Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Xbox 360 Wszystko obrócone o 360 stopni, dokładnie zbadane i przedyskutowane w tym miejscu!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 20-02-2012, 16:58   #3241
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Domyślnie Odp: Gears of War 3

Swoją drogą, nie musisz czekać z wpisaniem kodu do końca obecnego abonamentu. Wpiszesz teraz i się po prostu doliczy kolejny okres.
Stary 20-02-2012, 16:59   #3242
ravepl
Początkujący
ravepl Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Warszawa
Reputacja: 30

To że chmurka jest tylko dla goldów to wiem a że mam właśnie golda do końca lutego i kod na kolejne 14 miesięcy to zastanawiam się nad przerzuceniem całego systemu save-ów na chmurkę...tym bardziej że mam 5 letniego starusieńkiego już klocka który o dziwo jeszcze ducha nie wyzionął...
Uniknąłbym potem kłopotu(wystarczy że już mam masę sejwów na starym 20GB dysku-jak choćby od Mass Effect 1 i 2 które będę musiał teraz do chmurki przerzucić najpewniej by cieszyć się nimi w ME3) takiego jaki właśnie spotkał Kremowego...Po prostu po przeczytaniu posta zrozumiałem jakby do tych sejwów z girsów w chmurce trzeba jakiś dziwnych sztuczek magiczek
Stary 20-02-2012, 17:01   #3243
Kremowy
Początkujący
Kremowy Wkrótce będzie sławnyKremowy Wkrótce będzie sławny

Kremowy's Avatar

Miasto: Warszawa (Bemowo)
Reputacja: 100

Lista Osiągnięć
Old School Playaz 360 stopni Promotor Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 4

OK. Szybka odpowiedź, bo jadę na miasto.

1. rave: na chmure możesz przechodzić kiedy chcesz.
gold jest przypisany do konta i chmura jest dostepna tylko dla goldów.
najlepiej grać na dysku, pozniej sejwik na chmure, a pozniej dalej na dysku. raz w tygodniu daj na chmure, to bedziesz mial zabezpieczony sejw. wystarczy zmienic opcje zapisu na chumre, rozegrrac jeden mecz i po zapisaniu, wrocic na zapis na dysku. musze wychodzic. jak coś padnie, będziesz miał do nadrobienia tylko tydzien grania, a nie pół roku od września jak ja. nie musisz wszystkiego zapisywać na chmurze. po prostu gearsy mają taki glich, którego epic nie umie naprawić, bo zaprojektowanie systemu gry, łączenia klienta z serwerami działa właśnie na takich zasadach i nie da się inaczej.

2. kbrs: to nie kombinowanie, tylko wlasnie mega pomocny temat z forum epiców. supprt powiedzial, ze dane z profili nie będą odzyskiwane i trzeba samemu robić backup. i juz. koniec. kij im w dziąsło. sami musimy sobie poradzic. poszukajcie na epickim forum. tam byl opisany ten sposob magazynowania na chmurze co jakis czas swojego progresu. (masz pm)

PS: Podobno na COD też się tak zdaża i to wiele razy. Serwery Acti mają jednak jakiś system backupu i np: jak koleś miał 43lvl i wyzerowalo go na 1lvl to po odzyskaniu pliku i konta miał 29lvl.

Śmigam. Cya all!

Ostatnio edytowane przez Kremowy : 20-02-2012 o 17:05
Kremowy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-02-2012, 17:13   #3244
Bender
Uzależniony
Bender Jest wokół niego pozytywna auraBender Jest wokół niego pozytywna aura

Bender's Avatar

Reputacja: 167

Lista Osiągnięć
No-life? Your e-penis must be huge! Achievement Whore Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 18

Jak coś to temat odnośnie backupu profilu jest tutaj: http://forums.epicgames.com/threads/...ighlight=sisko
Stary 21-02-2012, 00:18   #3245
bzyczek1410
Nowy
bzyczek1410 Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 11

[quote=Kremowy;228082]Dzizas freakin' Christ!!1
Wyzerowało mi level... ja yebe.
Od 87 do 1. Po freezie konsoli... (tryb: horda / konsola: premium-falcon)
15 onyx'ów. 1760 fal hordy. Ponad 700 fal bestii.
Dodatkowe skiny z bety, ribbonki wszystkie, mutatory...
Pół roku grania poszło psu w nicość!
Nie życzę tego nawet największemu wrogowi.
Wszystkie ulocki z bety, medale, złote lancery, ogniste gnashery, wszystko przepadło.

Wspólczuję też doznałem tego bólu
Wczoraj tez straciłem level(tak jak w twoim przypadku zawiesila mi się gra )miałem 4 na zielonym prestiżu rozegranych prawie 2000 tysiace meczy i straciłem 17 onyxów a o hordzie i bestii już nie wspominam
Byłem totalnie wkur..... ale mi juz przeszło
bzyczek1410 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-02-2012, 00:50   #3246
Baczek PL
No-life
Baczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłość

Baczek PL's Avatar

Miasto: ``BDG``
Reputacja: 1987

Lista Osiągnięć
4 The Players Weteran Xbox Live No-life? Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 35

Nie mówcie nic , bo jak mi wyzeruje ten 50 z zielonym kolorkiem to oszaleje .

Baczek PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-02-2012, 01:46   #3247
vivi
Uzależniony
vivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innych

vivi's Avatar

Reputacja: 904

rave co do tego o czym piszesz, nie polecam korzystania tylko z chmury, jest to powolne, zwlaszcza gdy xbox live cierpi na spowolnienia, to tym bardziej to odbija sie na zapisywaniu save'ow w chmurze, a nie chcesz chyba spedzac po kilka minut przy kazdym uruchomieniu gry na zapisywaniu/odczytywaniu. po drugie, ktos tu juz sie skarzyl juz na to, ze stracil save w chmurze (czy to nie byl czasami Butch?).

juz lepiej sformatuj jakiegos pen'a, chocby te 512MB, na pewno masz jakis nie uzywany pod reka, albo dostaniesz tanio.
vivi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-02-2012, 01:46   #3248
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Po tych historiach sie wystraszylem, zrobilem back up na chmurze i tyle.Co wiecej mozna, przynajmniej level nie przepadnie, gdyby cos sie stalo.Szkoda tylko wszystkich unlockow i medali, a zostalo mi tylko 200 CTL do odblokowania Prescotta.Ktos wie za ile punktow jest srebry Allfathers?
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-02-2012, 13:22   #3249
Yap
Uzależniony
Yap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumny

Yap's Avatar

Reputacja: 1182

Ja robię backup raz na dwa tygodnie w chmurze i na penie. Również się wystraszyłem naczytawszy się o tych wszystkich przypadkach na Epic Forums. Krew by mnie chyba zalała, choć jak na razie wszystko jest ok.

Raz podłączając drugiego pada w trakcie ładowania się meczu pokazał mi się komunikat o błędzie dysku efektem czego było nie naliczenie mi około 10iu meczy CTL.
Stary 21-02-2012, 16:17   #3250
Pawlok
Stały bywalec
Pawlok Wkrótce będzie sławny

Reputacja: 80

Lista Osiągnięć
Konsekwentny  Byłem pierwszy! Hall of Fame SuperStar 
Liczba Osiągnięć: 7

Cytat:
Wspólczuję też doznałem tego bólu
Wczoraj tez straciłem level(tak jak w twoim przypadku zawiesila mi się gra )miałem 4 na zielonym prestiżu rozegranych prawie 2000 tysiace meczy i straciłem 17 onyxów a o hordzie i bestii już nie wspominam
Byłem totalnie wkur..... ale mi juz przeszło
Po zawieszeniu trzeba wywalić save z dysku zanim odpali się grę. Wtedy postęp zawierający statystyki z ostatniej gry rozegranej z połączeniem live zostanie pobrany z serwera
Pawlok jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-02-2012, 21:04   #3251
EnX
Nowy
EnX Wkroczył na dobrą drogę

EnX's Avatar

Miasto: Sosnowiec

Lista Osiągnięć

Jak zgrać save'a na pena? Próbowałem i za każdym razem wyskakuje błąd,to samo jest z chmurą.
EnX jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-02-2012, 21:41   #3252
Serek
Nowy
Serek Wkroczył na dobrą drogę

Serek's Avatar

Cytat:
Napisał EnX Zobacz post
Jak zgrać save'a na pena? Próbowałem i za każdym razem wyskakuje błąd,to samo jest z chmurą.
Było już napisane. W menu gry przestawiasz miejsce zapisu na pendrive/chmurę, grasz mecz, robi save i z powrotem przestawiasz na HDD
Serek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-02-2012, 21:53   #3253
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Najwidoczniej sa jeszcze bardziej leniwi niz ja, wiec tutaj macie tutorial o back upie.

Stary 22-02-2012, 09:01   #3254
Kremowy
Początkujący
Kremowy Wkrótce będzie sławnyKremowy Wkrótce będzie sławny

Kremowy's Avatar

Miasto: Warszawa (Bemowo)
Reputacja: 100

Lista Osiągnięć
Old School Playaz 360 stopni Promotor Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 4

Kozacko, że wszyscy teraz trochę chcą zabezpieczyć swój progres z gry i backapują save'y z Gears3.
Na xbla chyba nawet Serek wysyłał wiadomości o tym co robić, żeby ludzie nie potracili leveli.
Szkoda kurde, że mnie to spotkało, ale przynajmniej mój przypadek był katalizatorem do tej back'apowej rewolucji na forum OC.

Be safe. hehehe...

A wracając do tematu, nie mogę się doczekać już nowych mapek z nowego, marcowego DLC.
Stary 22-02-2012, 12:58   #3255
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Wczoraj odblokowalem Prescotta-CTL ida super szybko, jesli mecz wypelni sie botami, przez jeden dzien w pracy nabilo mi sie 200.Co prawda na wszystko potrzeba 18k meczy, zreszta to wcale nie jest najgorsze, bo ratowanie lidera i inne buttoned up juz trzeba robic samemu, zostawianie konsoli wlaczonej na nic nie pomoze.Aha, zlotko za 1000 KOTH warte jest 15k, wczoraj mi wpadlo, czyli niezly bonus.Czyzby Onyx byl za 30k?
Stary 22-02-2012, 14:24   #3256
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

damn akurat wczoraj wbilem 99lvl i mam male cisnienie na dobicie do tej setki dzisiaj to akurat trafiam na same lagi : |

a tak fajnie sie na boom snipes gralo i poziom szybko lecial, szkoda ze zamiast tego dali teraz jakas badziewna egzekucje
Stary 22-02-2012, 14:39   #3257
ravepl
Początkujący
ravepl Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Warszawa
Reputacja: 30

Cytat:
Napisał Kremowy Zobacz post
Kozacko, że wszyscy teraz trochę chcą zabezpieczyć swój progres z gry i backapują save'y z Gears3.
Na xbla chyba nawet Serek wysyłał wiadomości o tym co robić, żeby ludzie nie potracili leveli.
Szkoda kurde, że mnie to spotkało, ale przynajmniej mój przypadek był katalizatorem do tej back'apowej rewolucji na forum OC.

Be safe. hehehe...

A wracając do tematu, nie mogę się doczekać już nowych mapek z nowego, marcowego DLC.
Wywołałeś "Pospolite Kremowe Ruszenie"
Stary 22-02-2012, 17:47   #3258
Baczek PL
No-life
Baczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłość

Baczek PL's Avatar

Miasto: ``BDG``
Reputacja: 1987

Lista Osiągnięć
4 The Players Weteran Xbox Live No-life? Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 35

lol . Dziwną rzecz dzisiaj miałem w szybkiej grze . Grałem a na tabeli nwyników nie bylo moich wyników tylko bota Kantusa który nawet nie grał.

Baczek PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-02-2012, 18:50   #3259
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

ku*wa, wlasnie gra mi zfreezowala, chyba pierwszy raz w ten sposob przy skonczeniu fali w hordzie, w momencie zabicia ostatniego potworka nagle yeb i nawet power w konsoli nie dziala. mam sie liczyc z resetem statow? tzn. wczoraj zrobilem sobie backup w chmurze, moge wiec bez stresowo odpalic konsole, wlaczyc girsy i nie-daj-boze jak zobacze range zero, wystarczy ze odpale ja jeszcze raz i jako miejsce odczytu wybiore chmure zamiast dysku? czy musze po prostu zeby nie ryzykowac usunac od razu plik z dysku i wczytac ten z chmury?
albo jeszcze inaczej to rozegrac?
po sprawdzeniu plik player data nie jest corrupted czy cos, wiec chyba zaryzykuje offline najpierw:f

no chyba ch*j mnie strzeli jak na koncowce 99lvlu mi sie ranga zresetuje lol

Ostatnio edytowane przez kbrs : 22-02-2012 o 19:01
kbrs jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-02-2012, 19:43   #3260
Pawlok
Stały bywalec
Pawlok Wkrótce będzie sławny

Reputacja: 80

Lista Osiągnięć
Konsekwentny  Byłem pierwszy! Hall of Fame SuperStar 
Liczba Osiągnięć: 7