Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Muzyka

Muzyka Jakiej muzyki słuchasz?

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 06-05-2012, 18:21   #81
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Domyślnie Odp: Koncerty - kto, gdzie i kiedy.

Szkoda, że 4 Lipca, bo akurat w tym dniu zaczyna się Open er'

nie dość, że miałbym koncert pod nosem ( Malta ) to jeszcze bilety w znośnych cenach.

Moja rozjazdówka póki co, to za tydzień metallica, za miesiąc Orange Warsaw Festival i w Lipcu Open 'er.

@ krejzi dzieki super dresie

Ostatnio edytowane przez kroolik37 : 06-05-2012 o 21:29
kroolik37 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-05-2012, 19:34   #82
crazzie
Spambot
crazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narody

Miasto: Poznań, Poland
Reputacja: 6757

Lista Osiągnięć
Own3r! Wiisi mi to Ten jedyny Zbieram puchary 
Liczba Osiągnięć: 42

Domyślnie

We wrzesniu to se mozesz open zrobic ale heinekena w domu... Tylko zaloz rajbanany

czytam wszystkie posty i wszystkich lubię.
crazzie jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-05-2012, 15:29   #83
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Ktos z tego umierajacego forum wybiera sie na Brutal Assault?
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-05-2012, 20:55   #84
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Ok, nikt, fajnie, bedzie wiecej piwa dla mnie.

Kompletnie sie zapomnialem promowac na true blekmetalowca, a przeciez na Meszudze bylem.
HMV Forum zajebistym venue jest i tyle.Pierwszy raz tam bylem, jakis stary teatr przerobiony;chwile o panujacych w UK zasadach:wszyscy milusio ustawiaja sie w kolejce dookola budynku, ochroniarze mega mili, pomocni, nikt sie nie zatacza-choc my konczylismy na szybkosci flaszke i piwka-pelna kultura i PC.Nie wiem jak teraz w Polszy to wyglada, ale moje pierwsze Mystic Festivale i Metalmanie pamietam jak przez mgle, zwlaszcza pierwsza Metalmania, gdzie bylem niesiony na rekach kumpli do tramwaju.Jak nie umiesz pic, to nie pij;a i tak mnie wpuscili, co tutaj jest nie do pomyslenia.Ok, tyle slowem wstepu.
Co prawda moglem uderzac po barierki, ale stary juz jestem, w dodatku chcialem miec prosty dostep do piwopoju i sikaczosracza, i znalezlismy fajna miejscowke z boku sceny.
Jeszcze raz potwierdza sie teza, ze to dzwiekowcy tworza koncert, tak bylo i tym razem.Pierwsza kapela, ktorej nazwy nie pamietam, zagrala na pol gwizdka, jakby sie chlopcy nie starali i nie pocili, to nie wygrasz z naglosnieniem, oj nie.Pozniej zagralo Animals As Leaders-z dzwiekiem bylo juz lepiej, ale poniewaz goscie kreuja dosc zaawansowana i skomplikowana muzyke, to duzo smaczkow przepada gdzies w szumie.Zreszta, bylem niepocieszony, bo Animalsi zmienili perksusiste doslownie na dniach, a ja wlasnie chcialem zobaczyc Koperweisa w akcji;zwierzak sceniczny z niego jest, gary traktuje jak pijany maz wkurwiony na zone, a tutaj klops.Niejaki Matt Garstka wskoczyl na miejsce rytmicznego, gral poprawnie, ale bez pierdolniecia.
Przerwa na chlanie/sikanie i sa:pojeby ze Szwecji, Meshuggah jobtwojumac.Moc i pierdolniecie ogromne, panowie od krecenia galkami podkrecili potencjometry i co tam jeszcze,i sie zaczelo.Dzwiekowy rozpierdol, djen w czystej postaci-tak, uzywam takich slow, zeby wygladac na madrzejszego niz jestem-sciana dzwieku i ryk gardlowego.Pieknie goscie graja, jak dobrze naoliwiona maszyna, bez bledu, ze stoickim spokojem, tylko wokalista jest nieco bardziej energetyczny, ale taki to juz ich styl.Jestem wielkim fanem Meszugi, mimo ze nie znam tytulow 'piosenek', set listy nie podam, bo w ich show bardziej chodzi o trans, poddanie sie publiki pod dzwieki, jakie kreuja.A ze mnostwo w tym basu, dolu i zwyczajnego swira, to mozna sie poznac.Jak dla mnie jest to bardziej kapela do ogladania niz skakania i headbangingu, ale kto co lubi.Fajny koncert, fajne bisy z kolorem zielonym w tle i baj baj.Szybki chinczyk na Camden, a nawet dwa, bo kocham to zarcie, i do dom.
Aha, Fuji by sie ucieszyl, bo koncerty metalowe to zbieraninia bialej rasy, czasem jakiegos Azjate mozna spotkac, czarnych praktycznie nie ma.Nawet z czarnym kumplem o tym gadalem, mowi tak:'Nie kumamy takiej muzyki, cholera wie dlaczego'.Tez sobie nie przypominam czarnych w metalu, no byl gardlowy w Stuck Mojo-super partia, ale i tak sie nie znacie-Derrcik w popluczynach po Sepulturze, jacys deathmetalowcy, ktorych nazwy nie pamietam, gitarzysta Animalsow, ale sa to wyjatki.Jedna rasa, biala rasa.
Jesli kogos obrazilem, to przepraszam, ale jestem, jakby to powiedziec, wciety.Pijany, *****, znaczy sie jestem.Ide do pubu, jak wroce to pospamuje na forum.Niech sie mile na zydboksie w Mafii boostuja, nara.
Załączone Grafiki
File Type: jpg IMG_0395.jpg (97.2 KB, 12 wyświetleń)
File Type: jpg IMG_0398.jpg (93.8 KB, 12 wyświetleń)
File Type: jpg IMG_0402.jpg (95.7 KB, 10 wyświetleń)
File Type: jpg IMG_0409.jpg (89.9 KB, 8 wyświetleń)
File Type: jpg IMG_0406.jpg (99.3 KB, 9 wyświetleń)
Stary 25-05-2012, 17:30   #85
Gambas
Wariat
Gambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądze

Gambas's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 2047

Lista Osiągnięć
Bogacz Celebryta Przybij piątkę! Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 11

Live z Rock in Rio będzie można za pośrednictwem YT obejrzeć. Dzisiaj m.in Evanescene, Mastodon i Metallica, kolejne dni to chociażby Limp Bizkit czy Offspring

Start: 20:00 naszego czasu

http://www.youtube.com/user/rockinrioeuvou/RockinRio

Gambas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-05-2012, 19:45   #86
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

O ktorej Mastodon i Meta graja, calego mi sie nie chce ogladac.
Stary 25-05-2012, 20:55   #87
Gambas
Wariat
Gambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądze

Gambas's Avatar

Lista Osiągnięć

Mastodon jakoś tak 22:50 pl czasu, Meta 00:30

Stary 25-05-2012, 21:24   #88
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Reputacja: 4117

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 12

Ależ ta nowa Sepultura jest wujowa. Kiedyś to była kapela.
Stary 25-05-2012, 23:20   #89
Gambas
Wariat

Gambas's Avatar

Lista Osiągnięć

Kurde, chyba zaszła pomyłka z mojej strony i Mastodon właśnie skończył grać... Sorry Panowie, ale musiały mi się pomieszać godziny

EDIT: Ku*wa, już chyba wiem co jest grane..."O line-up mudou e está rolando o show do Mastodon. Corre lá pra assistir!" co znaczy mniej więcej, że zmienili line-up w ostatniej chwili i jednak Mastodon zagrał wcześniej...nie mam pytań -__-

Ostatnio edytowane przez Gambas : 25-05-2012 o 23:31
Stary 14-06-2012, 20:43   #90
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

O Bosze, jeszcze z Periphery graja:

http://www.gigantic.com/g~email~g/gi...ce_36699a.html
Stary 11-07-2012, 03:50   #91
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Kolejne marzenie muzyczne zaliczone, magii nie bylo, chyba za stary na takie bajki jestem, ale dobry i porzadny gig, z hitami w roli glownej. Ba, jak sie wezmie 'Angel dust' i 'King for a day...' to zostaja tylko hity, nie ma slabych numerow na tych plytach.

Kiedys sobie powiedzialem, ze Pattona na zywca musze obejrzec, tak samo jak widzialem Tool z Mynardem w 2001-wtedy to byla magia-i w koncu sie udalo. FNM to moja kapela z lat mlodzienczych, jedna z najwazniejszych chyba, oczywiscie za sprawa Mike'a, ale reszta muzykantow tez robila swoje, czy to za czasow Martina, czy juz pozniej. Nawet Madonna sie do nich pchala.

Supportem byla jakas blizej mi nieznana kapela, skladajaca sie z alternatywnej Ladi Gagi i pana nindzy, ktory oprocz przebrania robil za silowego, gitarzyste i goscia od efektow. Nic specjalnego, choc plci pieknej moze sie podobac. Wiadomo ze wszyscy poszli na FNM, support nikogo-taka juz rola rozgrzewacza przy kapeli-legendzie.
Znalazlem sobie miejsce pod drugimi barierkami, tuz pod mosz-pitem, ktore probowalem utrzymac, ale natura wezwala. W Brixton jest tak, ze sikoaczosracze sa po przeciwnych rogach sceny, wiec jak jestes facetem, to musisz drylowac na lewo. Panie na prawo, niczym w dobrym polskim kinie z PRL. No i musialem isc, nie dalem rady, jakas wloska parka nawet spytala sie uprzejmie czy maja popilnowac miejsca. Powiedzialem 'Yes'-to po angielsku jest- i polazlem sie wyszczac; w drodze powrotnej kupilem bro, jedyne 4,30 w plastiku, ale scisk juz byl ogromny, dochodzil kwadrans po 9, czyli start gwiazdy, a ja nie moglem rozroznic terenu dookola. Pol piwa wylalo sie przy przebijanu przez ludzka mase i wtedy zaczal sie koncert: ludzie dostali szajby, zaczeli skakac, reszta napoju bogow wyladowala na jakichs babkach, kij z tym. Zaczelo sie: hitow sie spodziewalem, i hity dostalem, choc FNM to taki band, ze moga grac na pol gwizdka, a i tak numery obronia sie same. Co najbardziej cieszylo, to wiek publiki- spodziewalem sie sredniej wieku w granicach 30-stki, ale masa byla ludzi pod 20+ lat, co rosci serce me, bo moze jest jakas nadzieja dla ludzkosci-choc i tak zaslugujemy na apokalipse jak nic-a nawet mlodszych, ktorzy najzwyczajniej nie mogli sluchac FNM, gdy kapela byla na topie.
Fajna scenografia, fajne kostiumy, fajne piosenki, specyficzny humor Pattona, czego chciec wiecej.
Ok, wiec w tym calym moim zagubieniu wyladowalem pod scena, jakis trzeci-czwarty rzad, wiec poskalalem sobie, jak na nerda przystalo, zdarlem rylo lamana angielszczyzna, wypocilem piwsko i zbratalem sie z gatunkeim ludzkim- jedna pewna rzecz: smierdzimy jak ****.

Jak ktos chce przejrzec setliste, to prosze:

http://newfaithnomore.com/

Raczej standard, bardzo podobaly mi sie bisy, z mocno zmienionym i odjechanym 'Stripsearch'. No i 'We care a lot' na koniec, utwor bardzo stary, ale znany, co bylo widac po ludziach, ku mojemu zdumieniu.

Gig bardzo udany, troche krotko, jednak czas inaczej leci, jak sie wystep oglada; w moshowaniu mija maksymalnie szybko. W listopadzie moi najnowsi mistrzowie z BtBaM graja, musze cos wyczaic na wrzesien-pazdziernik.
Chodzcie na koncerty, pijcie piwo i szanujecie siebie nawzajem, wy kutasy.
Załączone Grafiki
File Type: jpg IMG_0436.jpg (93.0 KB, 19 wyświetleń)
File Type: jpg IMG_0439.jpg (90.0 KB, 18 wyświetleń)
File Type: jpg IMG_0443.jpg (81.5 KB, 19 wyświetleń)
File Type: jpg IMG_0444.jpg (94.4 KB, 18 wyświetleń)
File Type: jpg IMG_0445.jpg (89.4 KB, 18 wyświetleń)

Ostatnio edytowane przez lvizzz : 11-07-2012 o 03:53
Stary 31-07-2012, 13:20   #92
rafal198011
Stały bywalec
rafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innych

Reputacja: 714

Concert
Cockney Rejects i Control
Niedziela 2 grudnia 2012 o 19:00Dodaj do kalendarzaXII2

Barrowland Ballroom
244 Gallowgate
Glasgow G4 0TS
Wielka Brytania
Tel: 0141 552 4601
Strona WWW: www.glasgow-barrowland.com/ballroom

Trza sie ***** wybrac
rafal198011 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31-07-2012, 16:26   #93
Gambas
Wariat

Gambas's Avatar

Lista Osiągnięć

Jeszcze w tym sezonie mam nadzieję załapać się na koncert Scorpions we Wrocławiu (31.08) i widowisko Soulfly & Tim "Ripper" Owens (15.09). Głównie ze względu na Ripper'a, bo pierwszy zespół jest mi w tym momencie obcy. Drugi koncert to pewniak, pierwszy już mniej, bo i droższy i daleko

Stary 26-08-2012, 00:14   #94
YuSuzuki
Saudades...
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7914

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

2012-10-15, godz. wejścia: 18:30 Dead can Dance , Sala Kongresowa Warszawa, Brendan Perry i Lisa Gerard znowu razem. Jedna z moich ulubionych kapel,oto fragment koncertu z VANCOUVER , tego roku (ciężko zdobyć już bilety)

Ostatnio edytowane przez YuSuzuki : 26-08-2012 o 00:18
YuSuzuki jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-08-2012, 01:03   #95
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Oj, piekna nuta, zazdroszcze. Zobaczyc ich i umrzec.
Stary 26-08-2012, 16:15   #96
YuSuzuki
Saudades...
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał lvizzz Zobacz post
Oj, piekna nuta, zazdroszcze. Zobaczyc ich i umrzec.
Dokładnie , tak myślę lvizzz, Brendan Perry im starszy tym lepszy, polecam ci szczególnie jego solową płytę ARK, spodoba ci się jego absolutnie hipnotyczny głos, no i wszystkich zwolenników "Martwych Potrafiących Tańczyć" zachęcam do odsłuchu.
Stary 03-09-2012, 20:29   #97
YuSuzuki
Saudades...

YuSuzuki's Avatar

Lista Osiągnięć

I jeszcze jeden znakomity artysta w Polsce STING, koncert odbędzie się 21.11.2012 ŁÓDŹ, muzyk zagra w Atlas Arenie,
Ceny biletów:
880 PLN - VIP
336 PLN - Trybuny
265 PLN - Trybuny
303 PLN - Golden Circle
237 PLN - Płyta – miejsca stojące, czyli drogo w ku..y

Ostatnio edytowane przez YuSuzuki : 28-09-2012 o 18:27
YuSuzuki jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-09-2012, 15:49   #98
YuSuzuki
Saudades...

YuSuzuki's Avatar

Lista Osiągnięć

19.10.2012r Zabrze , DOM MUZYKI I TAŃCA, odbędzie się koncert Budki Suflera
Bilety w cenie 80, 100, 120 i 150 złotych do nabycia w kasie DMiT , a poniżej jeden z magicznych wykonów
Stary 20-09-2012, 22:16   #99
YuSuzuki
Saudades...

YuSuzuki's Avatar

Lista Osiągnięć

Paradise Lost ,19.10.2012, klub Progresja w Warszawie, godz. 20.00,
bilety po 89 zeta, w dniu koncertu 100 zeta, poniżej "one second"
Stary 20-09-2012, 22:22   #100
Gambas
Wariat

Gambas's Avatar

Lista Osiągnięć

4 czerwca - Rammstein na Impact Festival w Warszawie. Się rozpędzili i na FB opublikowali listę koncertów na lato Będę na pewno, bo wszystkie koncerty po 2009 mnie ominęły, łącznie z zeszłorocznym na który nawet miałem bilet -_-

Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Inne > Muzyka

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania