Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Sprzedam/Kupię/Zamienię

Powiadomienia

Sprzedam/Kupię/Zamienię Oferty forumowiczów. Tematy usuwane po około miesiącu.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 01-01-2014, 23:10   #21
Rob1N
Stały bywalec
Rob1N Po prostu miły człowiekRob1N Po prostu miły człowiekRob1N Po prostu miły człowiekRob1N Po prostu miły człowiek

Rob1N's Avatar

Reputacja: 359
Domyślnie Odp: Gry Arcade GoD i DLC

Cytat:
Napisał zarzykrulezzz Zobacz post
Jak by działało, to bym nie pisał ponownie,że tych dodatków potrzebuje. Nie przenosze licencji pierwszy raz,żebym nie wiedział o co chodzi. Twój sposób poprostu nie działa i tyle. Pisałem, że przenosiłem licencje, logowałem sie na 2eiego pda ale to nic nie dało, sam spróbuj zrobic na innej konsoli tak jak zrobiłeś dlas mnie i sprawdź czy bedzie działało, a nie farmazon wypisujesz,że jestem niedoinstruowany.
Oczywiście że już to robiłem! Co prawda nie z AC3 ale bez problemu z SR3 i 4 i BF3 Premium oraz BF4 Premium więc ten sposób działa i nie ma żadnego logicznego wyjaśnienia czemu tobie nie działa. Już Ci pisałem żebyś wszedł na to konto na którym pobrałeś dodatki. Jeśli na nim działa to po prostu nie przeniosłeś licencji lub zrobiłeś to w złej kolejności (bo tak przynajmniej wynika z twojego opisu powyżej). A co do metody na 2 pady jakbyście nie wiedzieli to nie każdy content działa w ten sposób. Znam wiele gier gdzie dodatki nie są wykrywane przy użyciu tej metody i mówię tutaj o sporo starszych tytułach więc...
A tak btw to sorry za zaśmiecenie tematu - po prostu widzę że nie ogarniasz tak oczywistej sprawy więc starałem się pomóc.
Stary 01-01-2014, 23:23   #22
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8496

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

Nie działa. Jak mam Ci to jeszcze napisać? Nie działa również przy logowaniu tylko na tym koncie. Naprawde robiłem podobne rzeczy pińcet razy i nie mów mi,że nie mam pojęcia.
Stary 08-01-2014, 23:08   #23
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Ma ktoś Resident Evil 6 do pogonienia w jakiejś rozsądnej cenie (na allegro nówki latają po ok 40zł). Może być wersja płytowa/GoD.
Stary 15-01-2014, 18:39   #24
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem

zarzykrulezzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Ponawiam poszukiwania Tyranii Króla Waszyngtona do AC3!

Xbox Online Center Forum > Inne > Sprzedam/Kupię/Zamienię

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania