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innych

Miasto: Xbox Live
Reputacja: 797

Nie wiem jak wy ale ja nie mam cierpliwości do książek , jeszcze nigdy nie przeczytałem żadnej książki , a jak już zacząłem to doszedłem do maks połowy i sobie odpuściłem , aż dziw bierze że zdałem Polski na 65% na maturze nie czytając ani jednej lektury
Stary 24-08-2010, 08:27   #60
Butch
No-life
Butch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch Celebryta

Butch's Avatar

Miasto: Újszandec
Reputacja: 4039

Lista Osiągnięć
Książkotwarz Old School Playaz Konsekwentny Pokaż się! 
Liczba Osiągnięć: 15

Cytat:
Napisał qb3k Zobacz post
Załatw sobie coś Kinga. Ja czytam "Lśnienie" (chociaż ostatnio jakoś mi się nie chce) i jest zajebiste.
Szkieletowa Załoga > piwo, Mgła to jest coś

Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania