Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox One

Xbox One Magnetowid XXI wieku. Podobno są też gry.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 25-04-2015, 23:11   #21
Adasko
Znajomy
Adasko Daje dobry przykładAdasko Daje dobry przykładAdasko Daje dobry przykładAdasko Daje dobry przykładAdasko Daje dobry przykładAdasko Daje dobry przykład

Adasko's Avatar

Reputacja: 544

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Zapalczywy Hall of Fame n00b Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 14

Domyślnie Odp: Gears of War HD

Aczkolwiek wydawanie tylko jedynki to trochę patologia. Chyba, że za jakieś 20$.
Wolałbym zdecydowanie jak już całą trylogię albo i quadrologię w stylu Halo MCC.
Nie chcę, żeby MS poszedł drogą sony z GoW 3. :/
Stary 25-04-2015, 23:21   #22
jaskier04
Wariat
jaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebryta

jaskier04's Avatar

Reputacja: 3046

Lista Osiągnięć
Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Byłem pierwszy! Celebryta 
Liczba Osiągnięć: 20

Uwierz mi, że nie chcesz tez żeby MS poszedł tą drogą co z Halo MCC.
Stary 25-04-2015, 23:39   #23
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Co narzekasz? 4 gry dostaliśmy, co z tego że nie działające, to szczegół.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-04-2015, 00:42   #24
Adasko
Znajomy
Adasko Daje dobry przykładAdasko Daje dobry przykładAdasko Daje dobry przykładAdasko Daje dobry przykładAdasko Daje dobry przykładAdasko Daje dobry przykład

Adasko's Avatar

Reputacja: 544

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Zapalczywy Hall of Fame n00b Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 14

Cytat:
Napisał jaskier04 Zobacz post
Uwierz mi, że nie chcesz tez żeby MS poszedł tą drogą co z Halo MCC.
No jeśli chodzi o aspekt działania multi to na pewno nie.
Stary 26-04-2015, 10:33   #25
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Nam nadzieje, ze prace sa juz w zaawansowanym stanie i dostaniemy ja tak szybko po oficialnym ogloszeniu, jak God of War 3.
Stary 26-04-2015, 21:27   #26
YuSuzuki
Saudades...
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7914

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

Cytat:
Napisał Adasko Zobacz post
Aczkolwiek wydawanie tylko jedynki to trochę patologia. Chyba, że za jakieś 20$.
Wolałbym zdecydowanie jak już całą trylogię albo i quadrologię w stylu Halo MCC.
Nie chcę, żeby MS poszedł drogą sony z GoW 3. :/
nie sądzę , cena będzie wysoka ale i tak gierka sprzeda mnóstwo łoniaczków...wspomnicie moje słowa

Ostatnio edytowane przez YuSuzuki : 26-04-2015 o 22:03
YuSuzuki jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-04-2015, 21:41   #27
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Więcej niż Halo 5? Wątpię
Stary 26-04-2015, 22:16   #28
jaskier04
Wariat
jaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebryta

jaskier04's Avatar

Reputacja: 3046

Lista Osiągnięć
Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Byłem pierwszy! Celebryta 
Liczba Osiągnięć: 20

Remaster jednej gry na być system sellerem? Jakoś ciężko mi w to uwierzyć.
Stary 27-04-2015, 00:33   #29
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

W ogóle na obecnym genie takich system sellerów brak, Bloodborne nie liczę, bo to jednak specyficzna gra.
Stary 27-04-2015, 01:35   #30
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

brakuje takiej nowej wielkiej marki, cos jak pierwsze girsy, assassin's creed, uncharted czy cos w ten desen. bo tak to na razie tona remasterow, hity jak the order ktore nic nowego nie pokazuja. w ogole w swiecie cyfrowym/gadzetowym to mam wrazenie ze od paru lat nie dzieje sie nic co mogloby byc takim wow, jedynie te wszystkie okulary vr ale to jednak kupi garstka, a kinect to juz chyba zdechl, jako sterownik gier.
kbrs jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-04-2015, 01:55   #31
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Ano, tak jest, MS to już w ogóle dołuje tutaj bardzo, mają ten sam schemat od kilku lat: Forza, Halo, Gyrosy. Cos próbują robić nowego, jak Sunset Overdrive, które kupuje - albo dostaje promkę - Marcin i nikt więcej, ostatecznie coś mniejszego w cyfrówce, bo przecież takie State of Decay było świetne, teraz Ori ludzie chwalą. Titanfall też się nie okazał killer apką.Trochę się z MS Nintendo robi.

Okulary też nie dla wszystkich, chociaż rzecz może być warta świeczki.

Ci wszyscy marketingowcy znają się tak dobrze na rynku, a jakoś nie mogą wpaść na pomysł, żeby przywrócić stare marki, które kiedyś tam dawno wyznaczały standardy, wystarczy gry od Bullfrog brać, Dungeon Keepery, Syndicate - ale nie w otoczce FPS, kolejny poroniony pomysł - chociaż kilka dużych nowych IP też by się przydało.

Kuźwa, przecież Knight of the Old Republic można robić nowe, połączyć z premierą któregoś z filmów.
Stary 27-04-2015, 02:17   #32
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

Okulary wygladaja super, ostatnio gta + caly sprzet do chodzenia to masakra. ale to tez domena pc, modow, srodow, indie gierek itd. Zreszta indie gry to mimo wszystko ciagle na pc kroluja, mniej dupczenia przy wydawaniu, lepsze ceny, tony promocji itd. Titanfall byl super ale to nie byl konsolowy ex, bardzo fajna gra ale to chyba tyle.

nawet jak zrobia kolejne gyrosy to beda 'kolejne gyrosy' a nie nowa marka, zreszta tamta fabula sie wlasciwie skonczyla, a takie judgementy to jednak skok w bok a nie nowy start.

w sumie w smartfonach/komputerach i podobnym sprzecie tez tak to wyglada. ludzie sie burza ze kolejny samsung/iphone nie odkrywa kola na nowo (a i tak pozniej kupuja po chorych cenach) a smart-zegarki to takie kinecty, ktore malo kto chce poza jakimis geekami, przynajmniej w obecnej formie.
kbrs jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-04-2015, 02:50   #33
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Cytat:
Napisał lvizzz Zobacz post
Ano, tak jest, MS to już w ogóle dołuje tutaj bardzo, mają ten sam schemat od kilku lat: Forza, Halo, Gyrosy. Cos próbują robić nowego, jak Sunset Overdrive, które kupuje - albo dostaje promkę - Marcin i nikt więcej, ostatecznie coś mniejszego w cyfrówce, bo przecież takie State of Decay było świetne, teraz Ori ludzie chwalą. Titanfall też się nie okazał killer apką.Trochę się z MS Nintendo robi.
Ale, za przeproszeniem, pieprzysz głupoty teraz. Jak się zacznie wykluczać wszystko, bo z e-dystrybucji, bo nie AAA, bo się nie sprzedało, bo nie rewolucyjne, bo to, bo tamto, sramto, to faktycznie nic nie zostaje. Wypadałoby jednak trochę się nad sobą zastanowić w takiej sytuacji.
Stary 27-04-2015, 06:16   #34
YuSuzuki
Saudades...
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7914

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

...trochę się nad sobą zastanowić..
I to bardzo,ja proponuję wizytę do tego pana bez słuchawek,albo jak ktoś już naprawdę jest znudzony...to mam przy lesie troszkę pola a w nim piękne brzózki...

wracając do tematu to ciulatej baletnicy i rajstopy przeszkadzają....

dla przypomnienia jedna z najlepszych wstawek ...kocham

Ostatnio edytowane przez YuSuzuki : 27-04-2015 o 07:34
YuSuzuki jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-04-2015, 09:45   #35
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Ale, za przeproszeniem, pieprzysz głupoty teraz. Jak się zacznie wykluczać wszystko, bo z e-dystrybucji, bo nie AAA, bo się nie sprzedało, bo nie rewolucyjne, bo to, bo tamto, sramto, to faktycznie nic nie zostaje. Wypadałoby jednak trochę się nad sobą zastanowić w takiej sytuacji.
Nie wykluczam, piszę, że ten gen nie miał czegoś takiego do zaproponowania, co zmusiłoby do zakupu jakiejś konsoli, killer apki. Owszem, jest CoD, ale CoD jest od dawna, nie ma takiego ogomnego nowego IP, którym by się wszyscy jarali, albo przynajmniej miało duże odbicie socjalne, jak w przypadku Skyrim: niby hardkorowe RPG z ogromnym światem, a grały miliony, albo z innej beczki Minecraft.

Do MS się czepiam, bo po wtopie z komunikacją, później z Kinectem, idą dalej tym swoim cyklem wydawniczym, może tylko Gyrosów brakuje, ale pewnie dostaniemy pierwszą część na 10-lecie, a kolejną w 2017.

Marcin, podaj mi taką killer apkę.
Stary 27-04-2015, 10:08   #36
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Jak ktoś potrzebuje jednej gry, która sprawia nagle, że zakup nowej konsoli staje się uzasadniony, to jego problem. Ja nie narzekam na brak fajnych tytułów do grania - ba, kupka wstydu ciągle rośnie na dysku. Gdybym jednak musiał wymienić jedną pozycję, która spełniałaby surowe wymagania (ex, AAA, brak na starych konsolach, nowe IP), to wymieniłbym Sunset Overdrive. Perełka zeszłorocznej jesieni. Nic jednak nie poradzisz, że to trochę oldskulowa gierka, stawiająca na fun, a nie szarobury shooter.
Stary 27-04-2015, 10:09   #37
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8496

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

Cytat:
Napisał YuSuzuki Zobacz post
...trochę się nad sobą zastanowić..
I to bardzo,ja proponuję wizytę do tego pana bez słuchawek,albo jak ktoś już naprawdę jest znudzony...to mam przy lesie troszkę pola a w nim piękne brzózki...

wracając do tematu to ciulatej baletnicy i rajstopy przeszkadzają....

dla przypomnienia jedna z najlepszych wstawek ...kocham

Gears of War - General RAAM / Kim's death scene HD - YouTube
Skończ przybijać wirtulane piątki Marcinowi i wyjmij e-pento z jego internetowego odbytu, bo czytać sie tego nie da. Nudne sie to robi. Czy to tutaj, negując każdy post elvizzzza, na który Naczelny zwróci uwagę, czy Twoje biedne gratki na TA u Marcina pod każdym jego calakiem. Takiej wazeliny nie widziałem od czasu jak Prezes Kaczyński postawił koło siebie Błaszczaka. #słabyżalPeeL
Stary 27-04-2015, 10:18   #38
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Jak ktoś potrzebuje jednej gry, która sprawia nagle, że zakup nowej konsoli staje się uzasadniony, to jego problem. Ja nie narzekam na brak fajnych tytułów do grania - ba, kupka wstydu ciągle rośnie na dysku. Gdybym jednak musiał wymienić jedną pozycję, która spełniałaby surowe wymagania (ex, AAA, brak na starych konsolach, nowe IP), to wymieniłbym Sunset Overdrive. Perełka zeszłorocznej jesieni. Nic jednak nie poradzisz, że to trochę oldskulowa gierka, stawiająca na fun, a nie szarobury shooter.
OK, ale się nie sprzedało. Nie jest to oczywiście wyznacznik jak dobry był to produkt, wierzę, że był dobry, ale nie trafił do serc graczy.

Co do Gyrosów - zastanawia mnie multi, jak to chcą zrobić? Ulepszyć tylko, wrzucić w 60 klatkach? To już jest na PC. A może zintegrować najlepsze pomysły ze wszystkich serii? Mi się średnio uśmiecha grać w multiplayera z GoW, wolałbym, bardzo drewniane to wszystko było, zwłaszcza poruszanie się, ale gdyby tak zrobić miks pomysłów z GoW2 i GoW3: czyli szybkość, łatwość wchodzenia z kower, dobry feeling broni z kodem sieciowym, to piszę się.
Stary 27-04-2015, 10:21   #39
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Sunset to rewelacja i dla mnie byłby to powód do kupna One gdybym go wcześniej nie miał.
Bloodborne poszedł w ponad milionie sztuk z czego duża część była bundlem z konsolą więc to też wg mnie jest system seller. Gdyby nie całe zamieszanie wokół DC przy premierze też pewnie pogoniłby więcej konsol. Na przyszły rok mamy Quantum Break, Uncharted 4 a przecież jeszcze tej jesieni startuje Halo 5. W przyszłym roku też będzie The Division, który mam nadzieję nie zostanie zepsuty przez zdolny ostatnio Ubisoft.
Tytułów nie brakuje tylko trochę się za bardzo czepiasz lvizzz
Stary 27-04-2015, 10:47   #40
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Division to, przynajmniej w teorii, 2015 rok. Jeszcze nie opóźnili po raz kolejny

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox One

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania