Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Nintendo > Przenośne Nintendo

Przenośne Nintendo Dwa ekrany Nintendo w jednym dziale.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 07-01-2014, 11:59   #1
vagrant3
Uzależniony
vagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innych

vagrant3's Avatar

Miasto: W-wa
Reputacja: 860

Lista Osiągnięć
No-life? Aniołek Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 18

Domyślnie Bravely Default

ktoś z foruma moze przypadkiem gra w tę giereczkę obecnie na 3ds?

twórcy zafundowali całkiem ciekawe opcje interakcji z osobami grającymi w to na liście znajomych, m.in. przesyłanie ataków specjalnych, dzielenie się skillami w profesjach itp. poza tym gierka sama w sobie jest bardzo dobra - jak na jrpg, których z reguły od kilku lat skutecznie unikam (poza lost odyssey).
Stary 07-01-2014, 17:32   #2
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5112
Domyślnie Odp: Bravely Default

zagralem w demo i mnie nie kupilo, tzn. pierwsze wrazenie super bo gra wyglada slicznie ale kiedy doszlo do walki, to albo cos robie zle, albo ta gra jest tak cholernie trudna ze caly moj team byl na strzala, a przeciwnik ktory wygladal raczej na leszcza zabijal po strzale.

: P
Stary 08-01-2014, 12:11   #3
vagrant3
Uzależniony
vagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innych

vagrant3's Avatar

Lista Osiągnięć

demo było faktycznie trudne i sporo osób miało problemy żeby się wgryźć w system, ale w pełnej wersji, jak zaczyna się wszystko od początku, to gra stopniowo przedstawia 'zawiłości' systemu i spokojnie można wszystko załapać, bo tylko pozornie jest to typowy jrpg - tu przeciwnicy są bardzo mocni i standardowa dla gatunku turowa wymiana ciosów nie jest najlepszym pomysłem. natomiast jak się ogarnie motyw z używaniem kilku swoich akcji pod rząd, to robi się przyjemnie.

poza tym w każdej chwili mozna w opcjach np. wyłaczyć (lub zmienić częstotliwość) losowe walki, wiec jeśli przytrafi się łomot, to zawsze można się bezpiecznie wycofać ;p właściwie to podobnych ułatwiaczy jest jeszcze więcej - wspomniane przesyłanie znajomym ataków albo udostępnianie swoich list odblokowanych umiejętności, więc poziom trudności się balansuje.
Stary 09-01-2014, 01:20   #4
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5112

ale jak np. wylacze losowe walki, to nie bedzie tak ze moje postacie zdobeda mniej expa i tak czy siak pozniej podczas walki bede mial trudniej? sam nie wiem, gra wyglada slicznie i zrobila na mnie wrazenie, pozniej juz troche gorzej.

co do samej konsoli to ostatnio glownie pokemony mecze, jutro lub pojutrze bede mial zelde: ocarina of time, ponoc to najlepsza czesc przerobiona na 3d. jak bedzie dobra to pozniej link between world kupie. jak nie to luigi's mansion 2 bo tez same pozytywne opinie, dalej pewnie ktores poki black/white2 bo to chyba jedyne w ktore nie gralem : P
no i moze to bravely default, ogolnie moja lista w co zagrac nie jest zbyt dluga heh
Stary 09-01-2014, 12:01   #5
vagrant3
Uzależniony

vagrant3's Avatar

Lista Osiągnięć

jak wyłaczysz walki, to nie będzie oczywiście żadnego expa. jednak opcja sama w sobie jest dobra, jeśli zastosuje się ją awaryjnie - np jak przyłozą za mocno w jakiejś jaskini czy gdzieś. wtedy walki off i biegiem do wioski, nocleg za grosze=pełna regeneracja + zakupy bardziej adekwatnego ekwipunku czy przedmiotów i z powrotem do jaskini odegrać się na fajansiarzach gram dopiero jakieś 12h, ale na normalu powiedziałbym że jest za łatwo ;p

zelde ocarinę też mam, ale pograłem dopiero moze 0,5h w zeszłym roku podobnie inne tytuły - resident, mgs3, doa, ghost recon (w to się wkręciłem na jakieś 4h)... mój 3dsik raczej przeleżakował ostatnie 12 miesięcy, ale od bravely default nie potrafie się juz oderwać.

podobno super jest fire emblem, a jeśli grałeś w przygodówkę 999 na nds, to polecają też virtue's last reward.
Stary 10-02-2014, 03:45   #6
WiZi
Spambot
WiZi CelebrytaWiZi CelebrytaWiZi CelebrytaWiZi CelebrytaWiZi CelebrytaWiZi CelebrytaWiZi CelebrytaWiZi CelebrytaWiZi CelebrytaWiZi CelebrytaWiZi Celebryta

WiZi's Avatar

Miasto: Chicago
Reputacja: 4989

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Ten jedyny Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 36

Kawalek podczas speciala Ringabel niszczy (wogole soundtrack jest zajebisty) Gra jest niesamowita, wiec spadam cisnac dalej

Ostatnio edytowane przez WiZi : 10-02-2014 o 03:57
WiZi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Nintendo > Przenośne Nintendo

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania