Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Xbox 360 Wszystko obrócone o 360 stopni, dokładnie zbadane i przedyskutowane w tym miejscu!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 17-02-2012, 12:04   #3201
Kremowy
Początkujący
Kremowy Wkrótce będzie sławnyKremowy Wkrótce będzie sławny

Kremowy's Avatar

Miasto: Warszawa (Bemowo)
Reputacja: 100

Lista Osiągnięć
Old School Playaz 360 stopni Promotor Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 4

Domyślnie Odp: Gears of War 3

Cytat:
Napisał Serek Zobacz post
Proszę Cię. Dzień Pierwszy i Lawina to jedne z gorszych map z dwójki. Jeśli jakimś cudem się wylosowały to od razu miałem odruch, żeby wyjść z meczu nawet go nie nie zaczynając. Zresztą to był u mnie standard w przypadku Zastoju i czasami Gradobicia
Dzień Pierwszy to bym chciał pod kątem hordy. Jeszcze do głowy wpadło mi Bezpieczeństwo. To była dobra mapa do hordzenia. Lawiny nie lubię.
Stary 17-02-2012, 12:21   #3202
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Avalanche bylo mega, co d Day One sie zgadzam-jedna z bardziej znienawidzonych przez CCC i mnie, ale wtedy gralismy glownie Guardiana.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-02-2012, 13:12   #3203
kubek
Wariat
kubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądze

kubek's Avatar

Miasto: Sieradz a nie jakaś dziura Piła!
Reputacja: 2289

Lista Osiągnięć

JAROCIN KURVAAAAAAAAAAAA
Stary 17-02-2012, 15:01   #3204
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

fuck yeah jacinto : D

do tego wraca guardian, w gow2 to byl imo jedyny sensowny tryb w ktorym gralem (chociaz wtedy tdmow nie bylo heh), szkooda ze nie bedzie rzeki.
no i postacie tez super, ostatnio sie zastanawialem czy by tego elite savage'a nie kupic bo za 30zl dalo sie go wyrwac na ebayu a tak to widze ze nie ma sensu, a baird chodzil po 100zl+ wiec tymbardziej sie ciesze.
Stary 17-02-2012, 17:42   #3205
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

http://epicgames.com/community/2012/...to-flythrough/

przelot przez jacinto :d
Stary 17-02-2012, 21:26   #3206
OptiM360
Nowy
OptiM360 Wkrótce będzie sławny

OptiM360's Avatar

Miasto: Łódź
Reputacja: 76

Lista Osiągnięć
Złomiarz Jakość, nie ilość Achievement Whore 360 stopni 

Raven Down!! (nie ma chyba lepszej mapki) Jacinto oczywiście mapka stworzona do Strażnika ale czy da rade na TDM ? Mam nadzieje że reszta mapek będzie trzymała poziom... Szczerze to wolał bym więcej mapek z pierwszej części GoW-a ...Fuel Depot, Canals czy też War Machine.
OptiM360 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-02-2012, 10:52   #3207
raiders
Uzależniony
raiders Można na niego liczyćraiders Można na niego liczyćraiders Można na niego liczyćraiders Można na niego liczyć

raiders's Avatar

Miasto: Świebodzin
Reputacja: 338

Lista Osiągnięć
Old School Playaz  Jakość, nie ilość Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 6

Cytat:
Napisał OptiM360 Zobacz post
Raven Down!! (nie ma chyba lepszej mapki) Jacinto oczywiście mapka stworzona do Strażnika ale czy da rade na TDM ? Mam nadzieje że reszta mapek będzie trzymała poziom... Szczerze to wolał bym więcej mapek z pierwszej części GoW-a ...Fuel Depot, Canals czy też War Machine.
Daj spokój jak chcesz więcej mapek z 1 to odpal sobie GoW1 i będziesz je miał wszystkie .
Starczy już mapek z poprzednich części wybrali te najpopularniejsze i jest ok co za dużo to nie zdrowo ...chociaż taką estakadę to mogli sobie darować
Stary 18-02-2012, 11:20   #3208
morus
Stały bywalec
morus Daje dobry przykładmorus Daje dobry przykładmorus Daje dobry przykładmorus Daje dobry przykładmorus Daje dobry przykładmorus Daje dobry przykład

morus's Avatar

Miasto: Wawa
Reputacja: 528

Lista Osiągnięć
Swój! No-life? Aniołek Hall of Fame SuperStar 
Liczba Osiągnięć: 21

Cytat:
Napisał raiders Zobacz post
Daj spokój jak chcesz więcej mapek z 1 to odpal sobie GoW1 i będziesz je miał wszystkie .
Starczy już mapek z poprzednich części wybrali te najpopularniejsze i jest ok co za dużo to nie zdrowo ...chociaż taką estakadę to mogli sobie darować
dokładnie, jak dla mnie to nie ma się czym tak rajcować
Epic chyba całkiem spoczął na laurach albo olewa już serię GoW, następny dodatek z "odświeżonymi" mapkami z poprzednich części
miałem nadzieję że po nijakim Fenix Rising następne DLC (teoretycznie ostatnie) będzie czymś co na dłużej przytrzyma graczy, no ale pożyjemy zobaczymy
Stary 18-02-2012, 11:49   #3209
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8496

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

Cytat:
Napisał morusmo Zobacz post
po nijakim Fenix Rising
lol. Przeciez Forteca i Akademia to kozackie mapy.
Stary 18-02-2012, 12:01   #3210
OptiM360
Nowy
OptiM360 Wkrótce będzie sławny

OptiM360's Avatar

Miasto: Łódź
Reputacja: 76

Lista Osiągnięć
Złomiarz Jakość, nie ilość Achievement Whore 360 stopni 

@morusmo

Jak wychodziły paczki mapek na GoW-a 2 to jakoś nikomu nie przeszkadzało że znajdują się tam mapki z poprzedniej części.

Co do ostatniego dodatku jak dla mnie znajduje się tam tylko 1 dobra mapka (Więzienie no może jeszcze Akademia) a reszta to porażka, jakoś nie podpadły mi do gustu.

Ostatnio edytowane przez OptiM360 : 18-02-2012 o 12:06
OptiM360 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-02-2012, 13:09   #3211
raiders
Uzależniony
raiders Można na niego liczyćraiders Można na niego liczyćraiders Można na niego liczyćraiders Można na niego liczyć

raiders's Avatar

Miasto: Świebodzin
Reputacja: 338

Lista Osiągnięć
Old School Playaz  Jakość, nie ilość Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 6

Cytat:
Napisał OptiM360 Zobacz post
@morusmo

Jak wychodziły paczki mapek na GoW-a 2 to jakoś nikomu nie przeszkadzało że znajdują się tam mapki z poprzedniej części.

Co do ostatniego dodatku jak dla mnie znajduje się tam tylko 1 dobra mapka (Więzienie no może jeszcze Akademia) a reszta to porażka, jakoś nie podpadły mi do gustu.
nie PRZYPADŁY jak już
Stary 18-02-2012, 13:13   #3212
hub3k pl
Wariat
hub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innych

hub3k pl's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 852

Lista Osiągnięć
Stary dziad! 4 The Players Aniołek Swój! 

mapy z poprzednich czesci to calkiem niezly pomysl jak dla mnie powinna byc opcja w wiekszosci gier kupienia a najlepiej importu map z poprzedniej czesci , ale w co ja wierze , bedzie jak zawsze dlc robione przed premiera a potem dojenie kasy na graczach .

hub3k pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-02-2012, 13:22   #3213
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

ale porazka bo nie ladne czy co?
mi jedynie eskalacja nie siada, mogli cos lepszego wybrac z poprzednich czesci
Stary 18-02-2012, 13:26   #3214
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

ja kupiłem jedynie DLC Ramm, mapek nie zamierzam kupować poczekam aż wyjdzie wydanie ze wszystkim na płycie, lubie GOW 3 ale nie dam się cyckać do tego stopnia hehehe
Stary 18-02-2012, 15:02   #3215
Yap
Uzależniony
Yap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumny

Yap's Avatar

Reputacja: 1182

Nowa odsłona - nowe mapy. Tak to powinno wyglądać. Sentyment jest mi obcy jeśli chodzi o Gearsy więc nie podoba mi się eksploatacja tego co już było. No dobra, jestem tu więc oczywistą sprawą jest, że narzekam bo narzekam, ale miło by było gdyby Epic się bardziej wysilili.
Stary 18-02-2012, 15:28   #3216
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8496

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

Cytat:
Napisał Mr Perfect Zobacz post
ja kupiłem jedynie DLC Ramm, mapek nie zamierzam kupować poczekam aż wyjdzie wydanie ze wszystkim na płycie, lubie GOW 3 ale nie dam się cyckać do tego stopnia hehehe
Po pierwsze to DLC nazywa sie RAAM's Shadow.

A po wtore, życze Ci,zeby wydali wzystkie mapy w wersji GOTY tak jak to zrobili w poprzedniej częsci - czyli w formie kodu w pudełku. Więc nie ukradniesz DLC z torrentow.
Stary 18-02-2012, 16:39   #3217
morus
Stały bywalec
morus Daje dobry przykładmorus Daje dobry przykładmorus Daje dobry przykładmorus Daje dobry przykładmorus Daje dobry przykładmorus Daje dobry przykład

morus's Avatar

Miasto: Wawa
Reputacja: 528

Lista Osiągnięć
Swój! No-life? Aniołek Hall of Fame SuperStar 

nie chodziło mi konkretnie o mapki tylko o samą "treść" tych dodatków:

Horde Command Pack - właściwie nic nie wnoszący, achivy na pół godziny grania poza durnym upgradem silverbacka +3 nowe mapki które miesiąc później były dostępne dla wszystkich
Raam's Shadow - dla mnie na razie nr 1, fajna historia, dobry co-op, nowe postacie. nawet zrobienie Raamem 10 egzekucji Minh'a chodź upierdliwe zmuszało graczy do zebrania się w 8 chłopa/chłopki i pomęczenia się trochę
Fenix Rising - jak dla mnie największy "zawód" do tej pory poczynając od postaci na achivach kończąc (do mapek się nie czepiam)

sam gram w tą grę od początku serii i uważam ją za jedną z najlepszych shooterów na konsole, ale w dodatkach do 3ki brakuje mi tego czegoś co miała 2ka (RÓŻNORODNOŚCI)
czyli np. przechodzenia iluś tam fal na mapkach np.zimowych, albo wygrania ileś tam meczy publicznych w jakiejś lokalizacji + osiągnięcia któregoś poziomu, zbicie określonej liczby konkretnych przeciwników itd. Moim zdaniem było to wszystko jakoś bardziej zbalansowane co dawało (przynajmniej mi) dużo większą frajdę i chęć do gry. To samo tyczy się osiągnięć, które nie oszukujmy się są dla większości siłą napędową do dalszej gry, a tu co zielony czerwony niebieski? BLE
tak jak napisałem wcześniej mam nadzieję że nadchodzące DLC nie będzie "kopią" Fenixa (czyt. przeciąganiem gry na siłę) i wniesie do serii jakiś powiew świeżości pod względem urozmaicenia czego sobie i Wam życzę

ps. ehh, pewnie i tak będę cisnął
Stary 18-02-2012, 16:47   #3218
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Ale przeciez masz chievosy za prestizowanie, oprocz trzeciego, ktore daje tylko skorki.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-02-2012, 16:50   #3219
hub3k pl
Wariat
hub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innych

hub3k pl's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 852

Lista Osiągnięć
Stary dziad! 4 The Players Aniołek Swój! 

Cytat:
Napisał zarzykrulezzz Zobacz post
Po pierwsze to DLC nazywa sie RAAM's Shadow.

A po wtore, życze Ci,zeby wydali wzystkie mapy w wersji GOTY tak jak to zrobili w poprzedniej częsci - czyli w formie kodu w pudełku. Więc nie ukradniesz DLC z torrentow.
a czy season pack nie obejmuje wszystkich dlc ? ale wkoncu placic za gry i za dodatkowy content on pewnie nawet sciaga te gry gdzie placisz ile chcesz hehehe

hub3k pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-02-2012, 16:50   #3220
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

bo ja wiem, troche przesadzacie z tym narzekaniem w dwojce byla paczka flashback z 5cioma mapami z jedynki, fajny gadzet ale rownie dobrze moglabyc na plycie. potem latwopalny gdzie byly akurat bardzo fajne mapy. te kolejne dlc - sniezne mapy poza samym faktem ze byly sniezne i ciekawie to wygladalo bylo takie sobie, jedna mi sie podobala reszta byla znosna. dark corners to juz byla mieszanka, pare syfnych map z odrzutu, kilka ciekawych, ale i tak na kilku to nie wiem czy gralem wiecej niz 2 razy bo sie w ogole nie losowaly w matchmakingu lol

obecne mi sie podobaja, jak cos przerabiaja z poprzednich czesci to na tyle ze mapa wyglada zupelnie inaczej.

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania