Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 2 > Battlefield

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 12-08-2006, 17:33   #1
Silencer
Stały bywalec
Silencer Zobaczymy co z niego wyrośnie

Reputacja: 0
Wyślij wiadomość przez AIM do Silencer
Domyślnie Śmieszne akcje

Mieliscie jakeś śmieszne akcje w grze? Ja miałem przed chwilą na sieci. A było to tak: w moją strone leciał helikopter. Byłem snajperem i zacząłem namierzać go laser targetem 8) . Udało mi się, rakieta ruszyła. Widze jak zatacza łuk, w tym momencie helikopter szybko przelatywał nade mną. Rakieta nie trafiła w niego, a że był bardzo nisko to trafiła... prosto we mnie . Poczułem się zdradzony
Silencer jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-08-2006, 17:40   #2
Hosen
Spambot
Hosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądze

Hosen's Avatar

Miasto: Złotoryja
Reputacja: 2321

Lista Osiągnięć
Zdarta klawiatura Złomiarz 360 stopni Cztery ściany 
Liczba Osiągnięć: 9

Domyślnie Śmieszne akcje

ostatnia klanowka, dre sie do HSa: no jedź ze wreszcie tym jeepem na plaze, no jedz!!! no na co czekasz ***** jego do **** mac??? no na co??? okazalo sie, ze ja bylem kierowca.
Stary 12-08-2006, 17:42   #3
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Domyślnie Śmieszne akcje

Siebie Laserkiem pojechać, naprawdę trzeba mieć pecha. :happy:
Stary 12-08-2006, 19:04   #4
szuja
Wariat
szuja Wkroczył na dobrą drogę

szuja's Avatar

Reputacja: 44

Lista Osiągnięć

Domyślnie Śmieszne akcje

ja pamietam glownie dwie...chcociaz jedna to bardziej pechowy dzien ..
zaczynam od tego "dnia":
Backstab...baza amerykancow..
biore jeepa jade droga,przejezdzam obak AS'a a tu helikopter na mnie spada skret...uff...
przezylem...jestem pod 4 sru kolejny spada wyminelem...
i tak mialem przez caly dzien ...
musialem uwazac na opuszczone helikopter ...

druga:
(mialem wtedy okropne lagi)...
DP...3 biegne na 4 sru...seria z SMG padlem...
patrze wstaje, udupilem goscia i padlem w tym samym miejscu od rakiety ...

a tak poza tym mialem kilka ciekawo-dziwnych sytucji przez lagi tez...
np."latalem" czolgime (OMG!)...
jade,jade sru cofa mnie...no to ja dalej proboje jechac sru cofa mnie...
nagle czolg znalazl sie na drugim koncu planszy lekko uniesiony w poietrze...
wzielem wysiadlem przeszedlem kilka metrow od czolgu...
sru czolg spadl na mnie ....

do dzisiaj niewiem jak to z tym gosciem i z tym czolgiem sie stalo ....
i jak mi tera ktokolwiek uwierzy ze nie czituje? ...
szuja jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-08-2006, 19:44   #5
Sokoov
Wariat
Sokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłość

Sokoov's Avatar

Miasto: Bydgoszcz
Reputacja: 1705

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! 360 stopni Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 8

Domyślnie Śmieszne akcje

Ja miałem takie akcje.
Biegnę do pustej 30'ki i wciskam X żeby do niej wejść. Nic, nie mogę wejść. No to wciskam jeszcze raz X. Nic. Zaczołem wciskać zawzięcie X . Okazało się że w 30'ce siedział przeciwnik . Oczywiście koleś na początku dziwnie się na mnie patrzył, a potem strzelim mi prosto w łeb z czołgu

Stoje ja w 120'ce na przeciwko mnie stoi 120'ka przeciwnika, a jeszcze za nią stała 120'ka z mojej drużyny. Koleś strzela w 120 wroga ( ), przeładowuje i już chce strzela, wróg się usunoł i strzał wleciał prosto na mnie . Oczywiście mnie rozwaliło zwotowałem kolesia, a ten zaczoł mnie przepraszać

Na Back Stab'ie. Koleś puściłe strike'a. Przesiedziłem go w budynku. Po strike'u wychodze sobie z budynku idę kawałek i nagle z niba spada beczka i mnie przygniotła
Sokoov jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-08-2006, 19:54   #6
szuja
Wariat

szuja's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Śmieszne akcje

to z beczka jest czeste...
pamietamy jak se serwer zalozylismy (ja,gawlick,devil,neo_angina)...
na i byla bitwa "tylko" na noze...
w koncu neo sie wkurzyl wzial bazuke i zaczal we mnie celowac..c
to ja skacze rakieta trafila w beczke...beczka poleciala do gory...
nagle slysze devila sru beczka mu na leb devil nie zyje...
myslalem ze padne ...
gdzies jest chyba nawet film z tym...
Stary 12-08-2006, 21:33   #7
Sokoov
Wariat
Sokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłość

Sokoov's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Śmieszne akcje

Na Coldfron na CTFie są takie beczki co jak podłożysz C4 i zdetonujesz to dwie lecą na boki kawałek dalej, a jedna leci w kosmos i wogule nie wraca . Ostatnio jak grałem na Coldfront w CTF'a to bawiłem się takimi beczkami . Podkładałem C4, detonowałem, beczkapoleciała kawałek dalej, znowu do niej podbiegłem, podłożyłem C4, detonowałem i tak w kółko . Miałem też takie akcje że na drodze lażała mina przejechałem po niej i nic się nie stało . Albo że sobie stoje i śmigłowiec się we mnie wbił . Różne rzeczy się zdarzają na BFie , a najleprze to chyba jak są lagi. Grałem i miałem dość duże lagi. Wyskakuje przez okno, nagle mnie cofa i znowu jestem w budynku. No to znowu wyskakuje i znowu mnie cofneło . Za trzcim razem już się udało. Albo jeszcze inna rzecz. Gram na Coldfront w CTF'a. Respawnóje się i zrespawnowało mnie w ścianie . Nie wiedziałem co się dzieje . Dopiero jak się ruszyłem to wypadłem ze ściany
Stary 12-08-2006, 21:43   #8
szuja
Wariat

szuja's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Śmieszne akcje

to co ty opisujesz to sa normlane lagi...
przy lagach mialem gorzej...np:
backstab,USA,jade jeepem droga...
przejelchalem ok.50 metrwo sru 100 mnie cofnelo...
tak mnie cofalo az wyladowalem na takiej barykadzie ;[...
albo jade w miare normlanie (walnelem "tylko" w 3 drzewa)...
kolo AS'a sru wpadlem do wody (przenioslo mnie do przodu)...
jedna kreska sru laduje na drodze obok AS'a...
czekam ok.10ske.nic sie nie dzieje...
wychodze...laduje obok budynku (auto stoi na drodze)...
proboje sie rudzyc..ni ch** ciagle mnie cofa ;[...
patrze na auto...nie ma na drodze leci w moja (!) strone...
padam na ziemie...uff....auto odbilo(!) sie od sciany i wyladowalo obok mnie...
cale uradowany wstaje...
nagle auto "przenosi" na mnie i gine ;/...

tera to sie wydaje zabawne...ale wtedy myslalem ze pad pojdzie w drzazgi...
na szczscie sie opanaowalem...
bo s eprzypomnialem ze nie mialem kasy na nowego ...
Stary 12-08-2006, 22:19   #9
neo_angin
Wariat
neo_angin Można na niego liczyćneo_angin Można na niego liczyćneo_angin Można na niego liczyćneo_angin Można na niego liczyć

neo_angin's Avatar

Miasto: Łódź
Reputacja: 329
Wyślij wiadomość przez AIM do neo_angin Send a message via Skype™ to neo_angin

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita Cztery ściany Pokaż się! Przybij piątkę! 

Domyślnie Śmieszne akcje

Najfajniejsze historie?

To mam chyba w sumie dwie.

Kiedyś gram na bakcstabie
I jade sobie z bazy USA czołgiem i widze jak leci helikopter w strone 6, no to staje (ja nie umim tak jak hosen) i celuje, jeb trafiłem helikopter sie zatrzymał i wyhlił do tyłu, czyli przeżył strzał i nagle wlatuje w niego drugi helikopter obydwa wybuchaja a ja zostaje bez punkta...

I dość niedawno na przedostatniej klańówce (co było 2:0) stoimjy sobiena rozgrzewce w bazie talibów i widze jak gdzieś tam miedzy 3 a 2 lata helikopter, daleko ze prawie znikał, i tak od niechcenia jebłem sobie w jego strone rakietą odwracam sie i patrze co nasi wyczynaija i nagle neo_angin [rocket] kogoś tam +2 ^^

neo_angin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-08-2006, 23:00   #10
Gawlick
Spambot
Gawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumny

Gawlick's Avatar

Miasto: Breslau
Reputacja: 1132
Wyślij wiadomość przez AIM do Gawlick

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita Platynki jak dziewczynki Zdarta klawiatura Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 7

Domyślnie Śmieszne akcje

Dzisiaj miałem fajną akcje na DP. Jazam czołgiem i rozwalam typów aż tu nagle nadlatuje Hind i przyjeżdza czołg talibowski. Czołg zaczyna do mnie walić ja strzelam w Hinda i zestrzeliłem go tak że spadł na wrogi czołg i gho rozwalił. :happy:
Gawlick jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-08-2006, 23:54   #11
Sokoov
Wariat

Sokoov's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Śmieszne akcje

Z helikopterem to też miałem akcje jednom. Jade sobie 120'ką, nad budynkami lata helikopter. No to ja w niego strzelam. Trafiłem! Helikopter się nie zniszczył, zaczeło go trząść, koleś leciał przed siebie i centralnie walnoł w budynek , a na dodatek dostałem jeszcze za to punkt
Stary 13-08-2006, 12:57   #12
LukaszMPower
Początkujący
LukaszMPower Zobaczymy co z niego wyrośnie

Domyślnie Śmieszne akcje

Back stab.Leze i chce zrzucic airstrike na 2 czy 3 juz nie pamietam widze duzo nie przyjacieli i naszych 2.mysle no dobra zrzuce zabije 4-5 nieprzyjacieli i 2 naszych co sie okazalo ze jak juz nacisnelem przycisk tych 2 kolesi rozwalilo 5 wrogow a airstrike spadl prosto na nich.Co za pech.Ale popierwsze zle robilem ze zrzucalem airstrike na flage gdzie nasi ida. .Oczywiscie przeprosilem
Stary 13-08-2006, 13:31   #13
Devil_2k
Wariat
Devil_2k Wkrótce będzie sławny

Miasto: Kraków
Reputacja: 92

Lista Osiągnięć
Cztery ściany PlayStation 3 is my Home Dopiero się rozkręcam! Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 4

Domyślnie Śmieszne akcje

ostatnio Szuja zrzucił mortara na swoją flagę i mnie zabił (byłem z nim w drużynie ).Wczoraj miałem lagi, na backstabie Gawlcik robił basecampa czołgiem.Jakiś inteligentny chłop spawnował się z bazuką ale od razu zginął.No to podbiegłem, biorę bazukę i nagle nie mogę się ruszać.Mogętylko się obracać i nic więcej.Gawlick do mnie podjeżdża i widzi mnie 'pod ziemią'.Strzela i mnie zabija.Mi się nie wyświetla komunikat, że zginąłem tylko zawiesza spawn.Mogłem tylko z gry wyjść o_O

Film z beczką

http://dhost.info/raven06/barrel_death.mpg

Devil_2k jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-08-2006, 13:43   #14
Sokoov
Wariat

Sokoov's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Śmieszne akcje

Z tym że mogłem tylko z gry wejść też miałem. Ide sobie i nagle mnie wbiło w ziemie, nie mogłem się ruszyć, naglle zaczeło mnie trząść i mnie zabiło . Nie mogłem się spanować. Była pokazana mapka i miejsca spawnowania, ale nie mogłem ich wybrać. pozostawało tylko wyść z gry. Wczoraj, grałem z Gawlickiem, Devilem i neo_anginem (gadaliście chyba na team speak'u) Wszyscy zrobili base camp'a w bazie przeciwników. Koleś zespawnował się z bazookom i wystrzelił we mnie. Rakieta przezemnie przeleciała (byłem w 120'ce) i nawet mi jednego paska energi nie zaniszczyłlo
Stary 13-08-2006, 14:51   #15
szuja
Wariat

szuja's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Śmieszne akcje

taa...te mendy tera tylko przez teamspeaka graja :P....
a to z bazooka to zapene dlatgeo ze gosc mial lagi i go cofnelo...
mialem tak wiele razy jak sam wystrzeliwalem ...

devil,juz wyjasniam...
mialem tam takie lagi ze wg.mojej gry to byla jeszcze flaga przeciwnika ...
no to ja biore mortara i sru...po namierzeniu teleportowali sie tam nasi, w ciagu nieclaej sekundy przejeli i sie znowu teleportowali ...
ja patrze nikogo nie ma toi przynajmniej mi punktow nie odbierze...
i nagle na ekranie:"-1" szuja[Mortar]Devil_2k...myslalem ze padne ...
ja niewiem...do trafiania swojej druzyny mam farta...

tera nt.moratara mi sie przpomnialo :
BTF...po raz pierwszy raz na powaznie gram Supportem...
no i rzucam gdzie popadnie mortary...
zonk polegal na tym ze niewazne kiedy i gdzie walnelem zawsze trafialem przynajmniej szoka ..
a moj rekord to bylo zabicie szoka,gawlick i chyba 2 albo 3 jeszcze z naszej druzyny ...
do dzis pamietam ten "dialog":
"co ty kur** robisz?!"-szoqe-"myslisz ze do ***** jest zabawne...nie no naprawde ci tak zapier**** ze smigla ze nie wstaniesz!"...
to bylo gdzies tak po tym jak go pop raz 3 albo 4 z mortara zabilem ...
nie chce nawet mowic jak z zgawlickiem sie smialismy ...
Stary 13-08-2006, 16:16   #16
Shoqe
Początkujący
Shoqe Zobaczymy co z niego wyrośnie

Wyślij wiadomość przez AIM do Shoqe Wyślij wiadomość przez MSN do Shoqe
Domyślnie Śmieszne akcje

Cytat:
Napisał szuja.pl
co ty kur** robisz?!"-szoqe-"myslisz ze do $@^#% jest zabawne...nie no naprawde ci tak zapier**** ze smigla ze nie wstaniesz!"
No ja tak nie mówiłem, bo zabawne to to było i więcej ku*w leciało :P

Z fajnych akcji to wczoraj mialem jedną. Grałem sobie na BTF z UV. Jade jeepem, skacze przez most, ledwo co wymijam miny które ktoś z naszej drużyny pokładł, i mówie: k*rwa po jakiego ch*ja ktoś kładzie koło naszej bazy miny, k*rwa chyba go po*ebalo! A UV na to: To ja pokładłem tam miny
Stary 22-08-2006, 03:09   #17
Gawlick
Spambot
Gawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumny

Gawlick's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Śmieszne akcje

Dzisiaj miałem fajną akcje
Na DP poganiałem asfaltem jak zwykle. Ide se do piątki drogą między budynkami i zobaczyłem kolesia to czym prędzej przycelowałem aby zlikwidować delikwenta. Kiedy padł martwy (co proste nie było, bom władował w niego z 40 kulek) wyłączyłem celownik. Nagle! Zauwazyłem kątem oka jakiś samochód a raczej jego bok w powietrzu. Odwracam się... a tu wrog!!! Siedzi w samochodzie cały czas i dalej chce mnie rozjechać. Jednak po tym jak rypnoł się w ścianę stracił jasność umysłu chyba i wrzucił wsteczny i skręcił prosto na mnie! Ja odpaliłem moją M4 i walę mu po samochodzie. Skończył się magazynek, ten już jest bokiem przy mnie i.... dotknął mnie (prawie), ale wybuchł a mi straciło 4 kreski healtha. Jestem zdania że moj typ poprostu zdzielił jego samochód z kolby i tyle

[size=9px][ Komentarz dodany przez: Hosen: 22-08-2006, 08:05 ][/size]
a co tam Marcin robil?
Stary 22-08-2006, 11:45   #18
Devil_2k
Wariat
Devil_2k Wkrótce będzie sławny

Miasto: Kraków
Reputacja: 92

Lista Osiągnięć
Cztery ściany PlayStation 3 is my Home Dopiero się rozkręcam! Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 4

Domyślnie Śmieszne akcje

Lag po prostu Tak samo jak kolesia jeszcze nie widzisz bo jest za ścianą a on już do Ciebie strzela

Devil_2k jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-08-2006, 12:53   #19
Gawlick
Spambot

Gawlick's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Śmieszne akcje

No ale dostałem + 2 punkta
Stary 23-08-2006, 15:46   #20
Silencer
Stały bywalec
Silencer Zobaczymy co z niego wyrośnie

Wyślij wiadomość przez AIM do Silencer
Domyślnie Śmieszne akcje

Poraz pierwszy byłem dzisiaj na pierwszym miejscu po meczu :mrgreen: Nabiłem 34 punkty, zabiłem 23 osoby i zginąłem tylko 4 razy. A czemu pisze o tym tu? Bo grałem tylko i wyłącznie snajperem Od razu dodam że w drużynie przeciwnej nie było samych noobów :aniolek:
Silencer jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 2 > Battlefield

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania