Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 2 > Battlefield

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 27-02-2006, 15:50   #1
egonszef
Nowy
egonszef Zobaczymy co z niego wyrośnie

Reputacja: 0
Domyślnie Czego nie lubisz w BF ?

mnie najbardziej drażni motyw na mapach gdzie jest dużo drzew i pagórków.. moment w którym widzimy ten trapezik nad głową przeciwnika i gdy schowa się gdzieś za górkę albo za drzewami jest, zastanawiam się wtedy czy to dobry pomysł aby tetn trapezik było widać, gra nie jest realna przez to albo na nowoczesnej technice wojskowej się nie znam
egonszef jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-02-2006, 16:28   #2
Gawlick
Spambot
Gawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumny

Gawlick's Avatar

Miasto: Breslau
Reputacja: 1132
Wyślij wiadomość przez AIM do Gawlick

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita Platynki jak dziewczynki Zdarta klawiatura Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 7

Trapezik widac tylko jeśli przeciwnik jest blisko, albo jak namierzysz go celownikiem.
Gawlick jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-02-2006, 18:00   #3
egonszef
Nowy

wiem, ale nie było by lepiej gdyby go nie było? co prawda dużo ułatwia np. w widoku przez krzaki gdy widać tylko ten trapezik a nie przeciwnika, trochę to nie wporządku
Stary 27-02-2006, 18:21   #4
Devil_2k
Wariat
Devil_2k Wkrótce będzie sławny

Miasto: Kraków
Reputacja: 92

Lista Osiągnięć
Cztery ściany PlayStation 3 is my Home Dopiero się rozkręcam! Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 4

Mnie wkurza snajperka. Na niektórych mapach jest tak, że aby trafić kogoś z baaardzo daleka to trzeba strzlać kilka metrów przed nim (jeżeli biegnie), na innych z kolei trzeba trafić idealnie w przeciwnika.Trochę to dziwne.

Głupie jeszcze jest to, że czasami jak przeciwnik leży daleko to jak się strzela w niego to nic mu się nie dzieje.Dopiero jak on Cię zabije i Ty położysz się w tym samym miejscu i tak samo do niego strzelisz to go trafisz - dziwne o_O Można też zabić kolesia (stojącego w miejscu) przez strzał obok ale to co innego

Devil_2k jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-02-2006, 18:25   #5
szuja
Wariat
szuja Wkroczył na dobrą drogę

szuja's Avatar

Reputacja: 44

Lista Osiągnięć

mnie wkurza nie zaliczanie medali i zje**** serwery...
a tak poza tym ludzie ktorzy graja tylko po to by popsuc zabawe innym (wchodza do twojego teamu i zabijaja wszystko co jest w bazie)...
a i jeszcze "przyjaciol" z twojego teamu ktorzy strzelaja ci w plecy jak na przyklad juz prawie przejeles flage ale w koncu to on musi dostac 3 punkty... :evil:

PS:co sie stalo z moim postem?? usunales go bo nie wnosil nic nowego do tematu??

Devil : Usunąłem bo napisałeś żeby nie spamić, a raz, że to offtop, a dwa, że to ja jestem modem :P
szuja jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-02-2006, 18:31   #6
Hosen
Spambot
Hosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądze

Hosen's Avatar

Miasto: Złotoryja
Reputacja: 2321

Lista Osiągnięć
Zdarta klawiatura Złomiarz 360 stopni Cztery ściany 
Liczba Osiągnięć: 9

wpieniaja m.in. mnie te rzeczy:
- zagraniczne pegeerusy
- plotki, kamyczki, beczuszki, jak jazam czolgiem
- brak stabilizatora lufy w abramsie (czyt. lufa "stoi" w tym samym miejscu gdy pocinasz po wartepach; tu sie klania DeadlyPass)
- Foxter, gdy mowi, ze sobie nalewa piwa, a ja nie mam
-dziwnych opcji typu: zaczynam strzelac, laduje w kolesia, koles zaczyna strzelac pozniej, a ja gine. "mini-lagi"?
- smigla. dostanie prosto w kabine z 120ki i leci dalej, przy czym ze znajperki da sie pilota zdjac.
- to, ze nie mozemy klanowki wygrac

poki co tyle.

pozdrowiony
Stary 27-02-2006, 18:39   #7
egonszef
Nowy

beczi są fajne ale te wybuchające... kiedy ja w końcu będę miał czas na granie?? cały weekend w pracy a dzisiaj wieczorem muszę jechać do kumpla aby części do motorka dostarczyć ale gdy będę grał to damy rade hehe bo jak już jestem to servery zajęte i tyle a później mi przychodzi żę ominoł mnie mecz klanowy
Stary 27-02-2006, 19:04   #8
Rudy_PL
Stały bywalec
Rudy_PL Zobaczymy co z niego wyrośnie

Wyślij wiadomość przez AIM do Rudy_PL Wyślij wiadomość przez MSN do Rudy_PL

denerwuja mnie cymbaly ktore mi jakis pojazd zawalaja zprzed nosa o_O
jak jakis pedal mi strzela w smiglowiec zebm go zabral :tak:
jak za nisko lece i mi jkas pala 120mm przywali i mi helikopter rozwali
Stary 27-02-2006, 19:10   #9
Hosen
Spambot
Hosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądze

Hosen's Avatar

Lista Osiągnięć

no teraz mi sie przypomnialo: albo C4 ci na czolg rzucaja, wyskakujesz bo myslisz ze to przecinik, a oni zajmuja twoje miejsce. szkoda tylko ze sa tak glupi, ze chyba nie wiedzo, iz po 1m strzale ich czolg wyparowuje...

pozdrowiony
Stary 27-02-2006, 20:21   #10
Devil_2k
Wariat
Devil_2k Wkrótce będzie sławny

Miasto: Kraków
Reputacja: 92

Lista Osiągnięć
Cztery ściany PlayStation 3 is my Home Dopiero się rozkręcam! Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 4

Cytat:
Napisał Hosen
dziwnych opcji typu: zaczynam strzelac, laduje w kolesia, koles zaczyna strzelac pozniej, a ja gine. "mini-lagi"?
- 90 % śmierci na snajperce miałem właśnie w ten sposób.Widziałem kolesia i nacisnąłem spust i w tej samej chwili zginąłem,

- nie lubię lagów - wkurzające jest, to, że laguje Ciebie bo nie można normalnie samochodem jeździć bo gdzieś teleportuje :/

- najlepsi są kolesie co biorą czołg i rozwalają wszystkie inne pojazdy w bazie żeby mieć to w statsach odnotowane, a później odjeżdżają :/

- serwer BFa - dzisiaj mi same erroryh wyrzucał nie wiadomo dlaczego i na klanówkę wejść nie mogłem.

Devil_2k jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-02-2006, 20:23   #11
Gawlick
Spambot
Gawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumny

Gawlick's Avatar

Lista Osiągnięć

Ale rozwalanie pojazdów liczy sie tylko jak rozwalisz pojazd z kims w środku. To po kiego oni to rozwalają?...

Devil: Nie mam pojęcia o_O

[size=9px][ Komentarz dodany przez: Hosen: 27-02-2006, 19:29 ][/size]
tak, ktos musi byc w srodku.
Stary 27-02-2006, 21:11   #12
Foxter
Wariat
Foxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłość

Foxter's Avatar

Reputacja: 1700
Wyślij wiadomość przez AIM do Foxter

Lista Osiągnięć
Bogacz Lubiany Stary dziad! Swój! 

- wku**ia mnie gdy czolgiem odpi**dole wieksza robote i posprzatam obok flagi a tu wpie**ala sie jakis ku**s jeepem i przejmuje flage
- plotki, kamyczki, beczuszki, jak jazam czolgiem
- gdy mowia/nawiazuja, ze jestem z Rosji
- piskliwy glos... 10latkow
- gdy mi nie idzie tak jak isc powinno
- snajperzy z tymi calymi piszczalkami (ok... niby spox ale kiedys z 3-4 w jednym obszarze 8m2 bylo)

Foxter jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-02-2006, 21:58   #13
Shoqe
Początkujący
Shoqe Zobaczymy co z niego wyrośnie

Wyślij wiadomość przez AIM do Shoqe Wyślij wiadomość przez MSN do Shoqe

Mnie wk*rwiają przede wszystkim lagi podczas klanówek :evil: , czemu k*rwa normalnie jak gram to raz na ruski rok laga mam( ale rym :mrgreen: ) , a podczas klanówek niekiedy to mi pojazdem po całej mapie rzuca o_O.I jeszcze wkurza mnie ogólnie to że tak wiele osób robi teamkille celowo :nie:
Stary 27-02-2006, 22:13   #14
Hosen
Spambot

Hosen's Avatar

Lista Osiągnięć

bo grasz na stalych serwerach, a te sa stawiane tymczasowo. na tej LBE to byla masarnia. ale taki urok kazdej gry online. wiec wada jest "ogolna".

pozdrowiony
Stary 27-02-2006, 22:22   #15
srednik
Początkujący
srednik Zobaczymy co z niego wyrośnie

srednik's Avatar

Wyślij wiadomość przez AIM do srednik

Za celowe teamkille przy przejmowaniu flagi albo przy artylerii powinni dawać DNAS Error na 2 dni.
srednik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-02-2006, 23:55   #16
egonszef
Nowy

dzisiaj grałem i z naprzeciwka koleś samochodem jechał (Gawlick jest świadkiem) rzuciłem c4 i w o kelesia usmażyłem w wozie! (wyśle list do jego rodziny) byłem blisko wybuchu bo energii mi ubyło ale dziwi mnie fakt że samochód przeze mnie przejechał po tym jak wybuchł i nic mi nie zrobił.. nie lubie kolesi którzy staną w częste miejsce restartu i cię w plecy po wejściu do gry a i miny mnie drażnią jak się rozpędze!!
ps. niezły temat
Stary 09-04-2006, 18:23   #17
szuja
Wariat
szuja Wkroczył na dobrą drogę

szuja's Avatar

Reputacja: 44

Lista Osiągnięć

nowa porcja:
-wkurwia mnie PPH ktorego ostatnio za **** powyzej 50 podniesc nie moge ;/...
np.mam PPH 48 przez 4 gry z rzedy zdobywam 35 punktow a PPH podnosi mi sie o 1 ;/...
-nienawidze jak jacys debile gadaj debilstwa w grze (mowie o obcokrajowcach, do ciebie hos i fox nie mam zadnych pretensji )
-wkurwiaja mnie chuje co mysla ze uzywajac czitow beda lepsi (a nie sa :P)...
dalem gosciowi lekcje...strzelalismy we trojke w goscia (ja wystrzelilem 2 magazynki) a gosc zyje ;/...wkurwiony wzilem 120mm oprocz mnie jeszcze jeden gosc wzial 120mm i strzelilismy w goscia do konca rundy nie dalem mu spokoju...szukalem go a potem zabijalem (uzywajac np. 2-3 C4)...
szuja jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-04-2006, 14:22   #18
Sokoov
Wariat
Sokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłość

Sokoov's Avatar

Miasto: Bydgoszcz
Reputacja: 1705

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! 360 stopni Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 8

Wkurza mnie za mały magazynek do karabinaka i za długi czas przeładowań broni.
Sokoov jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-04-2006, 18:31   #19
Gawlick
Spambot

Gawlick's Avatar

Lista Osiągnięć

Dla każdego coś miłego ^^
Support ma 100 naboi w magazynku więc strzelanie jest od cholery, ale długo przeładowuje. Spec ma 30 naboi i szybko strzela a jeszcze szybciej przeładowuje Asfalt 30 naboi i przeładowuje o około 0.7 czasu dłużej niż spec (nie mowie tu o talibowskim)
Stary 21-06-2006, 01:46   #20
LukaszMPower
Początkujący
LukaszMPower Zobaczymy co z niego wyrośnie

Szkoda ze nie ma samolotow :nie:

Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 2 > Battlefield

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania