Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 07-06-2011, 01:52   #22
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Domyślnie Odp: Elder Scrolls V: Skyrim

Kolejny pozeracz czasu nadchodzi.Jak nie lubie fantasy, to ta gierka podkreca mnie maksymalnie.300 godzin?!

lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-06-2011, 08:04   #23
Gawlick
Spambot
Gawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumny

Gawlick's Avatar

Miasto: Breslau
Reputacja: 1132
Wyślij wiadomość przez AIM do Gawlick

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita Platynki jak dziewczynki Zdarta klawiatura Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 7

Prezentuje się świetnie, naprawi wszystkie babole OBV. Oby do listopada...
Gawlick jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-06-2011, 08:41   #24
QBalu
Fanatyk
QBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innych

QBalu's Avatar

Miasto: Nowa Sól
Reputacja: 747

Lista Osiągnięć
Swój! Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 10

NIE-SA-MO-WI-TE! 2 połowa roku zapowiada się rewelacyjnie.
W Oblivionie przeszkadzają mi częste loadingi, nawet podczas eksploracji terenu, w Skyrim jak widać na filmikach nie ma żądnych zgrzytów. Tak trzymać!
Stary 09-06-2011, 20:10   #26
Sokoov
Wariat
Sokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłość

Sokoov's Avatar

Miasto: Bydgoszcz
Reputacja: 1705

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! 360 stopni Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 8

Hm, zapowiada się naprawdę wybornie tylko żeby przypadkiem nie skoncentrowali się na walce i jej efekciarstwie kosztem duszy gry RPG, czyli questami, fabułą itp. itd.
Sokoov jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-07-2011, 16:05   #28
Sokoov
Wariat
Sokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłość

Sokoov's Avatar

Lista Osiągnięć

Nie mogę się już doczekać Skyrim...
Stary 25-07-2011, 16:18   #29
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Gawlick ta walka ze smokiem to już gdzieś była Skyrim jest dla mnie najbardziej wyczekiwanym tytułem tego roku, nawet U3 i BF3 wywołują u mnie mniejsze parcie. Pamiętam że Oblivion wytargał mi z życiorysu prawie 100 godzin, tutaj ten wynik może zostać pobity. Dawać mi to !!
Stary 25-07-2011, 16:21   #30
Gawlick
Spambot
Gawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumny

Gawlick's Avatar

Miasto: Breslau
Reputacja: 1132
Wyślij wiadomość przez AIM do Gawlick

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita Platynki jak dziewczynki Zdarta klawiatura Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 7

Był był, ale tu taki zlepek walnęli W OBV miałem łącznie jakies 500 H, myśle że tu mniej nie bedzie
Gawlick jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-07-2011, 16:26   #31
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Lista Osiągnięć

500 godzin.... ja pitole, brak mi słów - prawie jak GT5 To mnie splatinkowanie F:NV zajęło mniej niż 100 h, no ale jeśli świat w Skyrim ma być faktycznie ogromny, to kto wie ile godzin ta gra pochłonie.
Stary 25-07-2011, 18:45   #32
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Splatinkowanie a granie to niezupelnie to samo, moj imienniku.Mi w ostatnim Falloucie sporo lokacji zostalo do zwiedzenia, wiec pewnie i questy ukryte gdzies sa;w Skyrim mamy dostac 300 godzin gameplayu, glowny quest bedzie pewnie mozna zrobic w 30, ale co to za granie bez zwiedzania i poszukiwania.Pewnie bedzie DLC, nie tylko jedno zreszta, wiec te 500 jest jak najbardziej mozliwe.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-07-2011, 19:25   #33
komar
bzzz bzzz bzzz

komar's Avatar

Lista Osiągnięć

Drogi Elvisku Fallouta nie da się splatinkować, lecąc na tzw pałę, w tą grę trzeba grać. A że wszystkich miejscówek, questów nie zaliczyłem to ja doskonale wiem.
Stary 25-07-2011, 23:42   #34
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

wiem że się powtarzam ale czy wiedomo coś o polskiej wersji językowej ? hehehe
Stary 26-07-2011, 00:46   #35
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

a co, inaczej nie kupisz? rofl eheh
Stary 26-07-2011, 00:54   #36
R4ZOR
Fanatyk
R4ZOR Daje dobry przykładR4ZOR Daje dobry przykładR4ZOR Daje dobry przykładR4ZOR Daje dobry przykładR4ZOR Daje dobry przykład

Miasto: Warszawa
Reputacja: 477

Nie, inaczej niewiele zrozumie
Stary 26-07-2011, 01:22   #37
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

Cytat:
Napisał kbrs Zobacz post
a co, inaczej nie kupisz? rofl eheh
tylko chciałem wiedzieć czy zagram na PC czy na x360, sorry ale nie bede bulił 200zł za gre po angielsku jeszcze nie upadłem na głowe, nikt nie bedzie ze mnie robił frajera hehehe
Stary 05-08-2011, 21:51   #38
Gambas
Wariat
Gambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądze

Gambas's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 2047

Lista Osiągnięć
Bogacz Celebryta Przybij piątkę! Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 11

Na światło dzienne wyszła zawartość limitki. 200 stronicowy artbook, DVD Making of, no i cudo widoczne powyżej. A teraz cena: 150 euro ...

Gambas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-08-2011, 21:54   #39
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Miasto: Nysa
Reputacja: 3496

Lista Osiągnięć
Celebryta Handlowiec Dopiero się rozkręcam! Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 12

Cytat:
Napisał Gambas Zobacz post

Na światło dzienne wyszła zawartość limitki. 200 stronicowy artbook, DVD Making of, no i cudo widoczne powyżej. A teraz cena: 150 euro ...
Cena rewelacyjna, zanim jej nie zobaczyłem, to nawet fajna ta limitka

r1p jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-08-2011, 22:03   #40
Sokoov
Wariat

Sokoov's Avatar

Lista Osiągnięć

Limitka całkiem ciekawa, no ale cena... jak dla mnie zaporowa.
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Tagi
elder, jezyk, scrolls, skyrim

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania