Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Xbox 360 Wszystko obrócone o 360 stopni, dokładnie zbadane i przedyskutowane w tym miejscu!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 11-02-2012, 19:53   #41
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12730

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Domyślnie Odp: Trials Evolution

Cytat:
Napisał CthulhuPL Zobacz post
Ładnie zacząłeś swoją wypowiedź i czegoś się dowiedziałem ale koniec twojej wypowiedzi to fail. Niby w czym moje pytanie jest zjebane? Niedawno ponownie zakupiłem xkloca. Przez ponad rok czasu nie wiele mnie interesowały wydarzenia związane z xboksem więc teraz pytam a ty mi odpowiadasz jak dzieciak. Pomijam fakt że jeśli czegoś nie wiesz to się nie wypowiadaj i nie spamuj, chyba że chcesz nabijać sobie posty...
Jednak nie wiesz, a fail to twój profil xbl.

EDIT:
Cytat:
Wystarczyło napisać że nie ma i nikt nie wie dlaczego i że M$ ma to w dupie (jak zwykle). Nie trzeba było spamować tekstami typu: "nie ma bo tak i ****". Zresztą on akurat nic mi pisać nie musi. Ja zadałem pytanie do całego community.
Jak piszesz do wszystkich to nie do mnie, sorry nie wiedziałem o tym, a z "bo tak" chyba łatwo wywnioskować, że nie wiadomo i m$ (przez $ koniecznie) to pjerdoli.

Ostatnio edytowane przez Assassin : 11-02-2012 o 19:59
Assassin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-02-2012, 19:57   #42
CthulhuPL
Nowy
CthulhuPL Może być tylko lepiej

Miasto: Łódź
Reputacja: -39

Cytat:
Napisał Assassin Zobacz post
Jednak nie wiesz, a fail to twój profil xbl.
Failem to jesteś ty trollu.
CthulhuPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-02-2012, 19:59   #43
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Cytat:
Wystarczyło napisać że nie ma i nikt nie wie dlaczego i że M$ ma to w dupie (jak zwykle). Nie trzeba było spamować tekstami typu: "nie ma bo tak i ****". Zresztą on akurat nic mi pisać nie musi. Ja zadałem pytanie do całego community.
Nie ma bo tak i już. Nie wiem czego nie rozumiesz w tej wypowiedzi. Zadajesz pytanie, dostajesz odpowiedź. Pytałeś co jest grane z DLC to dostałeś odpowiedź co jest grane a potem sam wyjeżdżasz z tekstami o przedszkolakach jakbyś zadał pytanie "gdzie leżą początki naszego świata" a w odpowiedzi dostał "wal się na ryj"

Odpowiedź na pytanie dostałeś już wcześniej - wielu rzeczy nie ma na polskim XBL a nawet nie wszystko co wychodzi już po wypuszczeniu wersji PL pojawia się na naszym rynku. Tyle.
Stary 11-02-2012, 20:04   #44
CthulhuPL
Nowy

Cytat:
Napisał Snake Zobacz post
Nie ma bo tak i już. Nie wiem czego nie rozumiesz w tej wypowiedzi. Zadajesz pytanie, dostajesz odpowiedź. Pytałeś co jest grane z DLC to dostałeś odpowiedź co jest grane a potem sam wyjeżdżasz z tekstami o przedszkolakach jakbyś zadał pytanie "gdzie leżą początki naszego świata" a w odpowiedzi dostał "wal się na ryj"

Odpowiedź na pytanie dostałeś już wcześniej - wielu rzeczy nie ma na polskim XBL a nawet nie wszystko co wychodzi już po wypuszczeniu wersji PL pojawia się na naszym rynku. Tyle.
No i ok. Przypuszczam że każdą wypowiedź należało by poprzeć argumentami stąd też moje wkurwienie na teksty typu: "nie ma bo tak i ****". A napisanie choćby prostego zdania że nie ma tego dlc i nikt nie wie dlaczego już by mnie zadowalało. Nie trzeba bawić się w przedszkole ale kolega Assassin najwidoczniej tak lubi...
Stary 11-02-2012, 21:59   #45
bartosz88
Uzależniony
bartosz88 Można na niego liczyćbartosz88 Można na niego liczyćbartosz88 Można na niego liczyć

bartosz88's Avatar

Reputacja: 287

Lista Osiągnięć
Lubiany Jakość, nie ilość Na dobre i na złe Jeden ekran to mało 
Liczba Osiągnięć: 6

Po wuj zadajesz takie pytanie .Człowiek traci czas żeby ci odpowiedzieć i nabić posta a ty mu sie tak odwdzięczasz?
Tak jeszcze spytam skoro i tak pisze nie natemat po hu.j niektórzy dodają w nicku "PL" na polskim forum :?

Trials najlepsza gra suczki.

XBOXLIVE:RoBBareK
bartosz88 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-02-2012, 17:41   #46
CthulhuPL
Nowy

Cytat:
Napisał bartosz88 Zobacz post
Po wuj zadajesz takie pytanie .Człowiek traci czas żeby ci odpowiedzieć i nabić posta a ty mu sie tak odwdzięczasz?
Tak jeszcze spytam skoro i tak pisze nie natemat po hu.j niektórzy dodają w nicku "PL" na polskim forum :?

Trials najlepsza gra suczki.
Jesteś mało domyślny. Nie pomyślałeś że PL jest integralną częścią mojego internetowego nicku (nie tylko na tym forum) ? Nie martw się, na chińskim forum napiszę sobie CthulhuCHI, specjalnie dla ciebie

A wracając do tematu to... Co wy chłopy tak poślady spinacie? Postawilibyście się na moim miejscu i wykazali trochę zrozumienia? Przecież pisałem że niedawno zanabyłem klocka i jestem noobem w niektórych tematach. Chciałem konkretnej krótkiej odpowiedzi na miarę możliwości tego forum. Można rzec że byłem lekko wkurwiony bo po przekopaniu całego internetu nikt w całym internecie nic nie napisał dlaczego nie ma tego dlc do Trials, a że mnie się spieszyło i chciałem doładować konto to liczyłem na fachową odpowiedź. Taką też otrzymałem ale niestety później, po incydencie z trollem. Pecha miałem że trafiłem na początku na trolla no ale cóż...

Dziwi mnie że komuś podpadłem. Jeśli ktoś komuś podpadł to Assassin mnie...

Pozdrawiam.
Stary 19-02-2012, 18:23   #47
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Skończcie, naprawdę.
Stary 20-02-2012, 16:21   #48
Kremowy
Początkujący
Kremowy Wkrótce będzie sławnyKremowy Wkrótce będzie sławny

Kremowy's Avatar

Miasto: Warszawa (Bemowo)
Reputacja: 100

Lista Osiągnięć
Old School Playaz 360 stopni Promotor Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 4

Czy znana jest konkretna data wydania Trials Evo i czy wiadomo ile msp będzie kosztować???

1200 mogę dać. 1600... też. xD
Stary 05-03-2012, 12:20   #49
SPEEDY85 PL
Stały bywalec
SPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumny

SPEEDY85 PL's Avatar

Miasto: Żory
Reputacja: 1138

Lista Osiągnięć
4 The Players Forever Alone Ten jedyny Hall of Fame SuperStar 
Liczba Osiągnięć: 30

Jeśli to prawda to gra będzie miała wtedy premiere.

SPEEDY85 PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-03-2012, 09:11   #50
Kremowy
Początkujący
Kremowy Wkrótce będzie sławnyKremowy Wkrótce będzie sławny

Kremowy's Avatar

Miasto: Warszawa (Bemowo)
Reputacja: 100

Lista Osiągnięć
Old School Playaz 360 stopni Promotor Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 4

Talking Odp: Trials Evolution

Dokładnie.
Premiera jest zapowiedziana na 18 kwietnia.
Już nie mogę się doczekać!
Stary 15-03-2012, 11:27   #51
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

Cytat:
Napisał Kremowy Zobacz post
Czy znana jest konkretna data wydania Trials Evo i czy wiadomo ile msp będzie kosztować???

1200 mogę dać. 1600... też. xD
1600 zapomnij to jest psychologicznie zbyt wysoka sumka potną na DLC i dadzą za 1200msp, ciekawe czy gra bedzie miała już 400GS do zdobycia hehehe
Stary 20-04-2012, 17:54   #52
bartosz88
Uzależniony
bartosz88 Można na niego liczyćbartosz88 Można na niego liczyćbartosz88 Można na niego liczyć

bartosz88's Avatar

Reputacja: 287

Lista Osiągnięć
Lubiany Jakość, nie ilość Na dobre i na złe Jeden ekran to mało 
Liczba Osiągnięć: 6

Nikt nie gra? Dawac info czy gierka spoko

XBOXLIVE:RoBBareK
bartosz88 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-04-2012, 19:49   #53
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

ja mam mieszane uczucia. gra póki co prezentuje się tak sobie. trasy zdecydowanie poniżej oczekiwań. mam wrażenie, że więcej pary poszło w efekciarstwo niż faktyczną pomysłowość tras. do tego irytujące dogrywanie tekstur na starcie każdej trasy (sic!).
Stary 20-04-2012, 20:24   #54
mefp
Fanatyk
mefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innych

mefp's Avatar

Miasto: SPI
Reputacja: 928

Lista Osiągnięć

Co tu dużo mówić, gierka jest NIE-SA-MO-WI-TA! Podobnie jak przy HD przepadłem bez reszty bo gra wciąga jak dobrze nasączone bagno. Dla mnie bez dwóch zdań najlepsza gra Arcade dostępna na XBL.

Poziomy są kapitalnie zaprojektowane i zwyczajnie chce się na nich jeździć i poznawać kolejne. Co rusz znajdziemy jakieś nawiązania czy to do poprzedniej odsłony czy też do innych pozycji z XBLA. Jak zwykle kapitalna fizyka, choć nasz rider nie jest tak wytrzymały jak w HD i przy kontakcie otoczenia z ciałem momentalnie spada z motocyklu. Graficznie jest naprawdę ładnie, ale gra poniosła w tej kwestii pewne koszty. Wiadomo, że czasem będziemy chcieli rozpocząć trasę od nowa po przejechaniu dłuższego odcinka. Istnieje duża szansa, że w takim wypadku ujrzymy doczytujące się tekstury. Nie trwa to długo, ale psuje nieco odbiór. To jednak najlepsze rozwiązanie, gdyż dzięki temu wywoływane przez nas powroty do checkpoitów są momentalne. Gdyby trzeba było czekać, gra skutecznie by nas zniechęciła i frustrowała.

Wracają Mini-Gry. Tym razem jeszcze bardziej pomysłowe i zwariowane. Lot Ikara, przejazd na pełnym gazie, transport kuli czy skoki na trapezie to tylko niektóre przykłady. Naprawdę trudno się nudzić, gdy każda z tych "mini" gier potrafi zabrać nie raz godzinę, czy dwie zanim wreszcie zdobędziemy upragniony platynowy medal.

Osoby, które miały do czynienia z Trials HD szybko się tutaj odnajdą, ale trasy EXTREME znów sprawią, że palce będą boleć, a przycisk B (restart checkpointu) będzie wciskany po kilkaset razy. Jednak satysfakcja z ukończenia takiego przejazdu cieszy jak piątka z maty.

Ta gra warta byłaby swojej ceny nawet, gdyby tryb dla jednego gracza to było wszystko. Tymczasem mamy tryb multi przez XBL, bądź lokalnie. Możemy ścigać się we czwórkę na krótkich, szybki trasach lub sprawdzić się na typowych trialowych odcinkach (jest nawet wersja TRIAL EXTEREME). Zdobywamy poziomy, możemy upiększać naszą postać jak i motocykl. Czasami miałem problemy ze znalezieniem meczu, ale nie trwały one dłużej niż 1-2 min. Średnio wyszukiwanie zamyka się w 30 sekundach. Parę razy zdarzył się również błąd przy ładowaniu map, ale ciężko mi powiedzieć z czego to wynika.

Na koniec zostaje jeszcze uproszczony i rozbudowany edytor, który pozwoli nam zrobić z grą praktycznie wszystko. Chcesz zrobić pinballa? Proszę bardzo. Strzelankę? Też nie ma problemu. Tutaj motocykl może zejść na dalszy plan, a przy odrobinie wyobraźni można tworzyć prawdziwe dzieła. Dzięki dostępu do bazy tras stworzonych i udostępnionych przez graczy można powiedzieć, że czas gry jest praktycznie nieskończony. Od premiery upłynęły dopiero dwa dni, a ludzie już tworzą takie cuda, że niezwykle ciekawi mnie co będzie za miesiąc, za pół roku..

Do kompletu mamy też naprawdę fajny zestaw osiągnięć. Pomijając ich wartości GS itp. bo nie przywiązuje do tego wagi, ale niektóre z nich działają na mnie jak rzucona rękawica. Takie przejechanie pewnej trasy bez możliwości korzystania z analoga męczyłem tak długo, aż w końcu się udało. Zdecydowanie lepiej i szybciej poszło mi z przejechaniem trasy z wciśniętym gazem do dechy

Polecam, polecam, polecam! Dla fanów pierwszego Trials'a to pozycja obowiązkowa. Gram już długie godziny, zabieram się powoli za trasy EXTREME, ale zawartość tej gry przerasta nie jedną pełnoprawną, sklepową produkcję. Nie ma się co zastanawiać bierzcie tą grę!

Ostatnio edytowane przez mefp : 20-04-2012 o 20:34
mefp jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-04-2012, 21:41   #55
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Miasto: Nysa
Reputacja: 3496

Lista Osiągnięć
Celebryta Handlowiec Dopiero się rozkręcam! Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 12

Cytat:
Napisał zimzvm Zobacz post
ja mam mieszane uczucia. gra póki co prezentuje się tak sobie. trasy zdecydowanie poniżej oczekiwań. mam wrażenie, że więcej pary poszło w efekciarstwo niż faktyczną pomysłowość tras. do tego irytujące dogrywanie tekstur na starcie każdej trasy (sic!).
Ja mam odczucia bliższe tej opinii, ale powoli zaczynam doceniać tę całą różnorodność. Na pewno nie jest to gra wybitna, raczej twórcze rozwinięcie pomysłów znanych z jedynki. Choć nie powiem, edytor zapewnia takie możliwości, że o żywotność tytułu raczej nie trzeba się obawiać.

r1p jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-04-2012, 21:59   #56
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Lista Osiągnięć

Jak te 2 trasy hard wrzucone do Scenic Route?
Stary 20-04-2012, 22:14   #57
mefp
Fanatyk
mefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innych

mefp's Avatar

Miasto: SPI
Reputacja: 928

Lista Osiągnięć

Osobno - prościutkie. W grupie nawet na mediumie może się łatwo noga podwinąć. Przy odrobinie treningu i kilku próbach nie powinno być źle
mefp jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-04-2012, 01:39   #58
Assassin
Spambot

Assassin's Avatar

Lista Osiągnięć

Czyli lajcik w tej części, z jednej strony dobrze, nie będę się musiał kolejny raz wkurzać, z drugiej szkoda, bo zero satysfakcji.
Stary 24-04-2012, 16:41   #59
Paqito
Stały bywalec
Paqito Daje dobry przykładPaqito Daje dobry przykładPaqito Daje dobry przykładPaqito Daje dobry przykładPaqito Daje dobry przykład

Paqito's Avatar

Miasto: Jelenia Góra
Reputacja: 463

Zostały mi dwa achivy. 5 wygranych meczy online i tournament. Wygrane wpadną same podczas grania, a tournament sobie chyba odpuszczę tak jak w poprzedniej części (przynajmniej na razie). Trzeba się nauczyć tych tras żeby gdzieś na jakiejś pierdółce błędu nie zrobić.

----------------------------------------------------
This is how we live, every single night
Take that bottle to the head, and let me see you fly
Paqito jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-04-2012, 17:07   #60
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829
Domyślnie

Wygrać w necie nie jest trudno. Wczoraj zrobiłem 5 wygranych w trakcie 6 wyścigów ; ] generalnie w motocrossie słabi oponenci są. Większym problemem jest znaleźć mecz. Wczoraj nawet parę minut mi szukało lobby mimo otwartego NATu. A rematch niestety nie działa. Ogólnie kod sieciowy jest słaby w tej grze...

Sent from my HTC Vision using Tapatalk 2

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania