Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 4

PlayStation 4 Następna generacja według Sony.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 25-11-2013, 22:23   #1161
Deny
Początkujący
Deny Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 18
Domyślnie Odp: PlayStation 4 - Temat ogólny

Witajcie,

Mam takie pytanie odnośnie gry na podzielonym ekranie. Dotychczas używałem Xbox'a 360 i grając w takie gry jak np Call of Duty Black Ops 2 Siostra/Znajomy podłączał się jako gość (konto Gold było tylko na moim profilu). Czy na PlayStation 4 działa to na takiej samej zasadzie, tj. jeśli kupię zestaw z dwoma padami i PS+ na moim głównym koncie to czy ktoś, kto podłącza drugiego pada może zalogować się jako gość i grać ze mną na podzielonym ekranie po sieci ? Trochę głupie pytanie ale to nowa generacja i nowe zasady i nie chcę zaliczyć wtopy :P
Stary 25-11-2013, 23:01   #1162
Foxter
Wariat
Foxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłość

Foxter's Avatar

Reputacja: 1700
Wyślij wiadomość przez AIM do Foxter

Lista Osiągnięć
Bogacz Lubiany Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 9

Cytat:
Napisał snakemaycry Zobacz post
Pojawiły się pozycje z PS4 na stronie sklepu przez WWW. Są dostępne gry, upgrejdy, oraz rzeczy z PS+. Można sobie swobodnie dodać do koszyka i wykupić, jeśli ktoś na razie nie kupuje konsoli, a chce zaklepać (tak samo jak na trójce).
Czy jeżeli teraz zakupie jakieś gry, to w momencie otrzymania konsoli będą one już na dysku?

39zl za update bf/cod z ps3 na ps4

Ostatnio edytowane przez Foxter : 25-11-2013 o 23:11
Foxter jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-11-2013, 23:04   #1163
snakemaycry
Wariat
snakemaycry Jest wokół niego pozytywna aurasnakemaycry Jest wokół niego pozytywna aura

snakemaycry's Avatar

Reputacja: 198

Lista Osiągnięć
360 stopni Achievement Whore Donator Dopiero się rozkręcam! 
Liczba Osiągnięć: 5

Cytat:
Napisał Foxter Zobacz post
Czy jeżeli teraz zakupie jakieś gry, to w momencie otrzymania konsoli będą one już na dysku?
Tak. Podasz PSN ID i małe chińskie rączki bit po bicie wybiją Ci soft prosto na dysk, z dostawą do domu.
Stary 25-11-2013, 23:57   #1164
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Podajcie to www, od razu sobie doładuję PS+

edit: ja to chyba na prawde pokemon jestem wystarczylo wpisac ps store w google

Ostatnio edytowane przez kroolik37 : 26-11-2013 o 00:05
kroolik37 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-11-2013, 00:05   #1165
Szelo
Nowy
Szelo Wkroczył na dobrą drogę

Szelo's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 29

Lista Osiągnięć

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/
Szelo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-11-2013, 00:19   #1166
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Lista Osiągnięć

Suchar straszny, bo za pomocą komputera nie można zrealizować zakupu przez kartę podarunkową :|

No cóż, muszę poczekać do piątku, a PS+ na 365 już czeka na poczcie uja!
Stary 26-11-2013, 00:27   #1167
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421

Masz taki 12 cyfrowy kod i jak go wbijasz to nie przyjmuje ?
Stary 26-11-2013, 00:49   #1168
kroolik37
Gang Świeżaków

kroolik37's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie PlayStation 4 - Temat ogólny

Tak i nie przyjmuje, bo ponoc przez www nie mozna.
Stary 26-11-2013, 01:13   #1169
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Cytat:
Napisał Foxter Zobacz post
39zl za update bf/cod z ps3 na ps4
Czyli że co, mogę kupić używanego BF4 na ps3 za np 120 zł a potem ten upgr za 39zł i dostaje pełnoprawnego bf4 (w wersji cyfrowej) na ps4 za 160 zł? Dobrze kombinuje, czy nie?
Stary 26-11-2013, 01:26   #1170
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Dobrze. Póki kod niewykorzystany to wsio gra - wersja PS3 robi tylko za potwierdzenie licencji przez obecność w czytniku.
Stary 26-11-2013, 01:32   #1171
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Cytat:
Napisał kroolik37 Zobacz post
Tak i nie przyjmuje, bo ponoc przez www nie mozna.
I tak masz chyba 2 tygodnie gratis plusa więc się nie spieszy. Nie wiem czy się to zsumuje bo jak nie to nie ma sensu teraz wbijać, lepiej jak ci się skończy trial. Jakby nie patrzeć 2 tygodnie z ps+ do przodu, chociaż nie wiem czy bogacze patrzą na takie szczegóły.
Stary 26-11-2013, 01:42   #1172
Ognista Sucz
Stały bywalec
Ognista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumny

Ognista Sucz's Avatar

Miasto: Bytom
Reputacja: 1063

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny Aniołek Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 15

Cytat:
Napisał komar Zobacz post
Czyli że co, mogę kupić używanego BF4 na ps3 za np 120 zł a potem ten upgr za 39zł i dostaje pełnoprawnego bf4 (w wersji cyfrowej) na ps4 za 160 zł? Dobrze kombinuje, czy nie?
Ale nie będziesz miał pudełka ps4 do kolekcji
Stary 26-11-2013, 01:50   #1173
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Lista Osiągnięć

A na ujjj mi pudełko, jak grę będę miał prawie 100 zeta taniej. Zresztą nie jestem kolekcjonerem Danke Wroguś.
Stary 26-11-2013, 01:52   #1174
chrono87
Spambot

chrono87's Avatar

Coś innego mi wpadło do głowy. Kupuje slota za 80zł z bf4/fifa/cod, aktywuje konto na PS4 zamiast na PS3, kupuje upgrade za 40 zł, ściągam grę . Sprzedaje slota za 70 zł i mam nowość za 50 zł
Poniosła mnie wyobraźnia czy jest szansa na to ? Najważniejsze pytanie ... da się w ogóle zrobić upgrade wersji cyfrowej ?
Stary 26-11-2013, 07:57   #1175
Radius
Początkujący
Radius Wkrótce będzie sławny

Radius's Avatar

Reputacja: 72

Cytat:
Napisał chrono87 Zobacz post
Coś innego mi wpadło do głowy. Kupuje slota za 80zł z bf4/fifa/cod, aktywuje konto na PS4 zamiast na PS3, kupuje upgrade za 40 zł, ściągam grę . Sprzedaje slota za 70 zł i mam nowość za 50 zł
Poniosła mnie wyobraźnia czy jest szansa na to ? Najważniejsze pytanie ... da się w ogóle zrobić upgrade wersji cyfrowej ?
Da się, o ile ktoś tak zrobi

Cytat:
Tylko wersja cyfrowa:

Kup lub złóż zamówienie przedpremierowe* na cyfrową wersję gry na PS3 w PlayStation Store lub Sony Entertainment Network Store. W PlayStation Store lub Sony Entertainment Network Store znajdź cyfrową wersję gry na PS4, gdy zostanie opublikowana. Cena specjalna będzie dostępna dla tych kont, na których zakupiono cyfrową wersję gry na PS3 z PlayStation Store. Kup lub złóż zamówienie przedpremierowe** na cyfrową wersję gry na PS4 w obniżonej cenie. Zapoznaj się z ograniczeniami promocyjnymi dotyczącymi poszczególnych gier.

*Gry na PS3 można kupić, a wybrane gry na PS3 zamówić przedpremierowo w PlayStation Store za pośrednictwem systemu PS3, lub w Sony Entertainment Network Store w Internecie.

**Wybrane gry na PS4 będą dostępne w ramach zamówień przedpremierowych w PlayStation Store za pośrednictwem systemu PS3 oraz w Sony Entertainment Network Store w Internecie, przed premierą systemu PS4. Gry na PS4 będzie można kupić w PlayStation Store za pośrednictwem systemu PS4 oraz w Sony Entertainment Network Store w Internecie po premierze systemu PS4.
Stary 26-11-2013, 09:27   #1176
kroolik37
Gang Świeżaków

kroolik37's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał chrono87 Zobacz post
I tak masz chyba 2 tygodnie gratis plusa więc się nie spieszy. Nie wiem czy się to zsumuje bo jak nie to nie ma sensu teraz wbijać, lepiej jak ci się skończy trial. Jakby nie patrzeć 2 tygodnie z ps+ do przodu, chociaż nie wiem czy bogacze patrzą na takie szczegóły.
O widzisz, dzięki za cynk, bo o trialu nie wiedziałem.

Chociaż i tak będę miał w pompce i od razu wprowadze na PS+. Trochę to zdupy, że nie można aktywować premium przez www, a gry już można kupić :|

@komar, dobrze kombinujecie tylko gdzie teraz znaleźć nówkę BF4 na PS3 za godziwe pieniądze :|
Stary 26-11-2013, 09:31   #1177
komar
bzzz bzzz bzzz

komar's Avatar

Lista Osiągnięć

A musi być nówka? Nie może być używka? Na Allegro ceny są w okolicach 140 ale taniej tez idzie coś wyszukać.
Stary 26-11-2013, 09:37   #1178
kroolik37
Gang Świeżaków

kroolik37's Avatar

Lista Osiągnięć

Wrogu napisał " Póki kod niewykorzystany to wsio gra ". Myslalem, ze chodzi o pass do online?
Stary 26-11-2013, 09:40   #1179
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

No i powiedzcie mi, że on nie jest pokemonem Online Passów nie ma już, ani w nowych, ani nawet w starych grach EA. Mowa o kodzie do upgrade'u. BF4 nowy chodzi po 159zł w sklepach internetowych (ładnie musiała gra zbombić skoro tak szybko przecena), więc na Allegro powinno być odpowiednio taniej.
Stary 26-11-2013, 10:14   #1180
kroolik37
Gang Świeżaków

kroolik37's Avatar

Lista Osiągnięć

Sorry nie jestem mistrzem konsoli, jak Ty

Te upgrade tyczą się tylk CoD i BF4, right?

Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 4

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania