Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Osiągnięcia Dyskusje o Osiągnięciach i Gamerscore.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 01-03-2011, 16:26   #5421
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252
Domyślnie Odp: Mistrzowie "calaków"

Ile h spedziles na tego ostatniego czalendza?

Btw towaRZyszyć
Stary 01-03-2011, 16:39   #5422
LooneyBandyta
Nowy
LooneyBandyta Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: GL Street
Reputacja: 10

Tak szczerze to nie wiem ile h, bo nie liczyłem kampanie i związane z nia achievki zrobiłem w niecałe 3 dni po 2-3h grania, natomiast wszystkie challenge męczyłem następne 2 tygodnie... najgorzej było z challengem nr 4 i 6 najdłużej siedzialem przy nich. Pozostałe można zrobić bez jakiejś określonej taktyki, z 4 i 6 już jest inaczej. Ile h nie wiem ale na pewno nie mało.
Stary 02-03-2011, 01:14   #5423
FireFlow
Fanatyk
FireFlow Jest wokół niego pozytywna auraFireFlow Jest wokół niego pozytywna aura

FireFlow's Avatar

Miasto: N/A
Reputacja: 180

Lista Osiągnięć
I ja tam byłem 2! Zapalczywy 360 stopni  
Liczba Osiągnięć: 19

Widzę,że nie tylko ja pokusiłem się o calaka Vanquish.Mimo masy spędzonych godzin ,restartów i masterowania czelendżów to gra i tak bardzo mi się podobała.Czekam na sequel

Calak w Bulletstorm - Nie sądziłem ,że będzie to tak dobry FPS.Można się przyczepić jedynie do tego,że gra zaczyna przynudzac po akcie 6 (brak nowych broni/skillshotów itp).Pozatym wypas od emnie mocne 9/10

FireFlow jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-03-2011, 02:47   #5424
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Fallout:New Vegas-1140/1140-kazdy, kto choc troche sledzi co sie na OC dzieje, wie jak wielkim fanem apokalipsy z nukami w tle jestem, zwlaszcza tej w wykonaniu Bethesdy, a od niedawna rowniez Obsidian.Na gre od tych ostatnich czekalem, gdy tylko pojawily sie pierwsze newsy, na OC sialem hype ile tylko sie dalo, lacznie z unboxingiem, apetyt moj wielki byl.I zaspokoilem moj glod laziorowania po pustyni, zwiedzania miejscowek, wykonywania questow i zabijania potworow, ale nie obylo sie bez ciezkiej niestrawnosci i niezdrowego bekania spowodowanego bugami.

Nie sadze, zeby ta czesc falloutowej przygody zachecila wielkie grono graczy po siegniecie po nowa odslone od Obsidian-target byl raczej jednoznaczny:ludzie, ktorzy tak ja ja, pokochali Fallout 3 z jego wielkoscia, przestrzeniami, mrokiem podziemi, zombiakami i czarnym humorem.Ani grafika nie zachywca, mysle, ze wielu, zwlaszcza tych mlodszych, ktorzy-glupi przeciez, ale mlodym glupote sie wybacza-zwracaja na oprawe wizualna i kazda gre oceniaja przez pryzmat ilosci klatek na sekunde, tekstur na murach i bombastycznosci wybuchow, nie bedzie mialo czego szukac na pustyni Mojave;podobnie ci, ktorzy szukaja prostej fabuly, latwych rozwiazan, liniowosci-nie dla was wedrowka do New Vegas.F:NV to kolos, ale przeznaczony dla niektorych tylko, bo jesli ktos, nie potrafi zaglebic sie w swiat przedstawiony na dlugie godziny, kombinowac z questami, ten powinien pozostac w multi BO albo innego badziewia.

Najwieksze zmiany zanotowalem na skali walka:fabula-tej piewszej jest mniej;w Wastlandzie waszyngtonskim dochodzilo co rusz do potyczek z mutantami i potworami, tutaj jakby tego mniej, najwidoczniej pustynia nie sluzy nawet mutantom.Nastawienie na fabule bardzo mi sie podoba, bo gram na ogol postaciami, ktore maja speech czy ichni odpowiednik na wysokim poziomie.Ogolnie:lubie sobie pogadac, sprawdzic opcje dialogowe, a tych jest masa-Obsidian wrzucil dodatkowe, opierajace sie na skillach i poziomie wspolczynnikow, czyli nawet jesli kogos przegadac nie mozemy-za niski speech-to jest szansa, ze bedziemy mogli zablysnac z nasza znajomoscia medycyny.
Kolejna wielka zmiana, o ktorej czesto zapominalem, to frakcje, przynaleznosc do nich, a co za tym idzie reputacja w danym regionie/lokacji.Co wiaze sie z powyzszym, to umiejetne manewrowanie miedzy zwalczajacymi sie nawzajem grupkami, mozliwosc podszywania sie pod dana frakcje przy pomocy ubioru owej-sam poczatek juz daje nam smaczek, bo akurat tak sie zdarzylo, ze zabilo mi sie kilku gangerow, biedaki, zgarnalem ich ciuchy, ide na stacje paliw do Rico bodajze, a ten mnie atakuje.Czemu?Ano nosilem barwy gangu;uwazajcie wiec wszyscy, ktorzy jeszcze nie grali:robcie sejwy, bo zapomnicie, co nosicie na sobie-a mi sie zdarzalo czesto-wejdziecie do obozu NCR, a tutaj zonk!Zbroja Brotherhood of Steel nie jest mile widziana mimo, ze zapewnia spora obrone.Co wiecej wykonywanie zadan dla frakcji plusuje w taki sposob, iz dostajemy dodatkowe miejscowki-schronienia, gdzie mozemy odpoczac, trzymac ekwipunek.I like.Very.

Fabularnie Fallout:New Vegas stoi na szczycie;moze brak tego patosu z Mass Effect 2, celu, gdzie nagroda jest uwielbienie od wszystkich, popularnosc u kobiet i masa hajsu, ale, jesli spojrzec po NPC-pach, to praktycznie kazdy ma jakies uzasadnienie swoich poczynan, dobrze odwzorowane i oddane dodam.Swiat pustyni Mojave to nie podswietlone opcje dialogowe na niebiesko i czerwono:tutaj nie ma czegos takiego, jak sluszny wybor, co widac doskonale po zakonczeniach:mimo grania 'dobrymi' postaciami, mialem niezla zagwozdke, ktorej opcji sie trzymac-nawet ta 'legionowa' nie byla az tak 'zla'.Relatywizm, to lubie, taka mam filozofie w normalnym zyciu(tak, mam normalne zycie!!!), a produkcja od Obsidian daje mi relatywizmu w nadmiarze.

O reszcie nowosci wspominac nie bede, bo kogo interesuje budowanie sprzetu, kombinowanie amunicji itp?Dodam tylko, ze perk Wild Wasteland to mistrzostwo:nie zaznacie przyjemnosci owej zbyt czesto, ale gdy taka sie nadarzy....Wow, just wow.Moge tylko dodac, ze gdy dostalem 'pimpowanego' Pip-Boya ze zloceniami, czemu towarzyszyl krotki motyw muzyczny niczym wyjety z serialu z lat 70-tych, pomyslalem:'Bylo warto wydac punkty'.Ktos tez tak mial?

Lyzka dziegciu?Dwie lyzki?Talerz?Kufel?Beczka?Sam nie wiem, ale dziegc-tak sie odmienia?-wylewa sie tutaj z kazdej linijki kodu, a imie jego to PAN BUG.
Wstyd i hanba, panowie programisci!!!Tak zbugowanej produkcji na obecna generacje nie widzialem, wiec ostrzegam tutaj wszystkich, ktorzy planuja zakup, bo ten koles nas tak namowil, dobrze pisze i w ogole dac mu wodki-nie!Macie slabe serce, szybko sie wkur... , denerwujecie, bijecie zone, gdy gra sie zwiesi?Trzymajcie sie daleka od New Vegas.Bede pisal jeno o swojej kopii gry, z tego co rozmawialem z ludzmi, to mialem jedne z najgorszych pomiotow od Pana Buga.
Zawiechy i freezy to chleb powszedni na Mojave, robcie wiec sejwy, dzieci, bo nie znacie dnia ani godziny.Zdarzylo mi sie nawet, ze freez nastepowal w jednym miejscu, cztery razy odsejwowywalem i to samo sie:wielki 'krzak', a pozniej okazalo sie, iz 'save is corrupted' i dupa;cale szczecie, ze wczesniej mialem zapisany inny stan gry.Zakopujacy sie w ziemi przeciwnicy, zwlaszcza skorpiony to zadna nowosc, chociaz ten bug akurat nie wywarl na mnie wrazenia, bo w tak wielkim swiecie spodziewam sie tego rodzaju bledow.Skoki animacji bez powodu, gdy caly silnik gry zaczyna szarpac i jeczec bez powodu-nie ma dla tego wytlumaczenia, a gdy owa rzecz sie zdarzala-bosze, czulem sie, jakbym gral na jakims przestarzalym PC, na ktorym ustawiono wszystko na high.Czym to spowodowane?Powaznie, jak zaczelo skakac, to na ekranie wielka 'zaba', gra tracila plynnosc, wszytsko skakalo, nawet prosty obrot byl bolesnie znieksztalcony.A teraz creme de la creme:ED-E, ktorego bede nazywal dalej Edie, bo mi sie nie chce klepac inaczej.Robocik ow u mnie kompletnie zwariowal po Dead Money-mialem go w skladzie gdy szedlem na misje do Sierra Madre-ale juz wczesniej przejawial oznaki szalenstwa.Otoz maly Edie mial tendencje do atakowania ludzi bez powodu, gustowal zwlaszcza w zolnierzach NCR, moze jakas skaza z przeszlosci?Ot, wchodze sobie do bazy NCR, a ten ******** strzela laserkami, wychodze szybko przez drzwi:to samo.Jakies zwarcie w obwodach, chociaz short circuit moze sie schowac-Johnny 5 powinien sie wstydzic swojego pacyfizmu.Co ciekawe, zolnierze NCR nie 'stawali' sie moimi wrogami, tylko Edi za takich ich uznawal.Teraz najlepsze:wracam do Primm po skonczeniu Dead Money, zeby zgarnac robocika, wchodze do chalupy, a ten ******** mnie atakuje, zaznaczony na czerwono, wiec wrog jak nic.O co chodzi, prosze, ktos mi wytlumaczy.Probowalem sejwy, probowalem tak i siak-nic, kupa zlomu nie da sie przekonac.Wychodzi na to, ze stracilem towarzysza, a nawet nie wiem, jaki powod tegoz.
Jeszcze link:

http://fallout.wikia.com/wiki/Fallout:_New_Vegas_bugs

Krotko:ocena:9/10-nieobiektywna
7/10-bardziej obiektywna

Czemu nie 10/10?Ciezko wytlumaczyc, moze dlatego, ze formula pomalu sie wyczerpuje, nie mialem tego uczucia zawladniecia gra, jak w przypadku F3, mimo tych wszystkich poprawek i lepszej fabuly.Nie mozna wejsc dwa razy do tej samej rzeki, ale tez Mojave jest mniej zroznicowane, co wplywa na chec badania terenu i odkrywania nowych lokacji.

Slowo o DLC:brac, kupowac, grac!!!Jeden z najlepszych NPC ze swiata Fallouta czeka-Dog/God!!!Widac, ze dodatek pomyslany jest jako DLC dla weteranow bardziej, a nie nubies.Lokacja Sierra Madre swietnie zbudowana, dodajaca klaustrofobii przez chmury trujacego gazu, mala widocznosc i 'korytarzowosc'.Przeciwnicy dosyc wytrzymali, kupa ukrytych komputerow do zhackowania, liscikow, napisow na scianach, sejfow do otworzenia.

Ok, pozno juz, jutro do pracy, a ja bym jeszcze cos skrobnal....Slowko o achivach;calaka trudniej zrobic niz w F3, ale sa i na to sposoby:achivy za melee i unnarmed robilem w kasych w Vegas-nawet fajna zabawa, lazenie i zabijanie ludzikow-podziekowana dla wroga za pomysl..Uleczenie 10k punktow HP za pomoca zywnosci, ktorego tak sie obawialem, to kwestia kilkunastu minut-na TA sa wskazowki.Ban na wszystkie kasyna ze Strip-ja mialem 8 Luck plus udalem sie do Freeside na zakup Naughty Nightwear*(+1)-szybko poszlo.Reszta wpada raczej sama.

*Wskazowka, jak otrzymac zlotego Pip-Boya.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-03-2011, 18:52   #5425
EVILJamiePL
Początkujący
EVILJamiePL Wkrótce będzie sławny

EVILJamiePL's Avatar

Miasto: Katowice
Reputacja: 75

Lista Osiągnięć
Ilość, nie jakość Zapalczywy Janko Muzykant Go! Go! PSP/Vita 
Liczba Osiągnięć: 14

Assasins Creed Brotherhood - wkoncu wpadl calaczek! Gra spelnila moje wszystkie wymagania. Jest to najbardziej rozbudowany Assasin puki co. Gra odrazu mi sie spodobala. Fabula jest dosc krotka, lecz multi nadrabia to. Calak nie bylby taki prosty gdyby nie pomoc: lvizzzza, wroga, Cruela, Rabiolka i Andrzeya. Dzieki wam panowie. Gra jak dla mnie zasluguje na 9/10.
Battlefield Bad Company 2 - Vietnam - co prawda to tylko multi ale wg mnie daje wieksza frajde niz standardowe w Bf:BC2. Calak prosty tylko troszke czasochlonny. To tyle. wszystko bylo mowione.
Stary 02-03-2011, 22:28   #5426
Zell93
Początkujący
Zell93 Jest wokół niego pozytywna auraZell93 Jest wokół niego pozytywna aura

Zell93's Avatar

Miasto: Ząbkowice Śl.
Reputacja: 169

Lista Osiągnięć
 360 stopni Jakość, nie ilość Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 5

DEAD SPACE 1000/1000 - wszystko o grze pewnie zostalo juz powiedziane, jej plusy i minusy slyszal zapewne kazdy. U mnie lezala bardzo dlugo na polce, ale w momencie kiedy wlozylem ja do napedu do czasu calaka nie zostala wyciagnieta. Gre przeszedlem w sumie 3 razu i bylo to okolo 30 godzin bardzo dobrej zabawy. Ode mnie mocne 9+/10

Zell93 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-03-2011, 10:17   #5427
Manolito
Stały bywalec
Manolito Wkrótce będzie sławny

Manolito's Avatar

Miasto: Zielona Góra
Reputacja: 98

Lista Osiągnięć
Konsekwentny Złomiarz Przybij piątkę! Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 19

200/200 w Pac-Man Championship Edition DX
Szyki i łatwy calak. Sama gra zdecydowanie lepsza niż stare Championship Edition, głównie z tego względu, że sprawia przyjemność, a nie frustruje. Obecnie DX można kupić na promocji za 400 MSP i za taką cenę mogę spokojnie polecić.
Stary 03-03-2011, 22:45   #5428
Falcon74 PL
Początkujący
Falcon74 PL Wkrótce będzie sławnyFalcon74 PL Wkrótce będzie sławny

Falcon74 PL's Avatar

Reputacja: 130

Lista Osiągnięć
I ja tam byłem! Hall of Fame n00b Złomiarz 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 11

Dead Space 2 1250/1250 : krotko i na temat DLC trzyma w napieciu ,nie odbiega od singla , szkoda ze lokacje wyciete z podstawki ale mimo wszystko to dobry Dead Space , tym ktorzy zrobili Hard Core ten dodatek z Hand Gunem w rece bedzie sama przyjemnoscia przejscie na Zealot )) polecam Peng Peng me again

Ostatnio edytowane przez Falcon74 PL : 03-03-2011 o 22:56
Falcon74 PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-03-2011, 12:53   #5429
modjo
Początkujący
modjo Wkrótce będzie sławnymodjo Wkrótce będzie sławny

modjo's Avatar

Miasto: Zielona Góra
Reputacja: 126

Lista Osiągnięć
Złomiarz Old School Playaz Konsekwentny Hall of Fame n00b 
Liczba Osiągnięć: 6

Calak w Battlefield Bad Company 2 - 1430/1430.
Na początku było demo. Pierwsze wrażenie - słabe. Jednak po 20h grania w demko wsiąkłem na dobre. Grę kupiłem zaraz po premierze w carrefourze na jakiejś promocji. Od tego momentu BF gości w paszczy mojej konsoli regularnie. Dwukrotnie byłem blisko calaka i za każdym razem wychodził dodatek na który nie miałem akurat kasy/czasu. Jednak po akcji microsoftu z rozdawaniem punktów zakupiłem wszystkie DLC i po kolei krok po kroku zaliczałem jeden acziw za drugim.

W podstawce jedynie osiągnięcie związane z zawaleniem sprawiło mi trochę kłopotów głównie dlatego, że chciałem je zrobić jak najszybciej do tego bez żadnej ustawki. W rzeźni dzięki zgranemu teamowi bez problemu przeszliśmy 3 mapy na hardcorze. Ostatnią musiałem zaliczać z jakimiś burgerami. I to już nie była kaszka z mleczkiem, bo chłopaki mieli mały nieogar. . Wietnam po początkowym słabym wrażeniu jednak mnie wciągnął. 5 nowych map, bronie, sceneria, odgłosy, pojazdy. Bawiłem się przednio i każdemu polecam ten dodatek. Wkurzałem się trochę musząc biegać snajperem w pogoni za acziwem związanym z broniami. Co ciekawe osiągniecie za zabójstwa helikopterem wpadło bez jakiś większych problemów. Zwykle jeden lot heli równał się 1-2 kille. Obeszło się bez ustawek itd. Ostatnie DLC związane z kamuflażem na bronie i nowymi strojami to przykład wyciągania kasy od graczy. Wiem, wiem, kto nie chce ten niech nie kupuje..

Może teraz o samej grze. Jak dla mnie BF BC2 to gra roku 2010 i absolutny król multi. Ponad 300 h przegranych w multiplayerze mówi za siebie. Zero nudy, masa fanu, miodu, epickich akcji itd. Gra powala swobodą dojścia do celu, możliwością kombinowania, ustalania strategii, taktyki. Zgrany 4 osobowy team bez problemu może przechylić zwycięstwo na stronę swojej drużyny. Klucz do sukcesu to komunikacja i współpraca. Gra oczarowała mnie możliwością destrukcji. Uwielbiam BFa również za dostępne pojazdy, czołgi, jeepy, quady, heilkoptery. Ta, gra jest po prostu wielka.

Polska wersja o dziwo daje radę i również przypadła mi do gustu. Okrzyki w multi oddają klimat bitwy. Muszę tu wymienić mój ulubione " k**a, k**a, k**a!!!" hehe Single player - jest całkiem fajny szczególnie dzięki demolce otoczenia, ale tak naprawdę to tylko dodatek do multi.

Z czystym sercem daje 10/10 i czekam z wypiekami na twarzy na Battlefield 3!

modjo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-03-2011, 02:50   #5430
nagarot
Początkujący
nagarot Wkroczył na dobrą drogę

nagarot's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 44

Lista Osiągnięć
Donator o wielkim sercu Donator Złomiarz  
Liczba Osiągnięć: 14

no mistrzu ty zrobiłeś całego Dead Space`a w 2 dni - co za skill
Stary 06-03-2011, 16:18   #5431
crazzie
Spambot
crazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narody

Miasto: Poznań, Poland
Reputacja: 6757

Lista Osiągnięć
Own3r! Wiisi mi to Ten jedyny Zbieram puchary 
Liczba Osiągnięć: 42

Borderlands - 1750/1750 - po ponad roku od kupna wreszcie udalo sie wszystko skonczyc, gra bardzo fajna i jedna z lepszych w roku ubieglym, w ktora dane mi bylo pograc, szczerze polecam, chociaz dluzsze jednorazowe siedzenie z tym tytulem powodowalo u mnie wzrost poziomu irytacji..
dlc nierowne, ale calkiem spoko, najgorsze chyba jezdzenie w knoxxie miedzy lokacjami, totalny szit, oraz zbieractwo w claptrapach...

czytam wszystkie posty i wszystkich lubię.
crazzie jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-03-2011, 16:26   #5432
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Ogarnąłeś całego Borderlands?!?!?!? Gratuluje wstąpienia na kolejny poziom PRO Ogarniania.
Chwilowo nie działa mi Xbox.com ale jak później włączę konsolę to ja cię sprawdzę czy nie kłamiesz z tym rokiem. Ja cię prześwietle.

Anyway gratki!
Stary 06-03-2011, 16:30   #5433
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

nalykales sie czegos snejk? lol

gratki za brdlnds, ja jakis czas temu sciagnalem claptrapy i mad moxxi bo tylko tego mi brakuje ale za cholere nie chce mi sie tego ruszac
Stary 06-03-2011, 18:47   #5434
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Nic nie łykałem. Ja tylko gratuluję Krejzolowi ogarnięcia Borderlands
Stary 06-03-2011, 18:55   #5435
Krzychoo
Wariat
Krzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znają

Reputacja: 606

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Lubiany I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 15

Krejzi masz moze te dodatki na jakims koncie czy co? Odkupiłbym / pożyczył
Krzychoo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-03-2011, 20:00   #5436
CzarO17
Fanatyk
CzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 Celebryta

CzarO17's Avatar

Reputacja: 4360

Lista Osiągnięć
No-life? 4 The Players Przybij piątkę! Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Zapomniałem napisać, więc napiszę, bo jeden post więcej.
Fight Night Round 3 - 1000/1000
Szczerze mówiąc gra z 2006r. jest lepsza, niż wiele z 2009. Ogółem jak zwykle proste 1000.
Night at Museum 2 1000/1000
Gierka dla dzieci, nie irytująca, proste 1000GS - czego więcej wymagać?
Stary 07-03-2011, 01:30   #5437
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Assassin's Creed:Brotherhood-1000/1000:pochwale sie calakiem poki jeszcze mozna, bo DLC na dniach wychodzi, a nie sadze, zeby chcialo mi sie isc wiekszosc misji jeszcze raz.
Czy nalezy uznac AC:B(prawie jak AC/CD, co nie, krolik?) za jedno wielkie DLC?Po czesci tak, ale jesli nawet ktos na produkcje Ubi patrzy w taki sposob, to nie nalezy odbierac jej sygnatury dobrej gry:rynek gier nie przechodzi obecnie rewolucji, developerzy uznali, iz metoda malych kroczkow jest o wiele bardziej skuteczna i oplacalna, publika jak widac sie do tego przyzwyczaila-patrz:CoD-wiec mozna loic kase na nieszczesnikach pragnacych poskakac po dachach i poznac losy Desmonda.
Najnowszy Assassin to produkcja dobra, wkrecajaca iloscia zadan pobocznych, wielkoscia Rzymu-ktorego nie poznalem do konca, jakos mniej intuicyjne owo miasto zdaje sie byc-lokacjami do wykupienia-a kupilem wszystkie, tak fajne trzepanie kasiory jest rozwiazanie, o wiele lepiej niz w 'dwojce'- i, last but not least:misjami dla naszego Bractwa.Niby nic, tylko dodatek, ale dodaje smaczku, a zmusza rowniez do planowania misji, bo przeciez gdy wyslemy ludzi gdzies w Europe, to ciezko zeby pomagali nam w glownych zadaniach.
Niestety, marke zaczyna dotykac syndrom 'przejedzenia', bo ilez mozna tluc to samo-mimo zapewnien Ubi, system walki przez nich wprowadzony w tej czesci niewiele rozni sie od tego, z ktorym mielismy do czynienia wczesniej.Jak dla mnie kolejny AC powinien zostac mocno przemodelowany pod wzgledem sterowania, nie tylko podczas walki, ale i free-roamingu:Ezio gubi sie czasem, wskakuje nie tam, gdzie powinien.Albo to ja jeno, ale naprawde, mimo mojego wielkiego szacunku dla serii, czas na zmiany, nie tylko kosmetyke.
Multi kompletnie mnie nie przekonalo, zastrzegam jednak, iz z rozgrywka online mam tak, ze jesli nie ujmie od poczatku, to wieszam na kolku i do widzenia.I znow-mozecie hejtowac-tak jak BF 1943 uderzyl mnie od razu tak bardzo, ze pokochalem ta gre, tak multi w AC:B jest jak najdalej od moich osobistych oczekiwan wzgledem trybu dla wielu graczy.Ja wiem:mozna kombinowac, robic zasadzki, podszywac sie pod innych, truc, strzelac, i co tam jeszcze-coz z tego, jesli to nie jest MOJE multi.

Slowko jeszcze o grafice, mimo ze geekiem takich rzeczy nie jestem, ale z drugiej strony, to Assassin, wiec powinnismy spodziewac sie najlepszego:czy to tylko ja, czy graficznie AC:B wyglada gorzej?Mielismy z CCC dyskusje na ten temat-on uznal, ze to kwestia oswietlenia, ja sie nie znam na pisaniu kodu i podobnych kwestiach, ale moze byc to prawda.Animacje postaci, wspinanie sie po murach, chodzenie, bieganie-to juz AC nam zaproponowal-stoja na najwyzszym poziomie, ale....Sam nie wiem, jak owo doznanie opisac, wiec skrobne tylko-jest gorzej.Zabraklo czasu, czy jak?

Waham sie z ocena, bo nowy Assassin przyniosl ze soba sporo frajdy i zabawy, ale tez i frustracji.I nie idzie o zakonczenie, na ktore wielu narzekalo, a ktore jest po prostu dobre.Idzie o fundamentalne kwestie tyczace sie gameplayu, byc moze za stary juz jestem. sam nie wiem.

Niech tam:ocena to 8/10.

Nie zapomnialem tym razem:Wielkie podziekowania wedruja do grupki ludzi, z ktorymi dane mi bylo boostowac:CCC, wrog, Rabiolek, Andrzeyy, EVILJamie PL-dziekowka panocki.Aha, no i do grupki, z ktora boosting zaczalem tez.

Ostatnio edytowane przez lvizzz : 07-03-2011 o 04:56
Stary 07-03-2011, 01:52   #5438
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Na Xbox.com już jest 1250, więc nie ma calaka! Minusować kłamczucha! Fuji, wiesz co z nim zrobić!

Stary 07-03-2011, 04:56   #5439
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Marcin...zamknij sie!!!!!

P.S.A wiedzialem zeby recke pisac kila dni wczesniej.Fuji moze minusowac, ja nie boostuje plusikow, mam tysiaka, do achiva akurat wystarcza, chyba ze wymyslisz innego, nie wrogu.
Stary 07-03-2011, 16:01   #5440
igor8472
da Sztig
igor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narody

igor8472's Avatar

Miasto: Festung Breslau
Reputacja: 5090

Lista Osiągnięć
VIP Filantrop Donator o wielkim sercu Widz 
Liczba Osiągnięć: 33

Gray Matter (1000/1000)

Nowy król wśród (niezbyt niestety wielu) przygodówek na X-ie. Stworzona przez sąsiadów zza zachodniej granicy pod kierownictwem Jane Jensen, 'weteranki' gatunku, duużo lat im to zajęło ale czekać było warto i dobrze że poza PC wyszła na klocka.
Grę w przeciwieństwie do Sherlocka.. czy CSI zrobiona w starym stylu, z lokacjami jako renderki 2D i postaciami w 3D, tak jak najbardziej z długiego stażu na PC lubię :-). Fabuły za dużo nie zdradzę bu nie psuć zabawy, do rezydencji naukowca znanego z badań nad możliwościami ludzkiego mózgu trafia 'przypadkiem' nasza heroina - magiczka chcąca wstąpić do pewnego elitarnego klubu i pomaga mu w jego projekcie, animujemy na zmianę w poszczególnych rozdziałach oboje bohaterów. Fabuła jest wyjątkowo ciekawa, opowieść bardzo wiarygodna, wielowątkowa z wieloma ciekawymi zwrotami akcji, takich gier już nie robią... Historia z 'Sherlock vs Jack...' była dobra ale tu już mamy majstersztyk.
Warto poznać wszystko w całości samemu, bez żadnych poradników, gra jest łatwa, można na bieżąca obserwować postępy w rozwiązywaniu poszczególnych wątków albo czy coś jeszcze jest do zrobienia (lokacje na mapie są podświetlone dopóki wszystkiego na nich nie zrobimy) a zagadki są jednymi z łatwiejszych jakie widziałem (z wyjątkiem rebusów i kilku wierszyków) a jako kolejne ułatwienie jest możliwość włączenia widoku wszystkich interaktywnych miejsc. Bez poradników przejście gry zajmuje ze 14-17 godzin. Trzeba się ciut przyzwyczaić do sterowania, tu praktycznie wszystko robi się wybierając czynności czy przedmioty do obejrzenia z menu odpalanego cynglem, jak bronie w FPS-ach . O oprawie już ciut wspomniałem, odwiedzamy wiele zróżnicowanych lokacji w Oxfordzie i okolicach (a finał w Londynie), większość wykonanych jest kapitalnie, chociażby Christ Church z salą wykorzystaną do kręcenia scen w jadalni w Harrym Portierze :-). Z racji umieszczenia 3D postaci w dwuwymiarowych lokacjach czasem trochę zgrzyta naturalność animacji ale to standardowa bolączka przygodówek tego typu i na odbiór gry znacząco nie wpływa.
Co jakiś czas napotykamy przerywniki filmowe, zrobione bardzo klimatycznie (choć część graczy może je uznać za prostackie) - głównie to statyczne rysowane szkice z okazjonalnymi animacjami, mi to nie przeszkadza i imho pasuje do klimatu gry, jeśli ktoś grał kiedyś na PC w Homeworlda będzie wiedział o co mi chodzi... Ciekaw smaczkiem sa okazjonalnie wykonywane przez naszą bohaterkę sztuczki magiczne kiedy to po wybraniu odpowiedniej do sytuacji sztuczki sami układamy sekwencję ruchów ale stosowne instrukcję są w noszonej cały czas książce.
Muzyka dobrana do gry jest idealnie, z dużą ilością fortepianowych kawałków, potrafi całkiem silnie wpłynąć na emocje.
Acziki jak to w przygodówkach łatwe, trzeba tylko wszystko oklikać chociaż jest kilka z gatunku 'missable' i jeden którego nie polubiłem - ukończ grę w 5h więc trzeba grę przechodzić 2 razy żeby się nią nacieszyć.
Długo na grę czekaliśmy, często w takich przypadkach można mieć wątpliwość czy gra sprosta oczekiwaniom ale ta moim sprostała. Hail to The King! 9/10

Just Cause 2 1000/1000

Gra trochę niedoceniona a imo jedna z najlepszych gier akcji zeszłego roku i po GTA 4 drugi najlepszy sandbox na rynku.
Z terenów południowej ameryki znanych z 'jedynki' tym razem przenosimy się do Azji południowo wschodniej, teren gry jest stylizowany trochę na Indie, Malezję czy inne pobliskie wyspiarskie rejony. Bohaterem ponownie znany nam Rico Rodriguez, tym razem trochę bardziej rozmowny (chociaż jego komentarze często są takie drętwe że człowiek od razu se przypomina powiedzenie 'Mowa jest srebrem...' .
Poza główną osią fabuły wykonujemy też misje dla 3 'grup wpływów', bierzemy udział w wyścigach, przejmujemy bazy wojskowe i zbieramy tysiące znajdziek. Obszar gry jest olbrzymi, dotarcie z jednego końca na drugi nawet i śmigłowcem trochę zajmuje ale to dobrze. Krajobrazy/grafika są w grze takie że aż człowiek chciałby tam zamieszkać... Dżungla, tereny pustynne, ośnieżone góry, zdecydowanie na różnorodność nie można narzekać. Po całym tym terenie porozrzucane są setki wiosek, miasteczek, baz wojskowych, lotnisk. O ile główny watek starczy może na 4-6 godzin to misje poboczne, zwiedzanie i 'kolekcjonerstwo' zajmie z 70-100 godzin i rzadko kiedy są momenty kiedy jest się grą zmęczonym i znudzonym a pomaga w tym...chaos.
W każdej lokacji jest kupa obiektów które można zniszczyć - zarówno małe jak beczki z paliwem jak i np. maszty radiowe czy moi ulubieńcy - przepompownie rurociągów :-). za co dostaje się punkciki chaosu używane później do kupowania zrzutów broni i pojazdów z czarnego rynku - w przeciwieństwie to Just Cause 1 tu nie ma nic za darmo. Możemy też ulepszać bronie (w grze mamy ich kilkanaście) oraz kilkanaście pojazdów które zamawiamy, walizki z punktami musimy już znaleźć w lokacjach.
Znajdźki to osobna bajka, część jest porozrzucana luźno na mapie (jak paczki z 'jedynki') do tego w każdej z kilkuset lokacji jest kilka-kilkanaście paczek z upgrejdami broni, pojazdów i zdrówka. Sprawne poruszanie się po wyspie ułatwia nam ponad setka typów pojazdów dostępnych w grze, do dyspozycji mamy sprzęt jeżdżący, pływający i latający, mamy tu wszystko; kilka rodzajów motocykli, quady, autka cywilne i wojskowe wszystkich typów nadwozia, samoloty, śmigłowce czy ze 20 typów samych łodzi oraz nasza niezawodna lotnia i jeden z najfajniejszych gadżetów ever - hak z linką. Przy jego pomocy można przejmować pojazdy (a ich przejmowanie tym razem jest ciekawsze bo najpierw trzeba wykończyć wszystkich pasażerów poza kierowcą a można się poruszać grzybkiem płynnie po całym 'obszarze' karoserii), czy przytwierdzać do nich rożne obiekty, zarówno nieożywione żeby np. zrobić taran z samochodu podczepionego do śmigłowca, jak i ożywione; czytaj przeciwników i przyczepić chociażby do sufitu, z tym zróżnicowaniem zresztą związane jest kilka aczików .
A skoro o wilku mowa o acziki są łatwe tylko pracochłonne, ale twórcy zdawali się z tego sprawę i mamy bardzo ułatwiony tracking w postępach, czy to w szukaniu znajdziek widocznych na radarze po znalezieniu się w bliskiej odległości czy np. zabójstw przy użyciu linki albo locie przez 30 sekund max 30 metrów od ziemi. Wszystkich collectible'ów znaleźć nie trzeba ale do 75% wymaganego ukończenia gry ich większość, ja se fabułę zostawiłem na koniec i kilkadziesiąt godzin wolałem najpierw odkrywać smaczki wyspy ale później po skończonym głównym wątku i tak zostało mi ok 20% gry do wymaganych 75 i ze 20-25h na resztę znajdziek. Nie mniej jak wspominałem to gra która rzadko kiedy się nudzie a szerzenie destrukcji dzięki kapitalnym efektom eksplozji daje duużą kupę frajdy...
Podsumowując ode mnie to cudo dostaje 8,5-9/10.

Battlestations Midway 1000/1000

Jedna z tych gier która mnie poziomem trudności tak na początku zirytowała ze olałem ją na kilka miesięcy... Kilka dzionków temu doń wróciłem i po przypomnieniu sterowania okazała się jakaś znacznie prostsza..
Gra to połączenie prostego symulatora z paroma elementami strategii. Podczas obsługi sprzętu nawodnego, podwodnego i latającego poznamy kilka historycznych bitew z wojny na Pacyfiku podczas WW II - kampania to kilkanaście misji od nie zapowiedzianej wizyty japończyków w Pearl Harbor do bitwy o Midway w finale.
W kampanii gramy 'jedyną słuszną stroną' pod gwiaździstym sztandarem., w każdej chwili można wcielić się w dowolną jednostkę (albo tylko wydawać im rozkazy na mapie). Niestety gra ma nie równy poziom trudności (z uber 'fajną' misją nr. 5 na czele którą jedzie każdy kto w grę pocinał a do przechodzenia jej na Veteranie potrzeba trochę cierpliwości, niektóre misje trzeba powtarzać często a w przeciwieństwie do następcy, Battlestations Pacific, tu nie ma checkpointów w trakcji misji...
Poza kampanią mamy jeszcze kilkanaście czelendży podzielonych na lotnicze, nawodne i podwodne - równie wymagających jak kampania, tu po prostu zazwyczaj odpieramy kolejne fale wrogów a okrętem podwodnym zatapiamy konwoje.
Główny problem z poziomem trudności polega na tym że AI na veteranie często zdarzają się killshoty w magazyny amunicji i paliwa i to nawet w wykonaniu kutrów torpedowych, albo nauczymy się dobrze celować i robić to samo albo dużo wiązanek poleci . Za to satysfakcja z zatopienia lotniskowca ostatnim kluczem samolotów torpedowych czy ostatniego transportowca ostatnim niszczycielem z 5% zdrowia we wspomnianej misji 5 jest mega .
Gra już kilka latek ma i to po grze widać, modele i tekstury skomplikowaniem nie rażą (a jeżeli kogoś bardzo rażą to polecam nowszego i lepszego Batt. Pacific) ale jatka jest tak przyjemna że przestaje się na to zwracać uwagę.
Niektóre acziki ze względu na poziom trudności dosyć wymagające (np. kampania na Veteranie - ponad 800 TA Score (150gs) , multi przy ustawce to 1,5-2h na jednego gracza dla wszystkich medali. Nie mniej jeśli ktoś jak ja lubi gry z militariami gra daje duża satysfakcję i polecam. Daję 8/10. Hmm nastepne w kolejce może Naval Assault i Heroes over Europe .

Kokodżambo i do przodu.
igor8472 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania