Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Xbox 360 Wszystko obrócone o 360 stopni, dokładnie zbadane i przedyskutowane w tym miejscu!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 22-09-2005, 13:50   #1
Miud
Początkujący
Miud Zobaczymy co z niego wyrośnie

Reputacja: 0
Domyślnie Czy watro kupic X360 na starcie ?

Pare tygodni temu nie wiem skad nawet napalilem sie bardzo na ... kupienie nowego Xa. Niby juz granie mnie nie bawi jak kiedys i sie zaczalem zastanawiac czy watro. Nie chodzi o to czy bede w to gral czy nie, ale - majac na uwadze gry, ktore wyjda przy starcie konsoli i chwile po tym zdarzeniu, poza lepsza grafika nie beda wcale prezentowac wyzszego poziomu, nie bedzie zadnych nowych ultra-koncepcji ni nic. Kontynuacja Project Gotham Racing (lub jakos tak) bedzie z pewnoscia bardziej rajcowniejsze niz poprzednia czesc, jednak tylko i wylacznie dzieki oprawie graficznej. Nie bedzie tam nic specjalnego w stylu calkiem nowych doznan w graniu. Inne gry tez wydaja sie byc "zwyklymi grami" tak jak ten horror co ma wyjsc (wybaczcie mi ale nie znam nazwy), poza grafa budujaca klimat nie bedzie tam mozna wsiasc do maszyny latajacej lub innej spelniajacej zadanie transportowe, przemiescic sie w przestrzeni gry pol globu i rozpoczac nowa historie zupelnie odbiegajacej od poprzednich naszych poczynan (w tej samej grze).
Watpie zeby pojawila sie mega produkcja powalajaca rozmachem i wolnoscia w dzialaniach, jak strzelanka to strzelanka, nie uciekniemy przeciez z pola bitwy i nie zaczniemy pracy w fabryce na posadzie np. gornika lub operatora walca. Wolnosc w grze zawsze bedzie ograniczona we wszystkich kierunkach. Ot, kolejne tytuly tylko rozwijajace uposledzone wirtualne srodowiska.

Panowie i Panie sadze ze nastepna generacja konsol (po X360 i PS3) nie ma najmniejszego sensu bo po co rozwijac w kolko utarte schematy ?

[EDIT]
Zapomnialem o kwestii co mozemy a czego juz nie w realnym zyciu, przecie trudno z dnia na dzien stac sie wyborowym snajperem/super morderca/snejkiem/czy innym cudownym tworem z cudownego swiata (to ostatnie akurat wcale nie jest mozliwe) bez treningu to co najwyzej mozna pograc na konsoli wczuwajac sie w wyimaginowane postacie, z tym ze, w to wszystko juz gralismy.
Stary 22-09-2005, 16:09   #2
snakemaycry
Wariat
snakemaycry Jest wokół niego pozytywna aurasnakemaycry Jest wokół niego pozytywna aura

snakemaycry's Avatar

Reputacja: 198

Lista Osiągnięć
360 stopni Achievement Whore Donator Dopiero się rozkręcam! 
Liczba Osiągnięć: 5

Nie opłaca się. Kupić należy tylko rozbudowany, z dyskiem (save, FFXI, content, wsteczna kompatybilność) oraz bezprzewodowym kontrolerem i kabelkami HDTV. Inaczej bedzie lipa. A cena wraz z wejscie PS3 spadnie pewno.

Aha, no i w sumie nowych gier będzie względnie malo, ale na to cierpi każdy nowy system.
Stary 25-11-2005, 18:40   #3
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6427

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

oni uznali ,ze nie warto http://badjojo.com/daily/video.php?var=11.25/09.wmv

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-11-2005, 12:04   #4
InSiDe
Banned
InSiDe Zobaczymy co z niego wyrośnie

Wyślij wiadomość przez AIM do InSiDe

. Czy nie warto kupować core? Ja bym się zastanowił. HDD dokupić można tym bardziej, że M$ zapowiada wprowadzenie większych dysków. Co prawda już wiadomo, że muzyki ani filmów na tym hdd trzymać się nie da (inaczej - muzykę się da ale tylko własnoręcznie z pomocą x'a zripowaną) a nie sądzę by darmowych i taniuchnych rzeczy było na tyle dużo, by zapełnić więc nie wiem, na co komu większy. Jednakże, zawsze to parę złoty mniej za sam system a perspektywa, że jak będziemy dokupywać to dokupimy lepsiejszy :]
. HDTV mało kto dziś ma (i ludzie którzy chcą wyciągnąć na światło dzienne Daewoo 17" LCD - High Definition Ready by MM za 1600zł niech lepiej siedzą w swoich ciemnych piwnicach!) a jeśli już ma, to tysiąc w tą czy w tamtą nie robi im różnicy. My - biedacy - wolimy nie płacić za rzeczy, z których nie będziemy korzystać.
. Co tam jeszcze jest w zestawie? Pad bezprzewodowy? No tak, fajna rzeczy ale jak trzeba ciułać $ to i kablowy nam nie straszny.
. Soft do emulowania poprzedniczki jest do ściągnięcia za darmo ze strony M$. Poza tym, jak ktoś ma gry na starego X'a to przeważnie ma też starą konsolę. Jak ktoś nie ma tych gier, to i tak nie kupi bo po co, prawda?

. To tak po krótce. Ja się nad X'em mocno zastanawiam. Nie teraz, bo ceny absurdalne poza tym, jeszcze nie mam hdtv. Jak Mniód zauważył, grafika (engine ją wyświetlający) nie jest aż tak powalająca. Ogromną zmianą jest HD właśnie. Czterokrotnie lepsza jakość (szczegółowość) obrazu (biorąca się stąd, że dwukrotnie więcej punktów jest wyświetlane na tej samej powierzchni). Jednak, żeby tu mogła się konsola wykazać, trzeba mieć odpowiedni telewizor. To niestety, wydatek większy niż sama konsola.
InSiDe jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-11-2005, 13:37   #5
Yacolek
Wariat
Yacolek Wkrótce będzie sławnyYacolek Wkrótce będzie sławny

Reputacja: 106

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Go! Go! PSP/Vita Jeden ekran to mało 
Liczba Osiągnięć: 6

LoL ? Czyli jakbym dostał od wujka (teoretycznie :>) X360 ze stanów, to nie działałoby toto na moim 25" Philipsie ? Z tego co wiem, to jakiegoś HD on nie ma. Pierwszy TV jaki w reklamie widziałem to ten Sony Brawia z jakimś HDFiniszyn czy coś takiego...

Przeciez to idiotyczne :P Powinni dodawać specjalne monitorki, do X'a
Stary 27-11-2005, 15:03   #6
c1n3k
Uzależniony
c1n3k Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 47
Wyślij wiadomość przez AIM do c1n3k Wyślij wiadomość przez MSN do c1n3k

Alez oczywiscie ze mozesz grac na normalnym TV! Do zestawu dolaczana jest przelaczka na euro (afair)

<br />www.GameOwn.com
<br />Wii Friendcode: 1369-9472-4352-4060
c1n3k jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-11-2005, 16:37   #7
Yacolek
Wariat
Yacolek Wkrótce będzie sławnyYacolek Wkrótce będzie sławny

Reputacja: 106

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Go! Go! PSP/Vita Jeden ekran to mało 
Liczba Osiągnięć: 6

No ale obraz wtedy jest ponoć ochydny ?
Stary 27-11-2005, 20:57   #8
InSiDe
Banned

. Jezu, ludzie, pomyślunku trochę. Przecież to byłoby samobójstwo gdyby x wyświetlał tylko obraz w HD. Pomyśl o tym, jak o widescreenie. Jak masz i chcesz to włączasz i jest bardziej fajnie niż było.
. Z HD jest podobnie. Jak nie masz, to grasz jak na starym xie (tym bardziej, że jak widać na screenach to wielkiej różnicy nie ma). Jak masz... włączasz (w tym wypadku po prostu podłączasz kable) i spadasz z krzesła.
Stary 02-12-2005, 12:03   #9
Silencer
Stały bywalec
Silencer Zobaczymy co z niego wyrośnie

Wyślij wiadomość przez AIM do Silencer

Dzis premiera, kto z was kupuje?
Silencer jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-12-2005, 15:57   #10
InSiDe
Banned

. Ja dziś właśnie puściłem $300 więc mnie nie stać już :] Zresztą, poczekam trochę, może się sytuacja do co PS3 wyklaruje.
Stary 02-12-2005, 19:19   #11
c1n3k
Uzależniony

Ja czekam do marca bo wtedy mam urodzinki ^_^ Mam nadzieje ze do tego czasu zejda troche z cena, bo jak nie to raczej nie uda mi sie kupic ;/

<br />www.GameOwn.com
Stary 02-12-2005, 19:31   #12
Silencer
Stały bywalec

Cena na pewno spadnie. Sam się zastanawiam nad zakupem tej konsoli, która przyniosłaby duzo świerzości, bo jak na razie niespecjalnie tkwie w obozie Sony. 1699 zł za konsole w dniu premiery to nie tak dużo, przypomne że PS2 kosztowała 2699 zł. Natomiast 310 zł za gre to przegięcie :evil:
Stary 02-12-2005, 19:45   #13
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Na razie nie ma w co grać, dlatego sobie odpuszczę. Szkoda trochę XBL, bo mam konto do stycznia opłacone, ale pewnie i tak bym korzystał tyle co teraz...
Stary 02-12-2005, 20:19   #14
c1n3k
Uzależniony

Nie ma w co grac?
PDZ, Kameo, PGR3, CoD2 nie starczy?
A gierki na allegro po ok 219 (oficialnie ok 249) chodzily wiec nie wiem skad taka kosmiczna cene wytrzasnales.

<br />www.GameOwn.com
Stary 02-12-2005, 20:48   #15
InSiDe
Banned

. A co do Ciebie wrogu, to jak już zaktualizujesz konto pod X36 to nie pograsz na starym X'ie.
. PS. Odrabiam straty więc kto wie, jak dobrze pójdzie to może sobie na gwiazdkę sprawię ;]]
Stary 02-12-2005, 20:49   #16
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Cytat:
Nie ma w co grac?
PDZ, Kameo, PGR3, CoD2 nie starczy?
Żadna z tych gier nie jest w stanie skłonić mnie do zakupu X360. Nic ciekawego dla mnie.
Stary 02-12-2005, 21:09   #17
_Yulaw
Banned
_Yulaw Zobaczymy co z niego wyrośnie

Wyślij wiadomość przez AIM do _Yulaw

x360 ma dupną grafe
_Yulaw jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-12-2005, 21:16   #18
Rudy_PL
Stały bywalec
Rudy_PL Zobaczymy co z niego wyrośnie

Wyślij wiadomość przez AIM do Rudy_PL Wyślij wiadomość przez MSN do Rudy_PL

Na starcie napewno bym nie kupowal jesli juz to przy premierze PS3 , a z reszta i tak kupie raczej PS3 :P
Stary 02-12-2005, 21:40   #19
Silencer
Stały bywalec

Też nie widze gry dla której mógłbym kupić Xbox'a 360. Wszyscy wychwalaja PDZ a mnie on się w ogóle nie podoba, szczególnie jak widze screeny. Może jak zagram to zmnienie zdanie w co wątpie. Nie lubie takich klimatów, "śjakaś bajeczka". Na pewno nie kupiłbym też tej gry http://www.ultima.pl/itemnfo.php?id=3162 - Cinek.
Xbox 360 przyciąga mnie na razie możliwościami: Xbox Live, Marketplace. Tylko kto wymyślił te durne punkty. Dobrze ze dema są za darmo. Niektóre
Stary 03-12-2005, 13:20   #20
c1n3k
Uzależniony

Taaaa faktycznie, ultima jest wyznacznikiem dobrej ceny xD

Apdejt:
@Inside: ". A co do Ciebie wrogu, to jak już zaktualizujesz konto pod X36 to nie pograsz na starym X'ie. "

Gadasz bzdury! Specialnie wszedlem na xbox.com i poszukalem odpowiedzi na twoja dziwna teze a oto i ona: Still want to play on your original Xbox system? No problem. As long as you maintain the same gamertag, you can play on both the original Xbox and the Xbox 360 systems using the same Xbox Live membership.

Zanim napiszesz cos glupiego to najpierw sprawdz 3 razy.

<br />www.GameOwn.com
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania