Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 2 > Socom

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 29-08-2005, 01:49   #1
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Domyślnie Ban dla M14

Jak na razie tylko [>P<] z polskich klanów gra stale klanówki bez m14. Dlaczego reszta nie może się przestawić i wielce się oburza kiedy ktoś im jasno mówi, że tu się gra bez m14? Ciekawią mnie wasze argumenty. Terro nie mają szans? Bez żartów. Jak chcecie możemy też popisać o banowaniu M3 i rakietek, bo tutaj też niektórzy mają inne zdanie.
Stary 29-08-2005, 09:05   #2
Myszok
Początkujący
Myszok Zobaczymy co z niego wyrośnie

Reputacja: 0
Wyślij wiadomość przez AIM do Myszok Wyślij wiadomość przez MSN do Myszok
Domyślnie Ban dla M14

M14 grało się od zawsze a tu nagle masa ludzi ją banuje. M14 to jedna z nielicznych broni którą można sensownie strzelać przy lagach jakie występują zwykle powyżej 6vs6. Zresztą kazdy lubi poczuć ten power napażając z M14
Myszok jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-08-2005, 10:33   #3
Kenji_PL
Początkujący
Kenji_PL Zobaczymy co z niego wyrośnie

Kenji_PL's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 3
Wyślij wiadomość przez AIM do Kenji_PL Wyślij wiadomość przez MSN do Kenji_PL

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Jakość, nie ilość 360 stopni Złomiarz 
Liczba Osiągnięć: 6

Domyślnie Ban dla M14

Ja osobiście nie rozumiem banowania broni no może GL bo to już zboczenie jak drużyna przeciwna z 8 GL biega, ale reszta po to jest żeby używać.

Osobiście M14 rzadko używam i nie przeszkadza mi jak inni ją mają.
Trzeba próbować walczyć przeciwko każdemu przeciwnikowi - kiedyś w końcu uda się go... :573:
Stary 29-08-2005, 11:06   #4
fafik
Nowy
fafik Zobaczymy co z niego wyrośnie

Wyślij wiadomość przez AIM do fafik Wyślij wiadomość przez MSN do fafik
Domyślnie Ban dla M14

a moze nas oswiecisz i powiesz dlaczego M14 jest dla noobow?
fafik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-08-2005, 11:38   #5
Gaw
Banned
Gaw Zobaczymy co z niego wyrośnie

Domyślnie Ban dla M14

Cytat:
Dlaczego reszta nie może się przestawić
a dlaczego reszta ma sie przestawiac po roku normalnego grania? za 40 dni s3 i jakos nie widze sensu banowania M14 nawet jak by mi sie znudzilo lol

Cytat:
wielce się oburza kiedy ktoś im jasno mówi, że tu się gra bez m14?
o wczoraj chodzi? nie bylo napisane ze tu sie gra bez m14, memberzy >P< graja tak jak wszyscy w roomach z M14, tez tego uzywaja, my nie chcielismy grac bez m14 to wyszlismy

Cytat:
Ciekawią mnie wasze argumenty. Terro nie mają szans? Bez żartów.
sprejowanie? bez zartow
jest dla nubow? ok przekonales mnie, juz nie bede, przepraszam

Cytat:
M14 grało się od zawsze a tu nagle masa ludzi ją banuje
poszlo sporo banow w top25 na gb, bedzie tez pare w top50, ale jak wchodze na socoma na nederland albo deu to nie ma nawet 20% pokoi w ktorych by sie gralo bez m14
Gaw jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-08-2005, 11:41   #6
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Ban dla M14

Jest najsilniejszą bronią zaraz po M3 w bliskich starciach? Nie wymaga praktycznie żadnej celności, bo spray straszny? 15xM14 (Deu) raczej nie jest miłym doświadczeniem? Można więcej, poczytaj sobie tematy na GB, a najlepiej zacznij grać bez M14 i pokaż czy umiesz celować, bo podobno jesteś dobrym graczem.

Daty wydania S3 u nas nie ma, więc uważaj żeby te 40 dni się nie wydłużyło. Nie chodzi mi o wczoraj tylko ogólnie. Wczoraj tylko dex grał z M14, bo to było silniejsze od niego. Taunta mojego widział, ale bez m14 by nic nie ubił.

W mojej opinii jeśli jesteś dobrym graczem, to grasz bez M14. Na GB "no M14" wyszło już dużo dalej poza top25. Nie wiem gdzie ty grasz, ale jak ja wejde na nede nawet na crossroads zwykłe, to widzę sporo ludzi grających z M16, AKS. Za długo na deu przebywasz chyba, tam tylko z M14 grają.
Stary 29-08-2005, 11:49   #7
Gaw
Banned

Domyślnie Ban dla M14

Cytat:
Jest najsilniejszą bronią zaraz po M3 w bliskich starciach?
tak, to moze zbanujmy jeszcze najsilniejsza na dalekie starcie zeby bylo po rowno?

Cytat:
Nie wymaga praktycznie żadnej celności, bo spray straszny?
lol to zara se pojde z 9mm "pocelowac" (zawsze jeszcze jest hk5k i stg)

Cytat:
15xM14 (Deu) raczej nie jest miłym doświadczeniem?
rok mi nie przeszkadzalo to teraz tez nie

Cytat:
poczytaj sobie tematy na GB
a zebys wiedzial ze poczytalem, razem je kiedys brechtalismy

Cytat:
a najlepiej zacznij grać bez M14 i pokaż czy umiesz celować, bo podobno jesteś dobrym graczem
umiem celowac z m14, nie widze potrzeby brania na terro czegos innego i czekac na killsy granatami, albo wyskakiwac przeciwnikow przed ryj strzelajac. nie mam zamiaru sie tak meczyc o pojedyncze killsy (grajac terro) bo nawet z m14 trudno wygrac z sealem na odleglosc

a moze ty pokaz jakim jestes dobrym graczem? zacznij grac z M9 - przeciez jest celne, bedziesz umial celowac to dasz heada i zabijesz

edit:

mowie o dacie wydanie ntsc i lanie/xlinku, euro w 1 kwartale 2006

co z tego ze taunta widzial? ty w kazdym roomie go puszczasz

Cytat:
W mojej opinii jeśli jesteś dobrym graczem, to grasz bez M14.
no to w twojej opini jestem nubem, ale mnie twoja opinia tyle obchodzi, ze tego nie zmienie

Cytat:
Za długo na deu przebywasz chyba, tam tylko z M14 grają.
bez komentarza

EDIT

STATY z GB

miejsca 1-25 - 24 klany bez M14
miejsca 26-50 - 9 klanów bez M14
miejsca 51-75 - 8 klanów bez M14

druga tabela i już mniejszość, [P]-] jakoś nie widze na pierwszej, a >P< też nie jak z nami zagracie :twisted:
Stary 29-08-2005, 11:59   #8
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Ban dla M14

Niestety sprowadzasz dyskusję na swój nicki bielawski poziom. Szkoda, że nie potrafisz normalnie wymieniać argumentów.

Cytat:
tak, to moze zbanujmy jeszcze najsilniejsza na dalekie starcie zeby bylo po rowno?
Snajpe? No pewnie, przecież skilla nie trzeba.

Cytat:
lol to zara se pojde z 9mm "pocelowac" (zawsze jeszcze jest hk5k i stg)
A czym twój drogi brat Auron grał kiedy mu M14 nie "siadało" za bardzo? 9mm i lecimy do przodu lagując i strzelając na oślep.

Cytat:
rok mi nie przeszkadzalo to teraz tez nie
Bo jesteś wśród tych 15.

Cytat:
a zebys wiedzial ze poczytalem, razem je kiedys brechtalismy
Tak, sam kiedyś się nabijałem z banowania M14, ale tylko świnia nie zmienia poglądów. Od kiedy zacząłem grać bez M14 Socom jest o wiele bardziej przyjemniejszą grą, znowu chce się grać.

Cytat:
umiem celowac z m14, nie widze potrzeby brania na terro czegos innego i czekac na killsy granatami, albo wyskakiwac przeciwnikow przed ryj strzelajac. nie mam zamiaru sie tak meczyc o pojedyncze killsy (grajac terro) bo nawet z m14 trudno wygrac z sealem na odleglosc
Jedno wyklucza drugie. Najechać na kolesia, wcisnąć spust i czekać aż podbije Ci giwere i może heda walnie, to potrafi każdy. Weź AKSa, M16, 552 SD i pokaż skilla, spróbuj walnąć hedzika celując w głowę a nie brzuch.

Jeśli umiesz grać, to zabijesz 552Sd, AKSem czy M16, bo to są bardzo dobre giwery. Z banem dla IW też się jakoś pogodzić nie mogłeś, bo to była twoja ulubiona broń. Spróbowałeś i chyba zmieniłeś zdanie, może teraz też warto.

EDIT:

Kiedy jesteś jedynym użytkownikiem broni, którą w tauncie mam jako zbanowaną, jesteś w naszym pokoju, to powinieneś według mnie załapać. On dobrze wiedział, że chodzi o niego, bo odpowiadał swoim niezwykle zabawnym tauntem. Ciebie tam nawet nie było, a wiesz najlepiej.

Cytat:
druga tabela i już mniejszość, [P]-] jakoś nie widze na pierwszej, a >P< też nie jak z nami zagracie
Wskoczcie do top50, to zagramy. Masz dużo czasu (wnioskuje po przegranej z NoS ), więc może nauczysz się grać bez M14, bo tylko takie klanówki akceptuje.
Stary 29-08-2005, 12:07   #9
fafik
Nowy

Domyślnie Ban dla M14

Cytat:
Napisał wrog
że nie potrafisz normalnie wymieniać argumentów.
twoje argumenty:
"Jest najsilniejszą bronią zaraz po M3 w bliskich starciach?" - buhahaha
"Nie wymaga praktycznie żadnej celności, bo spray straszny?" - tak jak inne bronie, ktore nie zostaly zbanowane (np. STG)

wp M14 ul frog
Stary 29-08-2005, 12:15   #10
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Ban dla M14

STG nie jest czasem słabsze od M14?

Nawet twoje bM! się przestawiło, nawet Auron gra bez m14 (ale nadal pozostaje idiota, sorry no bonus). Spróbuj może zamiast ciągle negować?
Stary 29-08-2005, 12:16   #11
Gaw
Banned

Domyślnie Ban dla M14

Cytat:
Napisał wrog
Niestety sprowadzasz dyskusję na swój nicki bielawski poziom. Szkoda, że nie potrafisz normalnie wymieniać argumentów.
widze wiesniaku z kutna ze nie dajesz rady i zaczynasz prowokowac, spoko, to nie ja wychodze na debila

Cytat:
Napisał wrog
Snajpe? No pewnie, przecież skilla nie trzeba.
chodzilo mi raczej o pare giwer sealow

Cytat:
Napisał wrog
A czym twój drogi brat Auron grał kiedy mu M14 nie "siadało" za bardzo? 9mm i lecimy do przodu lagując i strzelając na oślep.
a nawet jesli tak to co mnie to obchodzi? mam stac nad nim i mowic "strzelaj w glowe bo bedziesz nubem"? przeciez to ty chcesz zostac z 9mm, a zbanowac m14

Cytat:
Napisał wrog
Bo jesteś wśród tych 15.
no wlasnie gdzies taka mniejszoscia jestes

Cytat:
Napisał wrog
Od kiedy zacząłem grać bez M14 Socom jest o wiele bardziej przyjemniejszą grą, znowu chce się grać.
probowalem juz jechac bez m14 (terro) - jednym z wyjsc bylo kampienie z m16 bo na raszu to nawet single shotem trudno strzelac, potem wzialem stg i brechtalem sie cala mape z tego ze najpierw strzelam, potem zabijam, a potem zaczynam celowac (wole juz z m14)

Cytat:
Napisał wrog
Weź AKSa, M16, 552 SD i pokaż skilla, spróbuj walnąć hedzika celując w głowę a nie brzuch.
i wlasnie o to chodzi - dlaczego terro maja pokazywac "skila" a seals strzelac gdzie chca?

Cytat:
Napisał wrog
Ciebie tam nawet nie było, a wiesz najlepiej
co wiem najlepiej? napisales ze to twoj pokoj i ma byc bez m14 to wyszlismy, proste

Cytat:
Napisał wrog
wnioskuje po przegranej z NoS
najpierw czytam o moim "niskim poziomie" a teraz taki tekst. i co mam ci odpisac? hahaha Qs?

Cytat:
Napisał wrog
więc może nauczysz się grać bez M14, bo tylko takie klanówki akceptuje
ty zrobiles challenga, a ja takich nie akceptuje

Cytat:
ale nadal pozostaje idiota, sorry no bonus
obrazanie innych uzytkownikow jest podobno zabronione ale jesli mozna to ok - fsumie jestes pojebanym kretynem
Stary 29-08-2005, 12:26   #12
Yacolek
Wariat
Yacolek Wkrótce będzie sławnyYacolek Wkrótce będzie sławny

Reputacja: 106

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Go! Go! PSP/Vita Jeden ekran to mało 

Domyślnie Ban dla M14

Ej dziewczynki, znowu syfilis robicie ? Idźcie na gadu i sobie konferencje załóżcie. Albo spotkajcie się gdzieś o północy i pokażcie innymi argumentami, kto ma racje :]

Ja osobiście zaczełem strzelac innymi brońmi niż m14 i o dziwo idzie mi lepiej ;d Częsciej zabijam i wiekszy hit% :P Nie wiem czemu Po nagłej zmianie z m14 na AK-105 i 552sd lub aks-74, dużo lepiej idzie mi granie w socoma, why ay ?
Stary 29-08-2005, 12:31   #13
Gaw
Banned

Domyślnie Ban dla M14

Cytat:
Napisał Yacolek
Albo spotkajcie się gdzieś o północy i pokażcie innymi argumentami, kto ma racje :]
wakacje sie koncza a on nie dal adresu wiec zapomnij...

Cytat:
Napisał Yacolek
Po nagłej zmianie z m14 na AK-105 i 552sd lub aks-74, dużo lepiej idzie mi granie w socoma, why ay ?
bo trza wiedziec gdzie leca pierwsze 3-4 pociski z m14, a ze reszte rozrzuca prawie jak 9mm, trza doliczyc jeszcze to ze na poczatek wyrzuci ci lufe do gory
odkad zaczalem strzelac z AK na seals to by mi musieli zaplacic zebym wzial m14 - ide i strzelam, kule trafiaja tam gdzie trzeba, wale w noge to tez zabije, magazynek wiekszy ... a dobra juz bede cicho bo ktos jeszcze to zbanuje
co do terro to nie widze zadnej sensownej broni, ktora by miala szanse z AK/M4A1

dobra edit i spadam:

gdzies kiedys przeczytalem - nie rozmawiaj z debilem bo przeciagnie cie na swoja strone, a potem pokona doswiadczeniem, czy cos takiego
Stary 29-08-2005, 12:54   #14
fafik
Nowy

Domyślnie Ban dla M14

Cytat:
Napisał wrog
Nawet twoje bM! się przestawiło, nawet Auron gra bez m14 (ale nadal pozostaje idiota, sorry no bonus). Spróbuj może zamiast ciągle negować?
bM! nadal gra z M14 w normalnych pokojach, klanowki bez M14 na GB tylko dlatego, ze nie chca byc bluzgani przez bande idiotow na forum
auron dalej gra z M14

- terro bez M14 sa znacznie oslabieni
- M14 nie rozni sie niczym od broni, ktore nie sa zbanowane
- M14 nie jest bronia "przesadzona" (mocniejsza od innych), ma swoje plusy i minusy
- wiekszosc ludzi gra z M14, wiekszosc klanow gra wojny z M14
- M14=noob gun (wedlug ciebie)=nie wymaga skila, praktyki, nie trzeba umiec grac zeby zabijac- hmm no jasne, przeciez yacolek wszedl w pierwszy dzien na socoma, wzial M14 i od razu mial tyle kilsow co ty

nie potrafisz podac zadnych sensowny argumentow, wiec dyskusja z toba nie ma sensu
Stary 29-08-2005, 13:40   #15
Yacolek
Wariat
Yacolek Wkrótce będzie sławnyYacolek Wkrótce będzie sławny

Reputacja: 106

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Go! Go! PSP/Vita Jeden ekran to mało 

Domyślnie Ban dla M14

No co ty
Moj peirwsyz dzien w socomie to chyba byl respawn na froscie. Wzielem m14 bo mi ktos polecil na początek :P
Ale moje staty to bło ze 3 kile do 60 pare deathów rula :twisted:
Stary 29-08-2005, 14:51   #16
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Ban dla M14

Cytat:
probowalem juz jechac bez m14 (terro) - jednym z wyjsc bylo kampienie z m16 bo na raszu to nawet single shotem trudno strzelac, potem wzialem stg i brechtalem sie cala mape z tego ze najpierw strzelam, potem zabijam, a potem zaczynam celowac (wole juz z m14)
Czyli wychodzi na to, ze potrafisz dobrze grać z jedną bronią. Słąbo trochę jak na kogoś z takim stażem w Socomie.

Cytat:
i wlasnie o to chodzi - dlaczego terro maja pokazywac "skila" a seals strzelac gdzie chca?
Jako seals nie trzeba skilla? :shock: To czemu takie liczne grono używa także i po tej stronie M14 :shock: Może właśnie dlatego, że nawet SDkiem nie potrafi przycelować? Sam się kiedyś skarżyłeś, że nie umiesz tak dobrze Sdkiem strzelać. Wychodzi chyba, że tu też trzeba umiejętności/opanowania.

Cytat:
najpierw czytam o moim "niskim poziomie" a teraz taki tekst. i co mam ci odpisac? hahaha Qs?
Wyzwij ich, zagraj z nimi i wygraj, to pogadamy. Guidance jako seals zwlaszcza

Cytat:
obrazanie innych uzytkownikow jest podobno zabronione ale jesli mozna to ok - fsumie jestes &*@^$ kretynem
To było moje zdanie na temat twojego brata, należy mu się.
btw. On jest debeściak, 3 klany na jednym ladderze

Cytat:
Ja osobiście zaczełem strzelac innymi brońmi niż m14 i o dziwo idzie mi lepiej ;d Częsciej zabijam i wiekszy hit% n Nie wiem czemu n Po nagłej zmianie z m14 na AK-105 i 552sd lub aks-74, dużo lepiej idzie mi granie w socoma, why ay ?
Czym się przyjemniej strzela? Fajniej gra się bez M14?

Cytat:
wakacje sie koncza a on nie dal adresu wiec zapomnij...
Nie potrafi się rozmawiac, to trzeba uzyc argumentu sily Chcesz, to podam Ci ten adres, naprawdę nie ma problemu. Weź jeszcze bulldoga.

Cytat:
co do terro to nie widze zadnej sensownej broni, ktora by miala szanse z AK/M4A1
Nie widzisz, bo nie umiesz grać inną bronią niż M14. Dlaczego ja bez problemu mam kilkanaście killsów przeciwko M4A1 czy innym super-hiper-wypas silnym broniom sealów? A no tak, lagger pewnie jestem....

Cytat:
bM! nadal gra z M14 w normalnych pokojach, klanowki bez M14 na GB tylko dlatego, ze nie chca byc bluzgani przez bande idiotow na forum
Jak wchodzę na Nede, to widzę bardzo często bM! no M14... Bardzo często gram z nimi w takich pokojach.

Cytat:
- terro bez M14 sa znacznie oslabieni
- M14 nie rozni sie niczym od broni, ktore nie sa zbanowane
- M14 nie jest bronia "przesadzona" (mocniejsza od innych), ma swoje plusy i minusy
- wiekszosc ludzi gra z M14, wiekszosc klanow gra wojny z M14
- M14=noob gun (wedlug ciebie)=nie wymaga skila, praktyki, nie trzeba umiec grac zeby zabijac- hmm no jasne, przeciez yacolek wszedl w pierwszy dzien na socoma, wzial M14 i od razu mial tyle kilsow co ty
1. Nie masz racji. Nie grales nigdy klanowki bez m14, to skad to mozesz wiedziec? Ogladalem juz bardzo duzo klanowek dobrych klanow na GB i naprawde nie widzę żeby jako terro czuli się słabsi. Po tym można poznać dobry tam. Szybko potrafili się przestawić i są dobzi z każdą bronią.

W finale ligii ludzie tdw wygrało blizzarda jako terro z virusami, a MVP jak dobrze pamietam miał ktoś z 552 SD. Terro osłabieni? Nie wydaje mi się.

2. Ma ogromnego spraya, wali nabojami bardzo szybko, ma strasznie szybkie pociski.
3. Niedlugo sie to zmieni, IW tez nie chcieli zbanowac.
4. Daj komus kto jest pierwszy dzien na Socomie IW, tez nic nie zabije... Gram ostatnio na drugim nicku na frytkach sobie. Zgadnij jaką giwerę biorą ludzie, kiedy im nie idzie jako terro?
Stary 29-08-2005, 16:23   #17
Gaw
Banned

Domyślnie Ban dla M14

Cytat:
Napisał wrog
Czyli wychodzi na to, ze potrafisz dobrze grać z jedną bronią. Słąbo trochę jak na kogoś z takim stażem w Socomie.
no to widzisz, masz problem

Cytat:
Napisał wrog
Jako seals nie trzeba skilla? To czemu takie liczne grono używa także i po tej stronie M14 Może właśnie dlatego, że nawet SDkiem nie potrafi przycelować? Sam się kiedyś skarżyłeś, że nie umiesz tak dobrze Sdkiem strzelać. Wychodzi chyba, że tu też trzeba umiejętności/opanowania.
nie umiem SDkiem, ale strzelam AK, ktorym nie trzeba umiec

Cytat:
Napisał wrog
btw. On jest debeściak, 3 klany na jednym ladderze
tego nie zczailem

Cytat:
Napisał wrog
Nie potrafi się rozmawiac, to trzeba uzyc argumentu sily Chcesz, to podam Ci ten adres, naprawdę nie ma problemu. Weź jeszcze bulldoga.
ty masz za to argumenty o "niskim poziomie", debilach itd

Cytat:
Napisał wrog
Nie widzisz, bo nie umiesz grać inną bronią niż M14. Dlaczego ja bez problemu mam kilkanaście killsów przeciwko M4A1 czy innym super-hiper-wypas silnym broniom sealów? A no tak, lagger pewnie jestem....
a *** mnie to obchodzi fsumie, kto bedzie chcial grac bez M14 to bedzie gral

Cytat:
Napisał wrog
Jak wchodzę na Nede, to widzę bardzo często bM! no M14... Bardzo często gram z nimi w takich pokojach.
zalezy kto zalozy, taki sonik kong czy cos zawsze no m14 robi, ja gram glownie na nede i jakos nawet nie widac pokojow bez M14

Cytat:
Napisał wrog
1. Nie masz racji. Nie grales nigdy klanowki bez m14, to skad to mozesz wiedziec?
a ja gralem i wiem....

Cytat:
Napisał wrog
Ma ogromnego spraya
nie to co 9mm, stg, hk5k

Cytat:
Napisał wrog
wali nabojami bardzo szybko
lololol

Cytat:
Napisał wrog
ma strasznie szybkie pociski.
:shock: :shock: :shock: nie wiem wogole o co lata w tym tekscie - ze niby pocisk od M14 leci szybciej od innych?

Cytat:
Napisał wrog
Niedlugo sie to zmieni, IW tez nie chcieli zbanowac
no wlasnie, ludzie grali z IW to tez gralem z IW, jak ludzie beda grac bez M14 to przeciez nie bede sam w pokoju, tyle ze nie przestana bo juz nawet nie zdaza

Cytat:
Napisał wrog
Zgadnij jaką giwerę biorą ludzie, kiedy im nie idzie jako terro?
Cytat:
Napisał wrog = owned

spoko, ja rozumiem ze ktos se moze grac bez M14 bo tak mu sie chce, ale nie bedzie tak, ze albo tym nie gra albo jest nubem i ma "niski bielawski poziom"
Stary 29-08-2005, 16:39   #18
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Ban dla M14

Cytat:
nie umiem SDkiem, ale strzelam AK, ktorym nie trzeba umiec
No tak, przeciez Socom ma auto-aim. Idąc twoim tokiem myślenia, ty nic nie umiesz, grasz broniami, którymi nic nie trzeba umieć

Cytat:
ty masz za to argumenty o "niskim poziomie", debilach itd
Wiesz kiedy ktoś próbuje odeprzeć jakiś argument odpowiadajac "hehehehehe" albo innym prześmiewczym tekstem, to dyskusja schodzi na niski poziom. Typowe dla ciebie. Nigdzie nie napisałem też, że jesteś debilem. Powiedziałem tylko co sądzę o twoim śmiesznym bracie, któy wszystkim stara się zaleźć za skórę. Weź go ze sobą jak będziesz do mnie jechał.

Cytat:
a ja gralem i wiem....
az 1

Cytat:
nie to co 9mm, stg, hk5k
Chyba mam inną wersję S2.

Cytat:
nie wiem wogole o co lata w tym tekscie - ze niby pocisk od M14 leci szybciej od innych?
Chodziło mi o to, że M14 bardzo szybko wypluwa naboje.

Cytat:
spoko, ja rozumiem ze ktos se moze grac bez M14 bo tak mu sie chce, ale nie bedzie tak, ze albo tym nie gra albo jest nubem i ma "niski bielawski poziom"
Umiesz celować grasz czymś innym niż M14, nie umiesz celować - biegasz i sprejujesz, najczęściej z M14. Wydaje mi się, że osoba, która umie celować ma większego skilla od kogoś kto wali gdzie popadnie, bo może hedzik siądzie. Dlatego też w moim odczuciu wychodzi z tego, że osoba grająca bez M14 może nazwac kogoś z M14 noobem.

Noob - ktoś o slabszym skillu, mniejszych zdolnosciach w danej grze
Stary 29-08-2005, 16:45   #19
fafik
Nowy

Domyślnie Ban dla M14

Cytat:
Napisał wrog
1. Nie masz racji. Nie grales nigdy klanowki bez m14, to skad to mozesz wiedziec? Ogladalem juz bardzo duzo klanowek dobrych klanow na GB i naprawde nie widzę żeby jako terro czuli się słabsi. Po tym można poznać dobry tam. Szybko potrafili się przestawić i są dobzi z każdą bronią.
gralem pare klanowek bez M14, terro sa oslabieni (z tym pewnie wiekszosc sie zgodzi)

Cytat:
Napisał wrog
W finale ligii ludzie tdw wygrało blizzarda jako terro z virusami, a MVP jak dobrze pamietam miał ktoś z 552 SD. Terro osłabieni? Nie wydaje mi się.
wygrali bo byli lepsi

Cytat:
Napisał wrog
2. Ma ogromnego spraya, wali nabojami bardzo szybko, ma strasznie szybkie pociski.
STG- wiekszy spray, szybciej strzela + wiekszy magazynek, "szybsze pociski" ?
jezeli uwazasz ze M14 powinno byc zbanowane z tych powodow to powinnismy tez zbanowac STG...,.9mm....moze cos wiecej?

Cytat:
Napisał wrog
Gram ostatnio na drugim nicku na frytkach sobie. Zgadnij jaką giwerę biorą ludzie, kiedy im nie idzie jako terro?
z M14 zmieniaja na M60 ?

Cytat:
Napisał wrog
Daj komus kto jest pierwszy dzien na Socomie IW, tez nic nie zabije...
Cytat:
Napisał Yacolek
No co ty
Moj peirwsyz dzien w socomie to chyba byl respawn na froscie. Wzielem m14 bo mi ktos polecil na początek :P
Ale moje staty to bło ze 3 kile do 60 pare deathów rula :twisted:
czyli zeby zabijac trzeba umiec grac i wybor broni nie ma na to wplywu

[size=9px][ Dodano: 29-08-2005, 15:48 ][/size]
Cytat:
Napisał wrog
Noob - ktoś o slabszym skillu, mniejszych zdolnosciach w danej grze
zachowujesz sie jak wojtek, obrazasz ludzi ktorzy graja z M14 (tylko dlatego ze ci sie ta bron nie podoba)
Stary 29-08-2005, 16:54   #20
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Ban dla M14

Cytat:
wygrali bo byli lepsi
6:0 na crossie jako terro bez m14. Roznica kilku klas ich raczej nie dzieli...

Cytat:
z M14 zmieniaja na M60 ?
Graja z 552, 552 SD, AKS - nie idzie, biora M14.. Spora czesc od razu startuje z M14.

Cytat:
STG- wiekszy spray, szybciej strzela + wiekszy magazynek, "szybsze pociski" ?
jezeli uwazasz ze M14 powinno byc zbanowane z tych powodow to powinnismy tez zbanowac STG...,.9mm....moze cos wiecej?
STG - jesli wg ciebie STG jest takie dobre, to czemu grasz z M14? :shock: Poza tym ta bron ma sporo słabszą moc od M14. No chyba, że znowu mam inną wersję Socoma.

STG wali sprayem, tez nie wymaga duzego skilla przy celowaniu, ale jest slabsza od m14. 9mm przemilcze, chociaz sa klany, ktore graja tez bez MP5.

Cytat:
czyli zeby zabijac trzeba umiec grac i wybor broni nie ma na to wplywu
Zeby cos zabic trzeba umiec grac, ale tak jak pisalem, do zabijania z AKSa, M16, 552, M4A1 potrzeba wiekszego skilla niz do M14...

Cytat:
zachowujesz sie jak wojtek, obrazasz ludzi ktorzy graja z M14 (tylko dlatego ze ci sie ta bron nie podoba)
Jak wojtek, to zachowuje sie twoj brat, ale tamten temat juz chyba skonczylismy. Wybacz Gaw jesli ten zwrot cie bardzo obrazil. Jak wpadniesz, to przedyskutujemy i to.

Noob nie jest jakąś straszną obelgą według mnie. Nie dlatego, że mi się nie podoba. Podobanie nie ma tutaj nic do rzeczy, sam tą bronią kiedyś grałem. Zwyczajnie nie potrzebujesz takich umiejętności jak przy AKSie, 552, M16... Sam przesiadając się z M14 lamilem, ale to trwało tylko chwilę. Ja nie żałuję, bo teraz przyjemność z grania jest o wiele większa.

Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 2 > Socom

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania