Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Hyde Park Tematy o wszystkim co aktualnie trapi naszych użytkowników.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 09-02-2011, 00:57   #1
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Domyślnie Nerdownio-geekownia

Czesc misie.Dzis chialbym namowic spolecznosc OC do pisania o swoich guilty pleasures po czesci.Jak wiadomo faceci, ktorych tutaj natlok, to mali chlopcy jeno, jaraja ich gadzety, zabawki, nowe technologie, lsniace rzeczy.Temat, jaki zakladam, mialby na celu pokazanie waszych nerdowych pasji, zakupow albo obiektow marzen na ktore po prostu brak/szkoda kasy, ale tak bardzo chcialoby sie je miec.Od razu sprostuje:nie idzie mi o samochody, zainteresowania, hobby-tematy juz mamy.Idzie o typowo geekowy chlam.Mozecie wklejac zdjecia swoich zdobyczy-tym roznilby sie ten temat od 'Co ostatnio...', ze mozna by wrzucac starocie-linkowac do sklepow, dawac jakies porady, polecac, wiecie o co chodzi.Jesli sie temat nie przyjmie, to do zamkniecia.W sumie wiem, ze Jaskier i Somber to milosnicy komiksow, jakas czesc to wyznawcy Jobsa, wiec moze sie uda.
Ja ze swojej strony linkuje do tego produktu:

http://www.entertainmentearth.com/pr...number=PF01406

i sklepu w ogole, bo masa stuffu nerdowego.Lovecrafta uwielbiam, Cthulhu to juz w ogole kultowa 'postac'.Mam nadzieje, ze kupicie mi na xfd, wszystko na konto Marcina.

Oooo, dla Jaskra Dagon:

http://www.entertainmentearth.com/pr...number=PF01414

Tyle.Mam nadzieje, ze nie mamy zadnych trekkies w naszym gronie, bo tych szczerze nieznosze.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-02-2011, 01:00   #2
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8496

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

Domyślnie Odp: Nerdownio-geekownia

Trekkies ni ma dawaj plusa gadzie. Czekam na bonus i granie weekendowe
Stary 09-02-2011, 01:03   #3
jasiopatryk
Fanatyk
jasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebryta

jasiopatryk's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 3066

Lista Osiągnięć
To drugie Wii 4 The Players Ten jedyny Wiisi mi to 
Liczba Osiągnięć: 33

Cytat:
Napisał lvizzz Zobacz post
Jak wiadomo faceci, ktorych tutaj natlok, to mali chlopcy jeno, jaraja ich gadzety, zabawki, nowe technologie, lsniace rzeczy...
A cycki ? Ja się pytam dlaczego nie widzę tutaj cycków ? Przecież większość facetów jara się cyckami w tym ja.
jasiopatryk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-02-2011, 01:11   #4
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

jasio widzę, że wyznajesz dewizę - są cycki jest okejka?
Stary 09-02-2011, 01:18   #5
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał jasiopatryk Zobacz post
A cycki ? Ja się pytam dlaczego nie widzę tutaj cycków ? Przecież większość facetów jara się cyckami w tym ja.
Moga byc cycki, byle special, limited edition, wykonane z super miekkiego tworzywa imitujacego skore, z odlewu, bo ja wiem, Jenny Jameson, w scislym nakladzie 500 egzemplarzy na swiat z certyfikatem.Zwyczajne cycki nas tutaj nie bawia.
Stary 09-02-2011, 10:49   #6
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Spróbuj który tu wkleić "cycki" i zobaczymy jak długo fota zagości na serwerze
Stary 09-02-2011, 11:01   #7
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Wrog cenzuruje tylko achiwowe wojenki i podjazdy na druzyne V., wiec jest szansa.Nawet On lubi cycki.
Stary 09-02-2011, 11:04   #8
crazzie
Spambot
crazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narody

Miasto: Poznań, Poland
Reputacja: 6757

Lista Osiągnięć
Own3r! Wiisi mi to Ten jedyny Zbieram puchary 
Liczba Osiągnięć: 42

ale tak czy srak to sie nie nadaje na ten temat bo cycki to ani sprawa nerdow (ich tym bardziej), ani geekow, cycki sa dla normalnych ludzi a nie dla komputerofcuuuuuuf :P

czytam wszystkie posty i wszystkich lubię.
crazzie jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-02-2011, 11:14   #9
lokiGEO
Wariat
lokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądze

lokiGEO's Avatar

Miasto: układ 1965 strefa II ark. 252.31 (NW)
Reputacja: 2229

Lista Osiągnięć
Dopiero się rozkręcam! Wyginam śmiało ciało Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 14

Dobry cyc nie jest zły
Stary 09-02-2011, 11:19   #10
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Ludzie, opanujcie sie, piszcie cos w temacie, ok?Nie tylko cycki, cycki.
Stary 09-02-2011, 11:54   #11
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Lvizzz, dobry temat, figurka Dagona jest niesamowita, ale cena jest podobnie niesamowita. Jest parę geekowych gadgetów, które mi się kiedyś marzyły lub nadal rozważam ich nabycie, znajdę fotki to wrzucę tutaj. W domu mam też to i owo czym można się tu pochwalić...

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-02-2011, 12:47   #12
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

No w koncu ktos rozsadny.
Stary 09-02-2011, 20:09   #13
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

Ok my fellow nerds, oto moje geekowskie fanty, którymi chciałbym się pochwalić. W następnym "odcinku" obnażę się z tym co chciałbym mieć.

P.S. Komiksów mam więcej, ale zaprezentowane tutaj sobie najbardziej cenię.
Załączone Grafiki
File Type: jpg WelcomeHomeFrank.jpg (94.4 KB, 45 wyświetleń)
File Type: jpg Born.jpg (95.0 KB, 35 wyświetleń)
File Type: jpg FURY.jpg (92.4 KB, 37 wyświetleń)
File Type: jpg PunisherT1.jpg (85.4 KB, 37 wyświetleń)
File Type: jpg TshirtSuperPartia.jpg (86.6 KB, 44 wyświetleń)

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Stary 09-02-2011, 21:43   #14
Gambas
Wariat
Gambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądze

Gambas's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 2047

Lista Osiągnięć
Bogacz Celebryta Przybij piątkę! Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 11

Łooo skąd oficjalna koszulka CoD jeżeli można wiedzieć?

Gambas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-02-2011, 22:21   #15
Jaskier
Poplecznik Koticka

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Gambas Zobacz post
Łooo skąd oficjalna koszulka CoD jeżeli można wiedzieć?
Nie wiem czy jest ona oficjalna, ale dostałem od ActiVision za wierność...nie no oczywiście, że nie - z Allegro, nazywa się ona "Classified placement". Są jeszcze inne, np. z samym żołnierzem Specnazu znanym z filmików z misji WMD.

Stary 09-02-2011, 22:31   #16
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

na ultimie jest multum takich koszulek z coda/moha i innych
Stary 09-02-2011, 23:09   #17
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Komiksy, jeeeee.Ale kolekcja malutka, myslalem ze jakies starocie i skarby z polki zdejmiesz, czyli Punishery przez TM-Semic wydawane, z czarno bialym z '93 roku-znow zapomnialem tytulu, 'Europejskie wakacje'?-na czele.Masz jakies wypasnie zbiorcze wydanie czegos?
Stary 09-02-2011, 23:16   #18
Jaskier
Poplecznik Koticka

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał lvizzz Zobacz post
Komiksy, jeeeee.Ale kolekcja malutka, myslalem ze jakies starocie i skarby z polki zdejmiesz, czyli Punishery przez TM-Semic wydawane, z czarno bialym z '93 roku-znow zapomnialem tytulu, 'Europejskie wakacje'?-na czele.Masz jakies wypasnie zbiorcze wydanie czegos?
Ten czarno biały Punisher to "War Zone". Niestety, starych komiksów już nie mam, mam jeszcze nieco komiksów sprzed 6-7 lat o X-Menach i Spider-Manie i niestety tyle. Ze zbiorczych wydań to mam tylko właśnie ten pierwszy tom Punishera (nie wiem czy w ogóle następne wydali), jest on czarno biały, a niektóre komiksy (większość to gościnne występy Franka u innych postaci, bo trochę czasu minęło zanim swoją serię dostał) są naprawdę dobre. Sporo komiksów już niedostępnych lub niedostępnych w Polsce miałem pożyczone.
Wiem, że BORN ukazał się jako zbiorcze wydanie, a sam łyknąłbym "Weapon X", o ile ukazało się to jako kompilacja.

Stary 09-02-2011, 23:29   #19
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Czy chodzi Ci o to Weapon X, wydane w Polsce jakos w '95 jako Mega Marvel, z rysunkami Windsor-Smith, ktorych nie mogelm jako dzieciak docenic, i mocno zagmatwana fabula:

http://www.amazon.co.uk/Wolverine-Weapon-X-Premiere-HC/dp/078512327X/ref=sr_1_10?s=books&ie=UTF8&qid=1297286644&sr=1-10
czy to:

http://www.amazon.co.uk/Wolverine-Weapon-Adamantium-Marvel-Quality/dp/0785141111/ref=sr_1_3?s=books&ie=UTF8&qid=1297286898&sr=1-3
???
Nie widzialem wydania zbiorczego, ale trzeba poszukac na Amazonie, moze wyszlo.
Stary 11-02-2011, 12:04   #20
Jaskier
Poplecznik Koticka

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

Ja parcia na kolekcjonerki raczej nie miałem (choć jak wychodziła jakaś upragniona gra typu Chaos Theory, Blood Money lub Theif Deadly Shadows, to zawsze wtedy na kolekcjonerkę miałem ochotę), ale w tym roku jakoś mi się odwidziało i mam nadzieję, że w maju będę mógł fotkę z tą EK wkleić do tematu o zakupach.

W sumie to nie wiem czy będą dwa zestawy z różnymi figurkami, czy może wersja z figurką przedstawiającą Point Mana i Fettela jest skieorwana na bardziej... "wrażliwe" rynki.
Załączone Grafiki
File Type: jpg f3ar_CE.jpg (78.1 KB, 34 wyświetleń)
File Type: jpg fear3.jpg (67.2 KB, 29 wyświetleń)

Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania