Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 19-03-2012, 23:40   #21
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11472

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Domyślnie Odp: Diablo III

Grę Blizzarda?

not sure if serious.jpg
Stary 20-03-2012, 00:17   #22
Q-Jot
Guest

Reputacja:

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Grę Blizzarda?

not sure if serious.jpg
obrazek się nie wyświetla
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-03-2012, 21:09   #23
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Cytat:
Napisał Snake Zobacz post
Nie ma sensu. Poczekaj aż CDP wyda to w jednej ze swoich kolekcji za 59zł
tyle czekać? gupi tey..
skoczę na premierę do sklepu i coś czuję, że konsola też przez dłuższy czas nie będzie odpalana
Stary 21-03-2012, 21:22   #24
karol191
Stały bywalec
karol191 Wkroczył na dobrą drogę

karol191's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 43

Lista Osiągnięć
Zapalczywy Konsekwentny Swój! Mister Chief 
Liczba Osiągnięć: 5

Cytat:
Nie ma sensu. Poczekaj aż CDP wyda to w jednej ze swoich kolekcji za 59zł
Cytat:
Napisał kroolik37 Zobacz post
tyle czekać? gupi tey..
skoczę na premierę do sklepu i coś czuję, że konsola też przez dłuższy czas nie będzie odpalana
Ja jednak zakładam że to był sarkazm :p .
Stary 25-03-2012, 16:34   #25
Butch
No-life
Butch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch Celebryta

Butch's Avatar

Miasto: Újszandec
Reputacja: 4039

Lista Osiągnięć
Książkotwarz Old School Playaz Konsekwentny Pokaż się! 
Liczba Osiągnięć: 15

Jak tylko się dorobię odpowiedniego sprzętu to biorę na premierę limitkę tego cuda, dlatego jeszcze nie zamówiłem Ghost Recona / Max Payne 3.
Stary 26-03-2012, 01:07   #26
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

To gramy razem Butch.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-03-2012, 21:40   #27
Butch
No-life
Butch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch Celebryta

Butch's Avatar

Miasto: Újszandec
Reputacja: 4039

Lista Osiągnięć
Książkotwarz Old School Playaz Konsekwentny Pokaż się! 
Liczba Osiągnięć: 15

Premiera 15, ja do 11 mam umowę próbną, jak ją przedłużą to od razu łykam jakiegoś Quad Core'a i cisnę bez litości - jedyne, co mnie może powstrzymać to wyjazdy.
Stary 20-04-2012, 16:48   #28
bartosz88
Uzależniony
bartosz88 Można na niego liczyćbartosz88 Można na niego liczyćbartosz88 Można na niego liczyć

bartosz88's Avatar

Reputacja: 287

Lista Osiągnięć
Lubiany Jakość, nie ilość Na dobre i na złe Jeden ekran to mało 
Liczba Osiągnięć: 6

Dla tych co nie mieli jeszcze okazji zagrac w bete dzisiaj od 21 rusza łikendowa otwarta beta u mnie klient juz pobrany tylko czekamy do 21
http://eu.battle.net/d3/pl/blog/4105...0_04_2012#blog

XBOXLIVE:RoBBareK
bartosz88 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-04-2012, 21:30   #29
FalsoVero
Znajomy
FalsoVero Jest wokół niego pozytywna auraFalsoVero Jest wokół niego pozytywna auraFalsoVero Jest wokół niego pozytywna aura

FalsoVero's Avatar

Miasto: Szczecin
Reputacja: 211

Lista Osiągnięć
Wyginam śmiało ciało Go! Go! PSP/Vita Konsekwentny Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 13

Cytat:
Napisał Butch Zobacz post
Premiera 15, ja do 11 mam umowę próbną, jak ją przedłużą to od razu łykam jakiegoś Quad Core'a i cisnę bez litości - jedyne, co mnie może powstrzymać to wyjazdy.
Przeciez Diabolo potrzebuje do zalecanych core 2 duo ...
Stary 21-04-2012, 02:59   #30
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894

Do Diablo trzeba mieć dobre GPU (~9800+) i byle jaki c2d 2,4+.
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-04-2012, 13:24   #31
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5130

gra juz ktos? zainstalowalem bete na moim dosc antycznym laptopie i o dziwo dziala, na eu sie polaczyc w ogole nie moglem na americas tylko co-op (przy singlu wyskakuje mi blad). zainstalowalem bete na drugim laptopie, to samo + serwery us mam pelne i nic nie moge zrobic. lipa troche : f
Stary 21-04-2012, 14:36   #32
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Lista Osiągnięć

no lekka sraka jest. na usa caly czas serwery są busy, a na europe wyskakuje mi caly czas error 3003 ;9

edit: mały update- przed zalgowaniem się do serwerów zmiencie wszystkie opcje w grafice na "low" i śmignie za pierwszym razem. po podłączeniu możecie spokojnie wrócić do podstawowych ustawień

have fun!!

Ostatnio edytowane przez kroolik37 : 21-04-2012 o 14:57
kroolik37 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-04-2012, 16:53   #33
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

ja juz przeszedlem, dolaczylem do ziomka i bez problemu poszlo. calkiem spoko, ale zero podjary nie wiem czy to wina tego ze pecetowe granie mi juz totalnie zbrzydlo czy to wina samej gry i wygorowanych oczekiwan.
Stary 22-04-2012, 18:48   #34
kroolik37
Gang Świeżaków

kroolik37's Avatar

Lista Osiągnięć

Osikany jestem za ta gra.. wiedzialem, ze bedzie dobra, ale normalnie przesadzili przyjemnosc z zabijania zombiaków etc. jest przednia i czuć ten "power" podczas zadawania ciosu. Generalnie mam wrazenie, ze ją trochę uprościli ( nie ma nawet charakterystycznego z drugiej części drzewka do rozdawania skilli ).
Zacieram rączki na premierę i niestety max payne albo ghost recon bedzie musial poczekac.
Stary 22-04-2012, 20:14   #35
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

kluczowe pytanie, na które nie znam odpowiedzi - można grać na kontrolerze ?
Stary 22-04-2012, 20:39   #36
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Powatpiewalbym w to, po co sie ograniczac, jak masz kalwiature do wykorzystania.
Stary 22-04-2012, 21:29   #37
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

kontroler to przede wszystkim wygoda, a Diabeł nie wymaga kilkudziesięciu przycisków.
Stary 23-04-2012, 00:53   #38
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Ogralem bete, na tyle na ile serwery pozwolily, bo za cholere sie nie moge polaczyc po dwoch godzinach grania.Gralem barbarzynca-wszystko ladnie pieknie, ale te uproszczenia sa zbyt....uproszczone.Kazdy bedzie mial takie same postacie, drzewka ze skillami zniknely, moze cos runy pomoga, ale za wiele nie mozna kombinowac z postacia.Cala reszta oczywiscie swietna, jesli ktos lubi klasyke i tego rodzaju gameplay;nawet moj laptop dzwiga grafike, chociaz zdarzaly sie skoki animacji i czuc, jak w przypadku SC2, ze sie grzeje, ale to nic dziwnego.
Do kupienia, tylko te uproszczenia2 to bylo cos, masa grania, kostka Horadrimow, kombinowanie z runami, playersy 1-8 do wlaczenia, tutaj jedna wielka unifikacja, ale narzekac nie bede, bo zobacze znow najlepsze cinematicsy w branzy i bede obiecywal sobie o drugiej w nocy:'Jeszcze jeden quest, jeszcze tylko te lochy'.
Stary 24-04-2012, 20:15   #39
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

free beta juz nie dziala to chcialem ja dzisiaj wywalic, moje pytanie - jak? nie ma jej w zainstalowanych programach/panelu sterowania itd. a nie chce wywalac wszystkiego recznie bo sie potem syf w rejestrze robi, jakas mala rada?
Stary 24-04-2012, 21:20   #40
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Ja wywalilem przez Start->All programs i opcja odinstalowania w folderze.Chyba tylko jakiegos katalogu mi nie chcialo wywalic, cala reszta poszla.
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania