Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Opinie, komentarze

Opinie, komentarze Masz jakiś pomysł, który może ulepszyć Online Center? Napisz o nim tutaj.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 05-01-2016, 21:33   #141
YuSuzuki
Shenmue 3
YuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narody

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7049

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

Domyślnie Odp: Forum OC

Cytat:
Napisał mluc83 Zobacz post
I zapadła jakaś taka niezręczna cisza... Nie ma szans na poradniki do gier na XO?
nie liczyłbym na to, większość graczy zagląda na True Achievements i Achievements org.,wiadomo,że w języku polskim fajnie się czyta ale niestety...

In loving memory of Charlie Ruggles<1886-1970>
YuSuzuki jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-01-2016, 21:41   #142
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 10673

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Cytat:
Napisał mluc83 Zobacz post
I zapadła jakaś taka niezręczna cisza... Nie ma szans na poradniki do gier na XO?
Co jakiś czas wrzucam filmiki poradnikowe na https://www.youtube.com/user/ocpl. Może więcej tekstów w stylu tego o Halo 5 się będzie pojawiać, ale na pełne poradniki nie masz co liczyć, przynajmniej z mojej strony.
Stary 05-01-2016, 22:05   #143
mluc83
Stały bywalec
mluc83 Po prostu miły człowiekmluc83 Po prostu miły człowiekmluc83 Po prostu miły człowiekmluc83 Po prostu miły człowiekmluc83 Po prostu miły człowiek

mluc83's Avatar

Miasto: Polkowice
Reputacja: 400

Lista Osiągnięć
Widz Książkotwarz Wyginam śmiało ciało Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 14

Cytat:
Napisał crazzie Zobacz post
zacznij pisac to beda
ja jestem mega noobson:P

---------- Wiadomość dodana 21:05 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 20:44 ----------

No ale ok lepiej przeczytać szczerą nieprzyjemną prawdę niż najpiękniejsze kłamstwo aczkolwiek wydaje mi się że popularność strony mogła by na tym dużo zyskać w spamie jestem dobry udostępniałbym na fejsie:P takie poradniki więcej ludzi by tu zaglądało, doszły by jakieś konkursy które mógłbym wesprzeć finansowo i OC wróciłoby znowu na podium najczęściej odwiedzanych stron konsolowych w naszym ojczystym języku.
mluc83 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-07-2016, 03:56   #144
Assassin
No-life
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 11216

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Domyślnie Forum OC

Wchodzę dzisiaj na trueachievements, żeby zobaczyć czy ludzie boostują titanfalla, sprawdzam jakąś sesję no i widzę, że jakiś Polak dołączył. No to normalnie mu piszę wiadomość na live o tej ustawce (słowo klucz tej historii) i czy nie wolałby ze mną jakichś acziwmentów powbijać. Odpisuje mi, że spoko, a w drugim zdaniu czytam żebym nie używał słowa ustawka, bo to takie nieodpowiednie (jeszcze wielokropek dojebał). Siedzę tak ze 20 min może i w końcu się go pytam czemu, bo mało co mi bani nie rozjebie od myślenia o tym, niech uzasadni. I wiecie co mi odpisał? Zasugerował mi, że chyba jestem jakimś jebanym gimbusem skoro takiego słownictwa używam (tylko tak nie po chamsku, dobrze słowa dobrał) no i nie powiem, skisłem trochę. I teraz nie wiem, a co jeżeli typ ma racje i ustawka to nieodpowiednie słowo do boostingu? Co jeżeli wrog bardzo się pomylił nazywając tak dział forum? Może pora na zmiany? Co o tym myślicie? Mi rozjebało mózg. Aha, warto zaznaczyć, że ziomek ma dużo większego gamerscora ode mnie, wiec może mieć rację .

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Stary 10-07-2016, 11:40   #145
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8094

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Ale jedno nie przeczy drugiemu, bo są to inne słowa. Podam na przykładzie. Chcesz się najebać z kolegami alkoholem, tak? Więc najpiew, przed konsumcją, musicie się spotkać w danym miejscu, powiedzmy że to wasz ulubiony bar. I już po fakcie spotkania - ustawka - zaczynacie chlać - boostować - więc jak widzisz sprawa jest dosyć prosta, a koleś niepotrzebnie miesza. Jeszcze raz: ustawka to sam fakt spotkania się z danymi osobami, rzeczownik, boosting natomiast to już czynność trwająca w czasie, powiedzmy że boostujecie sobie kille do czegoś-tam.

Gamescore o niczym nie świadczy, nie sądzę żeby ludzi jeszcze takie pierdoły interesowały, ale mogę się mylić.

Nie musisz dziękować.

EDIT:

Zdałem sobie sprawę, że na TA cały proceder nazywa się boosting session, czyli łączy te dwa pojęcia, co jest chyba najodpowiedniejszym rozwiązaniem. Słowo sesja w języku polskim jednak badziej związana jest ze środowiskiem uniwerstyeckim, ale też erpegowym, o ile takowe jeszcze istnieje, bo jak byłem piękny i młody, to miewaliśmy właśnie 'sesje' napieprzając w papierowe RPG. Nie mnie rozkminiać, spytaj Miodka na twitterze, może chłop pomoże.

Ostatnio edytowane przez lvizzz : 10-07-2016 o 11:49
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-07-2016, 14:29   #146
Assassin
No-life
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Forum OC

Tak w sumie ten post to był żart, zwłaszcza cześć z gamerscorem, musisz chyba zacząć cześciej zaglądać na forum, bo tracisz wyczucie. Po prostu rozśmieszyło mnie to, że jakiś typ zwraca mi uwagę na słowo, które używam do określenia sesji podczas, której będziemy wbijać jebane acziwmenty . A przykładu z ustawianiem się na browar ze znajomymi też użyłem, napisałem typowi, ale nie chciał podjąć dyskusji .

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Stary 10-07-2016, 14:39   #147
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Ale mój post też był żartem....Nikt mnie nie rozumie, idę stąd.
Stary 10-07-2016, 14:41   #148
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8121

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Widziałem ostatnio u Ciebie odpalonego Fallouta 4. Cieszę się Damianie że wracasz do grania.
Stary 10-07-2016, 14:44   #149
Assassin
No-life

Assassin's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał lvizzz Zobacz post
Ale mój post też był żartem....Nikt mnie nie rozumie, idę stąd.
Nie kłam, tak łatwo się nie wywiniesz.
Stary 10-07-2016, 15:08   #150
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

W obronie Damianka napiszę, że ja od razu załapałem, że sobie zażartował.
Stary 10-07-2016, 15:33   #151
Assassin
No-life

Assassin's Avatar

Lista Osiągnięć

No i oczywiście, kolesiostwo na OC, niczego innego się nie spodziewałem.
Stary 10-07-2016, 15:35   #152
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

#DobraZmiana
Stary 10-07-2016, 15:39   #153
YuSuzuki
Shenmue 3
YuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narody

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7049

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

ustawki , boosty jeden .uj ważne że dane jest nam zagrać, osobiście wolałbym profil z calakowaną serią NG, czy DOA niż mieć np. 500 000 śmieciowego gsa z grami pokroju Hani czy konia lol

ps.ostatnio widziałem dużo calaczków "Kozy", może Celebryta powinien zagrać to odżyje growo

In loving memory of Charlie Ruggles<1886-1970>

Ostatnio edytowane przez YuSuzuki : 10-07-2016 o 15:46
YuSuzuki jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-07-2016, 20:13   #154
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Assassin Zobacz post
Nie kłam, tak łatwo się nie wywiniesz.

No ale kto by bral powaznie taki temat? Sorry, emotek nie bede wbijal po kazdym zdaniu, niech sie ludzie wysila troche.

Damian, tak gram w F4, w koncu sie wzialem.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Stary 10-07-2016, 20:30   #155
Assassin
No-life

Assassin's Avatar

Lista Osiągnięć

A kto by Cię tam zrozumiał, przecież Ty jesteś ponad nami wszystkimi, nawet w gierki nie grasz.
Stary 11-07-2016, 08:27   #156
crazzie
Spambot
crazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narody

Miasto: Poznań, Poland
Reputacja: 6671

Lista Osiągnięć
Own3r! Wiisi mi to Ten jedyny Zbieram puchary 
Liczba Osiągnięć: 42

Ustaw sie na ninja gaiden 9

Na poziomie ultra super budoken +