Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 09-01-2011, 15:54   #1
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8496

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

Domyślnie Silent Hill: Downpour

W sieci aż zahuczało od doniesień o nowym Sielncie, ktory ma być... sandboxem! Wg mnie troche ryzykowny krok, ale moze bedzie to krok w dobrą stronę (czytaj: może zmieni coś na lepsze w podupadającej serii). Większa mapa, metro do szybkiego przemieszczania sie no i wszechobecny deszcz zamiast mgły. Ja jako zagorzały fan serii oczywiście niemogę sie doczekać i mam nadzieję być mile zaskoczony po premirze. A jakie jest Wasze zdanie?
Stary 10-01-2011, 21:37   #2
wjehu
Uzależniony
wjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłość

wjehu's Avatar

Miasto: Pölitz
Reputacja: 1902

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny To drugie Wii I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 15

Domyślnie Odp: Silent Hill: Downpour

Nie da się ukryć, że taki zabieg to "powiew świeżości" i oby wyszedł serii na dobre . Ogólnie nie śledzę na bieżąco niusów z tej gry, ale mam nadzieje, że główna oś wydarzeń będzie sie kręcić wokół uciekiniera z konwoju więziennego (pierwszy filmik) i nie zamienią tego protagonisty na jaką mizerną babkę (czy coś w ten deseń) . Twórcy mogliby również się trochę wysilić i uchylić rąbka tajemnicy racząc nas graczy garstką fotek lub nowym tajemniczym filmikiem .
Stary 26-01-2011, 00:34   #3
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Jedna z dwoch najwiekszych niewiadomych w nowym "Cichym Wzgorzu" obok otwartego śiwata to muzyka, ktora nie bedzie skomponowana przez Akire Yamaokę. Fragment soundtracku tworzonego przez Daniela Lichte'a macie poniżej. Wg mnie klimat niby jest...
Stary 28-01-2011, 14:01   #4
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Kilka zdjęć:

via Polygamia.pl

Klimat przypomina mi trochę Alana Wake'a. W Homecoming grałem z wypiekami na twarzy i mam nadzieję, że na tej części również się nie zawiodę.
Stary 28-01-2011, 14:16   #5
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem

zarzykrulezzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Stare zdjęcia kroolik wstawiasz. Też mi troszke klimatem Alana tez fotki zalatują. Ja juz sie nie moge doczekać, jak każdego Silenta
Stary 28-01-2011, 14:19   #6
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Nie ma ich w temacie, więc wstawiłem a nóż ktoś nie widział i zacznie się spuszczać.
Tylko żeby nie wpychali na siłę żadnego multiplayera, bo chyba od niedawna taka moda pasuje- machniemy szybko kampanię, dodajmy multi i niech się ludzie cieszą.
Stary 28-01-2011, 15:20   #7
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Miasto: Nysa
Reputacja: 3496

Lista Osiągnięć
Celebryta Handlowiec Dopiero się rozkręcam! Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 12

Tja, faktycznie zalatują Alanem te obrazki. Być może to będzie pierwsza część serii, w którą zagram ^^

r1p jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-03-2011, 14:09   #8
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Multiplayer w Sillent Hill?Bad idea.

http://uk.kotaku.com/5783702/multipl...-for-xbox-live
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-03-2011, 16:50   #9
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 4117

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 12

VERY bad idea.
Stary 15-05-2011, 17:57   #10
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Krociutki teaser, zaczyna mi sie podobac:

lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-05-2011, 20:32   #11
ckast
Wariat
ckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innych

Miasto: Xbox Live
Reputacja: 797

Cytat:
Napisał lvizzz Zobacz post
Krociutki teaser, zaczyna mi sie podobac:

YouTube - Silent Hill: Downpour Teaser Trailer (May 13, 2011)
Muszę to mieć Tym bardziej że w SH gram od części 1 na psx Zacznijcie się bać
Stary 15-05-2011, 21:18   #12
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

ja myślę, że ten SH nie będzie miał wiele wspólnego z trylogia PSone. dla mnie to dobrze, bo tamte gry były chore i nie dałem radę w nie grać. pewnie zabrzmi to jak herezja dla fanów serii, ale zaryzykuję - jeśli pójdą bardziej w stronę mocnego thrillera (kierunek Alan Wake wskazny), to ja w to wchodzę. lubię czuć ciarki na plecach, ale nie przepadam jednak za strachem wręcz wylewającym się z ekranu.
Stary 16-05-2011, 00:18   #13
ckast
Wariat
ckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innych

Miasto: Xbox Live
Reputacja: 797

Cytat:
Napisał zimzvm Zobacz post
ja myślę, że ten SH nie będzie miał wiele wspólnego z trylogia PSone. dla mnie to dobrze, bo tamte gry były chore i nie dałem radę w nie grać. pewnie zabrzmi to jak herezja dla fanów serii, ale zaryzykuję - jeśli pójdą bardziej w stronę mocnego thrillera (kierunek Alan Wake wskazny), to ja w to wchodzę. lubię czuć ciarki na plecach, ale nie przepadam jednak za strachem wręcz wylewającym się z ekranu.
Zgiń przepadnij

Jeżeli chodzi o strach wylewający się z ekranu, to właśnie to był fenomen całej serii, jeżeli zrobią z tego coś ala AW to będzie klapa
Stary 16-05-2011, 08:33   #14
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

wiem, że to był fenomen tej serii i życzę wszystkim jej fanom - niech taką pozostanie. ale jak chcą moich pieniędzy, to niech pójdą w stronę, którą wskazałem ; ]
Stary 03-06-2011, 18:32   #15
Baczek PL
No-life
Baczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłość

Baczek PL's Avatar

Miasto: ``BDG``
Reputacja: 1987

Lista Osiągnięć
4 The Players Weteran Xbox Live No-life? Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 35

Nowy filmik

Ostatnio edytowane przez Baczek PL : 03-06-2011 o 18:37
Baczek PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-06-2011, 22:28   #16
morus
Stały bywalec
morus Daje dobry przykładmorus Daje dobry przykładmorus Daje dobry przykładmorus Daje dobry przykładmorus Daje dobry przykładmorus Daje dobry przykład

morus's Avatar

Miasto: Wawa
Reputacja: 528

Lista Osiągnięć
Swój! No-life? Aniołek Hall of Fame SuperStar 
Liczba Osiągnięć: 21

eee, filmik taki sobie - trochę za dużo wszystkiego na raz
gra faktycznie momentami przypomina Alan Wake (mi to akurat nie przeszkadza, lubię takie klimaty) oby trzymała poziom to da radę
pożyjemy zobaczymy, do jesieni szybko zleci (niestety).
Stary 25-07-2011, 09:04   #19
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem

zarzykrulezzz's Avatar

Lista Osiągnięć

No i nowe shoty,też bez rewelki:
http://www.trueachievements.com/n468...creenshots.htm
Stary 27-07-2011, 18:44   #20
Baczek PL
No-life
Baczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłość

Baczek PL's Avatar

Miasto: ``BDG``
Reputacja: 1987

Lista Osiągnięć
4 The Players Weteran Xbox Live No-life? Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 35

4 listopada tego roku premiera !

Baczek PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Narzędzia wątku