Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 4

PlayStation 4 Następna generacja według Sony.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 21-02-2013, 10:19   #21
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8642

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Domyślnie

Oczywiście że do pada trza się przyzwyczaić, a najwięcej na jego ergonomię narzekają użytkownicy Xboxów niech se psioczą. Ja po trzech latach grania na X360 nie miałem problemu z przedstawieniem się na inny kontroler, może dlatego że nie mam w głowie takiej zakładki blokującej jak większość fanbojów. Po kiego tylko wcisneli tego całego touchpada, przez ten bajer cena pada pewnie przekroczy 200 zeta :/
Facebooki i inne czasozabijacze, wiadomo takie czasy. Może teraz Juve z powrotem wróci do grania :p

Z gier mnie najbardziej podjarał Drive Club, modele aut i kokpitów robią wrażenie, oby tylko model jazdy nie został spartolony.

Nowy Kilzone wymaga chyba jeszcze do szlifowania, jakoś tak dziwnie chodziło to wszystko, animacja postaci też średnio wyglądała.

Ciekawi mnie ten nowy tytuł Capcom, jak będzie podobny do Dark Souls to łykam w ciemno. Infamous bez podniety, Watch Dogs wyglądał ładnie dopóki bohater nie zaczął biec a to Destyny to jakaś kupa jest, kupa graficzna. No ale jest jeszcze trochę czasu, więc może cos poprawią.

Największa padaka to sami prezenterzy. Spacery, gestykulacje, niby kontakt z publicznością a wzrok beznadziejne wlepiony w tablicę z tekstem do czytania
No i najważniejsze, jak napisał sam naczelny na fejsie , brak pleja na konferencji o pleju.

Teraz czekam na ruch M$.
Stary 21-02-2013, 10:41   #22
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11155

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Domyślnie Odp: PlayStation 4 - Temat ogólny

Dla mnie 6/10, bo za dużo pieprzenia przez prezentujących i za mało konkretów. Dobrze się zaczęło od sprzętu i filozofii stojącej za nim, ale kiedy przeszli na gry, to zrobiło się słabo. Fajnie, że Sony wreszcie dogania konkurencje, stawia na social i bliską współpracę z devami, ale nie pokazali nic, czym już teraz sprzedaliby mi ten sprzęt. Jedynie Drive Club i inFamous mnie zaciekawili, a reszta fajnych tytułów to multiplatformy. Za mało niespodzianek, kontroler tragiczny ze śmieszną podróbką Kinecta, tech demo Media Molecule to jakiś trolling (Wii Music?), dziwi całkowity brak EA i samej konsoli, a dużo szybkiego Ramu ładnie podbije jej cenę. Czekam na ruch MS, lepiej żeby oni mieli jakiś "HOLY SHIT moment".
Stary 21-02-2013, 10:49   #23
KoBik
Uzależniony
KoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innych

KoBik's Avatar

Miasto: Śląsk
Reputacja: 775

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Bogacz Wyginam śmiało ciało Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 20

Dużo wcześniej pisałem na innym forum, że na tej konfie nie pokażą PS4. Od tego jest E3. Pad wygląda śmiechowo, tandetnie chińsko :/ sorry no bonus.

Ostatnio edytowane przez KoBik : 21-02-2013 o 10:51
KoBik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-02-2013, 10:51   #24
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Nie, E3 jest od gier. Konsola powinna zostać pokazana dzisiaj w nocy.
Stary 21-02-2013, 10:59   #25
KoBik
Uzależniony
KoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innych

KoBik's Avatar

Lista Osiągnięć

Nie powinna. Grubo przed konfą, było mówione że PS4 pokażą później a na pewno będą czekać na ruch M$.
Stary 21-02-2013, 11:07   #26
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4365

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Za mało niespodzianek, kontroler tragiczny ze śmieszną podróbką Kinecta,
Proszę cię oni wydali kamerkę za czasów ps2, była z ps3, a teraz wydali kamerkę z ps4 i to jest podróbka ? Nie widzę, żeby jakoś nawet promowali ten sposób grania na konferencji. I BARDZO DOBRZE.

---------- Wiadomość dodana 10:03 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 09:59 ----------

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Nie, E3 jest od gier. Konsola powinna zostać pokazana dzisiaj w nocy.
Tak, 10 miesięcy przed premierą trzeba mieć gotowy hardware.

---------- Wiadomość dodana 10:07 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 10:03 ----------

Cytat:
Napisał KoBik Zobacz post
Nie powinna. Grubo przed konfą, było mówione że PS4 pokażą później a na pewno będą czekać na ruch M$.
Wygląd by chcieli To strzał w stope przed E3. Trzeba zostawić jakieś niespodzianki na później. To forum jest okrutne czasami
chrono87 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-02-2013, 11:14   #27
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8161

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

Ale Wy nic nie zrozumieliście: w kolejnej generacji wg Sony będziemy grać "na padzie" konsola to już tylko niepotrzebny dodatek, Bosze...

Przy następnej okazji pokażą zasilacz z "magicznymi diodami" i headset zakładany na pięte albo proncie.
Stary 21-02-2013, 11:17   #28
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

I co z tego, że mieli EyeToya? Może w założeniach podstawowych Kinect przypomina starą kamerkę Sony (która też wielkim novum nie była...), ale mówimy o całkowicie innej technologii. Samo sterowanie ruchem też wcześniej istniało, ale liczy się to, kto to ostatecznie ogarnął i spopularyzował. Poza tym Sony zrezygnowało z takiego podejścia, wybierając swojego Wiilota. Teraz jednak idą w stronę MS. Dlatego napisałem o podróbce. Skojarzenia chyba są jednoznaczne

Cytat:
Tak, 10 miesięcy przed premierą trzeba mieć gotowy hardware.
Wypadałoby, kiedyś te konsole trzeba wyprodukować.
Stary 21-02-2013, 11:17   #29
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 4063

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 12

Domyślnie

Komar, o model jazdy w DriveClub jestem spokojny. W końcu robi to Evolution Gra zapowiada sie na połączenie PGR'a z FH, więc nie może być źle.
Stary 21-02-2013, 11:18   #30
Sokoov
Wariat
Sokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłość

Sokoov's Avatar

Miasto: Bydgoszcz
Reputacja: 1705

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! 360 stopni Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 8

Hm, sam nie wiem co o tym myśleć. Skoro pociągnęli za sznurek i zapowiedzieli PS4, to według mnie trzeba było dociągnąć sprawę do końca. Jak na razie wiemy tylko, że będzie (co wszystkie znaki na niebie i ziemi i tak wskazywały), kiedy będzie, jak wygląda kontroler i bebechy. Brak pokazania samej konsoli jest trochę dziwnym posunięciem. Brak informacji o cenie również smuci. Trochę to tak wygląda, jakby krzyknęli "Na święta będzie PS4!" i uciekli
Sokoov jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-02-2013, 11:30   #31
KoBik
Uzależniony

KoBik's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Zdajesz sobie z sprawę z tego ile jest Chinoli, Tajwańczyków i innych chetnych do składania sprzętu? O to to nie ma co się martwić.
Stary 21-02-2013, 11:37   #32
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
I co z tego, że mieli EyeToya? Może w założeniach podstawowych Kinect przypomina starą kamerkę Sony (która też wielkim novum nie była...), ale mówimy o całkowicie innej technologii. Samo sterowanie ruchem też wcześniej istniało, ale liczy się to, kto to ostatecznie ogarnął i spopularyzował. Poza tym Sony zrezygnowało z takiego podejścia, wybierając swojego Wiilota. Teraz jednak idą w stronę MS. Dlatego napisałem o podróbce. Skojarzenia chyba są jednoznaczne

Ta, spopularyzowali to za pomocą 400 mln $, widzę, że cieszysz się z sukcesu kamerki.
Kinect może ma wpływ na to, że sony włoży kamerkę do każdego zestawu konsoli, ale nie że sony znowu wyda kamerkę.
Kiedy pokazano wygląd konsoli 10 miesiecy przed premierą ?
Nie mogę się doczekać konferencji m$, przy takich wymaganiach będzie bardzo ciężko żeby jakakolwiek firma was zadowoliła.
Stary 21-02-2013, 11:42   #33
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1834

pad wydaje mi się znowu dla małych dziewczynek ale oczywiscie trzeba go potrzymać żeby ocenić do końca ale szkoda że gałki znowu symetryczne, to że beda chcieli skopiowac Kinekta w jakis sposób to było oczywiste w tej branży jak coś odnosi sukces trzebo to szybko skopiowac o gry się nie martwie tradycyjnei wszystko się rozkreci z czasem pewnie na E3 bedzie się działo, martwi mnie brak informacji o GPU i CPU co może oznaczać albo biede albo nie chca powiadamiać konkurencje, 8gb RAM świetny ruch, Facebooki i inne gówienka dla licealistek mnie nie ruszają konkurencja zapewne wyskoczy z czyms podobnym hehehe

Ostatnio edytowane przez Mr Perfect : 21-02-2013 o 11:47
Mr Perfect jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-02-2013, 12:03   #34
chrono87
Spambot

chrono87's Avatar

Wiem, że najlepiej ponarzekać. Brak obudowy to dramat, ale zajmijmy się ważnymi aspektami które znamy.

Wygląd profilu.
Sony's Yoshida: 'used games can play on a PS4' I Tak dowalą blokadę razem z m$ gdy konsole zagoszczą chwilę na rynku.
Konsola będzie posiadać możliwość przełączenia jej w stan wstrzymania, wznowienie gry po kilku sekundach.
Stary 21-02-2013, 12:20   #35
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Więcej obrazków interfejsu, czyli microsoftowe Metro według Sony. Dobrze, że odeszli od obecnego wyglądu. Mam tylko nadzieję, że przedostatni obrazek nie jest stroną główną, bo chaos jak skurwysyn.

Stary 21-02-2013, 12:49   #36
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829
Domyślnie

Pooglądałem pada z bliska na dużych zdjęciach i wydaje mi się, że jest jakby większy i masywniejszy... Co znaczy, że lepiej w łapach leżeć będzie. Koniec z wypukłymi analogami i lekko wklęsłe triggery to znakomita decyzja. Martwi mnie jedynie karbowany touchpad. W moim VAIO bardzo szybko się wytarł. Prawdopodobnie ten będzie znacznie mniej używany, ale jednak pewna obawa istnieje.

Ogólnie zmiany oceniam na plus. Pewnie przywyknę do symetrycznych analogów, jak obok nie będzie kontrolera X360 ; ]

Generalnie Sony mnie ma w tej generacji. Ale to pewnie efekt hype'u, dlatego czekam jeszcze na M$. Naromiast growo nie sądzę, by przebili w kolejnej generacji Sony.
Stary 21-02-2013, 13:01   #37
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1834

faktycznie chyba jest troche masywniejszy tylko te spusty troche słabo wyglądają hehehe
http://polygamia.pl/Polygamia/51,124...35844.html?i=6
Stary 21-02-2013, 13:27   #38
chrono87
Spambot

chrono87's Avatar

Do czego ten touchpad to nie mam pojęcia. Chyba tylko do portów z PSVita.

Ostatnio edytowane przez chrono87 : 21-02-2013 o 13:32
Stary 21-02-2013, 14:27   #39
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829
Domyślnie

@Frezer
Nie są idealne, tzn. mogłyby być większe i może nawet ciut bardziej wklęsłe. Ale nie ma co narzekać, dopóki się nie potestuje w praktyce. Niemniej jednak podkreślę raz jeszcze - progres jest widoczny. Co mnie niezmiernie cieszy !

Teraz jeszcze poproszę udany design samej konsoli. Mam nadzieję, że zmienili projektantów.

---------- Wiadomość dodana 13:27 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 13:18 ----------

Btw występ Cage'a był żenująco słaby. Koleś jest kvrewsko nudny ze swoimi 'emocjami'. Lepiej by się zabrał za pisanie spójnych scenariuszy, zamiast spuszczać się nad technologią lepiej pokazującą emocje (sic!).
Stary 21-02-2013, 14:30   #40
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Jeszcze musiałby umieć napisać takie scenariusze. Też nie mogę znieść kolesia.

Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 4

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania