Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Xbox 360 Wszystko obrócone o 360 stopni, dokładnie zbadane i przedyskutowane w tym miejscu!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 18-02-2012, 17:05   #3221
hub3k pl
Wariat
hub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innych

hub3k pl's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 852

Lista Osiągnięć
Stary dziad! 4 The Players Aniołek Swój! 
Liczba Osiągnięć: 21

Domyślnie Odp: Gears of War 3

rowniez jestem za przeciez kanaly skute lodem byly mega kozackie , chociaz mogli by poprostu dac edytor map i wrzucac najlepsze okazy na matchmaking ale wtedy zero kasy z dlc a tego nie chca

hub3k pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-02-2012, 17:39   #3222
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

Cytat:
Napisał hub3k pl Zobacz post
a czy season pack nie obejmuje wszystkich dlc ? ale wkoncu placic za gry i za dodatkowy content on pewnie nawet sciaga te gry gdzie placisz ile chcesz hehehe
jak ciebie stać na wywalenie za gre 200zł plus 150 zł za DLC co daje łącze ok 350zł to prosze bardzo, ja nie moge sobie pozwolić na takie wydatki na jedną gre hehehe
Stary 18-02-2012, 17:41   #3223
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8496

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

To nie graj. hehehe
Stary 18-02-2012, 17:45   #3224
hub3k pl
Wariat
hub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innych

hub3k pl's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 852

Lista Osiągnięć
Stary dziad! 4 The Players Aniołek Swój! 
Liczba Osiągnięć: 21

tylko ze gry mozna a nawet w dzisiejszych czasach nalezy zaliczyc do sportu a sport nie jest obowiazkowy i jak ktos nie ma pieniedzy to niestety go nie uprawia life is brutal .z drugiej strony 200 zl na miesiac nie jest mega wydatkiem ale nie ma co sie starac i tak nic nie wytlumacze wybrancowi verbatima ktoremu jak mu konsole zbanuja bedzie ostro hejtowal micro ze mu sprzet popsuli. poprostu zycie hehehe

hub3k pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-02-2012, 18:03   #3225
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

zreszta jakie 350zl, girsy na premiere staly 169zl, tydzien po mozna bylo lajtowo za 130zl kupic nowke, a dlc to 2400msp czyli mniej niz 100zl, wiec jak zwykle frezer bzdury plecie
Stary 18-02-2012, 18:30   #3226
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

nie obchodzi mnie że tydzień po premierze było taniej (130zł ? chciałbym to zobaczyć hehehe) gra chodziła po 200zł na starcie z tego co mi wiadomo 1200msp, 800msp, 800msp daje 2800msp chyba że masz problem z matematyką hehehe

---------- Wiadomość dodana 17:30 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 17:28 ----------

Cytat:
Napisał hub3k pl Zobacz post
tylko ze gry mozna a nawet w dzisiejszych czasach nalezy zaliczyc do sportu a sport nie jest obowiazkowy i jak ktos nie ma pieniedzy to niestety go nie uprawia life is brutal .z drugiej strony 200 zl na miesiac nie jest mega wydatkiem ale nie ma co sie starac i tak nic nie wytlumacze wybrancowi verbatima ktoremu jak mu konsole zbanuja bedzie ostro hejtowal micro ze mu sprzet popsuli. poprostu zycie hehehe
gry to sport ? no to pewnie w USA wszyscy gracze są mega wysportowani, w życiu takiej głupoty nie czytałem hehehe
Stary 18-02-2012, 18:51   #3227
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

jakim ty msuisz byc tlukiem w prawdziwym zyciu, az sie dziwie ze w ciagu tych 30 lat nie zapomniales oddychac badz jesc lol

2400msp kosztuje season pass, 2100msp mozna kupic juz za 60zl, 4200 za ok 100-120zl
a sporo zostanie na ewentualne dodatki jak skorki czy cokolwiek innego. girsy kosztowaly na premiere 169 w saturnach itd. nawet na tym forum niedlugo po premierze ludzie sprzedawali nowki po 130zl. btw szachy tez sa sportem i wcale nie jest powiedziane ze kazdy sport czyni cie 'wysportowanym' w takim dosc ogolnym znaczeniu tego slowa : - )
Stary 18-02-2012, 19:00   #3228
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Nie karm trolla.
Stary 18-02-2012, 19:05   #3229
Mr Perfect
No-life

Cytat:
Napisał kbrs Zobacz post
jakim ty msuisz byc tlukiem w prawdziwym zyciu, az sie dziwie ze w ciagu tych 30 lat nie zapomniales oddychac badz jesc lol

2400msp kosztuje season pass, 2100msp mozna kupic juz za 60zl, 4200 za ok 100-120zl
a sporo zostanie na ewentualne dodatki jak skorki czy cokolwiek innego. girsy kosztowaly na premiere 169 w saturnach itd. nawet na tym forum niedlugo po premierze ludzie sprzedawali nowki po 130zl. btw szachy tez sa sportem i wcale nie jest powiedziane ze kazdy sport czyni cie 'wysportowanym' w takim dosc ogolnym znaczeniu tego slowa : - )
nie bede dalej z tobą dyskutował bo masz za mały gamerscore, skończyłem hehehe
Stary 18-02-2012, 19:07   #3230
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

ze tez tego nie przewidzialem :f
Stary 20-02-2012, 14:28   #3231
Kremowy
Początkujący
Kremowy Wkrótce będzie sławnyKremowy Wkrótce będzie sławny

Kremowy's Avatar

Miasto: Warszawa (Bemowo)
Reputacja: 100

Lista Osiągnięć
Old School Playaz 360 stopni Promotor Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 4

Dzizas freakin' Christ!!1
Wyzerowało mi level... ja yebe.
Od 87 do 1. Po freezie konsoli... (tryb: horda / konsola: premium-falcon)
15 onyx'ów. 1760 fal hordy. Ponad 700 fal bestii.
Dodatkowe skiny z bety, ribbonki wszystkie, mutatory...
Pół roku grania poszło psu w nicość!
Nie życzę tego nawet największemu wrogowi.
Wszystkie ulocki z bety, medale, złote lancery, ogniste gnashery, wszystko przepadło.

GOD DAMNIT!

Sorry. Musiałem o tym napisać i wywalić z siebie.
Ręce mi opadły, jak to zobaczyłem. "Jedyneczka"...

Róbcie backup'y pliku PLAYER DATA. W chmurze, na pendrive, nie ważne.
Róbcie chociaż raz w tygodniu, bo...
...nawet już słów mi brakuje, żeby opisać jak bardzo szkoda mi tego nabijania leveli.
Stary 20-02-2012, 15:00   #3232
coolbary
Stały bywalec
coolbary Wzór dla innychcoolbary Wzór dla innychcoolbary Wzór dla innychcoolbary Wzór dla innychcoolbary Wzór dla innychcoolbary Wzór dla innych

coolbary's Avatar

Miasto: Hrubieszów
Reputacja: 661

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ten jedyny Widz Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 20

Może coś kombinowałeś, dlatego Ci wyzerowali. Coś mi się nie chce wierzyć, żeby po zawieszeniu konsoli wszystko przepadło. Mimo wszystko nie zazdroszczę .
Stary 20-02-2012, 15:08   #3233
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Opisal nam cala akcje, nic nie kombinowal-frez moze zniszczyc sejwa i wszystko przepada.Jak fajnie.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-02-2012, 15:12   #3234
Kremowy
Początkujący

Kremowy's Avatar

Lista Osiągnięć

Kombinowałem?...
Lepiej rozwiń myśl.

Odnośnie całej akcji, to zobaczyłem dopiero, że na dysku konsoli plik Player Data jest 'corrupted' i nie da się go przenieść czy skopiować. Da się go tylko usunąć.
Odzyskiwałem tag gracza, kasowałem plik. Nic to nie dało.
Powiem tylko tak. Jeżeli kiedyś zalogujecie się do gearsów i zobaczycie, że po wciśnięciu START nagle odblokowały się Wam jakieś rzeczy typu Silver Skin do broni, to już jest po Was. Gdybym po freezie konsoli sprawdził, że plik jest zepsuty, skasował go, a później wbił do Gearsów, gra do spółki z serverem stworzyłaby u mnie na dysku dobry plik.

(Pomyślcie, kto zaczyna granie od sprawdzania poprawności plików gry przed uruchomieniem? No własnie.)

Natomiast, kiedy jest konflikt i plik jest inny na konsoli, czyli zepsuty po freezie, a na serwerze jest dobry, po wejściu do Gearsów tworzy się nowy plik 'od zera', który nadpisuje się na poprzednie pliki z osiągnięciami levelowymi z gry.

PS: Powiem szczerze, że to tylko gra, a nie nerka i można żyć bez niej normalnie, ale nie spodziewałem się, że psychicznie to taki cios. Musiałem już przez to coś na nerwy łyknąć. Wkurza fakt, że trzeba wszystko od nowa robić i w dodatku teraz wpleść w normalne granie system backupowania save'a. Wkurzające. Chyba zapiszę się do GEARS OF WAR Falling Stars Club...
Stary 20-02-2012, 15:16   #3235
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

moze te pro-pizdy z poly cie podkablowaly ze niby cos krecisz bo im pojechales w internecie, a to przeciez taka elita byla ze epic to pewnie im placi ze raz dziennie spojrza na pudelko z girsami w edycji promo : d

tak w ogole to sprobowalem skopiowac player data do chmury to nie moge 'nie mozna przeniesc elementu blablabla'. to niby jak mam przeciwadzialac ze tak powiem wyzerowaniu konta : |

Ostatnio edytowane przez kbrs : 20-02-2012 o 15:22
kbrs jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-02-2012, 15:31   #3236
coolbary
Stały bywalec
coolbary Wzór dla innychcoolbary Wzór dla innychcoolbary Wzór dla innychcoolbary Wzór dla innychcoolbary Wzór dla innychcoolbary Wzór dla innych

coolbary's Avatar

Miasto: Hrubieszów
Reputacja: 661

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ten jedyny Widz Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 20

Broń Boże, ja Ci nic nie zarzucam. To po prostu pierwsza myśl, która mi wpadła do głowy, wiesz jak to jest, różnie ludzie kombinują . Z tego co napisałeś, miałeś po prostu pecha. Współczuję, tyle godzin grania poszło się je..ć.
Stary 20-02-2012, 16:11   #3237
Kremowy
Początkujący

Kremowy's Avatar

Lista Osiągnięć

OK. W odpowiedzi na posty.

1. @CoolBary: Nie kombinowałem nic. Pech po prostu. Powiem szczerze, że od update'u dashboard'a Gearsy miały u mnie zawiechy przynajmniej raz na dwa dni. Szczerze, to freeza może miewałem ze 3 razy na 3 lata użytkowania konsoli. Z Gearsami inaczej, raz na 2-3 dni był freeze. Czasem na 49 fali insane, kiedy akurat jestem hostem. Można się wkurzyć...

2. @kbrs: Ziom, sprawa z chmurą i backupem save'a jest taka, że robisz sztuczkę magiczkę hehe.
Powiedzmy, że masz 84. Grasz sobie meczyk, po meczu, kółeczko się kręci, stan się zapisał itd, spoko. Teraz zmieniasz w opcjach miejsce zapisu na chmurę/pendrive i idziesz zagrać meczyk. Po zagranym meczu, w chmurze robi save'a z twoim 84 levelem. Wtedy zmieniasz znów miejsce zapisu na dysk twardy i grasz dalej. Jak coś Ci się stanie, a dobiłeś już do 92 levelu, kasujesz player data i odpalasz grę z opcją miejsca zapisu z chmury czy pendrive i na serwer wysłana jest informacja z twojego pliku player data z chmury/pendrive'a, że miałeś 84 level. Pliki się tworzą, nadpisują. Grasz meczyk, zapisują się na dyskach, chmurach itd,. Musisz pozmieniać, żeby w każdym miejscu mieć ten plik na wypadek, jak zepsuje Ci się ten dyskowy. Nie znam się na chmurze, bo w tym nie grzebałem, ale pendrive na sejwy wydaje się być niezłą opcją. No i ostatnia ważna rzecz. Zawsze KOPIUJ, nigdy PRZENIEŚ.

PS: @kbrs: Co do tych koleżków, to proszę Cię. Śmiech na sali. Ja nie gram pro, zawsze jestem na końcu listy, a miałem ratio 1,9; a ten gamoń się chwali, że ma ratio 2.1 i że rozegrał 5000 tysięcy meczy (dokładnie tyle napisał), a w dotatku każdy pro Gears z polski go zna i jego koledzy od Gearsów nie grają w 3 część, bo uznali, że jest gówniana i że ja nie mogę wyglaszać swojej opinii, że mi się Gearsy podobają, bo zdaniem tego idioty, za mało grałem, a w dodatku on i jego koledzy nie znają mojego nicku. LOL.

Ostatnio edytowane przez Kremowy : 20-02-2012 o 16:14 Powód: maupy zapomniałem dopisać heh ;f
Kremowy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-02-2012, 16:28   #3238
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

a to moze przez takie kombinowanie cos Ci sie z sejwem spieprzylo? =p

zrobie jeden zapis w chmurze na wszelki wypadek w ten sposob, bo naprawde wujowo byloby stracic teraz wszystko skoro mam 98 lvl heh
Stary 20-02-2012, 16:36   #3239
ravepl
Początkujący
ravepl Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Warszawa
Reputacja: 30

Przepraszam za mały offtop ale w całym tym nieszczęściu przedmówcy(kondolki) wypłynęła jedna ciekawa kwestia/temat...a mianowicie chmurka właśnie...jeśli do tej pory grałem w GoW3 i miejscem zapisu wszystkich danych był Twardziej to czy mogę nagle teraz zmienić na chmurkę i czy wszystko mi się przeniesie?Będę miał live na bank kolejny rok kod tylko czeka na wstukanie gdy skończy się obecny gold więc może by uniknąć takiego tematu warto byłoby ukryć się w chmurce..a swoją drogą czy potem można wrócić do twardego?Po roku na przykład?
Stary 20-02-2012, 16:42   #3240
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

nie kumam, co Ty myslisz ze jak zapiszesz save z girsow do chmury to nie bedziesz musial golda kupowac? wtf? tak w ogole to chmura chyba jest tylko dla goldow ale moge sie mylic.

poza tym to tak, mozna sobie save przeniesc do chmury a potem wrocic na dysk twardy.

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania