Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox Live

Xbox Live Xbox Live - Sony może tylko pozazdrościć!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 31-01-2011, 05:06   #41
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Domyślnie Odp: Microsoft ma sposób na piratów

Darujcie sobie osobiste wycieczki, wytykanie palcami, wyzywanie od piratów itd. Przerabialiśmy to już wielokrotnie. Pomyślcie czasem o moderatorach i adminach, nie zmuszajcie nas do wlepiania ostrzeżeń i usuwania postów, które mają taką samą wartość co "bkodnvjoweCNVOKLWgjnvjkHVNOlwkvjno" (powciskałem sobie cokolwiek na klawiaturze). Chcecie dyskutować ogólnie o piractwie, proszę bardzo. Resztę zachowajcie dla siebie albo idźcie gdzieś indziej. Dziękuję.
Stary 31-01-2011, 09:38   #42
crazzie
Spambot
crazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narody

Miasto: Poznań, Poland
Reputacja: 6757

Lista Osiągnięć
Own3r! Wiisi mi to Ten jedyny Zbieram puchary 
Liczba Osiągnięć: 42

somber juz widze jak ktos, kto wali bez zastanowienia na piratach bierze i idzie kupic plyte w sklepie bo kosztuje zamiast 199 np 99 zl, to i tak zawsze o 95 zlotych wiecej niz wypalenie plyty w domu, ba, nawet gdyby kosztowala 20 zl to i tak w wielu przypadkach bylby tekst "ale przeciez w cenie tamtej gry mam 4 inne".... nie jestem znawca zachowan ludzkich bo nie w tym kierunku sie ksztalcilem, ale mam jakichs tam znajomych i e- i zwyklych i wiem jak wyglada sytuacja

a w ogole w czasach gdzie windows dodawany jest do wiekszosci nowych komputerow, bilet w multipleksie kosztuje 10zl, a muzyke mozna sluchac ze streama, to twoje argumenty kierowane do ogolu sa tyle warte ile argumenty jaroslawa k.

czytam wszystkie posty i wszystkich lubię.
crazzie jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31-01-2011, 10:12   #43
hub3k pl
Wariat
hub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innych

hub3k pl's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 852

Lista Osiągnięć
Stary dziad! 4 The Players Aniołek Swój! 
Liczba Osiągnięć: 21

nawet gdyby gry kosztowaly 10 zl to w polsce ludzie by narzekali a oczywiscie kazde dlc to dymanie graczy . polska rzeczywistosc

hub3k pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31-01-2011, 10:23   #44
crazzie
Spambot
crazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narody

Lista Osiągnięć

dlc to dlc, to inny temat, ale nie uwazasz, ze niektore przypadki sa absurdalne? wyciecie czegos, co mialo byc na plycie, a co gorsze, co jest normalnie na plycie, na potrzeby wyciagniecia dodatkowej kasy, o zgrozo, 2 tygodnie po premierze nie jest fajne, przynajmniej ja tak uwazam, masz prawo sie nie zgodzic i uwazac ze zaplacenie za gre wlasciwa i za czesc gry, ktora i tak powinienes dostac, jest ok

Stary 31-01-2011, 10:28   #45
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Crazzie i hu3b dobrze prawią, a ja od siebie dodam, że to całe gadanie "niech wydawcy zachęcą do kupowania oryginałów" jest dla mnie tyle samo warte co gadka "zróbmy tak, żeby na świecie nie było głodu i wojen" wypowiadane przez kandydatki na Miss [wstaw nazwę kraju], albo i jeszcze mniej, bo życzenia "misek" jakkolwiek głupie i naiwne są przynajmniej szlachetne, a sugerowanie, że legalni sprzedawcy mają traktować złodziei jako konkurencję jest uwłaczające dla nich i dla poczucia praworządności oraz zasad handlu.
Często w dyskusjach o używkach podaje się przykład używanych samochodów, dobrze więc - użyjmy przykładu motoryzacyjnego. Jak zareagowano by na postulat sugerujący, że sprzedawcy aut (nowych bądź używanych) mający normalną, legalną działalność mają zachęcać ludzi do kupowania aut od nich, a nie z "dziupli" lub z przemytu, od Ukraińców, którzy wcześniej samochód zajumali jakiemuś Niemcowi itp.? To już fakt, że jedno jest normalną, legalną transakcją przyczyniającą się do rozwoju PKB, w wyniku której nikt nie traci (zakładamy, że daną grę/auto chce się mieć) a drugie jest nielegalne i jako towar "powstało" poprzez naruszenie cudzych dóbr, to mało?

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"

Ostatnio edytowane przez Jaskier : 31-01-2011 o 14:48
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31-01-2011, 11:00   #46
crazzie
Spambot

Lista Osiągnięć

te auta to czesto przytaczany przyklad do tematyki piractwa, ale to jest zupelnie inna rzecz, auto w kazdej chwili przy pierwszej lepszej kontroli ci skonfiskuja i narobia problemow, bo akurat tym policja sie zajmuje, jesli nie rozbiora skradzionego furacza na czesci to predzej czy pozniej sie znajdzie, a ze rozbieraja 99% to nigdy sie nic nie znajduje

z piractwem jest inaczej, tu nikt nie chodzi po domach i nie sprawdza co masz na polce, co w etui do plyt, a co na dysku twardym, wiec wiekszosc czuje sie bezpiecznie i ma w nosie prawo, no bo taka jest prawda, akurat w tej dziedzinie prawo jest martwe, mi zmiany nie sa potrzebne, lubie patrzec na swoja polke, a jak wiadomo, im wiecej tam pudelek tym lepiej sie patrzy

Stary 31-01-2011, 12:39   #47
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421

Cytat:
Napisał Monika85PL Zobacz post
oh what a hero! miałam na myśli jego piracenie na x360. Po takim zbłaźnieniu się nie miał innego wyjścia jak podkulić ogon i kupić ps3 :P
Nie ma sposobu na piratów. Kradną i jeszcze czują się urażeni moimi postami
Xbox to konsola gdzie jak odpalisz 300 pirackich gier i żadnej nie przejdziesz to wszystko jest ok. Ale jak odpalisz 300 gier i 200 z nich scalakujesz to wyzerują ci konto. Dziwisz się, że zmienił konsole ?
Zresztą tą decyzją sporo udowodnił według mnie. Chcę widzieć jak taki Frezer zmienia konsole po wyzerowaniu konta i kupuje oryginały.
Druga sprawa dotyczy Black Ops, jak wiadomo seria CoD to wylęgarnia oszustów na konsolach. M$ na swojej konsoli blokuje takiemu samo konto na 48h czy tydzień, a potem taki wraca i próbuje nowe metody. Sony takiemu blokuje dostęp do gry na zawsze i nie na konto tylko cała konsole! Widzisz różnice w polityce firm? To może też zmień konsole i nie będziesz tak przeżywać tego piractwa
Stary 31-01-2011, 12:47   #48
crazzie
Spambot

Lista Osiągnięć

z tego co wiem, sony jakies tam bany rozdalo dla hakierow z coda w ubieglym tygodniu, wiec jakos bym sie tym zbytnio nie podniecal, bo to byl ich pierwszy raz

Stary 31-01-2011, 12:54   #49
ReachPL
Początkujący
ReachPL Jest wokół niego pozytywna auraReachPL Jest wokół niego pozytywna aura

ReachPL's Avatar

Reputacja: 179

Lista Osiągnięć

Hmm Cod:Modern warfare 2 nadal jest oblegany przez hakerów.
Podobno osoby, które przerobiły konsole prawie że natychmiast wyszedł dla nich patch, który odblokowuje giery, które zostały zablokowane przez microsoft.
Stary 31-01-2011, 12:58   #50
crazzie
Spambot

Lista Osiągnięć

to prawda, ale podejrzewam, ze ten patch nie mial na celu specjalnego utrudnienia graczom dostepu do gry, bo to, ze bedzie na to obejscie bylo chyba wiadome, a oznaczenie konsol do ewentualnego bana, przynajmniej ja tak to widze..

jestem tylko ciekaw kiedy zalacza banhamera, bo na razie nie mozna, bo jutro dlc do coda to pewnie pare milionow zielonych wpadnie

Stary 31-01-2011, 14:01   #51
hub3k pl
Wariat
hub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innych

hub3k pl's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 852

Lista Osiągnięć
Stary dziad! 4 The Players Aniołek Swój! 
Liczba Osiągnięć: 21

pewnie bany sie posypia kiedy sprzedaz dlc zacznie spadac przeciez zawsze lepiej wydymac piratow z kasy zanim zbanuje sie im konta

hub3k pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31-01-2011, 14:13   #52
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 

Cytat:
Napisał chrono87 Zobacz post
Druga sprawa dotyczy Black Ops, jak wiadomo seria CoD to wylęgarnia oszustów na konsolach. M$ na swojej konsoli blokuje takiemu samo konto na 48h czy tydzień, a potem taki wraca i próbuje nowe metody. Sony takiemu blokuje dostęp do gry na zawsze i nie na konto tylko cała konsole! Widzisz różnice w polityce firm? To może też zmień konsole i nie będziesz tak przeżywać tego piractwa
Ja taką politykę rozumiem - w końcu MS pobiera opłatę za granie online,a Sony nie. Dojnej krowy do rzeźni nie oddasz ot tak po prostu.

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31-01-2011, 17:54   #53
Hunty
Początkujący
Hunty Wkrótce będzie sławny

Hunty's Avatar

Reputacja: 76

Lista Osiągnięć

Napisze coś od siebie. Bany na live = cacy posuniecie, kradniesz otrzymujesz sowitą "nagrodę" za swoje postępowanie.

Jako grafik i programista chciałbym zarabiać sumy adekwatne do mojego trudu jaki włożę w modelowanie postaci do gry, budowę tekstur czy detekcje kolizji.
3/4 graczy nie rozumie ,że stworzenie zwykłego crapu z łatwymi achivkami wymaga sporo pracy od każdego członka zespołu odpowiedzialnego za grę.

Swoją drogą chcieli byście żeby ktoś kradł waszą pracę ? Wasze obliczenia laboratoryjne potrzebne do pracy inżynierskiej. Wasz schemat budowy trybu który zapoczątkuje budowę nowego napędu do samochodu ? Wasze zdjęcia które podimał fotograf a później są sprzedawane masowo jak okładka filmu dla dorosłych w Niemczech ? Odpowiedz brzmi prosto: NIE

Dlatego chylę czoła przed graczami którzy kupują oryginały i w tym miejscu chce pozdrowić mojego kolegę Wjeha (stary imponująca kolekcja) oraz wszystkich którzy grają po to żeby dobrze się bawić
Stary 31-01-2011, 20:44   #54
somber86
Stały bywalec
somber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłość

somber86's Avatar

Miasto: Gdańsk
Reputacja: 1619

Lista Osiągnięć
Książkotwarz Widz Aniołek Your e-penis must be huge! 
Liczba Osiągnięć: 30

gadanina nie mająca sensu myślę że sposób na nagradzanie przez microsoft piratów to sprawa microsoftu my nie mamy nic do tego czy będziemy krzyczeć pisać itp. rozwiążą to jak zwykle po swojemu.
no chyba że wpadniemy na pomysł akcji "łi łont grom z dupy gejtsa dla piratów: anty piraci łączmy się i palmy domy, gwałćmy ich konsole"
Stary 01-02-2011, 00:33   #55
Apofis
Banned
Apofis Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 17

tylu to obrońców M$ dlaczego nikt z was nie zainteresuje się losem chińczyków a zwłaszcza dzieci wykorzystywanych przez M$ w chińskich fabrykach ?

co do Moniki nie zwracałbym uwagi na tą dość dziwaczną osobę

Ostatnio edytowane przez Apofis : 01-02-2011 o 00:37
Apofis jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-02-2011, 00:38   #56
lukkPL
Wariat
lukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumny

lukkPL's Avatar

Reputacja: 1079

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Na dobre i na złe Jakość, nie ilość 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 7

Cytat:
Napisał Apofis Zobacz post
tylu to obrońców M$ dlaczego nikt z was nie zainteresuje się interesami chińczyków a zwłaszcza dzieci wykorzystywanych przez M$ w chińskich fabrykach ?

co do Moniki nie zwracałbym uwagi na tą dość specyficzną osobę
Powiem Ci dobrze gadasz. My tu sobie gadu, gadu, jak to nie mozna firm okradać, rzesze ludzie broni M$, SONY, etc. (ubiegając - nie, nie tłumaczy to w żaden sposób, że można gry piracić), a oni sami wykorzystują ludzi w krajach Azjatyckich. Dając pracę za marne grosze, wydłużając czas pracy i zabierając wszelkie przywileje pracownikom.

Jeśli ktoś ma trochę oleju w głowie, to radze się nad tym zastanowić. Bo gdyby tak bardziej nad tym pomyśleć, to aż ciary po plecach przechodzą, że ludzie mogą byc tak wykorzystywani (Chińczycy), a zachód (w tym my) z tego korzystamy :/

OOOO

-----
QA Tester in Vivid Games
lukkPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-02-2011, 00:41   #57
Apofis
Banned
Apofis Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 17

Cytat:
Napisał lukkPL Zobacz post
Powiem Ci dobrze gadasz. My tu sobie gadu, gadu, jak to nie mozna firm okradać, rzesze ludzie broni M$, SONY, etc. (ubiegając - nie, nie tłumaczy to w żaden sposób, że można gry piracić), a oni sami wykorzystują ludzi w krajach Azjatyckich. Dając pracę za marne grosze, wydłużając czas pracy i zabierając wszelkie przywileje pracownikom.

Jeśli ktoś ma trochę oleju w głowie, to radze się nad tym zastanowić. Bo gdyby tak bardziej nad tym pomyśleć, to aż ciary po plecach przechodzą, że ludzie mogą byc tak wykorzystywani (Chińczycy), a zachód (w tym my) z tego korzystamy :/

myśle że wiekszość osób z tego forum po tygodniu pracy w chinach miała by nieco odmienne zdanie w temacie okradania biednego M$, żeby dojść do pewnych wniosków trzeba mieć wyobraznie i trochę pokory, dlatego nigdy nie trawiłem takich osób wychowanych pod kloszem jak Monika

Ostatnio edytowane przez Apofis : 01-02-2011 o 00:44
Apofis jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-02-2011, 00:46   #58
Fuji
Wariat
Fuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świata

Fuji's Avatar

Miasto: Fugasówka
Reputacja: 8060

Lista Osiągnięć
Widz Książkotwarz Ten jedyny Dopiero się rozkręcam! 

Cytat:
myśle że wiekszość osób z tego forum po tygodniu pracy w chinach miała by nieco odmienne zdanie w temacie okradania biednego M$, żeby dojść do pewnych wniosków trzeba mieć wyobraznie
Prawda jest taka, że sprawiedliwości nigdy nie będzie i nic na to nie poradzimy. Jednak, powiedz szczerze - wolisz, żeby oni za grosze dla Ciebie pracowali, czy Ty dla nich na takich samych warunkach?

Naczelny Antycyganista III RP.

Gram tylko w dobre gry i crapy!
Fuji jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-02-2011, 00:50   #59
somber86
Stały bywalec
somber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłość

somber86's Avatar

Miasto: Gdańsk
Reputacja: 1619

Lista Osiągnięć
Książkotwarz Widz Aniołek Your e-penis must be huge! 
Liczba Osiągnięć: 30

Cytat:
tylu to obrońców M$ dlaczego nikt z was nie zainteresuje się losem chińczyków a zwłaszcza dzieci wykorzystywanych przez M$ w chińskich fabrykach ?

tak rozwińmy jeszcze forum o dział "głodujące dzieci 3 świata i biedni mali Chińczycy wykorzystywani przez wielkie korporacje"
Tak są biedni i pokrzywdzeni ale co to kutwa ma do tematu?

2 sprawa gdyby nie one to pewnie w życiu nie było by cię stać na pierdzieloną konsole więc koło się zamyka (kwestia ekonomi produkcji w innych krajach)
kontynuując ci biedni Chińczycy to twoja wina również, bo gdyby nie było popytu to nie było by konsol ... więc sprowadźmy to do tego że kupując konsole zmuszasz biednych mieszkańców azjii do niewolniczej pracy w fabryce M$

Ostatnio edytowane przez somber86 : 01-02-2011 o 00:55
somber86 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-02-2011, 10:49   #60
Butch
No-life
Butch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch Celebryta

Butch's Avatar

Miasto: Újszandec
Reputacja: 4039

Lista Osiągnięć
Książkotwarz Old School Playaz Konsekwentny Pokaż się! 
Liczba Osiągnięć: 15

Cytat:

Czyli co, "MS robi źle Chińczykom, to my okradnijmy ich!!"? Weź się zastanów, co Ty piszesz... To nie tylko MS tak robi

- 70% ludzi, którzy mają żeliwne rury w łazienkach lub jako-takie ich elementy - wyprodukowane w Chinach i sprowadzone do PL, bo taniej
- Ludzie noszący ciuchy/buty Nike - wyprodukowane w Chinach, bo taniej
- Hugo Bossa, Joop!, Laurel, Fendi, Zara i Massimo Dutti - swoje t-shirty i kosmetyki produkują w Chinach, bo taniej
- 50% soku jabłkowego sprzedawanego w EUR jest sprowadzana z Chin - bo słodszy i taniej
- Johnson & Johnson, Coca-Cola, GE, Omega, Kodak, Visa - Made in China
- Sony - bez komentarza
- Ikea - Design and Quality of Ikea Sweden - fakt, jakiś wiking to wymyślił, w końcu pisze "Designed in Sweden", ale już "Made in Sweden" nie ma, nie?

To teraz połowa foro wrzuci do jednego wielkiego wora wszystkie rzeczy, które są Made in China, albo nie - sprzeda je, kase wyśle do Chin, a później ukradnie je ze sklepów... Człowieku, cenię sobie punk i punk rock, ale anarchia nie jest fajna, nawet, jak Tomek Karolak ma ją na koszulce...

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox Live

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania