Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Halo

Halo Dział poświęcony w całości uniwersum Halo!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 09-12-2014, 12:03   #441
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 5394

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

Domyślnie Odp: Halo: The Master Chief Collection (Halo 1-4 na Xbox One)

Cytat:
Napisał jaskier04 Zobacz post
Dzięki za przypomnienie :p a w czwórkę kiedy trzeba było zagrać?
6-tego dowolnego miesiąca i niekoniecznie ma to być kampania wystarczy zagrać mapke w multi z Halo 4 pewno z innymi osiągnięciami tego typu jest tak samo

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana

Ostatnio edytowane przez sobol : 09-12-2014 o 12:08
sobol jest online   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-12-2014, 12:07   #442
jaskier04
Wariat
jaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebryta

jaskier04's Avatar

Reputacja: 2966

Lista Osiągnięć
Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Byłem pierwszy! Celebryta 
Liczba Osiągnięć: 20

Cytat:
Napisał sobol Zobacz post
6-tego dowolnego miesiąca
Kurde, to przegapiłem, zaraz sobie na przyszły miesiąc ustawię przypomnienie w kalendarzu
Jak będę przy kompie i nie zapomnę, to macie po plusie.
Stary 09-12-2014, 18:12   #443
szefo
Początkujący
szefo Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 38

Ja *******@ halo po ostatniej łatce działało u mnie świetnie super extra. Dziś siadam do konsoli wywala kolejną aktualizacje więc pobieram i wbijam na multi... Tragedia Wywaliło mi całkowicie lektora z gry znów jak na początku mam całe lobby przed meczem a zaczynam grę sam na trzech lub czterech :v Doszły też nowe problemy nie wyświetla aktualnego wyniku a zamiast napisów mam czarne paski. Brawo kurw@ 343 debile roku.
szefo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-12-2014, 01:40   #444
jaskier04
Wariat
jaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebryta

jaskier04's Avatar

Lista Osiągnięć

Czy to normalne podczas grania w Halo 2, że nie wyświetlają się medale, tak jak to dodali w jedynce? Jak włączę sobie competitive time to też nie pokazuje tego elementu. Dodatkowo w coopie jest tak jakby cały czas była włączona czaszka Iron, czyli po śmierci jednego z nas cofa do ostatniego checkpointa, przez to Cairo zajęło nam ponad 2 godziny (sic!).
jaskier04 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-12-2014, 01:58   #445
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8094

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Cytat:
Czy to normalne podczas grania w Halo 2, że nie wyświetlają się medale, tak jak to dodali w jedynce? Jak włączę sobie competitive time to też nie pokazuje tego elementu. Dodatkowo w coopie jest tak jakby cały czas była włączona czaszka Iron, czyli po śmierci jednego z nas cofa do ostatniego checkpointa, przez to Cairo zajęło nam ponad 2 godziny (sic!).
Tak działa coop w H2, Iron jest włączone defaultowo, więc jest nawet trudniej niż samemu.

Co do medali, to nie jestem pewien, w H1 mi się wyświetlały, w H2 chyba też jak przechodziłem coś na szybko ze scarab gunem.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-12-2014, 02:01   #446
jaskier04
Wariat

jaskier04's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał lvizzz Zobacz post
Tak działa coop w H2, Iron jest włączone defaultowo, więc jest nawet trudniej niż samemu.

Co do medali, to nie jestem pewien, w H1 mi się wyświetlały, w H2 chyba też jak przechodziłem coś na szybko ze scarab gunem.
Czy ja wiem, trudniej raczej przez to nie jest, bo przecież jak sam padniesz, to też Cię do ostatniego punktu cofa
Patrzyłem filmik na YT jak koleś grał solo i medale mu normalnie wyskakiwały. Czas w prawym dolnym rogu też miał, a u mnie nic z tego nie śmiga.
Stary 10-12-2014, 03:08   #447
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Zależy jakiego masz partnera do coopa.

Z tymi błędami jest tak, jak w BF4, u każdego coś innego, ale dla wszystkich wystarczy. Mi dziś gra przestała wyświetlać cheevosy, nie wiem czy to tylko Halo, czy wszystko, nie ma notyfikacji po prostu. Przed chwilą sprawdzałem i okazało się, że achivy za coopa mi się odblokowały, tylko że ja nigdy coopa nie grałem - akurat Forerunner skończyłem, zacząłem Infinity, chyba wtedy. A Cairo Station od miesiąca wisi, a co!

Jakieś czarne ekrany mi się zdarzały po checkpointach w H2, wczoraj gra nie mogła wystartować, musiałem hard reset robić. Pure fun z tą kolekcją. Bonnie Ross obiecała rekompensatę, ale to chyba laskę będzie musiała osobiście robić za tą całą kaszanę.
Stary 10-12-2014, 11:44   #448
mielony
Nowy
mielony Wkrótce będzie sławny

Miasto: Sulechów
Reputacja: 77

Wreszcie po praktycznie miesiącu wpadły acziki za przejście Arbitera i Wyroczni z Halo2. A żeby było śmiesznie to kilka dni temu dostałem osiągnięcie za przejście jednego z rozdziałów Halo CE w coopie czego oczywiście nie robiłem. Zresztą w ogóle nigdy nie odpalałem coopa w tej kolekcji. Normalnie jaja z tym Master Chiefem
mielony jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-12-2014, 12:12   #449
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał mielony Zobacz post
Wreszcie po praktycznie miesiącu wpadły acziki za przejście Arbitera i Wyroczni z Halo2. A żeby było śmiesznie to kilka dni temu dostałem osiągnięcie za przejście jednego z rozdziałów Halo CE w coopie czego oczywiście nie robiłem. Zresztą w ogóle nigdy nie odpalałem coopa w tej kolekcji. Normalnie jaja z tym Master Chiefem
Kontaktowales sie z supportem w tej sprawie, czy tak samo z siebie sie stalo?
Stary 10-12-2014, 12:44   #450
mielony
Nowy
mielony Wkrótce będzie sławny

Miasto: Sulechów
Reputacja: 77

Nie nic nie robiłem. Same w końcu się odblokowały.
mielony jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-12-2014, 11:03   #451
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Mi tez sie odblokowal w koncu, cheevosy za przejscie kampanii dzieki temu tez. Nie wiem czy to zasluga supportu czy po prostu samo z siebie sie to stalo.

Tak czy inaczej miesiac musialem czekac, brawa developer, brawa MS, bede was wspieral ile tylko mozna i kupowal wszystko jak leci.

Co ciekawe wczoraj pobilem par score na Reclaimer i Infinity grajac na legendary, wiec nie moze byc trudno, bo kilka razy zginalem.
Stary 11-12-2014, 12:51   #452
jaskier04
Wariat

jaskier04's Avatar

Lista Osiągnięć

Next content update early next week... skąd my to znamy
Szczegóły tutaj: https://www.halowaypoint.com/en-us/f...2ec5b4ca/posts

Ed. Patrzę teraz w smartglassie, że chyba też mi wpadł achievement za misję Halo w H1. Po równo miesiącu...

Ed. 2. Jeszcze jedno pytanie odnośnie par-time, czy jeśli połowę gry zrobię sam, a resztę w coopie to achievement wpadnie? Może ktoś miał z taką sytuacją doświadczenie.

Ostatnio edytowane przez jaskier04 : 11-12-2014 o 13:59
Stary 11-12-2014, 15:01   #453
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Next content update early next week... skąd my to znamy
Szczegóły tutaj: https://www.halowaypoint.com/en-us/f...2ec5b4ca/posts

Ed. Patrzę teraz w smartglassie, że chyba też mi wpadł achievement za misję Halo w H1. Po równo miesiącu...

Ed. 2. Jeszcze jedno pytanie odnośnie par-time, czy jeśli połowę gry zrobię sam, a resztę w coopie to achievement wpadnie? Może ktoś miał z taką sytuacją doświadczenie.
Z tym par time to bym nie ryzykowal jednak. Az tak trudno przejsc ta misje jeszcze raz, czy to samemu, czy z partnerem?

Byc moze MS robil cos na swoich zajebistych serwerach i ludziom zaczely wpadac cheevosy po miesiacu.

Mam plan skonczyc playliste legendary w H4 do konca tygodnia i zabieram sie za H3. A pozniej to te wszystkie time i score triale, dodatkowe pierdolki, ktorych masa, w koncu kampanie w 3h. No i multi.

I tak naprawde zostaje 'tylko' LASO.
Stary 11-12-2014, 15:18   #454
jaskier04
Wariat

jaskier04's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał lvizzz Zobacz post
Z tym par time to bym nie ryzykowal jednak. Az tak trudno przejsc ta misje jeszcze raz, czy to samemu, czy z partnerem?

Byc moze MS robil cos na swoich zajebistych serwerach i ludziom zaczely wpadac cheevosy po miesiacu.

Mam plan skonczyc playliste legendary w H4 do konca tygodnia i zabieram sie za H3. A pozniej to te wszystkie time i score triale, dodatkowe pierdolki, ktorych masa, w koncu kampanie w 3h. No i multi.

I tak naprawde zostaje 'tylko' LASO.
Nie chodzi o to, że to problem, rak tylko czysto teoretycznie pytam

A jak przechodzisz playlisty na legendary to normalnie achievy zalicza?
Stary 11-12-2014, 15:37   #455
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Tak to dziala, wtopilem jak przechodzilem H2 i H1, bo w ogole o tym nie wiedzialem.
Stary 12-12-2014, 10:34   #456
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 5394

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

Wczoraj tak zayebiście mi się grało multi że, dwa razy film mi się qrwa urwał raz się ocknąłem już po losowaniu w czasie wczytywania mapy i jeb koniec meczu no to odnowa znowu ziew..budze się ooo zayebiście mecz zakończony..Kto mi przypomni kiedy była łatka ostatnia i co miała poprawić ? Jak ktoś ma problem z zasypianiem to proponuję słuchawki na uszy i odpalić matchmaking w halo naprawdę pomaga

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
sobol jest online   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-12-2014, 23:18   #457
Aczik
Uzależniony
Aczik Sława i pieniądzeAczik Sława i pieniądzeAczik Sława i pieniądzeAczik Sława i pieniądzeAczik Sława i pieniądzeAczik Sława i pieniądzeAczik Sława i pieniądzeAczik Sława i pieniądzeAczik Sława i pieniądzeAczik Sława i pieniądzeAczik Sława i pieniądze

Aczik's Avatar

Miasto: Puławy
Reputacja: 2273

Jeżeli ta gra będzie zajmować więcej niż 80 GB pllus dodatkowe patche, o których mogę nie wiedzieć, to pozostaje mi kupić dysk zewnętrzny w takim razie na dniach. Jak ktoś może mnie poprawić z pojemnością na dysku, to proszę o to bardzo.

Master of Diablo: Prepare to Die

Not used in anger. Not used for vengeance. But now... now I'm not so sure. And besides... This isn't my sword.

Wstawiam w wolnej chwili do tematów ciekawostki i nowości odnośnie gier, jak mi czas na to pozwala.
Aczik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-12-2014, 23:55   #458
Rashid PL
Wariat
Rashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL Celebryta

Rashid PL's Avatar

Miasto: Rybnik
Reputacja: 2991

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Stary dziad! Celebryta Bogacz 
Liczba Osiągnięć: 28

Cytat:
Napisał Aczik Zobacz post
Jeżeli ta gra będzie zajmować więcej niż 80 GB pllus dodatkowe patche, o których mogę nie wiedzieć, to pozostaje mi kupić dysk zewnętrzny w takim razie na dniach. Jak ktoś może mnie poprawić z pojemnością na dysku, to proszę o to bardzo.
Moja wersja z polskiego liva zajmuje niezmiennie 58,8 GB przed pachami i po.

Rashid PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-12-2014, 12:09   #459
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Nowy Bulletin.

Stary 13-12-2014, 12:15   #460
jaskier04
Wariat

jaskier04's Avatar

Lista Osiągnięć

Wczoraj pocisnąłem dwie misję w H2 i o dziwo wszystko wróciło do normy, medale wyskakują, czas też jest wyświetlany.

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Halo

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania