Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > Trofea

Trofea Brązowe, srebrne, złote i platynowe.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 22-07-2010, 01:50   #541
Silencer PL
Stały bywalec
Silencer PL Jest wokół niego pozytywna auraSilencer PL Jest wokół niego pozytywna auraSilencer PL Jest wokół niego pozytywna aura

Silencer PL's Avatar

Miasto: Kraków
Reputacja: 241

Lista Osiągnięć
Platynki jak dziewczynki Na dobre i na złe PlayStation 3 is my Home Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 6

Domyślnie Odp: Mistrzowie Platyn

Jest prostszy sposób na kontrabande - wykupujesz wszystko i giniesz szybciej idzie

Silencer PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-07-2010, 17:35   #542
cbool
Nowy
cbool Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 10

Lista Osiągnięć
Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! PlayStation 3 is my Home 
Liczba Osiągnięć: 7

Platyna w Borderlands fajna strzelanina z elementami RPG(czyli takie jak lubię) najgorsze było osiągnięcie 50 Levelu ale dzięki małemu trikowi udało się w 20 minut
Ocena 8/10
Stary 22-07-2010, 18:26   #543
juve26
Wariat
juve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebryta

juve26's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 3726

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 36

Anarchy: Rush Hour - drodzy forumowicze, otóż wyobraźcie sobie mnie, leżącego na swoim łóżku, grając w najlepsze na najmocniejszej konsoli na rynku i nagle natrafiającego na twór gorszy od Crash Time II... tak, CT2 już oficjalnie nie jest najgorszym gównem na konsole obecnej generacji, tytuł ten oficjalnie przyznaję Anarchy: Rush Hour. Srsly, odpaliłem najpierw grę na drugim koncie, z ciekawości, daję quick race i widzę 'oo, takie luzackie wyścigi na torach, może być''. Odpalam potem na swoim koncie, daję story mode i widzę:
-gównianą fabułę
-gównianą grafikę
-GÓWNIANY model jazdy
-gównianą muzykę
-gówniane pucharki

Fabuła to dno. Skipnąłem większą część cut-scenek rodem z PSXa, czego zresztą nie żałuję, bo końcówka, że dziewczyna głównego bohatera to nie ona, tylko jej evil bliźniaczka, która była dłużej w sierocińcu i nie miała tak lekkiego życia, jak jej siostra, to zdecydowanie za dużo, jak na ku/rwa grę, gdzie jeździ się samochodem po mieście i ściga z najgorszym AI ever.
Grafika i muzyka tak samo, co prawda nie zwracam nigdy na ten element uwagi, ale tutaj tak kłuło w oczy, że szkoda słów. Szczególnie ''wyścigi'' w nocy i w deszczu. Ja się pytam, wtf o_0
Ale najgorsze w tym wszystkim, to zdecydowanie model jazdy. Nie wiem jak to opisać, ale proszę sobie wyobrazić sobie Moskwę [gdzie dzieje się akcja gry] bez grawitacji, czyli że po każdym zderzeniu z na przykład progiem, ku/rwa mać, PROGIEM, TAK, wylatujemy w powietrze i dachujemy i w ogóle kij wie co się dzieje. Nawet durne AI niezbyt kuma ocb z jazdą w tej grze, co chwile wypada z trasy. DNO.
Lecz nie bardziej denne to, niż pucharki, które wrzucili do gry. Z 4-5h story mode i ponad 10h grindowania kasy na kupno miliarda samochodów które umieścili w grze. Fun fact: w całym story mode większość osób kupuje przeważnie jeden/dwa samochody i jeździ nimi do końca gry, więc kij wie po jakiego ch wsadzili ich do gry aż tyle.
Ocena /10

God of War II - tu na szczęście wiadomix jak jest Poprawili w sumie wszystko, co było do poprawienia w jedynce. Graficznie nadal jest bardzo ładnie, gra się funowo, jest pshemoc i zabawa. Czelendże w tej części, w porównaniu do jedynki, to dziecinna zabawa, tylko jeden można nazwać trochę trudnym i to oczywiście nie dlatego, że jest trudny, tylko dlatego, że randomowy. Jedyne, co mnie troszeczkę odepchnęło, to długość gry, bo trochę za długo trzeba było siedzieć [taki jestem leniwy, że już nawet długich gier nie lubię ], do tego nie wiem czemu, ale mimo tego, że gorsza, to jedynka trochę bardziej mnie wciągnęła Tak czy siak gorąco polecam, również dlatego, że taki Hosen nigdy w to nie zagra, za co leci dodatkowy uśmieszek do oceny.
Ocena: /10
juve26 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-07-2010, 00:31   #544
szyjeczka@
Znajomy
szyjeczka@ Jest wokół niego pozytywna auraszyjeczka@ Jest wokół niego pozytywna auraszyjeczka@ Jest wokół niego pozytywna aura

Miasto: Poland
Reputacja: 239

Lista Osiągnięć
Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki Swój! Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 17

psn:
Frogger us-przyjemna gierka,w sam raz na godzinke,nie załuje ani złotówki na nia wydana.8/10
Frogger jap-jak wyżej dziekuje za slot juve26.
retail:
WANTED WEAPONS OF FATE GERMAN-gierka fajna ale tylko jak ja przejść raz i nara.Po jakiego grzyba minimum 3 razy trzeba ją przechodzić.Singiel dość krótki, historia z pomszczeniem śmierci matki nie jest zła.Zagrać można,ale raczej tylko dla łatwej platyny.6/10
Tak przy okazji opchne tanio wanted- sczególy na psn:frugopl
Stary 26-07-2010, 21:33   #545
Pujos PL
Wariat
Pujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumny

Pujos PL's Avatar

Reputacja: 1168

Lista Osiągnięć
Celebryta Lubiany Zbieram puchary Zrób to sam 
Liczba Osiągnięć: 25

PixelJunk Shooter: bardzo sympatyczna gierka, może sama w sobie za długa nie jest, ale zbieractwo powoduje, że dwukrotne przejście niektórych poziomów. Większość diamentów znalazłem sam, ale po część sięgałem już do guida ;] Ogólnie gra na 8/10 Czekam na kontynuację!

Pujos PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-07-2010, 22:58   #546
SethMethod
Wariat
SethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod Celebryta

SethMethod's Avatar

Miasto: Katowice
Reputacja: 2512

Lista Osiągnięć
Swój! Dopiero się rozkręcam! Celebryta Bogacz 
Liczba Osiągnięć: 20

1. Platyna w Sega Mega Drive Ultimate Collection - bardzo prosta i szybka, grało się fajnie, ze względu na wspomnienia jakie łączą mnie z tą świetną konsolką. Polecam chociażby dla Comix Zone, wszystkich części Sonica oraz Golden Axe. Naprawdę fajna rzecz.
  2. 100% w Flower - wszystkie trophy poza Pure zrobiłem z narzeczoną praktycznie w jeden dzień, Pure męczyłem długo, aż nie znalazłem tutoriala na YT - weszło za pierwszym razem. Również polecam poza w/w trophy gra bardzo relaksująca, świetna strona dźwiękowa.

Ostatnio edytowane przez SethMethod : 28-07-2010 o 10:49
SethMethod jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-07-2010, 02:02   #547
Pujos PL
Wariat
Pujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumny

Pujos PL's Avatar

Lista Osiągnięć

Monkey Island Special Edition: Pierwszy raz grałem w tą grę. Pierwsza część, o ile mi wiadomo, wyszła przed moim urodzeniem Przełączanie między starą a nową grafiką to genialny pomysł, czasami aż prosiło się, żeby sprawdzić, jak to wyglądało kiedyś. Btw. stara Elaine sucks ;] W point'n'click'i dużo nie grałem, ale ta gra była świetna. Piękna grafika no i to specyficzne poczucie humoru. Jutro biorę się za 2 część Trofea nie są trudne, speedrun to nic trudnego jak się już wie co i jak (robiłem za 2 podejściem), zajął mi jakieś 1,5h. Ogólnie bardzo polecam!

Stary 28-07-2010, 08:41   #548
SethMethod
Wariat
SethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod Celebryta

SethMethod's Avatar

Miasto: Katowice
Reputacja: 2512

Lista Osiągnięć
Swój! Dopiero się rozkręcam! Celebryta Bogacz 
Liczba Osiągnięć: 20

Ciekawe czy LucasArts skusi się na remake'i reszty zajebistych poin'n'clicków...
Za Day of the Tentacle (czy jakoś tak) oddałbym wiele, tak samo za Indie'go i Full Throttle. Pujos jeśli masz wolne sloty na Monkey to chętnie dorzucę jakąś kasę.

SethMethod jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-07-2010, 12:54   #549
Pujos PL
Wariat

Pujos PL's Avatar

Lista Osiągnięć

Niestety nie, jestem już w grupie 5 osób raczej na stałe, bo mi się sloty skończyły ;p

Stary 29-07-2010, 18:05   #550
Pujos PL
Wariat

Pujos PL's Avatar

Lista Osiągnięć

LeChuck's Revenge: Jeszcze lepsza fabularnie od poprzedniczki i dłuższa. Zakończenie muszę przyznać mnie zaskoczyło. Grafika oczywiście piękna. Szkoda trochę, że musieli pozmieniać sterowanie względem jedynki, ale po chwili da się przyzwyczaić. Czekam na następne odświeżone przygody Guybrusha!!

Stary 31-07-2010, 12:06   #551
adi17messi
Nowy
adi17messi Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Poznań

Lista Osiągnięć
Achievement Whore Na dobre i na złe Go! Go! PSP/Vita Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 5

Platyna w Battlefield: Bad Company 2
Swietna gra. 10/10. Wedlug mnie najlepszy shooter na rynku.
adi17messi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-08-2010, 19:34   #552
cbool
Nowy
cbool Wkroczył na dobrą drogę

Lista Osiągnięć
Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! PlayStation 3 is my Home 

9 Platyna w Call of Duty: Modern Warfare 2
Gra dobra ale Special-ops to przy niektórych misjach lekkie przegięcie.
Podziękowania za pomoc z nimi dla dzialkowca, ostegoPL i MCyktora
Stary 02-08-2010, 21:24   #553
Loczek0123
Stały bywalec
Loczek0123 Jest wokół niego pozytywna auraLoczek0123 Jest wokół niego pozytywna auraLoczek0123 Jest wokół niego pozytywna aura

Loczek0123's Avatar

Miasto: Zgorzelec
Reputacja: 233

Lista Osiągnięć
360 stopni Na dobre i na złe Zbieram puchary Janko Muzykant 

DeathSpank - 100%
Prawdopodobnie najlepsza gra na PS Store I Najlepszy RPG bajeczno rycerski ever chciałem powiedzieć że najlepszy rpg ogólnie ale fallouta3 nei przebije (zupełnie inne gry nawet nie porównywać) prześmieszna gra Polecam każdemu calaczek do zrobienia w 6h ale grałem jeszcze 2 h po zrobieniu 100% chciałem mieć wymasterowane all questy . Gra 10/10 MEGA HUMOR!!!!!!!!!!!
Stary 03-08-2010, 14:30   #554
azialde
Nowy
azialde Wkroczył na dobrą drogę

Witam
Platyna w SAW the Game. Mimo kiepskich opinie grąło mi się sympatycznie. Grę wystarczy przejść raz. trofiki pr aktycznie same wpadają. Nie ma jakiś specjalnie trudnych, Jak ktoś chętny to 15h i platyna. gra na sprzedaż. PS dysponuje wolnymi slotami do gry death spank - jak coś to odstąpie tanio.
pozdrawiam
azialde jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-08-2010, 19:44   #555
MaKsIk PL
Stały bywalec
MaKsIk PL Po prostu miły człowiekMaKsIk PL Po prostu miły człowiekMaKsIk PL Po prostu miły człowiekMaKsIk PL Po prostu miły człowiekMaKsIk PL Po prostu miły człowiek

MaKsIk PL's Avatar

Reputacja: 438

Lista Osiągnięć
Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 11

Loczek pisałeś mi na psn,że jesteś w 1/5 gry a masz 4 godziny na liczniku,to jakim cudem masz w 6h calaka? <myśli>

MaKsIk PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-08-2010, 20:01   #556
SwankCzarny77
Stały bywalec
SwankCzarny77 Można na niego liczyćSwankCzarny77 Można na niego liczyćSwankCzarny77 Można na niego liczyć

SwankCzarny77's Avatar

Reputacja: 283

Lista Osiągnięć
Zbieram puchary Każdy piłkę kopie PlayStation 3 is my Home 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 21

WPADŁY PLATYNY
BLUR-gra naprawde super pod kazdym wzgledem ,grafika,grywalność sam miódczy trudna powiedzmy ze taka sobie mialem problem z jednym Destruction z tym gdzie tzreba 300 punktow na hardzie (spedzilem przy nim chyba z 2godziny ),reszta jest w miare ok idzie zrobic ale czas jaki tzreba poswiecic razem z multi to okolo 50+ godzin ale naprawde warto
SHREK AFTER FOREVER-max 8 godzin platyna szybko łatwo i przyjemnie jak cos to tanio sprzedam
SwankCzarny77 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-08-2010, 20:49   #557
Loczek0123
Stały bywalec
Loczek0123 Jest wokół niego pozytywna auraLoczek0123 Jest wokół niego pozytywna auraLoczek0123 Jest wokół niego pozytywna aura

Loczek0123's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał MaKsIk PL Zobacz post
Loczek pisałeś mi na psn,że jesteś w 1/5 gry a masz 4 godziny na liczniku,to jakim cudem masz w 6h calaka? <myśli>
No bo już tyle siedziałem w tej grze ze 4h a na liczniku ogólnym było może 1,2h pałzy,powtórki się ni liczą do głównego czasu z grą spędziłem więcej czasu ok 14h ale zrobiłem all questy nie na trofea a staty wynoszą 8,5h , nie ma co pieprzyć maksik jak możesz kupuj tę gre Czasami frustruje bo questy nie sprowadzają się do 'idz,zabij,idz,zbierz' tylko do ' idz,pogadaj,wyrzuc,pomyśl jak najbardziej absurdalnie ,oddaj' xD
Stary 04-08-2010, 00:34   #558
MaKsIk PL
Stały bywalec
MaKsIk PL Po prostu miły człowiekMaKsIk PL Po prostu miły człowiekMaKsIk PL Po prostu miły człowiekMaKsIk PL Po prostu miły człowiekMaKsIk PL Po prostu miły człowiek

MaKsIk PL's Avatar

Reputacja: 438

Lista Osiągnięć
Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 11

Spokospoko,narazie oszczędzam na jesieniowe premiery

MaKsIk PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-08-2010, 13:11   #559
Loczek0123
Stały bywalec

Loczek0123's Avatar

Lista Osiągnięć

We wrześniu wydatek na GH:WoR,następnu miesiąc Fallout:NV,i 16 listopad LBP2
Stary 04-08-2010, 18:40   #560
lukkPL
Wariat
lukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumny

lukkPL's Avatar

Reputacja: 1079

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Na dobre i na złe Jakość, nie ilość 360 stopni 

Burnout Paradise - kupując grę byłem przygotowany na kolejne kilkadziesiąt godzin grania jak na Xboxie. Troszkę z przerażeniem nawet, gdyż Burnout na X'ie o ile był bardzo fajny, był także bardzo nudny, gdy przychodziło do jeżdzenia po pare razy tych samych wyścigów aby zdobyć najwyższą licencję. Tu na szczęście trofea są zupełnie inne (chyba nie powtarza się ani jedno) i bardzo przyjemnie się je zdobywa. Nadal jest to z 25-30h grania, z czego sporo należy zrobić w multi. Na szczęście tylko 2 trofea wymagają 8 graczy, resztę można we 2. Nie trzeba także zebrać wszystkich billboardów oraz bramek. Party nudne w cholere, miliard samochodów mnie nie bawił, wyspa jak wyspa (Big Surf), jedynie motory fajne. Ale nabiecie nimi licencji to znowu nuda. Graficznie się postarzała, ale takiej płynności jak jest w Burnout ze świecą szukać. Mam nadzieje, że kolejnego już robią.
9/10

Afrika - kolejne ciekawe "doświadczenie" na PS3, bo trudno nazwać grą, robienie fotek zwierzętom w Afryce. Graficznie jest cudownie, zwierzaki idealnie wymodelowane, tekstury ostre jak brzytwa - klasa, warto chociaż zobaczyć na żywo. Niestety gra wyszła tylko w USA. To pierwsza wada. Kolejna to nuda, gdyż po ok. 10h zadania wydają się bardzo poodbne (ile w końcu mozna wirtualnie fotografować), niezbyt jasny i upierdliwy system pozyskiwania zadań (najpierw zrób fotę jakiegoś nieznanego dotąd zwierzaka, a dopiero potem damy CI zadanie sfotografowania do jak pije wode czy dłubie w nosie ). Do tego jazda samochodem jest straszna, kiepsko się nim kieruje, ma problemy z podjechaniem pod nierówności.
7.5/10

Prince of Persia: Zapomniane Piaski - spodziewałem się bardzo średniej gry i się bardzo zdziwiłem, gdyż gra jest naprawdę super. W końcu stary, dobry (no może nie tak do końca) Prince, gdzie jest walka, dużo walki, a nie tylko bieganie po ścianach. Sliczna grafika, fajne motywy z zamrażaniem wody, tworzeniem ścian itd. Dawno się tak dobrze nie bawiłem.
9/10

God of War 3
- najpierw 1 malutka wada - gdzieniegdzie lekko przegięty poziom trudności Tytan (przeważnie walki z bossami). Ale cała reszta to po prostu cudo natury programistycznej. Gra jest niesamowita, epicka, grafika powala (Heavy Rain może się schować) i jest mega płynna przy tym. Walki sa niesamowite, wyzwania łatwiejsze niż w poprzednich częściach, a grę aż szkoda kończyć. Najlepsza gra jaka wyszła na konsolę, a Xbox by tego nie pociągnął. Nie ma bata. Kto nie grał ten trąba
11/10

Need For Speed Undercover
- nie pamiętam już zbytnio wersji na X360, ale po zagraniu na PS3 stwierdzam że gra podchodzi pod crapa :/ Grafa tnie, znikają obiekty (nie doczytuje), zwiesza konsolę. W pip nikomu nie potrzebnych wyścigów, gra perfidnie oszukuje, AI kompa jest na poziomie rozwielitki albo jakiejś ameby (jedzie jak po szynach, taranuje nas).
5/10

OOOO

-----
QA Tester in Vivid Games
lukkPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Sony > Trofea

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania