Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Opinie, komentarze

Opinie, komentarze Masz jakiś pomysł, który może ulepszyć Online Center? Napisz o nim tutaj.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 21-10-2008, 15:14   #1
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12375

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Domyślnie Jak powstało Onlinecenter?

Wiem że trochę dziwny temat, ale macie już tutaj trochę użytkowników i myślę że niektórzy chcieliby poznać dokładnie jak powstał pomysł na onlinecenter, jakie był początki, przez jakie problemy musiała przejść ta wg mnie najbardziej fachowa strona o grach na Xboxa na inne konsole tu nie zaglądam
ps. Oczywiście pytanie jest skierowane do administratorów którzy są tutaj od początku, albo byli adminami na początku
Stary 21-10-2008, 17:49   #2
HiTMAN47
Wariat
HiTMAN47 Wkroczył na dobrą drogę

HiTMAN47's Avatar

Reputacja: 41
Domyślnie Odp: Jak powstało Onlinecenter?

jak pamietam to pierw OC traktowalo o konsolach (x/ps2/gc) + online do nich chyba ze mi sie pomylily strony
HiTMAN47 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-10-2008, 18:19   #3
neo_angin
Wariat
neo_angin Można na niego liczyćneo_angin Można na niego liczyćneo_angin Można na niego liczyćneo_angin Można na niego liczyć

neo_angin's Avatar

Miasto: Łódź
Reputacja: 329
Wyślij wiadomość przez AIM do neo_angin Send a message via Skype™ to neo_angin

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita Cztery ściany Pokaż się! Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 8

Kurw, Twój ulubiony i najbardziej fachowy portal, ma takie coś "o nas", które można sobie przeczytać...

http://www.onlinecenter.pl/O-nas.html

neo_angin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-10-2008, 19:00   #4
Darnok
Wariat
Darnok Zobaczymy co z niego wyrośnie

Darnok's Avatar

Reputacja: 0

Lista Osiągnięć

Co do historii, to najbardziej zabolała mnie ta zmiana profilu
Stary 21-10-2008, 20:12   #5
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 10898

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Większość rzeczy jest opisane w "O Nas". jak masz jakieś szczegółowe pytania to spróbuję odpowiedzieć. Zabawne może się wydać to, że początkowo OC wyrosło na społeczności graczy Socoma/PlayStation Network.
Stary 21-10-2008, 20:23   #6
Q-Jot
Guest

Reputacja:

Czy ty wrogu jesteś jedynym ,początkowym założycielem i pomysłodawcą ? Co musieliście zrobić ,by wyrosnąć na tak rzetelny serwis ,by być pod patronatem Microsoftu (o ile się nie mylę ,jesteście polskim oficjalnym serwisem X360 i achievementów) ? Czy rozwijaliście się z czystego rozwijania pasji do grania online ,czy mieliście od początku ambicje na coś większego ,czym jesteście teraz jako serwis ? Czy czerpiecie jakieś korzyści z prowadzenia tej strony ? Czy współpraca z HIVem wpadła sama ,czy starałeś się o rubrykę w PSXie ,przy której z pierdziochem współpracujesz do dziś ? Macie jakieś wspólne plany rozwoju (OC + PSX) na przyszłość ?
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-10-2008, 20:40   #7
snakemaycry
Wariat
snakemaycry Jest wokół niego pozytywna aurasnakemaycry Jest wokół niego pozytywna aura

snakemaycry's Avatar

Reputacja: 198

Lista Osiągnięć
360 stopni Achievement Whore Donator Dopiero się rozkręcam! 
Liczba Osiągnięć: 5

Nie wróg nie jest "The one and only". Teraz tak to wygląda, ponieważ pisze praktywcznie wszytskie newsy i jest frontem całości, jednak dzieje są troche bąrdziej złożone. Jest jeszcze kilka osób które wiedziały o całości jeszcze w trakcie prac, ale to może wróg napisze
Stary 21-10-2008, 21:07   #8
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Pierwotne OC miało dwóch ojców założycieli, ale projekt niezbyt wypalił, a potem atmosfera zrobiła się niemiła, więc się rozstaliśmy. Dlatego przez jakiś czas istniało jedynie forum. Później przyszedł mi do głowy pomysł stworzenia OC, jakie widzisz obecnie, czyli portalu w całości poświęconego X360, mocno stawiającego na Osiągnięcia, społeczność graczy itd. Brakowało mi czegoś takiego, więc sam spróbowałem coś wykreować, mając już skromne doświadczenie w tej dziedzinie (do trzech razy sztuka). Najpierw byłem sam, potem dołączył ping, a teraz nad stroną pracuje cały sztab ludzi, dzięki czemu na bieżąco możesz czytać kolejne recenzje i inne artykuły.

Pod patronatem MS żadnym nie jesteśmy. Jedyny oficjalny portal o Xboksie to Xbox.com. Polski oddział MS za specjalnie nam nie pomaga, chociaż czasem uda się coś załatwić. Portal to całkowicie działalność non-profit i tworzymy go głównie z pasji oraz chęci rozwijania zainteresowań.

Grabieżcy to pomysł HIVa, po prostu zaprosił mnie do udziału w nim. Od kilku miesięcy mam kącik na "własność" i tylko ja się nim zajmuję.
Stary 21-10-2008, 21:15   #9
Q-Jot
Guest

Reputacja:

A dlaczego akurat Xbox 360 ? Zapewne kupiliście konsolę niedługo po premierze ,a konsola była wielką niewiadomą ,kosztowała krocie i nie pokazywała sobą nic nadzwyczajnego .Niby non-profit ,ale sami gier do recenzji nie kupujecie .Musieliście wyrobić sobie renomę ,żeby dostawać wersje dla prasy .Czyli najpierw inwestowanie w gry + serwery ,co było wielkim ryzykiem ? HIV to świnia bo podpisuje się również pod Grabieżcami
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-10-2008, 21:31   #10
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Bo sprzęt był pierwszym next-genem i pokazał pazur za sprawą nowego XBL, Gamerscore, Osiągnięć. Z czasem przyszedł czas na dobre gry. Ryzyko, że coś nie wypali zawsze jest, ale jak nie spróbujesz, to się nie dowiesz czy warto. A HIVa dodaję sam, w końcu to on stworzył ten kącik i zasługuje na Kudosy
Stary 22-10-2008, 09:29   #11
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12375

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Cytat:
Napisał neo_angin Zobacz post
Kurw, Twój ulubiony i najbardziej fachowy portal, ma takie coś "o nas", które można sobie przeczytać...

http://www.onlinecenter.pl/O-nas.html
A nie pomyślałeś panie wspaniały że chciałbym to usłyszeć bezpośrednio od twórców?
Stary 22-10-2008, 20:14   #12
Darnok
Wariat
Darnok Zobaczymy co z niego wyrośnie

Darnok's Avatar

Reputacja: 0

Lista Osiągnięć

No właśnie angina, przecież człowiekowi cieplej na sercu, jak powtórzy się te same wiadomości, tylko per "nick".
Stary 22-10-2008, 22:40   #13
Zeratul
MAM DUŻEGO!!
Zeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumny

Zeratul's Avatar

Miasto: New York
Reputacja: 1031

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny Widz Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 53

czemu juz nie aktualizujecie hall of fame?

Zeratul jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-10-2008, 23:42   #14
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Moja wina, biję się w pierś. W ten weekend będzie aktualizacja.
Stary 27-10-2008, 01:31   #15
Zeratul
MAM DUŻEGO!!
Zeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumny

Zeratul's Avatar

Lista Osiągnięć

ale nieslowny jestes

Stary 27-10-2008, 01:36   #16
Fighter Pl
Spambot
Fighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl Celebryta

Fighter Pl's Avatar

Miasto: Dark Souls
Reputacja: 3646

Lista Osiągnięć
4 The Players Święty Graal Aniołek Widz 
Liczba Osiągnięć: 41

Jak ktos potrzebny do pomocy to chetnie pomoge
Fighter Pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-10-2008, 01:44   #17
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Zeratul Zobacz post
ale nieslowny jestes
Tak? Była aktualizacja w sobotę, więc nie wiem o co Ci chodzi (Halo 3 może? ta gra wróci do HoF dopiero przy 1750). Poza tym to nie ten temat.

Ostatnio edytowane przez wrog : 27-10-2008 o 01:48
wrog jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-10-2008, 05:00   #18
Zeratul
MAM DUŻEGO!!

Zeratul's Avatar

Lista Osiągnięć

Viking: battle of asgard, Fable II Pub games... info wysylalem na maila swego czasu...

Stary 27-10-2008, 11:04   #19
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Sprawa się wyjaśniła. Zgłaszałeś je na maila @gmail.com, a to nie jest właściwy adres i ja nie używam tej skrzynki. Zgłaszaj calaki do mnie m.pawlowski@online... lub na calaki@online... Tam o BioShocka widzę pytałeś - możesz, jeśli podpiszesz skąd oryginał pochodzi.
Stary 27-10-2008, 13:37   #20
Zeratul
MAM DUŻEGO!!

Zeratul's Avatar

Lista Osiągnięć

przez ostatnie dwa lata tej skrzynki uzywales i zawsze tam wysylalem. Jakbym wiedzial, ze zmieniasz skrzynki jak rekawiczki, to bym byl na biezaco. Proponuje w Hall of Fame dac notke na jaki adres email trzeba slac zgloszenia, bo poki co jest...
"Zdobyłeś maksymalny Gamerscore w jednej z gier? Pochwal się przed innymi! Daj nam znać jeśli brakuje Twojego Gamertaga*. Losowo wybrany tytuł wraz z listą Gamertagów jest publikowany każdego miesiąca w kąciku "Grabieżcy" w PSX Extreme!"

Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Online Center > Opinie, komentarze

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania