Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 10-03-2012, 14:13   #41
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826
Domyślnie Odp: Silent Hill: Downpour

w nowym podkaście na Polygami bierze udział Mielu z Neo+ który właśnie ogrywa nowego Silenta i troche się wygadał na temt samej gry, twierdzi ze gra jest dobra straszy nie jest korytrzową jatką dla casuali, napotkane postacie dają nam różne zadania, zagadki są podobno wymagające, jedyne co zjechał to grafike, czyli tak jak przewidziałem dostaniemy fajny horror ze słabą oprawą, całe szczeście że filtry troche zamaskują szkaradne otoczenie, wydaje mi się że podzieałek góra wtorek powinienem już mieć na stanie Silenta wtedy napisze co w trawie piszczy po swojemu hehehe

Ostatnio edytowane przez Mr Perfect : 10-03-2012 o 14:20
Mr Perfect jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-03-2012, 21:14   #42
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

właśnie ogrywam nowego Silent Hilla, klimacik przynajmniej na poczatku daje rade niestety grafika jest słaba do tego gra potrafi zwolnić animacja postaci słabiutka loadingi za czeste i za długie, zobaczymy jak bedzie dalej bo pograłem raptem pół godziny, jakieś pytania ? hehehe

Ostatnio edytowane przez Mr Perfect : 13-03-2012 o 21:18
Stary 14-03-2012, 01:36   #43
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Jak wyglada sprawa ze sterowaniem?Znowu taka siermiega jak w Homecoming?

Czy straszy?Czy jest klimat, czy bardziej sie walka z potworami z tego zrobila.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-03-2012, 12:14   #44
Sawyer1
Wariat
Sawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykład

Sawyer1's Avatar

Miasto: Wieluń
Reputacja: 451

Lista Osiągnięć
Top 10 Dopiero się rozkręcam! Stary dziad! Hall of Fame Star 
Liczba Osiągnięć: 32

jest na necie jakis achievment road map bo na tych najlepszych stronkach to nie znalazłem?
Stary 14-03-2012, 12:32   #45
Mr Perfect
No-life

Cytat:
Napisał Sawyer1 Zobacz post
jest na necie jakis achievment road map bo na tych najlepszych stronkach to nie znalazłem?
niestety jeszcze nigdzie chyba nie ma, również czekam hehehe
Stary 16-03-2012, 18:06   #46
FireFlow
Fanatyk
FireFlow Jest wokół niego pozytywna auraFireFlow Jest wokół niego pozytywna aura

FireFlow's Avatar

Miasto: N/A
Reputacja: 180

Lista Osiągnięć
I ja tam byłem 2! Zapalczywy 360 stopni  
Liczba Osiągnięć: 19

Gra jest lepsza od homecoming ,wzorowana na genialnym SH2.

Sterowanie sztywne ,mało strzelania,mozna mieć tylko 2 bronie

Side Questy zagmatwane ,ale jest co robić.

3 przejscia w tym hard bez zabijania nikogo w 2,5h

Fajny calaczek,ale az tak łatwo jak w homecoming to nie ma ,trzeba sie naszuakć ,ja gre znam juz na pamiec i mi sie podoba

Moja ocena mocne 8/10

FireFlow jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-03-2012, 18:44   #47
ckast
Wariat
ckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innych

Miasto: Xbox Live
Reputacja: 797

To tak szybko przeszedłeś SH? ile Ci zajęło ?
Stary 16-03-2012, 19:31   #48
michael89
Znajomy
michael89 Wkrótce będzie sławnymichael89 Wkrótce będzie sławny

Reputacja: 126

Lista Osiągnięć

Nie wiem czy tylko u mnie tak jest, ale gra lapie niesamowite zacine fpsy mocno spadaja. Muza i klimat super, gorzej juz z samym gameplayem i grafika.
michael89 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-03-2012, 19:39   #49
FireFlow
Fanatyk
FireFlow Jest wokół niego pozytywna auraFireFlow Jest wokół niego pozytywna aura

FireFlow's Avatar

Lista Osiągnięć

1 raz 10h normal
2 raz 2,5h hard
3 raz 7h 100% quest ,easy

Gra laguje ,czasami tak bardzo,że nie da się grać

U mnie wskoczył calaczek teraz czekam na HD Collection

Stary 16-03-2012, 20:08   #50
Krzychoo
Wariat
Krzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znają

Reputacja: 606

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Lubiany I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 15

Da się zrobić wszystkie questy poboczne bez tutka czy łatwo coś przeoczyć?
Krzychoo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-03-2012, 19:08   #51
FireFlow
Fanatyk

FireFlow's Avatar

Lista Osiągnięć

Kilka jest ciezkich bo nie ma opisu ,tzn ,musisz znaleść coś co aktywuje questa ,jest ich 13 wiec tak z 3 było by ciezko,ale do zrobienia

Stary 17-03-2012, 22:26   #52
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Juz była premiera, czy jak? Cieszą mnie komentarze, że Downpour jest lepszy od Homecoming, który de facto był mistrzowskim tytułem
Stary 20-03-2012, 11:53   #54
Mr Perfect
No-life

ja zacząłem na hard zagadki oraz hard walka i narazie gra się dobrze jak mnie zaciukają to po wczytaniu checkpointa życia napełniają się do 100% apteczek dają wystarczajaco, klimacik zawodowy stary dobry SH bez zadnych udziwnień jest troche niedociagnieć technicznych głownie walka,grafika to popłuczyny na silniku UE3, gameplay nie dla casuali nie da się napierać i wszystkich wystrzelać, pukawek i amunicji jest bardzo mało,wiec zdecydowanie odradzam niedzielniakom, gra potrafi ostro wystraszyć nie raz miałem prawie mokre gacie, ciągle trzyma w napieciu a gdy poczujemy się bezpieczni wyskakuje nagle jakies bydle, gra nie jest wolna od wad ale ocene IGN 4.5/10 uważam za kpine hehehe

Ostatnio edytowane przez Mr Perfect : 20-03-2012 o 12:01
Stary 24-03-2012, 14:51   #55
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Pod koniec najnowszego IW mowa o najnowszym SH, ze nie bedzie dobrej gry, to sie spodziewalem, ale ponoc jest masa rzeczy, ktore sa fatalnie wykonane.Tak od 36 minuty:

Stary 27-03-2012, 10:21   #56
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

I recka tez juz jest:

Ocena:5.2 dla leniwych.
Stary 27-03-2012, 12:51   #57
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829
Domyślnie

Kolejna słabo oceniona gra. Marzec miał być miesiącem z wysypem hitów, a skończyło się na słusznej grupie średniaków i gier co najwyżej dobrych... Przynajmniej wg Metacritic.

Sent from my HTC Vision using Tapatalk
Stary 31-03-2012, 18:49   #58
ckast
Wariat
ckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innych

Spoiler:
Jestem w momencie gdzie ide schodami w góre. Problem ze ciągną sie cały czas i sie skonczyć nie mogę
Jak to rozwiązać ?

---------- Wiadomość dodana 17:49 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 16:40 ----------

Jak się zapisuję grę w tym SH ? Bo mam jakieś autosave co chwila , ale zeby samemu zapisać grę to opcji nie widzę :/
Stary 31-03-2012, 23:32   #59
SierraPL
Stały bywalec
SierraPL Wszyscy go tu znająSierraPL Wszyscy go tu znająSierraPL Wszyscy go tu znająSierraPL Wszyscy go tu znająSierraPL Wszyscy go tu znająSierraPL Wszyscy go tu znają

SierraPL's Avatar

Miasto: Jaworzno
Reputacja: 550

Lista Osiągnięć
Bogacz Konsekwentny I ja tam byłem 2!  
Liczba Osiągnięć: 12

W grze jest tylko autosave, a co do problemu to po prostu zawróć
SierraPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-04-2012, 23:17   #60
ckast
Wariat

Powiem tak, Silent jak zwykle dobry , jak każdy zresztą, przeszedłem w końcu. Dostałem acziwy za przejscie gry na trudnym poziomie rozgrywki i zagadek. Problem w tym ze nie dostałem acziwa za zakończenie

Spoiler:
Merfi zamienia sie w Bugimena i biegnie za tą Policjantką, po jakimś czasie laseczka go zastrzeliła. Poźniej był fragment w więzieniu, ona sie budzi za kratkami a Merfi jest policjantem

Co z tym fantem zrobić? czy wgl jest za takie zakonczenie acziw?

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania