Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 4

PlayStation 4 Następna generacja według Sony.

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 01-02-2013, 14:24   #21
YuSuzuki
Shenmue 3
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7716

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

Domyślnie Odp: PlayStation 4 - plotki

Też na razie podchodzę do tych specyfikacji z dystansem, ważne aby były porządne , nowatorskie,gry na starcie
Stary 01-02-2013, 19:51   #22
mk00h
Underground
mk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądze

mk00h's Avatar

Miasto: Xbox Live
Reputacja: 2261

Lista Osiągnięć
Wyginam śmiało ciało Ten jedyny Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Ha, Sony nie chce tym razem zostać w tyle
Stary 01-02-2013, 19:55   #23
Grzegorzo
Fanatyk
Grzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo Celebryta

Grzegorzo's Avatar

Miasto: Temptation
Reputacja: 2919

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta  
Liczba Osiągnięć: 15

Nawet Wall Street Journal wypowiedziało się na ten temat zdradzając nieco więcej http://online.wsj.com/article/...
"Complicating the design of the new device will be the likely inclusion of chips designed by Advanced Micro Devices Inc., which people familiar with the matter said have been used in prototypes. The chip is separate from the technology Sony currently relies upon for its PlayStation 3, known as the Cell chip, which was developed jointly with International Business Machines Corp.
and Toshiba Corp. The move would both introduce compatibility concerns with existing games, built to run on the Cell chip, while also ending a long-running
partnership with Nvidia Corp., which supplies graphics chips for the current PlayStation."
Stary 01-02-2013, 20:43   #24
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

I gdzie te zapewnienia Kaza, że będą czekać z prezentacją na konkurencję, bo chcą zobaczyć najpierw co MS piecze. Chyba że nowy żydboks będzie wcześniej...

Zaczynam się zastanawiać czy kupować sprzęt od Sony czy MS, bo wiadomo że będzie Uncharted i co tam jeszcze, ale z drugiej strony jak mnie mają Gyrosy i setki godzin w multi ominąć, albo nowe Halo, to średnio mi się uśmiecha.
lvizzz jest offline  
Stary 01-02-2013, 21:13   #25
mk00h
Underground
mk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądze

mk00h's Avatar

Lista Osiągnięć

Mam dla ciebie rozwiązanie:

Kup jedno i drugie
Stary 01-02-2013, 21:16   #26
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8642

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Domyślnie

Cytat:
Napisał lvizzz Zobacz post
Zaczynam się zastanawiać czy kupować sprzęt od Sony czy MS, bo wiadomo że będzie Uncharted i co tam jeszcze, ale z drugiej strony jak mnie mają Gyrosy i setki godzin w multi ominąć, albo nowe Halo, to średnio mi się uśmiecha.
Elvisku, dodaj do tego Forze i masz przekrój wszystkich gier na nowego Xboxa :p
A tak poważnie, to może się znajdziemy na nowej generacji w jednym obozie niekoniecznie dlatego iż to Ty go zmienisz.
Stary 01-02-2013, 21:17   #27
YuSuzuki
Shenmue 3
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7716

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

Odradzam ,warto skupić się tylko na jednej konsolce, serce podpowiada mi ,że to tylko może być nowy iksior...
Stary 01-02-2013, 21:28   #28
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4365
Domyślnie

Cytat:
Napisał lvizzz Zobacz post
I gdzie te zapewnienia Kaza, że będą czekać z prezentacją na konkurencję, bo chcą zobaczyć najpierw co MS piecze. Chyba że nowy żydboks będzie wcześniej...

No właśnie. Może 20 lutego wcale nie zobaczymy ps4, bo przypominam że Sony niedawno kupiło gaikai i względem tego tez na pewno ma jakieś plany na przyszłość.
Stary 01-02-2013, 21:52   #29
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12519

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Fajnie się dzisiaj czytało na tronie podekscytowanie ludzi z PS3 Site jak się pojawił ten filmik. Oni już zrobili miejsce na półce na nową konsolę
Co do samych specyfikacji to nigdy nie wierzyłem w te bzdury i nadal nie wierzę - czekam na oficjalne konferencje Sony i MS.
Po tej generacji konsol jestem w 100% przekonany, że nieważne kiedy wyjdzie Xbox to jego kupię pierwszego gdyż z tego jestem bardzo zadowolony. PS4 (chociaż spodziewam się jakiegoś resetu nazwy gdyż to modne ostatnio a poza tym PlayStation 4 nie wygląda już tak fajnie - co innego PS3) kupię też zapewne po jakimś czasie ale w sumie to tylko gdybanie bo gdyby któraś z firm wyskoczyła z jakimś bzdurnym zabezpieczeniem przed używkami albo innym badziewiem to może się okazać, że którąś z konsol kompletnie oleje.
Ciekawią mnie też pady. Pad do X360 to obok tego do GameCube`a najlepszy tego typu kontroler wg mnie. Sony zapewne będzie chciało zmienić wygląd swojego nawet mimo wielu głosów, że jest dobry (a nie jest) tylko tak po prostu, żeby pokazać zmiany.
Póki co jest jeszcze trochę tytułów na obecne konsole, które warto będzie ograć. Przecież wychodzi Tomb Raider, Gears of War, Crysis 3, Bioshock, God of War, The Last of Us czy też najważniejsze czyli GTA V. Nowa generacja pewnie startuje teraz na zimę a do tego czasu będzie w co grać
Stary 01-02-2013, 22:08   #30
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Cytat:
Napisał komar Zobacz post
Elvisku, dodaj do tego Forze i masz przekrój wszystkich gier na nowego Xboxa :p
A tak poważnie, to może się znajdziemy na nowej generacji w jednym obozie niekoniecznie dlatego iż to Ty go zmienisz.
Jeśli plotki się sprawdzą, to od skajpa nie uciekniesz, bo może będzie robił za komunikator. Ściagaj fajtera i ślunzoka, to sobie z Wami posiedzę po pijaku w grupie.

---------- Wiadomość dodana 20:08 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 20:07 ----------

Cytat:
Napisał chrono87 Zobacz post
No właśnie. Może 20 lutego wcale nie zobaczymy ps4, bo przypominam że Sony niedawno kupiło gaikai i względem tego tez na pewno ma jakieś plany na przyszłość.
Chyba że Kaz się zreflektował, bo ta jego gadka była tak durna, jakby MS czekał grzecznie i nic nie robił, bo Sony czeka.
lvizzz jest offline  
Stary 01-02-2013, 22:50   #31
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Cytat:
Napisał Snake Zobacz post
PS4 (chociaż spodziewam się jakiegoś resetu nazwy gdyż to modne ostatnio a poza tym PlayStation 4 nie wygląda już tak fajnie - co innego PS3) kupię też zapewne po jakimś czasie ale w sumie to tylko gdybanie bo gdyby któraś z firm wyskoczyła z jakimś bzdurnym zabezpieczeniem przed używkami albo innym badziewiem to może się okazać, że którąś z konsol kompletnie oleje.
Ja mam podobnie, ale drugą konsole tym razem kupie trochę później, pewnie gdzieś w 5 roku życia, zależy ile do tego czasu nazbiera się exów.
A będzie tak, bo nawet jeśli robie z siebie czasami fanboya to na pewno nie będę grał średniaki, gdy na drugiej konsoli zagrywają się w jakiegoś majstersztyka
chrono87 jest offline  
Stary 02-02-2013, 15:07   #32
hub3k pl
Wariat
hub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innych

hub3k pl's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 852

Lista Osiągnięć
Stary dziad! 4 The Players Aniołek Swój! 
Liczba Osiągnięć: 21

ja ogólnie się wstrzymam z zakupem konsoli poczekam i zobaczę co przez pół roku będzie wydawane i czy będzie faktycznie next genem ,jeśli będzie zapowiadać się obiecująco to pewnie łyknę xa i ps ale narazie według co niektórych specyfikacji mój komp ma lepsze osiągi niż nextgenowe konsole

hub3k pl jest offline  
Stary 02-02-2013, 22:30   #33
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1834

no to od 20 lutego zacznie się zabawa w podchody i marketingowy bełkot Sony i M$, mnie jako przyszłego klienta prawdopodobnie x720 w tej konferencji interesuje tylko jedna rzecz, mianowiscie co Sony zamierza zrobic z używkami bo jeżeli zablokują owy bandycki proceder to M$ również to uczyni co oznacza że przenosze się na PC a next-gena pewnie dokupie po czasie jako dodatek dla niektórych exów, przedstawiciel Microsoftu skomentował zapowiedź japońskiego giganta w następujący sposób: '' Zwycięstwo nie należy do tych, którzy robią najwięcej hałasu, ale tych, którzy robią największe uderzenie'' ciekawe co chciał przez to powiedzieć ? ja nadal jestem zdania że do E3 M$ zupełnie niczego nie ujawni, zresztą nie po to ustawili licznik żeby wcześniej wszystko spalić hehehe

Ostatnio edytowane przez Mr Perfect : 02-02-2013 o 22:45
Mr Perfect jest offline  
Stary 03-02-2013, 00:53   #34
Grzegorzo
Fanatyk
Grzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo Celebryta

Grzegorzo's Avatar

Miasto: Temptation
Reputacja: 2919

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta  
Liczba Osiągnięć: 15

Cytat:
Napisał Snake Zobacz post
. PS4 (chociaż spodziewam się jakiegoś resetu nazwy gdyż to modne ostatnio a poza tym PlayStation 4 nie wygląda już tak fajnie - co innego PS3)
Racja, czytałem, że w Japoni "cztery" czyta się podobnie jak śmierć ("shi" brzmi analogicznia jak "kanji") co uważa się za zły, pechowy znak, dlatego Sony może zmienoć nazwę. Myślę, że rownież Ms zastosuje inną nazwę, bo Xbox 720 jakoś nie bardzo (zapewne Xbox 8).
Stary 03-02-2013, 02:17   #35
chrono87
Spambot

chrono87's Avatar

Cytat:
Napisał Mr Perfect Zobacz post
przedstawiciel Microsoftu skomentował zapowiedź japońskiego giganta w następujący sposób: '' Zwycięstwo nie należy do tych, którzy robią najwięcej hałasu, ale tych, którzy robią największe uderzenie''

Racja, wydali miliardy na marketing (hałas =marketing ?), na samego kinecta chyba z 400 mln $ czy ileś to tam było, a i tak skończą na 3 miejscu mimo, że konkurencja pojawiła po roku, zaliczyła falstart i nie miała piractwa napędzającego w jakimś stopniu sprzedaż.
Strasznie pewni siebie
Co do używek to pokazaliśmy w tej generacji, że jesteśmy bandą frajerów których można dymać na każdy sposób. Przecież używki już dostały po dupie, bo online pass to nic innego jak blokowanie używki. Oni używek nie zablokują po prostu będzie singleplayer pass. Ciężko w dziś to uwierzyć, ale wszystko jest możliwe. Bo nawet jak połowa się wkurzy to ta druga część sprawi, że będą zmuszeni to zaakceptować albo uciekać. A nikt na PC nie ucieknie, bo już teraz społeczność graczy jest tak rżnięta, że nikogo nie powinno tu być. Online passy, dlc wycięte z pełnej wersji czy nawet już na płycie, mapki za 50 zł, płatne online, gry prawie dwa razy droższe niż na pc. Wszystko jest akceptowane bez zająkniecia. Pff Można powiedzieć, że tylu zwolenników co przeciwników tych rozwiązań. Powiedź dziś, że płacenie za online na pewnym systemie to zwykły haracz i w pewnym stopniu oszustwo to tak cię zaraz zje/bią, że nie jesteś wstanie wierzyć w jakikolwiek sprzeciw społeczności na cokolwiek.
chrono87 jest offline  
Stary 03-02-2013, 02:24   #36
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1834

Cytat:

Racja, wydali miliardy na marketing (hałas =marketing ?), na samego kinecta chyba z 400 mln $ czy ileś to tam było, a i tak skończą na 3 miejscu mimo, że konkurencja pojawiła po roku, zaliczyła falstart i nie miała piractwa napędzającego w jakimś stopniu sprzedaż.
Strasznie pewni siebie
Co do używek to pokazaliśmy w tej generacji, że jesteśmy bandą frajerów których można dymać na każdy sposób. Przecież używki już dostały po dupie, bo online pass to nic innego jak blokowanie używki. Oni używek nie zablokują po prostu będzie singleplayer pass. Ciężko w dziś to uwierzyć, ale wszystko jest możliwe. Bo nawet jak połowa się wkurzy to ta druga część sprawi, że będą zmuszeni to zaakceptować albo uciekać. A nikt na PC nie ucieknie, bo już teraz społeczność graczy jest tak rżnięta, że nikogo nie powinno tu być. Online passy, dlc wycięte z pełnej wersji czy nawet już na płycie, mapki za 50 zł, płatne online, gry prawie dwa razy droższe niż na pc. Wszystko jest akceptowane bez zająkniecia. Pff Można powiedzieć, że tylu zwolenników co przeciwników tych rozwiązań. Powiedź dziś, że płacenie za online na pewnym systemie to zwykły haracz i w pewnym stopniu oszustwo to tak cię zaraz zje/bią, że nie jesteś wstanie wierzyć w jakikolwiek sprzeciw społeczności na cokolwiek.
prosze mnie nie mieszać z motłochem ja od poczatku tej generacji konsekwentnie głosuje portwelem i nie daje się rypać bez mydła, gwoli scisłości dla mnie oszustewm jest twierdzenie pewnej korporacji że na pewnym systemie granie online jest za free skoro są online-pasy ? hehehe

Ostatnio edytowane przez Mr Perfect : 03-02-2013 o 02:42
Mr Perfect jest offline  
Stary 03-02-2013, 03:41   #37
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11208

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Cytat:

Strasznie pewni siebie
Sony nadal jest na trzecim miejscu, więc się tak nie rozpędzaj. Poza tym nie zapominaj, że piszesz o marce, która poprzednio wygrywała stosunkiem 80 do 20 milionów, a teraz zamyka stawkę. Bez względu na wszystko Sony jest największym przegranym tej generacji. Ale sami się o to prosili przecież swoimi działaniami na starcie. Dwa razy chyba takiej wpadki nie zaliczą. Chociaż... Vita.
Stary 03-02-2013, 11:10   #38
mk00h
Underground

mk00h's Avatar

Lista Osiągnięć

A nie PSP GO?
Stary 03-02-2013, 12:38   #39
chrono87
Spambot

chrono87's Avatar

Cytat:
Napisał Mr Perfect Zobacz post
prosze mnie nie mieszać z motłochem ja od poczatku tej generacji konsekwentnie głosuje portwelem i nie daje się rypać bez mydła, gwoli scisłości dla mnie oszustewm jest twierdzenie pewnej korporacji że na pewnym systemie granie online jest za free skoro są online-pasy ? hehehe
Gwoli ścisłości to na każdej platformie gdzie kupiłeś grę za 200 zł nie masz darmowego online. Darmowe online na PS3 to następny bełkot który powstał tylko dlatego, że konkurencja wprowadziła opłaty. Prawda jest taka, że na PS3 płacimy raz kupując nową grę lub online pass , na X360 dwa razy. Darmowe online to możesz mieć w jakiejś gierce na facebooku, a nie w grze za 200 zł którą kilka milionów kupuje dla multi.
Zresztą w psxextreme był kiedyś artykuł, że gdyby motłoch nie rzucił się do płacenia za golda, nie wiedzac nawet do końca za co, to dziś usługa byłaby darmowa. Wystarczy spojrzeć gdzie dziś jest GfWL ze swoimi opłatami. W dupie
Jak głosujesz portfelem to bardzo dobrze, sam kupiłem tylko raz onlinepassa i był to słaby deal skoro w multi pograłem tylko kilka godzin. Po prostu już nie odpalam multi tylko dlatego by się przekonać czy to następny zlagowany syf.

---------- Wiadomość dodana 11:38 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 11:16 ----------

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Sony nadal jest na trzecim miejscu, więc się tak nie rozpędzaj. Poza tym nie zapominaj, że piszesz o marce, która poprzednio wygrywała stosunkiem 80 do 20 milionów, a teraz zamyka stawkę. Bez względu na wszystko Sony jest największym przegranym tej generacji. Ale sami się o to prosili przecież swoimi działaniami na starcie. Dwa razy chyba takiej wpadki nie zaliczą. Chociaż... Vita.
Jedyny serwis który odwiedzam ppe.pl podawał 2 miesiące temu, że PS3 przescignęło X360. Ale tak Sony to największy przegrany. Czasami mnie dziwi, że liczby nie są dla nich bardziej druzgocące. Kaz Hirai chyba wie czego oczekujemy od PS4. No i w przeciwności do poprzednika jest świadomy, że istnieje takie coś jak konkurencja. Gorzej być nie może, a Vita została zjedzona przez tablety i smartfony z milionami gierek za grosze. Duże konsole też kiedyś czeka schyłek.
chrono87 jest offline  
Stary 03-02-2013, 12:40   #40
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11208

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Cytat:
Zresztą w psxextreme był kiedyś artykuł, że gdyby motłoch nie rzucił się do płacenia za golda, nie wiedzac nawet do końca za co, to dziś usługa byłaby darmowa. Wystarczy spojrzeć gdzie dziś jest GfWL ze swoimi opłatami. W dupie
Motłoch nie rzucił się do płacenia za Golda. Na pierwszym Xboksie po prostu nie było wyboru - albo korzystasz z XBL i płacisz, albo w ogóle nie używasz online na konsoli. Dopiero na Xboksie 360 wprowadzono darmowe konta z obciętą funkcjonalnością.

Cytat:
Jedyny serwis który odwiedzam ppe.pl podawał 2 miesiące temu, że PS3 przescignęło X360.
To były dane z dupy od firmy analitycznej, która kiedyś równie celnie prognozowała coś takiego

Ostatnio edytowane przez wrog : 03-02-2013 o 12:43
wrog jest offline  
Zamknięty Temat

Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 4

Tagi
ps4

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania