Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Filmy i seriale

Filmy i seriale Co ostatnio obejrzałeś?

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 11-06-2010, 03:44   #1
sapinPL
Wariat
sapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłość

sapinPL's Avatar

Miasto: DANZIG
Reputacja: 1839
Domyślnie Ostatnio widziałem i (nie)polecam

jako, ze nie ma ogolnie postu dot. fajnych/ostatnio obejzanych filmow
to zrobilem ;p

ostatnio 2 mocne filmy widzialem

dom zly

mocne, polskie kino - nie dla dzieci (;!

9/10

unthinkable

thliler polityczny traktujacy o terroryzmie
kolejny mocny film, trzymajacy caly czas w napieciu

9/10

polecammmmmm oba !! :]
Stary 24-06-2010, 18:16   #2
sapinPL
Wariat
sapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłość

sapinPL's Avatar

Domyślnie Odp: fajne filmy

nikt fajnych filmow widac nie oglada ;p

the book of eli

fajne falloutowe klimaty, fajnie sie ogladalo
8/10
Stary 24-06-2010, 19:27   #3
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Tutaj kazdy gra w FAJNE gry i pisze FAJNE posty.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-06-2010, 19:41   #4
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6377

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Z tych nowszych, to Drużyna A. Zajebiste kino akcji, jakiego dawno nie było
Stary 24-06-2010, 22:05   #5
brolly
Fanatyk
brolly Wkrótce będzie sławny

brolly's Avatar

Reputacja: 52
Wyślij wiadomość przez AIM do brolly

Lista Osiągnięć
Your e-penis must be huge! Szybko i wściekle Zapalczywy Hall of Fame n00b 
Liczba Osiągnięć: 10

możesz kroolik napisać coś więcej o Drużynie A? CIekaw jestem jak wyszedł ten film
brolly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-06-2010, 23:23   #6
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Cytat:
Napisał brolly Zobacz post
możesz kroolik napisać coś więcej o Drużynie A? CIekaw jestem jak wyszedł ten film
Wprawdzie nie jestem Kroolik, ale...
Film niezły, jak na głupawy film sensacyjny. Typowe, dobre kino rozrywkowe, ale po reżyserze "Smokin' Aces" można się było tego spodziewać.

P.S. Jak ktoś ma sentyment do starej Drużyna A to sugeruje wyczekać do końca napisów końcowych.

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-06-2010, 03:03   #7
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5130

Cytat:
Napisał sapinPL Zobacz post
nikt fajnych filmow widac nie oglada ;p

the book of eli

fajne falloutowe klimaty, fajnie sie ogladalo
8/10
straszna sredniawa ten film, dluzy sie, sama fabula to niezla glupota + kiepski finisz, ale za to mila kunis niezle zagrala. od rozowych lat 70' nic a nic sie nie zmienila :d
Stary 25-06-2010, 12:24   #8
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6013

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

proponowal bym obejrzec film "droga" ten sam temat co "book of eli" ale niemal pozbawiony prawie calkowicie efektow specjalnych oraz praktycznie jest to gra dwuch aktorow zapewne dla wiekszosci film bedzie nudny (dla malolatow) ale kto nie widzial niech poswieci te dwie godziny
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-06-2010, 15:03   #9
sapinPL
Wariat

sapinPL's Avatar

chodzi ci o remake piatku trzynastego? czy tytul jest "w piatek 13" ?
bo nie widze filmu z takim tytulem - w piatek 13 ...

---------------------
parnassus

zapowiadalo sie fajnie, ale koncowka spieprzona na maksa,,, ogolnie potencjal byl, ale zrobione tak sobie - liczylem na cos lepszego

hmm 5/10

-------------------
the cook the thief his wife and her lover

dosc stary film/ takze osobom, ktore lubia jak sie "szczelaja" sie nie spodoba ;]
film o zdradzie, akcja przez caly okres filmu dzieje sie w 1 restauracji...

dla zainteresowanych trailer
http://www.youtube.com/watch?v=nXLRdeYFHss

jak ktos lubi klimaty kubricka powinien obejzec

8/10
Stary 27-06-2010, 16:13   #10
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12519

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Cytat:
Napisał Metoda PL Zobacz post
Ja polecam oglądnąć film W Piątek trzynastego. Film normalnie przekozacki.
Ja bym ci proponował Teletubbies bo dla twojego poziomu wypowiedzi jest to "normalnie przekozackie" połączenie.
Ostatnio oglądałem Toy Story 3 i szczerze powiem, że nigdy żaden film nie wywarł na mnie takiego wrażenia. 11 lat czekania na kolejną część opłaciło się w 100%. Fantastyczna historia, świetna animacja 3D i powrót piosenki "Ty druha we mnie masz". Jeżeli powstanie część 4 mogę na nią czekać nawet i 20 lat - wiem, że będzie warto.
ps. swoją drogą w czerwcu za rok premiera Auta 2!!!
Stary 27-06-2010, 16:24   #11
mrmarko
Uzależniony
mrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebryta

mrmarko's Avatar

Miasto: Złotów
Reputacja: 2504

Lista Osiągnięć
I love Apple Bogacz Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 19

Cytat:
Napisał Snake Zobacz post
Ostatnio oglądałem Toy Story 3 i szczerze powiem, że nigdy żaden film nie wywarł na mnie takiego wrażenia. 11 lat czekania na kolejną część opłaciło się w 100%. Fantastyczna historia, świetna animacja 3D i powrót piosenki "Ty druha we mnie masz". Jeżeli powstanie część 4 mogę na nią czekać nawet i 20 lat - wiem, że będzie warto.
ps. swoją drogą w czerwcu za rok premiera Auta 2!!!
I agree with Snake.

mrmarko jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-06-2010, 17:04   #12
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11146

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Domyślnie Odp: Ostatnio widziałem i polecam

O czym była dwójka? W jedynce z tego co pamiętam Buzz się pojawił w domu i niby latać nie potrafił. Do tego był jeszcze dzieciak co zabawki rozwalał. Drugiej części nie kojarzę.
Stary 27-06-2010, 17:08   #13
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12519

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 

Chudy trafił do kolekcji Ala który miał sklep z zabawkami i okazało się, że jest kolekcjonerskim egzemplarzem zestawu w który wchodził on, kowbojka Jessie i koń Mustang. Buzz Astral wraz z resztą popaprańców wyrusza mu na ratunek
To tak w mocnym skrócie
Stary 28-06-2010, 02:35   #14
somber86
Stały bywalec
somber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłość

somber86's Avatar

Miasto: Gdańsk
Reputacja: 1619

Lista Osiągnięć
Książkotwarz Widz Aniołek Your e-penis must be huge! 

"Number 23" film ma ze 2 lata Jim Carey w roli głównej, ale zaskakujące jest to że to nie idiotyczna komedia tylko bardzo dobry triller
Stary 28-06-2010, 08:00   #15
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8642

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Cytat:
Napisał sapinPL Zobacz post
chodzi ci o remake piatku trzynastego? czy tytul jest "w piatek 13" ?
bo nie widze filmu z takim tytulem - w piatek 13 ...
Tak, chodzi mu pewnie o remake, te dwie części Friday the 13thktóre zrobił Rob Zombie w 2009 - bardzo dobrze się to ogląda, Jason Voorhees powrócił

edit: oczywiście chodziło mi o remake Halloween w wykonaniu Roba Zombie, a nie Piątek 13 - choć ten też doczekał się ostatnio remaku, sorki za pomyłkę.

Ostatnio edytowane przez komar : 28-06-2010 o 13:30
komar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-06-2010, 11:35   #16
somber86
Stały bywalec
somber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłość

somber86's Avatar

Miasto: Gdańsk
Reputacja: 1619

Lista Osiągnięć
Książkotwarz Widz Aniołek Your e-penis must be huge! 

Cytat:
Napisał komarek78 Zobacz post
Tak, chodzi mu pewnie o remake, te dwie części Friday the 13th które zrobił Rob Zombie w 2009 - bardzo dobrze się to ogląda, Jason Voorhees powrócił
tą nową wersje robił Rob Zombie??
Z jego filmografii polecam "Dom 1000 trupów" i "Halloween"
Stary 28-06-2010, 11:41   #17
crazzie
Spambot
crazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narody

Miasto: Poznań, Poland
Reputacja: 6671

Lista Osiągnięć
Own3r! Wiisi mi to Ten jedyny Zbieram puchary 
Liczba Osiągnięć: 42

ja staram sie chodzic co tydzien do kina, chociaz ostatnio nie bylo zbytnio na co... i nadal nie ma

z tego co ostatnio widzialem

robin hood - dosc dobre kino, chociaz bez rewelacji, ale obejrzec warto, inna strona historii kapturowca z sherwood, film nie opowiada o tym jak okrada on bogatych i daje biednym, a o tym jak powstal robin hood i skad sie pojawil, mozna polecic

ksiaze persji (tu ciekawe, jak kupowalem bilety i powiedzialem ze chce dwa na "prins of perszja" to pani nie zajarzyla i powiedziala ze nie ma takiego filmu ^^), anyway mozna przyjac, jest troche efektow specjalnych, jest troche humoru, do tego film oparty na grze wideo wiec dla takich jak my raczej pozycja obowiazkowa