Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 3

PlayStation 3 Dyskusja na poziomie o kolejnym dziecku Kutaragiego.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 11-06-2011, 12:26   #21
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Domyślnie Odp: Infamous 2

Pograłem troszkę i jest... średniawo. Jak dla mnie to taka jedynka z podrasowaną grafą, zobaczymy co będzie dalej, może się gameplay rozkręci.
O wiele chętniej zagrał bym w kontynuację Prototype.
Stary 11-06-2011, 12:35   #22
Fighter Pl
Spambot
Fighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl Celebryta

Fighter Pl's Avatar

Miasto: Dark Souls
Reputacja: 3646

Lista Osiągnięć
4 The Players Święty Graal Aniołek Widz 
Liczba Osiągnięć: 41

Domyślnie

Cytat:
Napisał komar Zobacz post
Pograłem troszkę i jest... średniawo. Jak dla mnie to taka jedynka z podrasowaną grafą, zobaczymy co będzie dalej, może się gameplay rozkręci.
O wiele chętniej zagrał bym w kontynuację Prototype.
Koorwa. A ja wlasnie kupilem I2:/ mam nadzieje, ze mi sie spodoba. A jest trudniej niz w jedynce?
Fighter Pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-06-2011, 12:40   #23
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Lista Osiągnięć

Nie wiem, bo nie znalazłem nawet opcji zmiany poziomu trudności chyba że hard odblokuje się po przejściu gry. Na razie jest spoko, koszę wszystkich voltami aż miło.
Stary 11-06-2011, 12:47   #24
Fighter Pl
Spambot
Fighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl Celebryta

Fighter Pl's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie

Cytat:
Napisał komar Zobacz post
Nie wiem, bo nie znalazłem nawet opcji zmiany poziomu trudności chyba że hard odblokuje się po przejściu gry. Na razie jest spoko, koszę wszystkich voltami aż miło.
A jest jakies multi, co-op? Jak z trofeami? Wpadaja podczas przechodzenia gry?
Stary 11-06-2011, 13:42   #25
Foxter
Wariat
Foxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłość

Foxter's Avatar

Reputacja: 1700
Wyślij wiadomość przez AIM do Foxter

Lista Osiągnięć
Bogacz Lubiany Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 9

nie no jest przecie zmiana poziomu trudności: 3 stopniowa. Mnie demko nieco przynudzało, ale w pełnej wersji jest już ok, czyli, stary dobry podrasowany infamous. Grafika w niektórych momentach za bardzo rzuca się w oczy - na swoją niekorzyść zresztą, ale jak na sandboxa jest dobrze
multi, co-op? nie bardzo, a trofea ładnie wpadają podczas przechodzenia gry :]

Ostatnio edytowane przez Foxter : 11-06-2011 o 13:44
Foxter jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-06-2011, 14:10   #26
Loczek0123
Stały bywalec
Loczek0123 Jest wokół niego pozytywna auraLoczek0123 Jest wokół niego pozytywna auraLoczek0123 Jest wokół niego pozytywna aura

Loczek0123's Avatar

Miasto: Zgorzelec
Reputacja: 233

Lista Osiągnięć
360 stopni Na dobre i na złe Zbieram puchary Janko Muzykant 
Liczba Osiągnięć: 7

Ja po godzince grania jestem zachwycony kontynuuję wątek z inf1 jako dobry i mi się bardzo podoba.
EDIT: Jeśli kogoś interesuję to zaczynam 'lets play' zapraszam

Ostatnio edytowane przez Loczek0123 : 16-06-2011 o 20:36
Loczek0123 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-06-2011, 09:09   #27
SethMethod
Wariat
SethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod Celebryta

SethMethod's Avatar

Miasto: Katowice
Reputacja: 2512

Lista Osiągnięć
Swój! Dopiero się rozkręcam! Celebryta Bogacz 
Liczba Osiągnięć: 20

Pograłem 15 minut i jestem pod wrażeniem (BigBrother) grafika urywa jajca. Ostrość obrazu to pierwsza liga PS3. Inafomus graficznie był średniawka (jedynie wyładowania elektryczne w ciemnościach w kanałach wyglądały spoko) tutaj jest zajebiście. Postacie wykonane bardzo fajnie, choć włosy Zeke'a wyglądają jakby z gumy, bądź plastiku były zrobione... zobaczymy jak z gameplay'em bo w jedynce było nudno na maksa.

SethMethod jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-06-2011, 18:41   #28
Fighter Pl
Spambot

Fighter Pl's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie

Cytat:
Napisał SethMethod Zobacz post
Pograłem 15 minut i jestem pod wrażeniem (BigBrother) grafika urywa jajca. Ostrość obrazu to pierwsza liga PS3. Inafomus graficznie był średniawka (jedynie wyładowania elektryczne w ciemnościach w kanałach wyglądały spoko) tutaj jest zajebiście. Postacie wykonane bardzo fajnie, choć włosy Zeke'a wyglądają jakby z gumy, bądź plastiku były zrobione... zobaczymy jak z gameplay'em bo w jedynce było nudno na maksa.
Tutaj jest z tym roznie. Momentami gra wciaga ma maxa by po chwili maxymalnie przynudzic:/
Stary 18-06-2011, 07:47   #29
hub3k pl
Wariat
hub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innych

hub3k pl's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 852

Lista Osiągnięć
Stary dziad! 4 The Players Aniołek Swój! 
Liczba Osiągnięć: 21

wlasnie skonczylem gre jako ten dobry i zakonczenie jak i kilka ostatnich zadan urywaja jaja.az nie chce sie odejsc od konsoli .

hub3k pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-06-2011, 08:37   #30
Loczek0123
Stały bywalec
Loczek0123 Jest wokół niego pozytywna auraLoczek0123 Jest wokół niego pozytywna auraLoczek0123 Jest wokół niego pozytywna aura

Loczek0123's Avatar

Miasto: Zgorzelec
Reputacja: 233

Lista Osiągnięć
360 stopni Na dobre i na złe Zbieram puchary Janko Muzykant 
Liczba Osiągnięć: 7

Tak samo ukończyłem grę na dobrym teraz gram jako zły i powiem wam , że zły jest za mało zły
Stary 18-06-2011, 12:53   #31
hub3k pl
Wariat
hub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innych

hub3k pl's Avatar

Lista Osiągnięć

ja zanim zaczne gre jako zly chce pozbierac zasrane odlamki w 1 (jeszcze tylko 2 dzielnice) a nie wiem jakim cudem wpadaja wam te trophy ,po przejsciu gry na trudnym mam cos okolo 20%

Stary 26-06-2011, 13:49   #32
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Dwójeczka daje radę! Graficznie bdb, żadnych spadków animacji nie zauważyłem, a na ekranie czasami dzieje się na prawdę bardzo wiele ( zwłaszcza po puszczeniu tornada przez Cole'a ). Historia całkiem spoko, nowa broń nieSławnego również daje radę no i na szczęście nie ma nudy! Polecać jak najbardziej
Jeżeli chodzi o cyfrową dystrybucję, to na prawdę Sony się przykłada - wersja do pobrania z PSS zawiera Polski dubbing, napisy etc. nice!
Stary 26-06-2011, 20:10   #33
hub3k pl
Wariat

hub3k pl's Avatar

Lista Osiągnięć

i co najwazniejsze nowa gra za 42 zl i jest tak jak preferuje czyli zadnych plyt tylko z dasha wybiera sie gre

Stary 26-06-2011, 22:42   #34
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

czyli Infamous 2 jest do pobrania na PSN, ile to waży ?
Stary 26-06-2011, 22:45   #35
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Lista Osiągnięć

Tak, można go kupić na PSS i z tego co pamiętam, to waży ok 15GB.
Stary 26-06-2011, 22:48   #36
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

ale czemu ta gra pojawiła się jednocześnie w sklepach i w dystrybucji cyfrowej to jakaś norma teraz na PSN czy jedynie wyjątek ? hehehe
Stary 26-06-2011, 22:50   #37
kroolik37
Gang Świeżaków

kroolik37's Avatar

Lista Osiągnięć

Szczerze mówiąc, to nie wiem i średnio mnie to obchodzi. Ważne, że jest i można ją spokojnie pobrać w 5 osób.
P.S. Polecam jak najbardziej
Stary 26-06-2011, 23:09   #38
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11617

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Skończyłem jedynkę i od razu zabrałem się za dwójkę. Jak na razie wszystko wydaje się lepsze i fajniejsze - grafika, miasto (klimacik Nowego Orleanu daje radę), ataki, możliwość rozbudowy bohatera, misje poboczne, misje użytkowników. Wypasik. Warto brać za normalną cenę, a za 42zł to już wstyd nie mieć

Oczywiście standardowo włączyła mi się "prostytutka" sandboksowa i latam po mieście jak głupi zbierając kawałki i robiąc pierdoły. Pierwsza sesja z grą i prawie 100 fragmentów zebranych. Czy mi się wydaje, czy czasem gra miała obsługiwać Move? Może mi ktoś powiedzieć jak to działa, bo nie mam instrukcji i jak to sprawdzić?
Stary 27-06-2011, 08:33   #39
hub3k pl
Wariat

hub3k pl's Avatar

Lista Osiągnięć

o movie nic nie slyszalem , a jak przeszedles tak z 1 na 2 to nie miales wrazenia ze ten cole jest taki jakis inny grzeczniejszy czy cos

Stary 27-06-2011, 09:22   #40
komar
bzzz bzzz bzzz

komar's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie

Cole nawet przeszedł operację plastyczną, całkowicie zmienili mu ryło
W opcjach nie ma żadnych ustawień dla move, więc podejrzewam że gra tego nie obsługuje. Zresztą przy odpalaniu gry nie wyskakuje ekran - jak np w Killzone 3, z informacją o obsłudze move.

Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 3

Tagi
infamous, playstation

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania