Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox Live

Xbox Live Xbox Live - Sony może tylko pozazdrościć!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 22-11-2012, 00:08   #761
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894
Domyślnie Odp: Sposób na ominięcie blokady regionalnej!

Potwierdzam to co napisał szyjeczka. Dodam, że progres może dojść do końca i wyskoczy Ci błąd pobierania - nie musisz się martwić, że od początku będzie się ściągać. Wtedy odpalasz na vpn i leci od 99% lub parę niżej (miałem sytuację, że plik dokańczał pobieranie od 97%).
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-11-2012, 21:48   #762
Brodacz
Uzależniony
Brodacz Wkroczył na dobrą drogę

Brodacz's Avatar

Miasto: Tarnów
Reputacja: 27

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Mister Chief Achievement Whore Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 4

gdzies wczesniej, wertujac temat, wyczytalem ze gry z games on demand po tym jak dojda do 99% i wyskoczy bląd pobierania zaczynają się pobierać od 1%. czy Halo Reach ze zdrapki klasyfikuje się jako game on demand i czy w ogóle rzeczywiście tak jest?

Edit: obecnie zresztą znowu mi sie pobiera od nowa gdyż nie moge znaleźć dobrego vpna. zaczalem sciagac na anonymitynetwork, ale tylko raz mozna skorzystać z triala na jednym ip, no i w dupie jestem troche.

Update: Moje Halo Reach pobiera się ponownie bez VPNu, lecz dochodzi do 79-80% i wyskakuje komunikat, że pobranie gry nie jest mozliwe. Nie jest wyjaśnione dlaczego, do wyboru jest opcja kontynuuj, po ktorej wybraniu kieruje spowrotem do dashboarda. Jakaś rada?

Ostatnio edytowane przez Brodacz : 23-11-2012 o 17:54
Brodacz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-11-2012, 08:08   #763
Brodacz
Uzależniony

Brodacz's Avatar

Lista Osiągnięć

no dobra, krótka piłka:
wykupiłem 3GB na anonymitynet na 24h. zostało jeszcze ok 2.3GB i 17 godzin do dezaktywacji subskrybcji. Jeśli ktoś potrzebuje zrobić VPN to walić na priv, pierwszy dostanie passy do konta. Jednakże pora ch*jowa, wychodzę o 8 i wracam koło południa, więc jeśli do 8 nikt sie nie zglosi to wyśle dopiero koło południa

Stary 26-11-2012, 09:23   #764
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Z tego co pamiętam tam można zamrażać subskrypcję, więc lepiej poszukaj takiej opcji to lepiej na tym wyjdziesz .
Stary 26-11-2012, 11:00   #765
Brodacz
Uzależniony

Brodacz's Avatar

Lista Osiągnięć

Już za późno. Może następnym razem W każdym razie myślę że sporządzę aktualny step by step jak obejść blokadę, bo ten na pierwszej stronie jest nieaktualny jak dla mnie

Stary 08-03-2013, 13:47   #766
Ownon
Fanatyk
Ownon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znają

Ownon's Avatar

Miasto: Wawa
Reputacja: 596

Lista Osiągnięć
Byłem pierwszy! Szybko i wściekle Hall of Fame Star  
Liczba Osiągnięć: 12

gdyby ktoś jeszcze potrzebował to kilka własnych doświadczeń z omijaniem blokady dorzucę od siebie, zwłaszcza, że napotkałem jeden problem.

poradnik ze strony pierwszej oczywiście aktualny, włącznie z zamieszczoną aktualizacją dotyczącą nadawania numerów IP urządzeniom przez router - pracowałem w dwóch sieciach, w jednej automatyczne pobieranie IP przez konsolę działało (dla udostępniania połączenia komputerem z Windows 7), w drugiej, w której jest zdecydowanie więcej urządzeń, już trzeba było ustawić je ręcznie (komputer z Windows XP). VPN postawiony przez anonymitynetwork.com, jednak od razu zaznaczam, że hidemyip tam nie działa - być może on przydziela IP z jakiejś swojej puli i wszystko wykorzystane, nie wiem, ale na stronie anonimity pokazuje że IP jest inne, ale jednak nadal pisze, że z danego IP już korzystano. Anonimity ma triala 3 godziny i 500 MB transferu, aczkolwiek u mnie dociągnął na trialu ponad 800 mega zanim zablokował dalsze działanie. Przez te 3 godz. i w danym transferze można jednak ściągnąć kilka gier przy szybkim łączu: odpalamy VPN (OpenVPN), zaczynamy pobieranie gry, przy 1 % wyłączamy VPN, przełączamy na normalną sieć, dociągamy do 78-79%, odłączamy zwykłe łącze, podpinamy VPN i zaczynamy ściąganie dalej. przy 80 % ściąganie się kończy (bez żadnego komunikatu), ale jak się okazuje gra jest ściągnięta. sam myślałem, że po prostu przerwał, ale najwidoczniej coś jest walnięte (lub specjalnie) z % transferu, bo gra jest i działa. w momencie gdy nie wyłączyłem sam sieci zwykłej przy 79 procentach, to tak samo konsola kończyła transfer przy 80 %, ale gra jednak nie była kompletna; w momencie gdy próbowałem ściągnąć jeszcze raz (nawet z VPN) to zaczynał jednak ściąganie od początku, więc te 79% było w moim przypadku kluczowe.

trial jest jednorazowy i anonymitynetwork.com identyfikuje nas po IP, więc jak się nie zdąży to pozostaje wykupić 24 godz. i transfer 3 GB za 3 dolaresy (PayPal, karta nie chce działać, ich baza wyrzuca jakiś błąd tego typu płatności; może to tylko chwilowe). zamrożenia konta na stronie, co by wykorzystać w przyszłości niewykorzystany transfer, nie namierzyłem, więc nie wiem czy się da.
Stary 08-03-2013, 22:18   #767
MANDo
Spambot

MANDo's Avatar

Zamrażanie jest na secretsline.biz, sam używam.
Stary 02-07-2013, 19:04   #768
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12730

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Da radę zrobić VPN na Węgry?
Stary 02-07-2013, 19:43   #769
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Jak na każdy inny kraj. Musisz jednak znaleźć VPN węgierski sobie
Stary 02-07-2013, 20:03   #770
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12730

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Nie dla mnie takie zabawy, poczytałem coś tam i nic nie rozumiem, jedyne co ja potrafię zrobić to ustawić router na automat.

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox Live

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania