Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 2 > Socom

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 29-08-2005, 17:16   #21
fafik
Nowy
fafik Zobaczymy co z niego wyrośnie

Reputacja: 0
Wyślij wiadomość przez AIM do fafik Wyślij wiadomość przez MSN do fafik
Domyślnie Ban dla M14

Cytat:
Napisał wrog
Graja z 552, 552 SD, AKS - nie idzie, biora M14
moze dlatego, ze przez rok grali z M14 i lawiej im tym zabic?

Cytat:
Napisał wrog
STG - jesli wg ciebie STG jest takie dobre, to czemu grasz z M14?
nie mowie ze jest dobre, ostanio nie gram w socoma (glownie przez takich jak ty), a jak nawet wejde na pol godziny to biore AK-105 bo ciezko mi opanowac rozrzut M14
fafik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-08-2005, 17:21   #22
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Domyślnie Ban dla M14

Cytat:
moze dlatego, ze przez rok grali z M14 i lawiej im tym zabic?
Jakbyś nie zauważył to ten fragment odnosił się do frytek. Oni raczej rok nie grają

Cytat:
ostanio nie gram w socoma (glownie przez takich jak ty)
Przykro niezmiernie z tego powodu. Do zobaczenia w S3 w takim razie.
Stary 29-08-2005, 18:07   #23
Gaw
Banned
Gaw Zobaczymy co z niego wyrośnie

Domyślnie Ban dla M14

Cytat:
Napisał wrog
No tak, przeciez Socom ma auto-aim. Idąc twoim tokiem myślenia, ty nic nie umiesz, grasz broniami, którymi nic nie trzeba umieć
moim tokiem myslenia umiec grac jakas bronia = nie banowac reszty lepszych broni tylko z nimi sobie radzic, moj SD nie daje rady vs M14, AK-105 i jeszcze pare innych to stwierdzam, ze nie umiem nim grac

Cytat:
Napisał wrog
Wiesz kiedy ktoś próbuje odeprzeć jakiś argument odpowiadajac "hehehehehe" albo innym prześmiewczym tekstem, to dyskusja schodzi na niski poziom.
Cytat:
Napisał wrog
Ale nadal wychodzi, ze jestes glupi hehe
Cytat:
Napisał wrog
Typowe dla ciebie
jak widac jednak dla ciebie, normalnie ci odpowiedzialem, a ty z tego robisz topik o mnie

Cytat:
Napisał wrog
Nigdzie nie napisałem też, że jesteś debilem
przeciez widze

Cytat:
Napisał wrog
Powiedziałem tylko co sądzę o twoim śmiesznym bracie, któy wszystkim stara się zaleźć za skórę.
to albo mozna pisac co sie sadzi o innych albo nie - jako gracz on jest jak angol, ale ty jestes gorszy i jakos nie czuje sie upowazniony zeby cie jechac, chociaz jesli wolno to chetnie bym skorzystal

Cytat:
Napisał wrog
az 1
2, ty za to wiedziales ze jest dla nubow zanim zagrales klanowke bez m14

Cytat:
Napisał wrog
Chyba mam inną wersję S2
mam policzyc czas na wystrzelenie danej ilosci pociskow z kazdej broni i odleglosc jak daleko sa kule od siebie po trafieniu?

Cytat:
Napisał wrog
Umiesz celować grasz czymś innym niż M14, nie umiesz celować - biegasz i sprejujesz, najczęściej z M14.
a ja celuje sobie z M14, sprejowac to ty se mozesz z wyzej wymienionych juz broni

Cytat:
Napisał wrog
Wydaje mi się, że osoba, która umie celować ma większego skilla od kogoś kto wali gdzie popadnie, bo może hedzik siądzie
a mi sie zdaje ze osoba lepsza ma wiekszego skila

Cytat:
Napisał wrog
Noob - ktoś o slabszym skillu, mniejszych zdolnosciach w danej grze
a ja myslalem ze to od "newbie" pochodzi (wymowa jak "nooby") czyli poczatkujacy, a ja sie nie czuje poczatkujacy bo ci sie banowac zachcialo

Cytat:
Napisał wrog
Graja z 552, 552 SD, AKS - nie idzie, biora M14.. Spora czesc od razu startuje z M14
bo jest lepsze...
seals maja ta przewage od startu dlatego wedlug mnie nie warto banowac m14

Cytat:
Napisał wrog
STG - jesli wg ciebie STG jest takie dobre, to czemu grasz z M14? Poza tym ta bron ma sporo słabszą moc od M14. No chyba, że znowu mam inną wersję Socoma.
pisales o sprejowaniu, szybkim strzelaniu - tak, stg jest w tym lepsze, ale M14 ma wiekszego powera dlatego przewyzsza stg - proste

Cytat:
Napisał wrog
Zeby cos zabic trzeba umiec grac, ale tak jak pisalem, do zabijania z AKSa, M16, 552, M4A1 potrzeba wiekszego skilla niz do M14...
nie, do kazdej broni masz takiego samego skila, chyba ze przy wyborze M14 nagle oslabienia dostajesz, rozni to sie tylko efektem - z M14 zabijesz wiecej niz z reszty broni terro (porownywalnie z M4A1 i AK-105)

Cytat:
Napisał wrog
Jak wojtek, to zachowuje sie twoj brat, ale tamten temat juz chyba skonczylismy. Wybacz Gaw jesli ten zwrot cie bardzo obrazil. Jak wpadniesz, to przedyskutujemy i to.
taunty obrazajace innych? wrog - tak, wojtek - tak

1 durny tekst do powtarzania? wrog - tak (swinie zmieniajace poglady czy cos takiego), wojtek - tak (miliony much?)

jechanie innych po forach? - wrog - tak (na razie yulaw, ja i auron), wojtek - tak

dzialanie na otoczenie? - wrog - tak ([>P<] - [P]-]), wojtek - tak ([PSX] - [PWE])

o czyms zapomnialem? nie? to **********
Gaw jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-08-2005, 18:34   #24
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Ban dla M14

Początku i końca posta nie będę komentować, bo nie dotyczy on tematu i proszę żebyś sie go trzymał. PS. nie wklejaj moich słów z innych tematów, tutaj rozmawiamy o banie na M14, a nie o tym co ja o tobie sądzę, nie zamieniaj tego w pyskówkę, bo tego chyba chcesz.
PS2. Co do tauntow, to ja nie zaczalem:
Cytat:
Napisał wrog
No IW/M60/M63/GL/M14 noobs!
Cytat:
Napisał Gaw
spi.erda.laj brodasie

Co do tematu:
Cytat:
2? Jedna z [FF], drugiej nie koajrze, ale ok.

Cytat:
Po klanówce z [FF] sam mówiłem jeszcze, że granie bez M14 jest kijowe, więc mylisz się.

Cytat:
a ja celuje sobie z M14, sprejowac to ty se mozesz z wyzej wymienionych juz broni
Ostatnio z tobą nie grałem, ale wcześniej nie zauważyłem żebyś strzelając z M14 używał pojedynczego strzelania i celował. Wciśnięcie R1, trzymanie go do upadłego i kontrolowanie odrzutu, to właśnie sprayowanie.

Cytat:
seals maja ta przewage od startu dlatego wedlug mnie nie warto banowac m14
Moj Boziu, o jakiej ty przewadze mowisz czlowieku. Jeszcze dodaj, że na kazdej mapie seals maja przewage. Myślisz, że najlepsze Socomowe klany przesiadłyby sie na granie bez M14, gdyby naprawdę terro mieli stracić aż tyle?

Cytat:
nie, do kazdej broni masz takiego samego skila, chyba ze przy wyborze M14 nagle oslabienia dostajesz, rozni to sie tylko efektem - z M14 zabijesz wiecej niz z reszty broni terro (porownywalnie z M4A1 i AK-105)
Jeśli potrafisz, to zabijesz tyle samo. Mnie się udaje bez problemu...
Stary 29-08-2005, 18:47   #25
Gaw
Banned

Domyślnie Ban dla M14

Cytat:
Napisał wrog
Początku i końca posta nie będę komentować, bo nie dotyczy on tematu i proszę żebyś sie go trzymał. PS. nie wklejaj moich słów z innych tematów, tutaj rozmawiamy o banie na M14, a nie o tym co ja o tobie sądzę, nie zamieniaj tego w pyskówkę, bo tego chyba chcesz.
******** cie? sam zaczales o jakims moim "hehehe" i ty zaczales rozmowe o mnie w temacie o m14

Cytat:
Napisał wrog
2? Jedna z [FF], drugiej nie koajrze, ale ok.
o lol zapomnialem, wiecej niz 3, 1 z >P<, druga z O'C i kilka w bm (btw z bm sie przekonalem ze celuje wiecej z m14 niz oni z stg, chyba ze graczy strzelajacych z stg tez sie na 2 grupy dzieli - nubow co duzo zabijaja i ludzi ze skilem co malo zabijaja)

Cytat:
Napisał wrog
Po klanówce z [FF] sam mówiłem jeszcze, że granie bez M14 jest kijowe, więc mylisz się.
nie wiem co bylo po, ale przed co innego...

Cytat:
Napisał wrog
Ostatnio z tobą nie grałem, ale wcześniej nie zauważyłem żebyś strzelając z M14 używał pojedynczego strzelania i celował. Wciśnięcie R1, trzymanie go do upadłego i kontrolowanie odrzutu, to właśnie sprayowanie.
lol, uzywam pojedynczego strzelania kiedy trzeba, uzywam serii po kilka naboi kiedy trzeba (pierwsze kilka jest celniejsze)
czyli doszlismy do tego ze kontrolowanie odrzutu to sprejowanie? looooool M4A1 SD

Cytat:
Napisał wrog
Moj Boziu, o jakiej ty przewadze mowisz czlowieku. Jeszcze dodaj, że na kazdej mapie seals maja przewage. Myślisz, że najlepsze Socomowe klany przesiadłyby sie na granie bez M14, gdyby naprawdę terro mieli stracić aż tyle?
mi taka wystarczy... jesli jej nie ma to znaczy, ze M14 duzo nie daje, wiec ban niepotrzebny

Cytat:
Napisał wrog
Jeśli potrafisz, to zabijesz tyle samo. Mnie się udaje bez problemu...
no nie wiem, moze zmienisz styl gry i ci czasem wyjdzie, to jest bardzo proste - AK-105, M4A1, M3, M14 zabijaja bez headshotow bez problemu, a z reszta nie zafikasz, w socomie to se mozesz walic headshoty jak ich nawet nie wykryje, za to strzel kolo glowy to zabijesz... skil? (przyklad - LAN 1 vs 1, zostawilem pada, moj seal stal w miejscu, dostalem heada ze snajpy terro [tej "duzej"] i energi nie zabralo)
czyli jak celujesz w kolesia i go zabijesz to znaczy, ze sie nie ma skila, bo trzeba bylo w heada?

EDIT

co do tauntow to ustawilem "********** brodasie" jako kontre na twoj tekst o m14 i nubach
Stary 29-08-2005, 18:56   #26
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Ban dla M14

Cytat:
lol, uzywam pojedynczego strzelania kiedy trzeba, uzywam serii po kilka naboi kiedy trzeba (pierwsze kilka jest celniejsze)
czyli doszlismy do tego ze kontrolowanie odrzutu to sprejowanie? looooool M4A1 SD
M4A1 SD nie ma takiego odrzutu żeby można było sprejować. Jeśli strzelasz z M14 pojedynczym strzałem a nie walisz ile wlezie, to ok. Nie widziałem żebyś tak grał, ale może sie zmieniło. Szkoda, że inni tak nie robią...

Cytat:
czyli jak celujesz w kolesia i go zabijesz to znaczy, ze sie nie ma skila, bo trzeba bylo w heada?
Jeśli sprayem walisz, to co to za skill? Najechać celownikiem na zioma każdy umie, ale jeśli broń jest celna i nabój leci prawie tam gdzie nakierowałeś, to chyba jest trudniej i trzeba umieć więcej? Wtedy Ci na hedzika nie podbija samo, musisz najechać na głowę samemu.

To, że detekcja trafień w Socomie szwankuje każdy wie. Ale nie zdażyło mi sie jeszcze spotkać kogoś kto by był w stanie przeżyć kiedy walisz mu ciągle w głowę.
Stary 29-08-2005, 19:03   #27
Gaw
Banned

Domyślnie Ban dla M14

cala gadka o sprejowaniu jest wogole bez sensu, wolisz M14 celne jak M16 czy IW? przeciez tu chodzi TYLKO o powera

co do headow i giniecia - to przeciez normalne, ze niektorzy potrzebuja z 5 headow z m14, a i nawet wtedy czasami nie wykrywa trafien i ci przechodzi taki

Cytat:
Napisał wrog
Jeśli strzelasz z M14 pojedynczym strzałem a nie walisz ile wlezie, to ok
przeciez na strzelanie ile wlezie sie dlugo nie pociagnie na odleglosc... a z bliska to nie ma roznicy czy 3x nacisne czy przytrzymam na sekunde, wogole te teksty to jak z tekkena - "a ten ladnie gra, a ten kapi" itd
Stary 29-08-2005, 19:10   #28
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Ban dla M14

Cytat:
przeciez na strzelanie ile wlezie sie dlugo nie pociagnie na odleglosc... a z bliska to nie ma roznicy czy 3x nacisne czy przytrzymam na sekunde, wogole te teksty to jak z tekkena - "a ten ladnie gra, a ten kapi" itd
Wiekszosc osob gra akurat w ten sposob: wcisne sobie R1 i potrzymam, moze trafie.

Spray, power, przy kilkunastu M14 jeszcze gorszy frame rate - mi to przeszkadza.
Stary 29-08-2005, 19:30   #29
_Yulaw
Banned
_Yulaw Zobaczymy co z niego wyrośnie

Wyślij wiadomość przez AIM do _Yulaw
Domyślnie Ban dla M14

Cytat:
Napisał wrog
M14 is for n00bs...
Cytat:
Napisał wrog
Noob - ktoś o slabszym skillu, mniejszych zdolnosciach w danej grze
Czy musisz od razu obrażać ludzi ze swojego klanu :?:

Cytat:
Napisał wrog
Jak na razie tylko [>P<] z polskich klanów gra stale klanówki bez m14.
klanówki to możecie se grać jak se chcecie tak samo jak inni se mogą grac z m14

Cytat:
Napisał wrog
Dlaczego reszta nie może się przestawić
hm chyba nie tylko reszta, bo z tego co widze to chyba kilku członków [>P<] też nie jest za banowaniem m14

m4a1>552
ak105>aks74
m16=m16
m14=m14

po co gracze mają wybierać gorszy wariant jakiejś broni, skoro mogą wyskoczyć na równych zasadach :?:
_Yulaw jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-08-2005, 19:36   #30
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Ban dla M14

Cytat:
Czy musisz od razu obrażać ludzi ze swojego klanu?
Nie jesteś jednym z nich, więc w czym Ci to przeszkadza? Poza tym mogę się założyć, że członkowie >P< w grze bez M14 są lepsi od niejednego polskiego gracza. Potrafią grać bez M14 i to się liczy. Rzadziej grają z niż bez...

Cytat:
po co gracze mają wybierać gorszy wariant jakiejś broni, skoro mogą wyskoczyć na równych zasadach
Nie ma czegoś takiego jak przewaga sealów w graniu bez M14, tutaj pozostaje kwestia opanowania innej broni i skilla w celowaniu. Zasady są równe dla każdego, tyle że gorszy gracz bez M14 ma mniejsze szanse. Chyba każdy dąży do tego żeby być lepszym?
Stary 29-08-2005, 19:49   #31
fafik
Nowy
fafik Zobaczymy co z niego wyrośnie

Wyślij wiadomość przez AIM do fafik Wyślij wiadomość przez MSN do fafik
Domyślnie Ban dla M14

Cytat:
Napisał _Yulaw
m4a1>552
ak105>aks74
m16=m16
m14=m14
Cytat:
Napisał wrog
Nie ma czegoś takiego jak przewaga sealów w graniu bez M14
bez M14 seals posiadaja lepsza bron, a lepsza bron daje im przewage
fafik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-08-2005, 19:49   #32
_Yulaw
Banned
_Yulaw Zobaczymy co z niego wyrośnie

Wyślij wiadomość przez AIM do _Yulaw
Domyślnie Ban dla M14

Nie chodziło mi o to że niby mi to przeszkadza, ale napisaleś że 'reszta' sie nie może przestawić, chyba że ci nie chodzilo o resztę jako o ludzi z poza klanu >P<

Cytat:
Napisał wrog
Nie ma czegoś takiego jak przewaga sealów w graniu bez M14, tutaj pozostaje kwestia opanowania innej broni i skilla w celowaniu. Zasady są równe dla każdego, tyle że gorszy gracz bez M14 ma mniejsze szanse. Chyba każdy dąży do tego żeby być lepszym?
Hmmmmmm no ale jak niema m14 to przecież m4a1 jest lepsze od 552 itp. Czyli taki sam gracz u sealów ma większe szanse niż koleś o podobnych umiejętnościach u terro, a to sprawiedliwe nie jest, czyli przewaga sealsów jeżeli się gra bez m14 występuje.
_Yulaw jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-08-2005, 19:55   #33
MF Doom
Nowy
MF Doom Zobaczymy co z niego wyrośnie

Domyślnie Ban dla M14

Na temat ma byc wypowiedz

Napisze to co mysle na temat: Banowanie broni.

IW,,M60,63, GL- naturalna kolej rzeczy kiedy bron jest za silna a moze poprostu ktos z m60 powinien biegac wolno moze nawet chodzic i nie moc opanowac odrzutu z pozycji stojacej( tak jak to jest naprawde)

M3 dla mnie bron ktora sie nie celuje tylko strzela a jak nie trafie to goscia przewroci i dobije go na ziemi

RPG,At4 ludzie graja z tym tak : kampia na respie terro z wyjetym rpg na crossie jak widza kogos to strzelaja to samo seals na Night´cie a juz najlepszy jest Det Trap i kolesie na karzdym rogu czekaja (nie uzywam i tyle).

SP-10 tak nie mylicie sie to bron dla tych z markiem ktory ma 12 pociskow w magazynku nie przyceluja tylko leca na pale i strzelaja jak i IW SpraySP10

M14nie gram to bronia bo nie chce byc wyzywany od nooba itp gralem z niemcem ktory gral m14 na pojedyncze i walil heady co chwila ale teraz najwazniejsze:

nie wazne jaka bronia grasz wazne aby celowac a nie strzelac ludzie sprayuja z m4a1sd ak105,74,47 stg 77 552 itd tylko tego nie slyszysz lub nie widzisz.
dlatego moj text to:Gunz Sprayer BuHAHAHAHa

P.S.
Pocisk w socom 2 leci z ta sam predkoscia niezaleznie od rodzaju broni
jako seal cross 9:1 Hit 34% bez kampienia z M16A2

To tyle pozdro an All
Stary 29-08-2005, 21:30   #34
Gaw
Banned

Domyślnie Ban dla M14

Cytat:
Poza tym mogę się założyć, że członkowie >P< w grze bez M14 są lepsi od niejednego polskiego gracza. Potrafią grać bez M14 i to się liczy.
chciec a umiec to 2 rozne sprawy, ja nie chce, a czy nie umiem to sie nie dowiesz

Cytat:
Nie ma czegoś takiego jak przewaga sealów w graniu bez M14, tutaj pozostaje kwestia opanowania innej broni i skilla w celowaniu.
bron sealow latwiej opanowac (latwiej uzyskac dobry efekt) dlatego ze sa lepsze, a jesli sa lepsze to maja przewage nad innymi...

Cytat:
Zasady są równe dla każdego, tyle że gorszy gracz bez M14 ma mniejsze szanse
sa dobre M14 i slabe M14 - mi to nie przeszkadza jakos

jeszcze co do odrzutu i rozrzutu
rozrzut = rozrzut kul na rozne strony przy strzelaniu
odrzut = odrzut broni w gore przy strzelaniu

M4A1 SD ma wiekszy odrzut od M14, ale jest celne, kontrolowac mozna, a raczej trzeba odrzut bo rozrzutu kul po prostu nie mozna, w przypadku M14 i odrzut i rozrzut dzialaja na niekorzysc, bo bron ma po prostu powera i by bylo nieuczciwe jakby trafialo tak jak AK/AKS/bleble, nie mozna byc nubem za kontrolowanie odrzutu

jeszcze co do framerate - przez kazda bron jest nizszy framerate, przez wszystko jest nizszy framerate, ale na pewno bardziej spada od stg, 9mm i hk5k niz M14 - M14 strzela wolniej od nich i ma tylko 20 nabojow w magazynku, a tekstura "ognia z lufy" jest ta sama, zawsze mozna wziasc stoper lub nagrac to i policzyc jeszcze dokladniej
Stary 29-08-2005, 23:22   #35
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Ban dla M14

Trudniej opanować, więcej czasu trzeba w to włożyć, jesteś bardziej pro
Stary 30-08-2005, 10:53   #36
Myszok
Początkujący
Myszok Zobaczymy co z niego wyrośnie

Wyślij wiadomość przez AIM do Myszok Wyślij wiadomość przez MSN do Myszok
Domyślnie Ban dla M14

M14 może jest ciut zacelne i zamocne, ale jak komuś przeszkadza terro ganiający z nią to niech sam bierze, nie widze problemu.
Myszok jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-08-2005, 11:42   #37
Gaw
Banned

Domyślnie Ban dla M14

Cytat:
Napisał Myszok
M14 może jest ciut zacelne
lol;[

wrog: nie jest celne i ludzie sprejuja
Gaw: slaba celnosc to minus M14
Krzyk: jest zacelne

dobra, dzisiaj testy wszystkich broni (wszystko na filmie) :grin:
Stary 30-08-2005, 13:50   #38
AroMan
Nowy
AroMan Zobaczymy co z niego wyrośnie

Wyślij wiadomość przez AIM do AroMan
Domyślnie Ban dla M14

tak fsumie to do kazdej broni jest skill potrzebny... Ja jakos nigdy z M14 nie gralem bo mi sie z innym broniami lepiej gra.A jak teraz sobie na respie z M14 zagram to nic trafic nie moge(nie mam skilla z M14) . Wydaje mi sie ze poczatjujacy biora M14 bo ma powra i szybko mozna kolesia zabic. A co do spreyowania to nie wiem o co wam biega:[ Mam sie ustawic z STG i tylko jeden strzal oddac bo jak przytrzymam R1 to spreyuje czy jak ?To jak tak patrze to kazdy sprejuje. A tak fsumie to ta dyskusja jest bez sensu bo jak sie grac umie to sie pojedzie zioma obojetnie z czym gra :P

PS. Doom widze ze tez nie masz co robic i lubisz se bronie po banowac. To chyba zapomniales jeszcze MINY,CLYMORy i DE.50 zbanowac.Aha Granyty Dymne tez bym zbanowal bo przez nie nic nie widac. :twisted:
AroMan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-08-2005, 14:19   #39
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Ban dla M14

Cytat:
M3 dla mnie bron ktora sie nie celuje tylko strzela a jak nie trafie to goscia przewroci i dobije go na ziemi

RPG,At4 ludzie graja z tym tak : kampia na respie terro z wyjetym rpg na crossie jak widza kogos to strzelaja to samo seals na Night´cie a juz najlepszy jest Det Trap i kolesie na karzdym rogu czekaja (nie uzywam i tyle).
Z M3 trzeba grać taktycznie, co zrobisz M3 na przykładowo Foxhuncie? Jaką bronią obronisz się przed atakiem Sealów na froście? M3 nie powinno się banować.

Co do rakiet, to też lekka głupota. Nie dość, że zajmuje Ci tyle miejsca, to jeszcze łatwo jest nie trafić, spudłować itd.

Krzyk :516: :511:
Stary 30-08-2005, 14:39   #40
Polski_Kiler
Uzależniony
Polski_Kiler Zobaczymy co z niego wyrośnie

Miasto: Vienna
Reputacja: 4
Wyślij wiadomość przez AIM do Polski_Kiler Wyślij wiadomość przez MSN do Polski_Kiler

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Hall of Fame Star Hall of Fame n00b Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 4

Domyślnie Ban dla M14

Nie trzeba zadnych testow broni robic bo prawda jest jedna.... Sa ludzie kturzy graja tylko z m14 poniewaz na swoim "tuningowanym" laczu przeleci po mapie to wyskakujac za roku w fullkontakcie m14 strzela a inna bron zwalnia i gdzie tu sa rowne szanse? Mogl bym podac pare osob co cala swoja karriere pokladaja tylko w m14+lacze ale nie bende tego robil bo i tak wszyscy wiedza kto tak robi a co najgorsze ze na Polskiej scenie nie jest to mala grupa ludzi...

PS3 Trophies

Polski_Kiler jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 2 > Socom

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania