Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Nintendo > Przenośne Nintendo

Przenośne Nintendo Dwa ekrany Nintendo w jednym dziale.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 29-03-2005, 16:56   #1
floydas
Początkujący
floydas Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 13
Wyślij wiadomość przez AIM do floydas Wyślij wiadomość przez MSN do floydas
Domyślnie komentarze

co sadzicie o NDSie? mi sie bardzo podoba juz mam wystarczajaco kasy, zakilka dni zawita u mnie w domu :twisted: te bajery wszystkie PictoChat, WiFi gry, ekranik dotykowy :twisted: gralem ostatnio w MM w WarioWare i...bomba Nintendo, tak trzymac oryginalnosc i nowatorsnowatorskosc na pierwszym planie i do tego jeszcze kiedy konsola jest w stanie uspienia wlacza sie i daje sygnal jak jakas inna jest w poblizu i zaprasza do gry lub do chata...i do multiplayera potrzeba jednego carta
floydas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-03-2005, 17:05   #2
InSiDe
Banned
InSiDe Zobaczymy co z niego wyrośnie

Reputacja: 0
Wyślij wiadomość przez AIM do InSiDe
Domyślnie komentarze

. Wybudzania nie ma. Konsola nie włączy się i nie da Ci znać, że ktoś obok ma także DS'a. Miało być, potem się ludzono, że w europejskiej wersji będzie. Nie ma.
. Co do innowacyjności to się zgodzę. Moje zastanawianie się (gadżeciarstwo pierwsza woda) którą konsolę mógłbym kupić stanęło właśnie na DSie. Nie tyle nawet z oszczędności co z czystej karkulacji. Ładniejsze gry mam na PS2 niż PSP. Więc nie potrzebuję przepięknej grafiki tym bardziej, że z padem także można w łózku leżeć :] 4h (optymistycznie) to bardzo malutko jak na granie w terenie. Do tego grę trzeba zapisać żeby nie zaycznać od nowa.
. Widać już, że Panowie od Nintendo mają już handheldy obcykane. Wiedzą, że bateria musi długo trzymać (~10h), że grywa się w dziwnych miejscach - niejako z doskoku (jeśli zamkniesz konsolkę to gra zosatnie wstrzymana i po ponownym otwarciu zaczniesz w tym samym momencie w którym zakończyłeś uprzednio), że gry mają odprężać.
. Jakiś czas temu napisany został bardzo fajny artykuł na GO. Człowiek, który do tej pory w grach poszukiwał wyzwań i zarzucał grom na GB swego rodzaju cukierkowość granicząca często z dziecinnością stwierdził, że właśnie zrozumiał zamysł Niny. Ich gry mają bawić. Nie mają być wielkimi wywaniami co rusz, ale mają cieszyć i odprężać.
. Ja też już chyba szukam właśnie odprężenia. Nie powalającej grafiki ale właśnie radości z grania. Innowacyjność jeśli chodzi o wykorzystanie ekranu dotykowaego w połączenia z "lekkością" gier na DS'a będzie tym, co mnie do niego przekonało.
. Czy kupię tą konsolkę - nie wiem. Ale jeśli zdecyduję się na jakiegoś handhelda to na pewno będzie to właśnie DS.
InSiDe jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-03-2005, 17:11   #3
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 10969

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Domyślnie komentarze

Z tym graniem wszedzie tez jest jedno "ale". Gabaryty konsoli i sposob sterowania nie pozwola ci na to. W pewnym momencie bedziesz musial ja na czyms polozyc. Z innowacyjnoscia i swego rodzaju rewolucja trzeba sie zgodzic. Poza tym Nintendo zadba o gry odpowiednio wykorzystujace moc drzemiaca w dotykowym ekranie.
Stary 29-03-2005, 17:36   #4
InSiDe
Banned

Domyślnie komentarze

. Wrog, grywasz na stojąca? Nie sądzę. A jak już usiądziesz to masz kolana na których możesz sobie konsolkę oprzeć i jest git. O ile zaś gra nie wymaga operowania jednocześnie krzyżakiem, stylusem i przyciskami to można tak nawet bardzo przyjemnie pograć. Fakt, konieczność trzymania piórka sprawia, że konsoli nie można trzymać tak, jak GBA czyli "za uszy" w powietrzu ale na kolanach naprawdę - daje rady :]
. Wydawało mi się także, że DS jest niemiłosiernie wielgaśny ale jak wziąłem go do ręki. Otworzyłem i zamknąłem parę razy to jakoś się zgrabnie wpasował. Fajnie się go trzyma (przenosi) zamkniętego w ręce. Po otwarciu jakoś nie czuje się wizualnie, że jest duży. Może z boku, ale co nas bocznice obchodzą :]
. Inną rzeczą, że o ile rysowanie stylusem po ekranie to fajna sprawa, to dmuchanie na świeczki w satłoczonym tramwaju może być cobądź ciekawym doznaniem ćwiczącym umiejętność nie zważania na tłum w okół :]

. Ah, ja poczekam aż pojawią się jakieś konkretne gry na DS. Póki co, nawet jeśli miałbym kupić konsolę, to nie miałbym z jaką grą :] Żadna nie jest na tyle fajna, by warto było kupić konsolkę dla niej :]
Stary 29-03-2005, 18:08   #5
c1n3k
Uzależniony
c1n3k Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 47
Wyślij wiadomość przez AIM do c1n3k Wyślij wiadomość przez MSN do c1n3k
Domyślnie komentarze

NDS jest fajny ale bardziej podoba mi sie PSP.
Granie na dotykowym ekraniku jadac polskimi drogami nie jest dobrym pomyslem ;]

<br />www.GameOwn.com
<br />Wii Friendcode: 1369-9472-4352-4060
c1n3k jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-04-2005, 13:56   #6
yareq
Nowy
yareq Zobaczymy co z niego wyrośnie

Wyślij wiadomość przez AIM do yareq
Domyślnie komentarze

Wczoraj grałem na NDS w Empiku, zajebista sprawa cieszyłem się jak głupi z zapalniczki :smile: dotykowy ekranik jak dlamnie był strzałem w 10tke już nie moge się doczekać jak sobie ją kupie :smile:
Stary 05-04-2005, 15:09   #7
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie komentarze

hyhy az trak cie wciagnelo? W co przycinales?
Stary 05-04-2005, 15:12   #8
floydas
Początkujący
floydas Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 13
Wyślij wiadomość przez AIM do floydas Wyślij wiadomość przez MSN do floydas
Domyślnie komentarze

hihi ja bylem tak samo podniecony osobiscie gralem w wario ware touched!
floydas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-04-2005, 15:12   #9
InSiDe
Banned

Domyślnie komentarze

. Nom, też jestem ciekaw. 550zł to nie dużo. Dotykowy ekran to jakaś tam nowość która mnie fascynuje. Niech tylko wyjdzie coś fajnego do grania :]
Stary 05-04-2005, 15:32   #10
c1n3k
Uzależniony

Domyślnie komentarze

Inside: na dvdcrave NDS jest za ok 440 zl

<br />www.GameOwn.com
Stary 05-04-2005, 15:35   #11
InSiDe
Banned

Domyślnie komentarze

. No, ja liczyłem już z jedną grą (w coś grać trzeba) właśnie z australii i tak mniej więcej by wyszło.
Stary 07-04-2005, 09:13   #12
Silencer
Stały bywalec
Silencer Zobaczymy co z niego wyrośnie

Wyślij wiadomość przez AIM do Silencer
Domyślnie komentarze

Mnie najbardziej wpieniło to, że konsola nie ma funkcji rozmycia tekstur przez co widać te kwadraciki i inne duperele. To tak jabyśmy sie cofali. Za to bardzo podobał mi się dotykowy ekran i pierwsza strasznie jajcarska gra, czyli Wario. Super sprawa, szczególnie pierwsze podejście jak nie wiesz co masz robić i stoisz jak wryty czekając na jakąś instrukcje a tu już gra leci. No i zabawa na tym ekraniku. Cena też przystepna, no i kurde teraz nie wiem na co mam zbierać :x kupie obie
Silencer jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-04-2005, 09:46   #13
snakemaycry
Wariat
snakemaycry Jest wokół niego pozytywna aurasnakemaycry Jest wokół niego pozytywna aura

snakemaycry's Avatar

Reputacja: 198

Lista Osiągnięć
360 stopni Achievement Whore Donator Dopiero się rozkręcam! 
Liczba Osiągnięć: 5

Domyślnie komentarze

No Wario to chyba najlepsza gra, żeby nawet laika w temacie wciągnąć w tą zabawę zwaną handheldem
Stary 07-04-2005, 11:29   #14
c1n3k
Uzależniony

Domyślnie komentarze

Kurcze strasznie sie napalilem na DSa Chyba go sobie kupie
Chetnie kupilbym PSP ale niestety jest za drogie no i gry tez sa w "normalnych" cenach a na DSa wszystko jest taniej (gry po 120 zl to ja moge kupowac no i sama konsola o polowe tansza).

<br />www.GameOwn.com
Stary 07-04-2005, 20:29   #15
InSiDe
Banned

Domyślnie komentarze

. A mnie Wario jakoś "nie ten teges". Głupio tak jakoś dmuchać w konsolkę w autobusie :] Ale ogólnie, to podoba mi się lightowość gier od N. Ja tam już mam dość wielkich wyzwań, ratowania świata czy mordowania Bóstw. Czasami zwyczajnie chcę sobię odpocząć :]
Stary 07-04-2005, 22:01   #16
c1n3k
Uzależniony

Domyślnie komentarze

Cytat:
Napisał InSiDe
. A mnie Wario jakoś "nie ten teges". Głupio tak jakoś dmuchać w konsolkę w autobusie :] Ale ogólnie, to podoba mi się lightowość gier od N. Ja tam już mam dość wielkich wyzwań, ratowania świata czy mordowania Bóstw. Czasami zwyczajnie chcę sobię odpocząć :]
A czy ktos powiedzial ze musisz dmuchac akurat w autobusie? Podmuchaj sobie w samochodzie :P
Ja rowniez mam juz dosc mainstreamowych gier na PS2 i iXa. Mam wielka ochote "skosztowac" giry Nintendo.

<br />www.GameOwn.com
Stary 07-04-2005, 23:31   #17
snakemaycry
Wariat
snakemaycry Jest wokół niego pozytywna aurasnakemaycry Jest wokół niego pozytywna aura

snakemaycry's Avatar

Reputacja: 198

Lista Osiągnięć
360 stopni Achievement Whore Donator Dopiero się rozkręcam! 
Liczba Osiągnięć: 5

Domyślnie komentarze

Ja się coraz to bardziej napalam na DS'a. Mam tylko kłopot: 500zł na DVDCrave bez gwarancji i ew. bad pixele, czy lepiej 650 zł u nas i bede mógł sobie wymieniać póki nie dostane egzemplarza bez wad. Z drugiej strony u nas może być śmietnik, czyli te co na zachodzie sie nie spodobaly z powodu usterek.

Właśnie odlożylem 120 zł, ale muszę się jeszcze zastanowić nad tytulami - must-have'ami. Bo w sumie PSP jest super cudo, ale jest drogie i jak na razie to mało gier nowych MGA, jest głównie z tego co widzę na komiksie. Potem DMC3, GT4 to wszystko mam na telewizorze.
Stary 07-04-2005, 23:38   #18
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie komentarze

Ja tez coraz bardziej wracam myslami do DS, kasa jest tylko dylemat taki jak snake. Crave + gra za troche ponad 600zł i brak gwarancji czy sam DS i gwarancja w Polandzie :/ Co do must have, u mnie to na pewno Mario DS.
Stary 07-04-2005, 23:40   #19
InSiDe
Banned

Domyślnie komentarze

. Ja już do DS'a jestem przekonany. Teraz niech tylko wyjdzie jedna-jedyna gra która przeważy szalę i konsolka już będzie u mnie w domu. Niestey, narazie żadnej takiej nie ma :/
Stary 07-04-2005, 23:46   #20
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie komentarze

A jakiej gry oczekuje Inside? Takiej, ktora wykorzysta jeszcze bardziej dotykowy ekran? Pytam z czystej ciekawosci

Xbox Online Center Forum > Nintendo > Przenośne Nintendo

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania