Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 3

PlayStation 3 Dyskusja na poziomie o kolejnym dziecku Kutaragiego.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 03-07-2010, 09:20   #1
Gawlick
Spambot
Gawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumny

Gawlick's Avatar

Miasto: Breslau
Reputacja: 1132
Wyślij wiadomość przez AIM do Gawlick

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita Platynki jak dziewczynki Zdarta klawiatura Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 7

Domyślnie Infamous 2

Kolejna cześć jest coraz bliżej i zaskakuje dynamiką i rozpierdzielem. Sucker Punch nie próznował. To pewne:
http://www.gametrailers.com/video/ex...amous-2/701416

Już w jedynkę grało się przyjemnie, ale brak dynamiki czasem dawał się we znaki. Nie czuc było rozpierdzielu. Teraz co innego. Szykuje sie kolejna perełka.
Gawlick jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-07-2010, 12:11   #2
Loczek0123
Stały bywalec
Loczek0123 Jest wokół niego pozytywna auraLoczek0123 Jest wokół niego pozytywna auraLoczek0123 Jest wokół niego pozytywna aura

Loczek0123's Avatar

Miasto: Zgorzelec
Reputacja: 233

Lista Osiągnięć
360 stopni Na dobre i na złe Zbieram puchary Janko Muzykant 

Domyślnie Odp: Infamous 2

A głupoty gadasz w porównaniu z innymi "piaskownicami" tylko w infamous była ciągła akcja, no może Prototype miał większą ale osobiście wg. mnie ta gra jest OKROPNA! ^^
Stary 03-07-2010, 16:15   #3
Gawlick
Spambot
Gawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumny

Gawlick's Avatar

Lista Osiągnięć

Nie zrozumieliśmy się, nie twierdze ze akcji nie było, tylko ze mało dynamicznie czasem podróżowało się przez miasto, a ataki, oprócz ostatniego (i tego dropu z wysokości) nie miały wystarczająco mocy
Stary 12-04-2011, 11:56   #4
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421

Gardzę sandboxami. Poza Assasin's Creed i inFamous, żadnego chyba nie przeszedłem.
Dwójeczka ma czym przyciągać gracza, przykład, że sandboxy nie muszą być nudne:
http://www.viddler.com/explore/sceab...s/1778/134.251
Stary 12-04-2011, 12:08   #5
Q-Jot
Guest

Reputacja:

Bez podjary. Mnie jedynka nudziła.
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-04-2011, 12:13   #6
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Jak kogoś jak Q-Jota jedynka nudziła a dostanie kod do bety na maila to może mi wysłać
Stary 12-04-2011, 12:25   #7
Q-Jot
Guest

Reputacja:

Cytat:
Napisał chrono87 Zobacz post
Jak kogoś jak Q-Jota jedynka nudziła a dostanie kod do bety na maila to może mi sprzedać
.
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-05-2011, 09:52   #9
chrono87
Spambot

chrono87's Avatar

Cytat:
Napisał Baczek PL Zobacz post
Nikt nie piszę w tym temacie?
Może ludzie znają lepsze fora o pisaniu o grach na PS3 ?
Ja inFamous 2 biore na premierę. Bohater i jego moce jak z Marvela, grafika jak z Uncharted. Gameplay to cudo jak na sandboksa. Do tego grę będzie się przyjemnie przechodzić dwa razy ze względu na dwie ścieżki, edytor poziomów. Trudno o lepszy zakup w czerwcu. Nie podoba mi się nowy głos Cole'a, bo poprzedni jest nie do zastąpienia i mam nadzieję, że na płycie będzie PL i ANG. A ty kupujesz ?
Stary 25-05-2011, 10:00   #10
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 4117

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 12

Jeden z gorszych exów, generalnie.
Stary 25-05-2011, 10:15   #11
Gawlick
Spambot

Gawlick's Avatar

Lista Osiągnięć

Ja wiem w jedynke grało sie bardzo miło, tutaj mają podciągnąć masę rzeczy, dac ten edytor itp. Myśle że sprawdze prędzej czy poźniej. To na pewno
Stary 25-05-2011, 12:27   #12
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Cytat:
Napisał chrono87 Zobacz post
...Bohater i jego moce jak z Marvela, grafika jak z Uncharted. Gameplay to cudo jak na sandboksa...
Chrono chyba trochę Cię poniosło
Jedynka była spoko, choć mnie osobiście gameplay troszkę nudził pod koniec. Chętniej bym zagrał w nowego Prototypa - tam to była rozpierducha na maxa, bohater to prawdziwy fakir
Stary 25-05-2011, 12:58   #13
chrono87
Spambot

chrono87's Avatar

Nie napisałem, która część :P Ale mają silnik graficzny od tych z Noughty Dog i według mnie to widać. Zobacz wygląd bohatera, efekty, kolory, animacje ...
Stary 28-05-2011, 14:29   #14
chrono87
Spambot

chrono87's Avatar

Jako, że Sony jest pewne jakości swoich gier, to mimo, że do premiery jeszcze 10 dni pojawiają się pierwsze recenzje.
http://uk.ign.com/videos/2011/05/27/...objectid=38010
Cytat:
Jeśli wierzyć redaktorowi IGN, użytkownicy PS3 dostali kolejnego exclusive'a z najwyższej półki. Świadczy o tym ocena 9 na 10, na którą wpływ miała nie tylko świetna oprawa graficzna, ale i rewelacyjna animacja, dobrze dobrany voice-acting, ciekawi bohaterowie, żywotność, oraz wciągająca fabuła.
Co warto zauważyć, zwykłe ukończenie gry, bez zaliczania wszystkiego na 100%, zajmie nam około 20 godzin, co w dobie krótkich kampanii na 3 wieczory, jest godne pochwały. Jeśli będziemy chcieli z kolei zebrać wszystkie bonusy i wykonać subquesty, zajmie nam to drugie tyle. A przecież do tego wszystkiego dochodzi jeszcze edytor misji! Pisząc krótko - Sucker Punch nie zawiodło.
żródło ppe.pl
Stary 28-05-2011, 14:47   #15
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11617

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Musze jedynkę wreszcie skończyć. Pamiętam, że gra bardzo mi się podobała, tyle że zamiast robić misje, to latałem po mieście i zbierałem te fragmenty śmieszne Chyba będzie trzeba zacząć od nowa, bo kompletnie nic nie pamiętam. Potem łykam dwójeczkę.
Stary 28-05-2011, 14:50   #16
kubek
Wariat
kubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądze

kubek's Avatar

Miasto: Sieradz a nie jakaś dziura Piła!
Reputacja: 2289

Lista Osiągnięć

Jedynka była nudna. Fakt, niektóre patenty były bardzo fajne, wyjątkowe i charakterystyczne, natomiast schematyczność zabijała cały fun.
Stary 28-05-2011, 21:08   #17
Baczek PL
No-life
Baczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłość

Baczek PL's Avatar

Miasto: ``BDG``
Reputacja: 1987

Lista Osiągnięć
4 The Players Weteran Xbox Live No-life? Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 35

Pierwsze oceny:
- IGN - 9/10,
- Meristation - 9/10,
- multiplayer.it - 8.8/10
.

Baczek PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-06-2011, 19:37   #18
Foxter
Wariat
Foxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłość

Foxter's Avatar

Reputacja: 1700
Wyślij wiadomość przez AIM do Foxter

Lista Osiągnięć
Bogacz Lubiany Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 9

nie pamietam dokladnie jakie emocje budzila we mnie pierwsza czesc, ale na pewno byly one pozytywne. w koncu w moim przypadku ukonczenie jakiejkolwiek gry graniczy z cudem, bo wszystko mnie nudzi. Infamousa przeszedlem i po ograniu demka mysle, ze bedzie podobnie z druga czescia. Rozgrywka duzo sie nie zmienila, doszlo kilka efektow sposobow na usmiercenie wirtualnego przeciwnika, kozacki miecz.. ja nic wiecej nie chce tylko zimnego browara do tego i jazda. Od taki odstresywator.

Foxter lubi to

Foxter jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-06-2011, 14:21   #19
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

A co, nabije se posta:

[url="
"]InFAMOUS 2 Video Game, E3 2011: Electric Death Gameplay | Video Clip | Game Trailers & Videos | GameTrailers.com
[url="
"]InFAMOUS 2 Video Game, E3 2011: Gameplay Trailer (Stream) | Video Clip | Game Trailers & Videos | GameTrailers.com
Recka:

Ostatnio edytowane przez lvizzz : 07-06-2011 o 18:53
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-06-2011, 11:26   #20
Baczek PL
No-life
Baczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłość

Baczek PL's Avatar

Miasto: ``BDG``
Reputacja: 1987

Lista Osiągnięć
4 The Players Weteran Xbox Live No-life? Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 35

Ostatnio edytowane przez wrog : 11-06-2011 o 11:33
Baczek PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 3

Tagi