Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Filmy i seriale

Filmy i seriale Co ostatnio obejrzałeś?

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 29-01-2014, 03:22   #2521
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Domyślnie Odp: Ostatnio widziałem i (nie)polecam

12 Years a Slave - wróciłem dopiero do domu, bo jeszcze byłem na dwóch pintach Ginesa w pubie, żeby ogadać emocje poseansowe. Film jest dobry, ale osiąga pułap obrazu bardzo dobrego: zaczyna atakować widza i sprawiać, że czuje się on niekomfortowo. Wiadomo, w czasach przesiąkniętych PC, zwłaszcza w krajach zachodnich, to ludzie są już tak wytrenowani, że na słowo 'nigga' reagują alergicznie, nie wspominając o takich episodach w historii jak niewolnictwo. Ciekawe reakcje u ludzi zauważałem: odwracanie wzroku, machanie głową, jakby niezgoda na to, co dzieje się na ekranie; dobrze, ale z perspektywy Polaka-rasisty - byłem w czarnym kumplem, jak się macie czepiać - nie do przyjęcia są niektóre zachowania. I nie twierdzę, że czułem się dobrze na seasie, bo tak nie było, zresztą tak często można odróznić sztukę - 12 Years... - od zagrywki pod publiczkę - Passion of Christ - tylko że film kładzie tak duże brzemię na udział białych w procesie niewolnictwa, że mimowolnie człowiek czuję się winny. A przecież ja nic z tymi rzeczami, które się odbywają na ekranie, nie miałem wspólnego, co wcale nie znaczy, że bym się tak nie zachował; sama reakcja jest w sobie interesująca, więc już ze względu na to warto iść do kina - przytłaczająca większość widowni była biała - i wyobrazić siebie w sytuacji 'białego pana'.
Scenę biczowania powinni przedłużyć, i to nie dla sadystycznych pobudek, ale dlatego, iż można było zbudować reakcję, w której kinie obecnie brakuje: ludziska wychodzą z sali, bo nie mogą zdzierżyć tego, co widzą. Nie żeby nie było odrwacania głowy, zasłaniania oczu, ale obraz zasługiwałby na coś więcej. Nie idzie o puste szokowanie, bo to już było tak wiele razy, że nie zliczysz, ale doprowadzenie widza do takiej reakcji i wrzenia, że wytrzymać nie idzie.
Cała reszta bardzo mi się podobała, gdybym miał rekomendować film, to wskazywałbym na 12YoS zamiast WfWS, bo po prostu o wiele większe wrażenie na mnie zrobił ten pierwszy.

Muzyka, jak wskazał hipster, ma magiczną moc, tutaj niby jej niewiele, ale nadaje ogromnego ładunku energii do scen, wprowadza dysonans, bez jednak wpierdzielania się w wizulia, jak to często ma miejsce.

Dobry film, jakbym miał wystawiać ocenę, to dałbym: 'Marsz do kina'. Wsio.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-01-2014, 01:20   #2522
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12730

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Wychodzenie z sali, bo biczują czarnego? Bez przesady. "Odwracanie wzroku, machanie głową" - niektórym ludziom to naprawdę od tej całej tolerancji się w głowach popierdoliło.

Ostatnio edytowane przez Assassin : 30-01-2014 o 02:42
Assassin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-01-2014, 02:00   #2523
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421

http://www.filmweb.pl/film/Koneser-2013-624525
Jestem po seansie i zakończenie takie że podnosze szczeke z podłogi.
Stary 30-01-2014, 03:25   #2524
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Assassin Zobacz post
Wychodzenie z sali, bo biczują czarnego? Bez przesady. "Odwracanie wzroku, machanie głową" - niektórym ludziom to naprawdę od tej całej tolerancji się w głowach popierdoliło.
Wychodzenie z sali bo biczują człowieka.

Reszty nie komentuje, jestem emigrantem.
Stary 30-01-2014, 12:20   #2525
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12730

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 

Nie rozumiem tego poprawienia na człowieka. Przecież wiadomo, że musiałby być to czarny człowiek (dodałem "człowiek", bo przy lewackiej interpretacji mogłoby wyjść, że nie uważam czarnych za ludzi), biczowanie białego nie zrobiłoby na nikim wrażenia.

Ostatnio edytowane przez Assassin : 30-01-2014 o 12:32
Assassin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-01-2014, 12:49   #2526
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Ja, Frankenstein

Broń Boże przed oglądaniem tego filmu. Przez większość filmu śmiałem się z tego, co pokazywali na ekranie. Walka cementowych Gargulców z Demonami + udawany Frankenstein zakochujący się w blondynce.
HELL NO !!!!!!
Stary 30-01-2014, 13:32   #2527
Fighter Pl
Spambot
Fighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl Celebryta

Fighter Pl's Avatar

Miasto: Dark Souls
Reputacja: 3646

Lista Osiągnięć
4 The Players Święty Graal Aniołek Widz 
Liczba Osiągnięć: 41

Ja na to idę w niedzielę. Na prawde taka kupa?
Fighter Pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-01-2014, 14:10   #2528
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

Cytat:
Napisał chrono87 Zobacz post
http://www.filmweb.pl/film/Koneser-2013-624525
Jestem po seansie i zakończenie takie że podnosze szczeke z podłogi.
zajebisty
Spoiler:
w sumie to nie samo zakonczenie a 'puenta' filmu, koncowka do przewidzenia, ale z drugiej strony jak zobaczylem tego posta to ciagle sie zastanawialem co to bedzie. na poczatku myslalem ze ta panna to bedzie ta malutka kobitka z knajpki (no i czesciowo mialem racje :P) albo ona bedzie tym calym androidem ktory gubi czesci i virgil z pomaca tego swojego ziomka 'odbuduje' ja za drzwiami tego pokoju : p ale film extra, super wybrneli z tego pomyslu panny w ukryciu, nie bylo przeciagania w nieskoczonosc jej prawdziwej tozszamosci, pokazali ja stosunkowo wczesnie a i tak napiecie bylo prawie do konca filmu. no i sam wystroj tej restauracji w pradze cudowny, powaznie to tak wyglada?
Stary 30-01-2014, 15:03   #2529
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Cytat:
Napisał Fighter Pl Zobacz post
Ja na to idę w niedzielę. Na prawde taka kupa?
NIE IDŹ - SERIO MÓWIĘ.
Na początku stwierdzałem, że NAWET daje radę, ale to co się tak wyrabia przechodzi ludzkie pojęcie.

Idź lepiej na Wilka z Wall Street albo 12 years in slave
Stary 30-01-2014, 16:15   #2530
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 

Buahaha, przecież "Ja, Frankenstein" jest OCZYWISTYM gniotem i wynika to ze zwiastuna. Parafrazując klasyka: "jeśli twórcy filmu nazywają twór Wiktora Frankensteina Frankenstein, to wiedz, że coś się dzieje".

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-01-2014, 17:01   #2531
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421

Cytat:
Napisał kbrs Zobacz post
zajebisty
Spoiler:
w sumie to nie samo zakonczenie a 'puenta' filmu, koncowka do przewidzenia, ale z drugiej strony jak zobaczylem tego posta to ciagle sie zastanawialem co to bedzie. na poczatku myslalem ze ta panna to bedzie ta malutka kobitka z knajpki (no i czesciowo mialem racje :P) albo ona bedzie tym calym androidem ktory gubi czesci i virgil z pomaca tego swojego ziomka 'odbuduje' ja za drzwiami tego pokoju : p ale film extra, super wybrneli z tego pomyslu panny w ukryciu, nie bylo przeciagania w nieskoczonosc jej prawdziwej tozszamosci, pokazali ja stosunkowo wczesnie a i tak napiecie bylo prawie do konca filmu. no i sam wystroj tej restauracji w pradze cudowny, powaznie to tak wyglada?
Spoiler:
Mnie zaskoczyło zakończenie, bo się nastawiałem że ta dziewczyna odkryje że on składał tego robota przez cały ten czas. Przez to się rozejdą, potem zejdą i sprzedadzą go za jakąś gigantyczną kase. Jak w tytule filmu dostanie za niego "best offer". I tak się nastawiłem, spodziewając się banału mimo że do tego momentu film i tak bardzo mi się podobał bo jest po prostu świetnie zrealizowany, no i ten genialny Geoffrey Rush Dostałem takiego kopa gdy nagle wszystko stało się jasne, że to po prostu genialna intryga Na ekranie widzę ofiarę i jestem tak samo zdezorientowany jak on. Poza tym to pomieszczenie bez obrazów wyglądało mega
Stary 31-01-2014, 14:58   #2532
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Cytat:
Napisał chrono87 Zobacz post
Spoiler:
Mnie zaskoczyło zakończenie, bo się nastawiałem że ta dziewczyna odkryje że on składał tego robota przez cały ten czas. Przez to się rozejdą, potem zejdą i sprzedadzą go za jakąś gigantyczną kase. Jak w tytule filmu dostanie za niego "best offer". I tak się nastawiłem, spodziewając się banału mimo że do tego momentu film i tak bardzo mi się podobał bo jest po prostu świetnie zrealizowany, no i ten genialny Geoffrey Rush Dostałem takiego kopa gdy nagle wszystko stało się jasne, że to po prostu genialna intryga Na ekranie widzę ofiarę i jestem tak samo zdezorientowany jak on. Poza tym to pomieszczenie bez obrazów wyglądało mega

Spoiler:
No ale to ciezko nazwac zakonczeniem skoro film trwal jeszcze ze 20 minut, sam finisz czyli scena w knajpie to byla do przewidzenia od momentu w ktorym dziewczyna o tym wspomniala : P mega dla mnie wygladala ta chata, pomalowane sciany w dziela sztuki, tajemne pokoje, taki troche dom marzen dzieciaka.
Stary 02-02-2014, 19:03   #2533
CzarO17
Fanatyk
CzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 Celebryta

CzarO17's Avatar

Reputacja: 4360

Lista Osiągnięć
No-life? 4 The Players Przybij piątkę! Stary dziad! 

Being Flynn - dramat na podstawie autobiograficznej książki Nicholasa Flynna z niezłą obsadą (Robert De Niro, Julianne Moore, Paul Dano). Cholernie prawdziwy film, przez niektórych uważany za dramat "na siłę", ale nie bierzmy za przykład ludzi, dla których mocne kino to Moda na Sukces. W każdym razie już na początku poznajemy narratora, a właściwie dwóch - ojca Jonathana i syna Nicka. Główny wątek opiera się na życiu Jonathana i jego zawitaniu do schroniska dla bezdomnych, gdzie pracuje jego syn. Film warty swojego czasu, bo przede wszystkim uczy i daje ciekawą puentę.
Stary 03-02-2014, 22:11   #2534
YuSuzuki
Saudades...
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7914

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

wczoraj zmarł wybitny aktor Seymour Hoffman (Rip), proponuję jego świetną rolę w filmie Nim diabeł dowie się,że nie żyjesz- niesamowity,poruszający,prawdziwy moralitet godny braci Cohen, świetna gra aktorska Ethana Hawke'a, polecam
Stary 04-02-2014, 00:37   #2535
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

nim diabel... to moj ulubiony film z Seymourem, ***** nie pamietam kiedy ostatnio zmarla jakas gwiazda aktor czy ktos ktora tak lubilem jak jego : (
Genialny gosc, jak wyszlo info o jego smierci to bylo tez ze to oszustwo, ciagle liczylem ze to nieprawda i jedynie ktos sie chcial zabawic w idiotyczny sposob.

Obejrzalem wczoraj lords of dogtown, swietny film, jak ktos lubi czy lubial takie klimaty deska/punkrock/rock'n'roll w tym bardzo wczesnym wydaniu to pozycja obowiazkowa. no i Hirscha bardzo lubie i tutaj tez zagral bardzo dobrze.
Stary 04-02-2014, 11:53   #2536
YuSuzuki
Saudades...
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7914

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

Zgadza się, też myślałem że to jakaś ściema, taki młody człowiek(46l.), pamiętam jego genialne role w Wątpliwości i Capote,a "poznałem go" w starym,ale jakże wspaniałym Zapachu Kobiety z Al Pacino,wielka strata
Stary 04-02-2014, 23:56   #2537
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

heh w zapachu to go rozpoznalem tylko, choc z trudem bo to bylo na zasadzie 'skads go znam' a ont am dosc mlody jeszcze byl. sciagnalem kilka filmow z nim ktorych nie widzialem, no i diabla + capote do odswiezenia.
Stary 05-02-2014, 10:09   #2538
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8496

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

American Hustle - średnio na jeża. Już wole bardziej skręcone klimaty z gatunku Ocean's ... Z nudów można obejrzeć, bo nic specjalnego sobą nie reprezentuje.

Kapitan Phillips - tu fajne, trzymajace w napięciu kino. Nie wybitne, ale godne uwagi chyba każdego "oglądacza". Jest na czym oko zawiesić.
Stary 07-02-2014, 01:53   #2539
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

W końcu obejrzałem Dungeons&Dragons - wisiał na mojej liście chyba od 10 lat co najmniej - i film jest tak zły, że wszelkie oczekiwania zostały spełnione. Aktorstwo na poziomie Power Rangers, efekty wołające o pomstę w czasach produkcji, śmiech złego Ironsa: to jest złe, i takie ma być. Co ciekawe, film ma niezłe production value, jeśli idzie o kostiumy, ale zatrudnienie też sporej liczby statystów, oraz scenografię. No i kurde, Jeremy Ironsa zgarneli, który chyba zdaje sobie sprawę w jakim gównie bierze udział i jedzie po bandzie ostro. Film jest zły, jeśli lubicie tego rodzaju kino, to polecam. Nie jest to najgorszy obraz, jaki widziałem, ale warto zaprosić na seans kilku ziomków z browarami, bo samemu to już nie ta sama zabawa.

Stary 07-02-2014, 07:41   #2540
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

Uwe Boll w pełnej krasie : D każdy jego film ma ten sam pastiszowy charakter. Z drugiej strony, jak obejrzysz wywiady z nim, to ciężko rozgryźć, czy on tak na poważnie czy po prostu trolluje.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Xbox Online Center Forum > Inne > Filmy i seriale

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania