Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox One

Xbox One Magnetowid XXI wieku. Podobno są też gry.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 23-06-2013, 23:03   #1121
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6427

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

Domyślnie Odp: Xbox One - Temat ogólny

tak sie zastanawiam jezeli do czatu bedzie ten sam kodek co w X0 to co stoi na przeszkodzie zastosowac stare HS (oczywiscie po za wejsciem w padzie) zastanawiam sie tez na jakich czestotliwosciach beda smigac bezprzewodowe HS bo jezeli na tych samych co teraz to bylo by zwyklym swinstwem nie wspierania dotychczasowych zabawek

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-06-2013, 23:22   #1122
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

Cytat:
Napisał sobol Zobacz post
tak sie zastanawiam jezeli do czatu bedzie ten sam kodek co w X0 to co stoi na przeszkodzie zastosowac stare HS (oczywiscie po za wejsciem w padzie) zastanawiam sie tez na jakich czestotliwosciach beda smigac bezprzewodowe HS bo jezeli na tych samych co teraz to bylo by zwyklym swinstwem nie wspierania dotychczasowych zabawek
zaspokoje twoją ciekawość, chodzi o kase za akcesoria hehehe
Stary 23-06-2013, 23:29   #1123
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Mr Perfect Zobacz post
zaspokoje twoją ciekawość, chodzi o kase za akcesoria hehehe
tyle to ja wiem hahaha co nie zmienia faktu ze bylo by to zwyklym sqrwysynstwem bo PC ile razy bysmy nie zmieniali to sluchawki z HS mozemy miec tego samego

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
Stary 24-06-2013, 10:59   #1124
SierraPL
Stały bywalec
SierraPL Wszyscy go tu znająSierraPL Wszyscy go tu znająSierraPL Wszyscy go tu znająSierraPL Wszyscy go tu znająSierraPL Wszyscy go tu znająSierraPL Wszyscy go tu znają

SierraPL's Avatar

Miasto: Jaworzno
Reputacja: 550

Lista Osiągnięć
Bogacz Konsekwentny I ja tam byłem 2!  
Liczba Osiągnięć: 12

Headset headset'em ale co maja powiedzec osoby ktore zainwestowaly np w wypasione Trittony?
SierraPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-06-2013, 11:31   #1125
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Jak to swego czasu powiedział już były pracownik MS:

Stary 24-06-2013, 11:53   #1126
sobol
Spambot

sobol's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał SierraPL Zobacz post
Headset headset'em ale co maja powiedzec osoby ktore zainwestowaly np w wypasione Trittony?
no czyli ja wlasnie dlatego licze ze beda to te same czestotliwosci

nic tylko kupowac tutaj http://www.agito.pl/S/agito-pl.1/Mad...0Warhead%207.1

i sprzedawac na ebay
http://www.ebay.com/itm/Halo-4-Warhe...item4ac2e6c597

sprzedac 3 sztuki i mamy na XO

Ostatnio edytowane przez sobol : 24-06-2013 o 12:20
Stary 24-06-2013, 12:04   #1127
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

Mam ten sam problem. Najpewniej moje Trittony pójdą do siostry razem z X360. Lipa bo to kolejne kilka stówek, które wypada dołożyć do konsoli i co najmniej dwóch gier. Jedyne pocieszenie to fakt, że lewa słuchawka czasem nie styka, więc prędzej czy później i tak musiałbym kupić nowe.
Stary 24-06-2013, 12:59   #1128
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Microsoft will invest nearly $700 million in a new data centre in Des Moines, Iowa.

Microsoft already has a significant data presence in the region, but this $700 million expansion will take the company's total investment to almost $1 billion.

In a statement released to the Des Moines Register, Christian Belady, the general manager of Microsoft's data centre services, said that the expansion, "supports the growing demand for Microsoft's cloud services."

The data centre will support a number of Microsoft's cloud services, but Xbox Live will be chief among them. Since Microsoft's change in strategy regarding DRM and used-game sales, the size of its investment in the cloud is one of the key remaining differences between the Xbox One and the PlayStation 4.

Sony's most forceful play in cloud computing remains its acquisition of Gaikai, but Microsoft, which has promised 300,000 Xbox Live servers for the launch of Xbox One, seems to be working at an entirely different scale.
http://www.gamesindustry.biz/article...wa-data-centre
Stary 24-06-2013, 14:19   #1129
Radius
Początkujący
Radius Wkrótce będzie sławny

Radius's Avatar

Reputacja: 72

Cytat:
no czyli ja wlasnie dlatego licze ze beda to te same czestotliwosci

nic tylko kupowac tutaj http://www.agito.pl/S/agito-pl.1/Mad...0Warhead%207.1

i sprzedawac na ebay
http://www.ebay.com/itm/Halo-4-Warhe...item4ac2e6c597

sprzedac 3 sztuki i mamy na XO
Te Mad Catz Halo 4 TRITTON Warhead 7.1 Wireless Surround Headset można wyrwać za $249.99 w oficjalnym sklepie MS więc nie wiem czy ci ktoś kupi
Stary 24-06-2013, 18:48   #1130
sobol
Spambot

sobol's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Radius Zobacz post
Te Mad Catz Halo 4 TRITTON Warhead 7.1 Wireless Surround Headset można wyrwać za $249.99 w oficjalnym sklepie MS więc nie wiem czy ci ktoś kupi
W jakim slepie ?? o_0 http://www.trittonaudio.com/prod/h4_warhead.asp

W takim razie powodzenia z zakupem w takiej cenie jak gdzies znajdziesz
Po zatym czy cos wiadomo na jakim pasmie beda smigac HS bezprzewodowe w XO ?

Ostatnio edytowane przez sobol : 24-06-2013 o 18:50
Stary 24-06-2013, 20:15   #1131
Radius
Początkujący
Radius Wkrótce będzie sławny

Radius's Avatar

Reputacja: 72

Cytat:
W jakim slepie ?? o_0 http://www.trittonaudio.com/prod/h4_warhead.asp

W takim razie powodzenia z zakupem w takiej cenie jak gdzies znajdziesz
Po zatym czy cos wiadomo na jakim pasmie beda smigac HS bezprzewodowe w XO ?
<<Tutaj>> ale dla mieszkańców US only pewnie

ps. Te osoby które kupiły na Ebayu Offer Status: Declined

Ostatnio edytowane przez Radius : 24-06-2013 o 20:25
Radius jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-06-2013, 10:12   #1132
Rabiolek
Początkujący
Rabiolek Można na niego liczyćRabiolek Można na niego liczyćRabiolek Można na niego liczyć

Reputacja: 272

Lista Osiągnięć
Byłem pierwszy! Zapalczywy Go! Go! PSP/Vita  
Liczba Osiągnięć: 12

Oni nie kupili tylko poskładali oferty które typ poodrzucał.
Czytaj dokładnie.
Stary 26-06-2013, 00:44   #1133
wujekz
Guest

Reputacja:

Jaracie się tymi trittonami jak jakimś siódmym cudem świata. Wymiana aku mordęga, tak w słuchawkach iak i w bazie, bez długiego pazura nie odczepisz klapki na magnesach i bez szybkiego przesunięcia blokady nie wyjmiesz aku z bazy. Po kilku godzinach grania gumowa poduszka w pałąku ciśnie w głowę. No, co do dźwięku nie mam zastrzeżeń. Zakładam jednak, że do X0 niestety ale trza będzie kupić coś nowego tak jak i pajączka do pada, a szkoda, bo fajnie się gra na jednym przycisku z rapidem.
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-06-2013, 02:21   #1134
WiZi
Spambot
WiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narody

WiZi's Avatar

Miasto: Chicago
Reputacja: 5065

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Ten jedyny Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 36

Oba pady, mozna porownac wielkosc...

WiZi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-06-2013, 06:50   #1135
WiZi
Spambot
WiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narody

WiZi's Avatar

Miasto: Chicago
Reputacja: 5065

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Ten jedyny Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 36

Czyli Crackdown jednak bedzie, ciekawe czy juz na Gemascon

Cytat:
“Oh… Crackdown is one of my favorite games, and not just because it’s a Microsoft first-party game,” he told IGN. “I have a lot of love for that franchise. The homage to Crackdown in the [May 21 event] reveal screenshots was… I know there was some, like, ‘Did we accidentally sneak that…?’ It wasn’t accidental. Definitely.”

When pressed if the nod was just an Easter egg, Spencer did nothing to extinguish fan hope that the series may return on Xbox One. “No, I don’t think Crackdown is dead at all,” he said. “It’s a franchise that’s still close to me. I think there’s a lot of room, especially… For me, the natural progression for a game like Crackdown – and you see this showing up on our stage – is in these living, open worlds that live in the cloud.
WiZi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-06-2013, 11:23   #1136
sobol
Spambot

sobol's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał wujekz Zobacz post
Jaracie się tymi trittonami jak jakimś siódmym cudem świata. Wymiana aku mordęga, tak w słuchawkach iak i w bazie, bez długiego pazura nie odczepisz klapki na magnesach i bez szybkiego przesunięcia blokady nie wyjmiesz aku z bazy. Po kilku godzinach grania gumowa poduszka w pałąku ciśnie w głowę. No, co do dźwięku nie mam zastrzeżeń..
gdzie takie madrosci wyczytales ?

Stary 26-06-2013, 15:54   #1137
wujekz
Guest

Reputacja:

Mam Ci jeszcze kolekcje moich gier wysłać i innych zestawów słuchawkowych, jesteś królem sobol, hehe.
A, bo zapomniałem, i weź mi reputacji dodaj, bo aż mnie korci żeby Cie tu obsmarować.

Zjadłem obiad i jednak postanowiłem dodać, żeby nie być gołosłownym. Specjalnie też rozkręciłem pada, żebyś SE zobaczył, że mam i pajączka. Takich jak ty powinno się "kasować z życia". Może mam ci jeszcze preordera na X0 pokazać co biedny zakompleksiony dzieciaku.
Załączone Grafiki
File Type: jpg tritton.jpg (83.2 KB, 60 wyświetleń)
File Type: jpg reszta.jpg (87.0 KB, 54 wyświetleń)

Ostatnio edytowane przez wujekz : 26-06-2013 o 16:18
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-06-2013, 20:22   #1138
sobol
Spambot

sobol's Avatar

Lista Osiągnięć

Hehehe ja ******** dzieki za komplement co do kasowania na switch-lagu tez jedziesz za pewne jeszcze zes kill dota pirdolna i jestes superwchuj wyjebanym pro wymiataczem

Stary 26-06-2013, 20:35   #1139
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Panowie, trochę kultury. Darujcie sobie te osobiste podjazdy.
Stary 26-06-2013, 20:59   #1140
damiantc
Znajomy
damiantc Wkrótce będzie sławny

damiantc's Avatar

Miasto: .ılı..ılı.
Reputacja: 97

Cytat:
Hehehe ja ******** dzieki za komplement co do kasowania na switch-lagu tez jedziesz za pewne jeszcze zes kill dota pirdolna i jestes superwchuj wyjebanym pro wymiataczem
daj se na wstrzymanie gadasz o jakiś słuchawkach teraz do kill dota jakiegoś sie przyjebał idż wklej pare linków do shouta (z łaski swojej czasem podpisz je) lub napisz że forum umiera/umarło!
-------

ps. co do Xboxa pewnie kupie może nie na premiere ale ze dwa dni po

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox One

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania