Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 06-06-2012, 02:23   #42
mk00h
Underground
mk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądze

mk00h's Avatar

Miasto: Xbox Live
Reputacja: 2261

Lista Osiągnięć
Wyginam śmiało ciało Ten jedyny Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Domyślnie Odp: Resident Evil 6

W życiu bym nie powiedział, że to Resident, klimat starego dobrego residenta przepadł bezpowrotnie.
Stary 07-06-2012, 22:35   #43
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

O zazebiajacych sie trzech story, roznicach miedzy bohaterami, nowych przeciwnikach:

lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-07-2012, 19:45   #45
vivi
Uzależniony
vivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innych

vivi's Avatar

Reputacja: 904

demo Resident Evil 6 jest dostępne dla posiadaczy kodu z Dragons Dogma. pobrałem i udostępniam je pod tym linkiem, dla każdego kto chce spróbować

https://www.dropbox.com/s/ngcfx9h74t...B3BD2C2343.zip

instrukcje -
1. pobierz i wypakuj plik .zip
2. sformatuj napęd flash używając konsoli, aby móc użyć ją jako kartę pamięci
3. skopiuj jakiekolwiek demo na kartę pamięci
4. po skopiowaniu podłącz napęd flash do PCta
5. uruchom program "USBXTAFGUI_v44.exe" który znajdował się w pliku zip (zeskanujcie go antyvirusem, choć jestem 99% pewny, że żaden się tam nie zakradł, MSE nic nie znalazł)
6. File -> Open Device Selector -> wybierz napęd flash
7. Po lewej kliknij Data Partition i rozwijaj listę(foldery) aż dotrzesz do końca. W prawym okienku będzie widoczny plik z demem, które skopiowałeś. Usuń je, a w to samo miejsce przeciągnij i upuść plik z demem Residen Evil 6.
8. Program będzie kopiował demo (Injecting... na dole okna). Gdy skończy i pokaże się w tym samym miejscu napis "Done". Możesz wtedy odłączyć flasha i odpalić grę na konsoli

Ostatnio edytowane przez vivi : 03-07-2012 o 22:01
vivi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-07-2012, 20:22   #46
Czezare
Fanatyk
Czezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innych

Czezare's Avatar

Reputacja: 769

A jak to demo normalnie pobrac bez kombinowania? Wklepalem kod z Dogmy, ale zamiast pelnego dema pobralo mi jakis token. Co dalej?
Stary 03-07-2012, 20:27   #47
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11617

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

W menu gry pewnie pojawiła się odpowiednia opcja. Zabezpieczyli się przed sprzedawaniem gry.
Stary 03-07-2012, 20:27   #48
vivi
Uzależniony
vivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innych

vivi's Avatar

wejdz do glownego menu Dragons Dogma i wybierz Resident Evil 6 demo. wtedy pobierze grę
Stary 03-07-2012, 20:33   #49
Czezare
Fanatyk
Czezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innych

Czezare's Avatar

Cytat:
Napisał vivi Zobacz post
wejdz do glownego menu Dragons Dogma i wybierz Resident Evil 6 demo. wtedy pobierze grę
Thx!Wlasnie je sciagam
Stary 03-07-2012, 22:09   #50
vivi
Uzależniony

vivi's Avatar

Przeszedłem wszystkie 3 części dema. Pierwsze z Leonem wprowadza fajny klimat, choć mało jest grania i irytują miejsca gdzie wymuszone jest powolne chodzenie. Bardzo krótka sekwencja.
Druga część dema z Chrisem jest... dziwna. Gra w tym miejscu wydała mi się jakby miała kryzys tożsamości - w pierwszej starają się zrobić atmosferę horroru, w drugiej... akcji. W dodatku ciągłe - Naciśnij "A" żeby wdrapać się na schodek, naciśnij "A" żeby zeskoczyć ze schodka, Naciśnij "A" żeby wdrapać się na schodek... NACIŚNIJ "A" ŻEBY WEJŚĆ NA DRABINĘ!!!!... serio, przez 10 minut gry było takich miejsc ze 30.
Celowanie jest okropne. Wyciągasz pistolet, prawa gałka zwalnia do ZERA - nie tak jak w poprzednich częściach, jest teraz tak źle, że gdy przewróciłem zombiaka i patrząc w jego kierunku wycelowałem to nie zdążyłem wycelować mu w głowę zanim się nie podniósł. W dodatku nie znalazłem opcji zwiększenia czułości gałek.

Trzecia część dema, z dwoma nowymi bohaterami to walka z bossem. Chyba najbardziej mi się podobała, mimo, że również cierpiała na problem z celowaniem. Nowa bohaterka wygląda nieźle, a rozbryzgana krew świetnie wygląda na jej białym palcie
Stary 03-07-2012, 23:16   #51
Czezare
Fanatyk

Czezare's Avatar

Cytat:
Napisał vivi Zobacz post

Trzecia część dema, z dwoma nowymi bohaterami to walka z bossem.
Pytanie mam do Ciebie w zwiazku z tym bossem:

SPOILER

Czy mozna tego bossa w demie wogole pokonac? Mnie on za kazdym razem lapie doslownie po 10-ciu metrach i dupa
Stary 03-07-2012, 23:45   #52
vivi
Uzależniony

vivi's Avatar

Biegnij i nawet się nie zastanawiaj Zabił mnie za pierwszym razem, ale za drugim wystarczyło, że wdepnąłem A, nawet sterować specjalnie nie musiałem.
Stary 04-07-2012, 07:26   #53
Czezare
Fanatyk

Czezare's Avatar

Cytat:
Napisał vivi Zobacz post
Biegnij i nawet się nie zastanawiaj Zabił mnie za pierwszym razem, ale za drugim wystarczyło, że wdepnąłem A, nawet sterować specjalnie nie musiałem.
No kuna biegne i dupa I tak mnie dogania. Chyba juz 10 x mnie dopadl Moze inaczej...zeby biec to trzeba mashowac jakis przycisk czy postac biegnie automatycznie?
Stary 04-07-2012, 10:34   #54
Hosen
Spambot
Hosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądze

Hosen's Avatar

Miasto: Złotoryja
Reputacja: 2321

Lista Osiągnięć
Zdarta klawiatura Złomiarz 360 stopni Cztery ściany 
Liczba Osiągnięć: 9

To prawda, że nie ma już herbów tylko efekt dziada? Bo jak tak to co to za survival horror z tego?
Stary 04-07-2012, 12:33   #55
vivi
Uzależniony

vivi's Avatar

Cytat:
Napisał Hosen Zobacz post
To prawda, że nie ma już herbów tylko efekt dziada? Bo jak tak to co to za survival horror z tego?
Są wszelkiego rodzaju roślinki, ale grając przez wszystkie 3 czaptery dema nie musiałem ich używać ani razu. Prawdę powiedziawszy to nie użyłem niczego z ekwipunku oprócz gnatów.
Jest Health Regen, i to nie taki byle jaki - cały pasek odnawia i to bardzo szybko.

Cytat:
Napisał Czezare Zobacz post
No kuna biegne i dupa I tak mnie dogania. Chyba juz 10 x mnie dopadl Moze inaczej...zeby biec to trzeba mashowac jakis przycisk czy postac biegnie automatycznie?
Trzymaj "A".
Stary 04-07-2012, 12:37   #56
Hosen
Spambot
Hosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądze

Hosen's Avatar

Miasto: Złotoryja
Reputacja: 2321

Lista Osiągnięć
Zdarta klawiatura Złomiarz 360 stopni Cztery ściany 
Liczba Osiągnięć: 9

No to jakies nieporozumienie w takim wypadku.
Stary 13-07-2012, 21:47   #57
SPEEDY85 PL
Stały bywalec
SPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumny

SPEEDY85 PL's Avatar

Miasto: Żory
Reputacja: 1138

Lista Osiągnięć
4 The Players Forever Alone Ten jedyny Hall of Fame SuperStar 
Liczba Osiągnięć: 30

Gameplay zaczyna się od 3:39

Gameplay zaczyna się od 3:13

Popcorn do ręki i można oglądać filmiki

SPEEDY85 PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-07-2012, 21:50   #58
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

zacytuję Matamana... to będzie crap !
Stary 13-07-2012, 22:19   #59
rafal198011
Stały bywalec
rafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innych

Reputacja: 714

a mnie o dziwo sie gra podoba i napewno sie nia zainteresuje na powaznie

---------- Wiadomość dodana 21:19 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 21:17 ----------

cena to jedyne 130 funciakow
rafal198011 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-08-2012, 22:46   #60
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Moze to jednak nie bedzie crap?

http://www.gametrailers.com/videos/q...a-wong-preview
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe