Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 09-09-2018, 20:01   #221
Aczik
Fanatyk
Aczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik Celebryta

Aczik's Avatar

Miasto: Puławy
Reputacja: 3470
Domyślnie Odp: Destiny 2

Wiem przecież, bo sporo godzin władowałeś w to

Master of Diablo: Prepare to Die

Not used in anger. Not used for vengeance. But now... now I'm not so sure. And besides... This isn't my sword.

Wstawiam w wolnej chwili do tematów ciekawostki i nowości odnośnie gier, jak mi czas na to pozwala.
Aczik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-09-2018, 18:17   #222
Yap
Uzależniony
Yap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumny

Yap's Avatar

Reputacja: 1182

Łał...wátpliwej jakości kurtka oraz emblemat na czoło ich cyfrowego awatara należy do nich.
Ciekawe czy będzie można gdzieś to zobaczyć...?
Stary 17-09-2018, 19:46   #223
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

No Raid ciekawy, prawdziwe wyzwanie przy takich wymaganiach mocy z tyłka. Zobaczymy za tydzień lub dwa, gdy już się będzie w granicach limitu i głównie będzie liczyć się to, co najważniejsze - koordynacja i znajomość mechaniki.
Stary 17-09-2018, 21:20   #224
Yap
Uzależniony
Yap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumny

Yap's Avatar

Reputacja: 1182

Czy na Xie ktos juz zrobil?
Stary 17-09-2018, 22:57   #225
Zeratul
MAM DUŻEGO!!
Zeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumny

Zeratul's Avatar

Miasto: New York
Reputacja: 1119

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny Widz Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 53

Tak, wczoraj byla pierwsza ekipa.

Zeratul jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-09-2018, 17:37   #226
murinus
Banned
murinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnać

Miasto: Warszawa
Reputacja: -533

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Widz Swój! PlayStation 3 is my Home 
Liczba Osiągnięć: 14

Gambit otworzy się dla wszystkich jeszcze dzisiaj o 19:00 i dostępny będzie do niedzieli do godziny 19:00.

Ostatnio edytowane przez murinus : 21-09-2018 o 17:48
murinus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-09-2018, 10:54   #227
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Nowy Raid zaliczony w weekend trzy razy. Przy odpowiednio wysokim poziomie mocy tak naprawdę to tylko Riven stanowi wyzwanie. Designerzy tej walki chyba po burzy mózgów nie mogli się zdecydować, co wybrać i ostatecznie wsadzili wszystkie pomysły, a potem mieli ubaw oglądając streamy. Dzielenie graczy na grupy, odbijanie Riven w dobrym momencie, "pińcet" symboli, odczytywanie ich w parach, liczenie oczu, zmiany pomieszczeń, rozwalanie bąbli, wycieczka do Ascendant, po drodze dobry DPS i jeszcze final stand w żołądku Co ciekawe, jak już opanowany został początek, to reszta dość gładko poszła. Fajna jest też sztafeta z sercem Riven później.

Jeśli chodzi o klimat, stronę wizualną i wpasowanie go do reszty gry, to zdecydowanie najlepszy Raid. Nie ma też sztucznego przedłużania (Vault pewnie byłby zapychaczem, gdyby nie to, że przyjemnie się go robi), a możliwość stawiania chorągwi sprawia, że od razu zaczyna się kolejne podejście i nie trzeba się martwić o supery/amunicję. Pod względem zwykłej przyjemności z grania Wrath of the Machine i Vault of Glass chyba jednak bym postawił wyżej.

https://xboxdvr.com/gamer/wrog/video/60871011

https://xboxdvr.com/gamer/wrog/video/60872082
Stary 24-09-2018, 16:55   #228
Zeratul
MAM DUŻEGO!!
Zeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumny

Zeratul's Avatar

Lista Osiągnięć

Riven mocno stawia na mechaniki. Nie jest o wiele bardziej przekombinowany niż Oryks i daje większy margines błędu. Z mojego doświadczenia jedynym problemem było nauczenie się symboli i miejscówek, ale to jest shortcoming grania z LFG gdzie jedna osoba mówi cloud, druga, U, W, a czwarta dwa węże patrzące na siebie. Co zaś potem przekłada się na różne strategie cleansowania left top left, 4, left stairs top. Jeżeli chodzi o oczy to też strategia datto, czy ABC i learning curve rośnie. Ale po prawdzie jak LFG w okolicy czwartku zaczęło grać strategię, że na dmg phase każdy strzela w swoje przypisane oko to nagle zaczęły się pojawiać wycieczki do Ascendant Realm.

Mnie osobiście najlepiej grało się drugi clear z piątką osób które nie miały jeszcze zaliczonego Rivena. Z ziomeczkiem strzelaliśmy callouty cyferkami, w odpowiednim momencie przerzucaliśmy Rivena, żeby w błyskawicznym tempie cleansować symbol, co zaowocowało tym, że w drugiej fazie nawet bąbli nie musieliśmy rozwalać. Gdybym nie musiał wyjść z domu to pewnie byśmy pofarmili.

Słowo jeszcze jeszcze o One Thousand Voices egzotyku który dropi z rajdu. Pobawiłem się nim w gambicie, crucible i biegając po Dreaming City. Na rajdowych bosów pewnie sleeper i whisper dalej są lepsze ale ile miodu ta broń dostarcza to jest poezja. Idealna do czyszczenia grupki przeciwników i ta satysfacja gdy zaznaczysz i po sekundzie wszyscy wybuchają. Nie jest to zepsuty Vex który musiał dostać nerfa czy bezużyteczny Necrochasm to jest idealna broń z jednej z najtrudniejszych end game’owych aktywności.

Zauważyłem też jak potężną zmianę dają randomowe role. Pomoc w celowaniu ze snajperki czy scavenger roll i nie musimy się o nic martwić.

Stary 25-09-2018, 01:35   #229
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Riven jest bardziej skomplikowanym pojedynkiem od Oryksa i wymaga większej aktywności od całego fireteamu. Ma to oczywiście swoje pozytywne i negatywne strony. Na szczęście zadbano o dynamikę starcia, dzięki czemu, mimo obecności tylu mechanik, rozgrywka pozostaje ciekawa. Zobaczymy na jak długo starczy i jak Raid będzie jeszcze ewoluował.
Stary 25-09-2018, 03:03   #230
Zeratul
MAM DUŻEGO!!

Zeratul's Avatar

Lista Osiągnięć

Tak zgadza się. Różnica nie jest jednak duża.

Stary 18-11-2018, 22:58   #231
Aczik
Fanatyk
Aczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik Celebryta

Aczik's Avatar

Rajd zrobiony pierwszy raz i z miejsca Tysiąc Słów od Riven dorwane, czyli jestem zaorany

Not used in anger. Not used for vengeance. But now... now I'm not so sure. And besides... This isn't my sword.

Wstawiam w wolnej chwili do tematów ciekawostki i nowości odnośnie gier, jak mi czas na to pozwala.
Stary 18-11-2018, 23:53   #232
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Taki to pożyje. Ja mam 27 ostatnich skrzynek otwartych i nadal czekam 1K Voices. Mam nadzieję, że chociaż raid zrobiony normalnie, a nie na rakietnice.
Stary 19-11-2018, 00:37   #233
Aczik
Fanatyk

Aczik's Avatar

Ja tylko czyściłem moby, inny czytał znaki, a reszta swoje obrabiała Więcej zachodu miałem z bieganiem, bo mi tłumaczono, co i jak trzeba robić. Przyjemna zabawa była jednym słowem. Na cluster bomby słyszałem, że jest sposób, ale to nie jest przyjemność. I tak jak mnie telepło w ciemny pokój, co trzeba było przy Riven skakać, to stałem z początku i spadałem, także potem kończyło się ją Tam jest od groma skakania i pokoje dwa, niebieski i zielony, oj jest kombinowania i zgrania dobrego ze sobą.

PS. Więcej zabawy ze skakaniem miałem idąc po Black Spindla. A że ja tytanem ledwo co skacze, no to było zajęcia, ale za to Lionów dorwać nie mogę...

Stary 19-11-2018, 03:03   #234
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Czyli normalnie Riven zrobiona. Szacunek i gratulacje
Stary 19-11-2018, 12:59   #235
Aczik
Fanatyk

Aczik's Avatar

Dzięki

Za cholerę tej mobilności się pozbyć nie mogę, a co jeszcze by dowalić jakieś ciuchy lepsze. Rajdowych nie mam co podnosić, bo zawsze lepsze mogą polecieć.

https://www.bungie.net/en/Gear/2/461...43009300833905

Dobrze że jest clan, który zawsze po resecie chce brać i zawsze wzajemnie pomaga, jak jest potrzeba

Stary 19-11-2018, 22:39   #236
Zeratul
MAM DUŻEGO!!

Zeratul's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Riven jest bardziej skomplikowanym pojedynkiem od Oryksa i wymaga większej aktywności od całego fireteamu. Ma to oczywiście swoje pozytywne i negatywne strony. Na szczęście zadbano o dynamikę starcia, dzięki czemu, mimo obecności tylu mechanik, rozgrywka pozostaje ciekawa. Zobaczymy na jak długo starczy i jak Raid będzie jeszcze ewoluował.

Dalej uważasz, że Riven jest bardziej skomplikowanym pojedynkiem od Oryksa i wymaga większej aktywności od całego fireteamu?

Stary 20-11-2018, 00:44   #237
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Aczik Zobacz post
Dzięki

Za cholerę tej mobilności się pozbyć nie mogę, a co jeszcze by dowalić jakieś ciuchy lepsze. Rajdowych nie mam co podnosić, bo zawsze lepsze mogą polecieć.

https://www.bungie.net/en/Gear/2/461...43009300833905

Dobrze że jest clan, który zawsze po resecie chce brać i zawsze wzajemnie pomaga, jak jest potrzeba
Niestety jedyne warte uwagi sety tytanowe (te, które mogą mieć wzmocnione perki) są na mobilność. Ona też się jednak przydaje. Ja pod PVE chyba mam 5/4/5 albo podobnie i nie narzekam.

Cytat:
Dalej uważasz, że Riven jest bardziej skomplikowanym pojedynkiem od Oryksa i wymaga większej aktywności od całego fireteamu?
Yep.
Stary 11-01-2019, 21:09   #238
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6427

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

Powinno was zainteresować https://www.gamesradar.com/bungie-ga...n=buffer-oxmfb a mogli zostać w MS

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania