Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox One

Xbox One Magnetowid XXI wieku. Podobno są też gry.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 05-10-2019, 19:48   #61
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Domyślnie Odp: Gears 5

Hejooo.

Kampania naprawdę dobra, zaskoczonym, chociaż Coailotion mogło pójść dalej i zaserwować świat jak w God of War. Dobre odśweżenie serii po bylejakim G4, gdzie przejście pierwszego aktu graniczylo z cudem: Nie po to gram w Gyrosy żeby napierdalać w roboty. Następna odsłona powinna być full open world, niczym gry z fabryki Ubisoft. Może nawet jakieś wieże dla widoczków, czy co oni tam robią teraz. Sorry, nie śledzę specjalnie bo AAA gry to padaka.

Escape/Horda: miałem okazję zagrać na evencie jak się MS sklep otworzył w Lądku i byłem mocno zdegustowany. Co to jest, czemu tak mało ammo itp? Jednak po dłuższej grze okazało się, że ma to sens: zdobywa się ekspa, leveluje postaci, dostaje nowe karty, więc można atakować cięższe wyzwania. Ciekawy tryb, ale raczej do grania ze znajomymi, moje doświadcznie z randomami jest fatalne.

Horda z wrogiem i consortes wyszła fajnie, czekam na więcej, no podoba mi się.

Versus: tutaj uderzamy ostro w dołek. Raz: widoczność postaci, coś, z czym masę FPS się obecnie zmierza, jest słaba. Nie wiem czy to taki trend, ale cholera czasami wie kto jest kim, i do kogo się powinno napierdalać.

Balans, też bym powiedział, leży. GL to jest op, kille z lancera w heada nie powinny mieć miejsca, fajnie że Coalition coś próbuje robić nowego, ale ta cześć wydaje się mega kamperska i lancerowa. Sam bedąć lancerownikiem na niektórych mapach, tutaj mechanika doprowadza do szału.

Lagi, lagi, zwiechy, lagi, i pingi po 100+. Bez komentarza tutaj.

Mapy: czym stoi każde multi? Rozpoznawalymi mapami oczywista. Chcecie kolejną River, Blood Drive, Canals, Checkout czy co Was tam jara? W tej cześci nie dostaniecie nic - mapy są tak skostniałe i średnie, że po kilku wieczorach będzieci mieli dosyć. Jedyny oryginał to Exbibition z ciekawym leyoutem, laserami na górze i zupełnie innym spojrzeniem na Gyrosy. No chyba, że lubicie szroty w postaci Foundation: masa ludzi głosuje na to, ale mapa jest kiepska imho.

Co więcej dev stream z czwartku wskazuje, że studio chce robić bardziej oryginalne mapy, zamiast remaków. I chwała za to, ale jeśli to ma być poziom tego, co nam zaoferowano, to dajcie mi ulepszone River. Albo Jacinto. Pamiętacie ile map miało G2? Albo BF4 ze wszystkimi DLC? I jakie te mapy były fajne? Widzicie co macie teraz. Live service, jajaaa.

Kilka przykładów głupot.

Ogólnie ta gra słabo stoi z contentem, co jest coraz bardziej powszechne niestety. I nie nabierajcie się na korpo gadkę, że te wszystkie firmy potrzebują więcej hajsu.Nie chcę nawet wchodzić w temat specjalnie, ale pograłem dosyć ostro w Gears POP, jestm na 10 lvl i coraz bardziej czuć jak to coś jest pay to win. Kilka dni temu temu ktoś mnie tak zajechał na lvl 8, że nawet nie wiedziałem jak reagować.

Reasumując: nie jest źle, to nie padaka na miarę G4, które stawiam tak na 2/10, ale gra pewnie będzie gotowa za 6 miechów. Jeśli macie game pass to warto dla samej kampanii, która jest naprawdę dobra, momentami wykurwista. MS w końcu wykrzesał grę, dla której warto mieć X1, troszkę im to zajeło.

Jak ktoś chce pograć, to jestem na live pod wiadomym nickiem.

Edit:
Z dziś. niby podwójne gwiazdki, ale nic nie wpadło opócz początkowych podwójnie nie pwadało.Teraz widzę, że już jest, ale czy ktoś może powiedzieć, ż te gwiazdy dostanę.

Usługa niczym z G4, gdzie goście nie ogarniali, kiedy wyłączyc double xp. To nie jest name and shame, raz,dwa, może sie zdarzyć. Nie co kilka tygodni.Anyway, gaming in 2019. It sucks.

Ostatnio edytowane przez lvizzz : 05-10-2019 o 20:13
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-10-2019, 20:54   #62
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

Ja oczywiście wywaliłem z dysku i na drugi dzień zainstalowałem z powrotem xD

Kontre olałem, nie da się w to teraz grać poza szybką zrecznościową grą, czekanie po kilka minut na kogokolwiek, a jak już dołączysz to laaaag. Cisnę w hordę żeby zrobić wyzwania, może jak skończe to coś naprawią w tym trybir vs, na razie widzę że np. Del trochę czasu zajmię i te jego 300 budowli.

edit: ale ze mnie dzban, te 300 budowli to idzie o wiele szybciej niz myslalem :v
50 fala, stawiamy ile sie da, exit i repeat lol

Ostatnio edytowane przez kbrs : 05-10-2019 o 21:25
kbrs jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-10-2019, 04:48   #63
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Nie zapisuje statsów, zajebiście. Live service for life. Nie kumam tego, czemu to jest tak popularne w gejmingu. Dla mnie to najgorszy syf i niszczenie gier, ale walić, hajs się zgadza.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-10-2019, 22:27   #64
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

te ule to działają dobrze? pierwsze wyzwanie które jest, czyli przejdź 50 uli, mam 24, przeszedłem kolejne i dalej mam 24, wtf?

reszta z tego co widze że działa, np. kille.
Stary 08-10-2019, 09:40   #65
Shanga
Znajomy
Shanga Wzór dla innychShanga Wzór dla innychShanga Wzór dla innychShanga Wzór dla innychShanga Wzór dla innychShanga Wzór dla innychShanga Wzór dla innych

Shanga's Avatar

Reputacja: 703

Wystarczy przebiec ucieczke mapa Fala na poczatkujacym i wyzwanie zalicza jeden przebieg to dwa akty.
Shanga jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-10-2019, 13:18   #66
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

lol wiem o tym, chodzi o to że przez jakiś czas licznik się nie powiększał, a przechodziłem, czy raczej przebiegałem ule żeby zaliczyć wyzwania. reszta rzeczy jak np. kille czy kille Keeganem bo akurat nim grałem się naliczały, ale już wszytko wróciło do normy.

Polecam kopalnie, idzie zrobić przejście w 2-3 minuty.
Stary 08-10-2019, 14:20   #67
PPWojtek
No-life
PPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świata

PPWojtek's Avatar

Miasto: Wodzisław Śląski
Reputacja: 7997

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Your e-penis must be huge! Byłem pierwszy! Troll 
Liczba Osiągnięć: 21

Co to symulator pszczelarza jakie ule o hhuj wam chodzi co

P S Z C Z O Ł Y J E D Z Ą G Ó W N O

sobolek[*]
Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA
PPWojtek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-10-2019, 15:57   #68
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

dobra, wszystkie wyzwania poza kontrą zrobione. fajnie że dali event z królem wzgórza to przynajmniej nie trzeba czekać po 5 min żeby wejść do gry z mega lagiem i dość szybko wygrane wpadają :v
Stary 10-10-2019, 12:17   #69
Shanga
Znajomy
Shanga Wzór dla innychShanga Wzór dla innychShanga Wzór dla innychShanga Wzór dla innychShanga Wzór dla innychShanga Wzór dla innychShanga Wzór dla innych

Shanga's Avatar

Ktos wie czy te gwiazdki bonusowe (niebieskie ) beda co wekend.
Stary 10-10-2019, 13:39   #70
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Tak, teraz co weekend jest event na gwiazdki dla osób z boostem.
Stary 10-10-2019, 16:14   #71
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

mi gwiazdki znikają i sie pojawiają co tylko wejde w menu jak jest event
Stary 10-10-2019, 17:04   #72
Shanga
Znajomy

Shanga's Avatar

Ja mam tak ze jak wejde na wyzwania dzienne sa tylko zlote ale jak zamkne i otworze ponownie pokazuje juz niebieskie wtedy robie wyzwanie
Stary 10-10-2019, 17:17   #73
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

ja tam już nie patrzę na to, prędzej czy później to musi zadziałać, w sensie najwyżej dostaniesz je po jakimś czasie.

btw żeby zrobić wyzwania strażnika/eskalację to chyba muszę poczekać na event związany z tymi trybami, dalej to jest niegrywalne gówno.
Stary 10-10-2019, 18:57   #74
Shanga
Znajomy

Shanga's Avatar

Narazie to nie trzeba robic wszystkich medali ale kto wie czy kiedys nie bedzie achiv zeby zrobic wszystkie w jednej operacji albo miec wszystkie medale z kazdej operacji
Stary 10-10-2019, 19:12   #75
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

ja je robię bo po prostu chce, nawet nie wiem jak na pc wejść w liste achivów więc one mnie nie interesują. no i rangę też bym chciał podbić, a to najszybszy sposób.
Stary 11-10-2019, 10:45   #76
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

to już się robi żałosne
Stary 11-10-2019, 18:47   #77
Shanga
Znajomy

Shanga's Avatar

kbrs sluchaj a robiles moze medal "mistrz ucieczki 1" przejdz cotygodniowe ule podczas operacji 1 bo mi nic tam nie zalicza.
Stary 11-10-2019, 18:50   #78
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

To i ten obok nie działa, wg poradnika to ma być w przyszłości odpalone dopiero. Też mam tam po 0.
Stary 12-10-2019, 07:47   #79
Shanga
Znajomy

Shanga's Avatar

Ten event z tymi niebieskimi gwiazdkami byl chyba tylko tydz temu i sie skonczyl bo ja niemam zadnych.
Stary 12-10-2019, 15:01   #80
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Cytat:
Based on the results and generally positive responses to the event, we’ve decided to turn on Double Stars in Tour every Saturday for Boosted players from 2am PT on Saturday – 10am PT on Sunday!
Od 11 czasu polskiego w sobotę do 19:00 w niedzielę.

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox One

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania