Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > Trofea

Trofea Brązowe, srebrne, złote i platynowe.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 15-12-2009, 13:45   #81
lukkPL
Wariat
lukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumny

lukkPL's Avatar

Reputacja: 1079

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Na dobre i na złe Jakość, nie ilość 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 7

Domyślnie Odp: Trofea - temat ogólny

Cytat:
Napisał juve26 Zobacz post
Obczaiłem FPE i PS3site i tam każdy pisze, że 'gdzieś słyszał', 'ktoś powiedział', że nie działa. Najlepiej zobacz, czy ten dodatek jest na polskim PSS, obczaj opis, a najlepiej to olej tego nudnego crapa
Tylko że polskiego PSS przeciez nie ma :P A na tym do którego sie mozna zalogować niby jest. Ale ok oleje to ... i kupie wersje ANG Nie nie gierka mimo, że była lekko nudnawa od jakiejś połowy (jak wszystko od UBI) była piekną, bajeczną przygodą, którą chciałbym na stałe mieć w swojej już nieco rosnącej kolekcji gier na wypasiona konsole jaka jest PS3 (ale pojechałem).

OOOO

-----
QA Tester in Vivid Games
lukkPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-12-2009, 13:59   #82
crazzie
Spambot
crazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narody

Miasto: Poznań, Poland
Reputacja: 6757

Lista Osiągnięć
Own3r! Wiisi mi to Ten jedyny Zbieram puchary 
Liczba Osiągnięć: 42

jak nie ma polskiego pss? jest przeciez, tylko jezyka polskiego nie ma..

czytam wszystkie posty i wszystkich lubię.
crazzie jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-12-2009, 14:00   #83
lukkPL
Wariat
lukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumny

lukkPL's Avatar

Reputacja: 1079

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Na dobre i na złe Jakość, nie ilość 360 stopni 

Cytat:
Napisał crazzie Zobacz post
jak nie ma polskiego pss? jest przeciez, tylko jezyka polskiego nie ma..
Aha spoko, myslałem że brak języka = brak polskiego PSS.

OOOO

-----
QA Tester in Vivid Games
lukkPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-01-2010, 15:17   #84
elimiko
Znajomy
elimiko Wkrótce będzie sławny

elimiko's Avatar

Miasto: Wrocław
Reputacja: 51
Send a message via Skype™ to elimiko

Lista Osiągnięć
Przybij piątkę! Złomiarz Janko Muzykant Go! Go! PSP/Vita 
Liczba Osiągnięć: 15

Cytat:
Napisał SwankCzarny77 Zobacz post
Jest tez latwiejszy sposob wystarczy wykupic premium card na ps3 trophy card i nie musisz nic robickoszt to 6$ na rok i jak gram to co godzine jest karta aktualizowana sama nic nie tzreba robic

W ramach promocji światecznej usługa automatycznego odswiezania karty kosztuje teraz 1,99$ za cały rok.
http://ps3trophycard.com/
Stary 04-01-2010, 15:42   #85
SethMethod
Wariat
SethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod Celebryta

SethMethod's Avatar

Miasto: Katowice
Reputacja: 2512

Lista Osiągnięć
Swój! Dopiero się rozkręcam! Celebryta Bogacz 
Liczba Osiągnięć: 20

Tak dokładnie - też skorzystałem - chyba najfajniejszy TrophyCard i jedyny z tak częstym odświeżaniem. Do tego światowy ranking wyników z filtrowaniem wg państw. Na dzień dzisiejszy jestem 348 w PL... Leaderboard pokazuje 1000 najlepszych w danym państwie.

Zauważyliście że już od jakiegoś czasu nie trzeba ręcznie odświeżać profilu na playstation.com? Niech jeszcze dodadzą automatyczne synchro z serwerem i będzie cacy...

Ostatnio edytowane przez SethMethod : 04-01-2010 o 15:50
SethMethod jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-01-2010, 16:14   #86
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 4117

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 12

Cytat:
Napisał SethMethod Zobacz post
Zauważyliście że już od jakiegoś czasu nie trzeba ręcznie odświeżać profilu na playstation.com?

Co ty gadasz? No to supcio
Stary 13-01-2010, 12:04   #87
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8496

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

Czy ktoś wie ile ważą paczki z trofeami do zassania do GTA4 i Uncharted? Jeśli tak to prosiłbym o jakieś szybkie info
Stary 13-01-2010, 12:34   #88
Gawlick
Spambot
Gawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumny

Gawlick's Avatar

Miasto: Breslau
Reputacja: 1132
Wyślij wiadomość przez AIM do Gawlick

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita Platynki jak dziewczynki Zdarta klawiatura Przybij piątkę! 

Uncharted jakies 15 mega
Gawlick jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-01-2010, 12:48   #89
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Lista Osiągnięć

To spoko, jeszcze tylko jeśli ktos wie ile do Grand Theft Auto,żeby nie było tak jak w przypadku Super Stardust HD, bo słyszałem że gierka waży 200MB a paczka z pucharami ok. 300MB, ale nie wiem czy to prawda...
Stary 13-01-2010, 14:58   #90
Gawlick
Spambot
Gawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumny

Gawlick's Avatar

Miasto: Breslau
Reputacja: 1132
Wyślij wiadomość przez AIM do Gawlick

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita Platynki jak dziewczynki Zdarta klawiatura Przybij piątkę! 

te 300 mega to nie tylko puchary, ale całe dodatki upujące gre do 4.0 ale żeby je odblokowac trzeba kupic kodzik wazacy 112 kb
Gawlick jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-02-2010, 19:02   #91
kacprozo
Początkujący
kacprozo Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Wałbrzych
Reputacja: 24

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Jeden ekran to mało Wiisi mi to Your e-penis must be huge! 

Witam ma ktoś platynę w kronikach ryśka, mam zamiar kupić a nie wiem jak z grą w mullti czy daje rade i można grać bez nudnego bostowania.
Stary 11-03-2010, 00:49   #92
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem

zarzykrulezzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Dajcie linka do trofeow w Heavy Rain (takiego w ktorym są wszystkie puchary odsłonięte, nie sekretne).
Stary 11-03-2010, 01:06   #93
BrakTuSensuPL
Stały bywalec
BrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znają

Reputacja: 621

Lista Osiągnięć

Jak Ci zależy żeby poznac trofea w Heavy Rain zajrzyj na ps3site.pl do działu trofea - poradnik retail

BrakTuSensuPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-07-2010, 02:24   #94
juve26
Wariat
juve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebryta

juve26's Avatar

Reputacja: 3726

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 36

Mała propozycja do tematu ''Ranking Level''.
Zauważyliście, że te gówniane ps3trophycard, aka mmos, częściej nie działa, niż działa? Srsly, zrobić tam ręczny update to porażka, nie wspominając już o tym, że zaszalałem i kupiłem tam premiuma, a i tak mi się od jakiegoś czasu nie updateuje Proponuję użyć kart ze strony yourgamercards.net, które wyglądają, jakby je ślepy w Paincie tworzył, ale przynajmniej działają i same się aktualizują bez wkurzającej captchy i errorów. Wzór jest taki:
Kod:
[*url=http://www.yourgamercards.net/profile/PSNID][*img]http://www.yourgamercards.net/trophy/a/PSNID.png[/img][/url]
i efekt:

juve26 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-07-2010, 02:47   #95
Silencer PL
Stały bywalec
Silencer PL Jest wokół niego pozytywna auraSilencer PL Jest wokół niego pozytywna auraSilencer PL Jest wokół niego pozytywna aura

Silencer PL's Avatar

Miasto: Kraków
Reputacja: 241

Lista Osiągnięć
Platynki jak dziewczynki Na dobre i na złe PlayStation 3 is my Home Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 6

Racja z tym gamecardami z mmos - ciężko cokolwiek z updatować jako, że wiecznie pokazuje jakiś tam error.

A ten z www.yourgamecards.com wyglądają dość z dupy, ale chyba z braku innego wyboru można się na nie przesiąść - przynajmniej ja tak zrobię...

Obym nie wykrakał, że w ciągu 10 godzin nie przyleci to Frezer i powie jak to są jedwabiste gamecardy na Xboxa hehe

Silencer PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-07-2010, 12:01   #96
cbool
Nowy
cbool Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 10

Lista Osiągnięć
Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! PlayStation 3 is my Home 

Ja polecam takie karty ręczny update ale można ustawić na karcie obrazek jaki się chce dodatkowo są statystyki o której godzinie ile trofeów się wbiło, ile w danym dniu tygodnia itd.
PS. Nie ma żadnym problemów z ręcznym updatem.
Przykład mojej:

Ostatnio edytowane przez cbool : 18-07-2010 o 17:35
cbool jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-07-2010, 23:00   #97
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Reputacja: 4117

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 12

Cytat:
Napisał juve26 Zobacz post
Mała propozycja do tematu ''Ranking Level''.
Zauważyliście, że te gówniane ps3trophycard, aka mmos, częściej nie działa, niż działa? Srsly, zrobić tam ręczny update to porażka, nie wspominając już o tym, że zaszalałem i kupiłem tam premiuma, a i tak mi się od jakiegoś czasu nie updateuje
co ty pitolisz. Same sie updatuja pare razy w tygodniu. Mam premium za dolara
Stary 19-07-2010, 00:23   #98
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894

Ten crazzie w efekcie to chyba z premedytacją
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-07-2010, 11:24   #99
Loczek0123
Stały bywalec
Loczek0123 Jest wokół niego pozytywna auraLoczek0123 Jest wokół niego pozytywna auraLoczek0123 Jest wokół niego pozytywna aura

Loczek0123's Avatar

Miasto: Zgorzelec
Reputacja: 233

Lista Osiągnięć
360 stopni Na dobre i na złe Zbieram puchary Janko Muzykant 

Zaraz pozmieniam wszystko w temacie 'ranking lvl' sry ale wcześniej nie miałem czasu dlatego aktualka po 3tygodniach.

---------- Wiadomość dodana 10:24 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 10:08 ----------

Obczajcie i napiszcie swoje opinie tutaj,za starym rankingiem zrobiłem pierwszą dziesiątke nowym stylem.I Jak? wg. mnie lepiej
Stary 19-07-2010, 13:39   #100
juve26
Wariat
juve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebryta

juve26's Avatar

Reputacja: 3726

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 36

Imo wygląda oczywiście gorzej, bo karty są paskudne Ale działają, same się aktualizują = zawierają najświeższe info, więc jako całość jest lepiej. Proponuję zrobić głosowanie wśród zgromadzonych tutaj, ja jestem za zmianą całego rankingu

Cytat:
Napisał mataman
co ty pitolisz. Same sie updatuja pare razy w tygodniu. Mam premium za dolara
Mi też się aktualizowało, ale ostatnio przestało Po potruciu im dupska na mejla nawet mi zupdateowali wczoraj, ciekawe czy dziś będzie działać jak należy. Tak, widzę że innym z premium działa normalnie, tylko mi nie No i pamiętaj o gości bez premiuma, którzy nie mogą zupdateować karty w ogóle, bo mają te durne errory co chwila.
juve26 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Sony > Trofea

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania